• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
bre ranko..u nas katastrofa noc..snad 10x hore a od dvou do tri asi 7x..kuwa jsem myslela ze ho zabiju :angry: :angry: :angry:
23. bře 2009 v 07:17  • Odpověz
bre rano... sem cekala ze tady bude nakecano a nic.... :confused: ...

u nas noc taky nic moc ada se vzbudil o pul 6 a hrozne chtel vstavat tak sem delala ze spim tak dosel zase za mnou lehl a spal a ted sme vstavali... tady je brutalni vetr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 07:21  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
tak jsem v sobotu upekla orgasmus, jen se po něm zaprášilo, fakt vynikající buchta :wink:
a i pro ty co nepozřou ananas, vůbec tam nejde poznat..., futrovali ju všichni :wink:
jedinej nedostatek-bylo jí málo :grinning:

a taky jsem dělala tu špagetovou bábovku, chuná skvěle, ale příště to dám normálně do zapékací misky, protože paní tam psala pečeme 30 minut, já to pekla hodinu, protože po té půl to nebylo ani náhodou a po té hodině se mi stejně vysypaly špagety a vrstva masa a dalších špaget zůstala ve formě, nějak se to nespojilo... :unamused: ale bylo to mňam, to jo :wink:
23. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
prisel mi meil od Jana Ž kdo to je... :confused:
23. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
pustila jsem malemu telebabis nebo jak se to pise..zatim sedi tak snad ho to bude bavit a ja budu mit klid
23. bře 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
janul to je mudr :wink:
23. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
aha diky leni... a proc jana ž?
23. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
mudr asi se tak jmenuje.... :wink:
23. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
teda janul mudr se tak asi jmenuje...píšu jak tatar :grinning:
23. bře 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj zeny... :wink:
tak u nas noc teda priserna...uz ani nemluvim... :rolling_eyes:
jani-kdo je Jana Z. ??? :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
toz ty si mudrova ne...?bo to bylo za svobodna?
23. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
adeli- telebabis... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
jani- to bylo za svobodna, proto se ta presdivka mudr se mnou tahne uz od zakladky...jsem to tu psala uz asi milionkraaaaaaaaat... !!! :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak diky leni... :wink:
a gratuluju k buchticce... :dizzy_face:
23. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
mudr sem si ani nevsimla jak to adelinka napsala... :grinning: :grinning:

adeli- to je teleTabis...alůe jinak ftipny... :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
sme vcera s babcou pocitaly a ada teda umi rict 72 slov ale nespojuje... :pensive:
23. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
to jsi takhle dokazala spocitat, jo ??? :confused: :confused: :confused: :confused:
23. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
toz ja vim zes to tu psala ale nejak mi to nedoslo no... :rolling_eyes: ... myslis ze zapinam mozek hned po ranu...? :confused: ani adel sem si nefsimla jak pise... :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:26  • Odpověz
jo sme psaly seznam slov a uz myslim ze je vic nerekne...mozna sme na neco zapomnely...ale je jich 72 sem to rano pocitala...
23. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
toz to jo...to te tedy omlouva... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
aha...takhle jste na to prisli...vy jste teda koumaci... :wink:
23. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
tak u adel jsem si to ani já nevšimla... :grinning:
možná nebudu někdy na netu, budem si dělat rychlejší připojení...tak nevím kdy chlap přijde a já budu muset přestěhovat PC do nového obyváku a tam mi kabel nedosáhne :unamused:
23. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
toz to je nejlogictejsi zpusob jak prijit na to kolik dite rekne slov... :grinning:
23. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
leni- to uz to mate hotovy, ju???? teda vy jste rychlici... :astonished: :astonished: :wink: :wink: :wink: :wink: tak pak foto...!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
ted si ada donesl v misecce pardubanky ve tvaru asi medveda a vsechny jsou bez noh a usi... :sweat_smile: co tim asi chtel ada rict... :confused: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
jani- nehudruj...je teprve rano, ne ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
pardubanky? jako pernicky? :fearful:
23. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
ja nehudruju jen me udivuje ze tem medvedum zustalo jen telo... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
mudr ono to není nic závratného, jen jsme prostě koupili koberec a přetěhovali tam starej gauč a konferenční a TV stolek, toť vše :grinning: , anténa nám visí na zdi nad TV, zajímavá dekorace :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
hele, kdyz jsou ted moderni ty ruzny suchy vetve na zdech, co vy by jste tam nemohli mit rozcáplou anténu, vsak je to skoro to samy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jani- toz ada to asi bral formou nejake hry bo co... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
jj pernicky mudr... :wink:
23. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.