• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
adeli ty brdo fakt jses sikulka... ti zavidim ze jsi tak zrucna... :dizzy_face:

kuwa zeny sem se taaaaaaaak nasrala, tchyne uz mi leze fakt krkem... :angry: :angry: :angry:
23. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
co se stalo jani??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
23. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
tak si to predstavte...

adam vzal z kabelky moju adidas vonavku a svihl s ni ze schodu tak ze dopadla na podlahu a rozbila se... tak sem ho servala a dala mu na prdel a on chtel pipat s mikrovlnkou(to si naucila tchyne) a ja byla kourit a vesla sem a babca rika:adamku mama nam to prekazila a zakazala pipat... no ten hystericke rvani, ale tak kdyz neco jednou zakazu tak mu to nepovolim ne? no a ona se oprela o linku a vedle adama a on po ni vysplhal na linku a zacal pipat a ona se tomu smala jak je sikovnej...ja se taky usmivala, ale v duchu sem kurvovala :angry: :angry: :angry:

to samy s plinama...
chci ucit adama na nocnik a zachod a chci aby byl bez pliny a kdyz se pocura nechat ho v tom mokru at mu to zacne vadit-mozna blbej zpusob ale tak odnaucila mama me od plin chvilu po roce...a ona ze neee ze je tady zima-25ts. a tak ho nuti furt na hajzl ada uz tam nechce byt steka se nesedi pekne a a ona mu narve zase plinu pak je z teho chudak zmatenej...

bo kdyz ada neco udela a na nej zarvu po lepnu po ruce po prdeli tak mi rekne ale maminko nebi ho, tak kuwa je to snad moje dite a ja si ho vychovam podle sebe/!!!! ona honzu moc dobre nevychovala, neni si schopnej sam nic!!!!vse delam ja presne jak ona o kolo nej skakala s jidlem s oblecenim s vyrizovanim tak ted skacu ja tak at laskave necha vychovu na me... :angry: :angry:
23. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
tak mudr tady to mas... :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
jdu si zapalit a chystat adama ... tak pozdeji se tu sejdem...
23. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
teda tos to na me navalila...kuwa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jani- ujasni si v baraku pravidla...ty jsi matka a nenech si mluvit do vychovy...i kdyby jsi vychovavala spatne, tak jednou to je tvoje dite a ostatni by meli respektovat tvoji metodu vychovy...ja bych si teda do toho nenechala kecat...vyslechni si klidne rady, ale nakonec si to udelej tak, jak si myslis, ze je to nejlepsi... :wink:
23. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
mudr- ja nemam silu ani chut ji nic rikat vi moc dobre ze sem mu to zakazala tak kuwa je dospela tak to ma respektovat...!!!!!!!!!!!! jsem to psala honzovi tak si s ni ve stredu promluvi ... on by to taky neresil s mou mamou a rekl by mi at ji ja reknu at to nedela...

kdyz moje teta rikala adamkovi honziku(pletla si to s brachovym synem) tak mi taky honza rekl at ji reknu at mu tak neriak...
23. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
janull..ahojky no me to moc bavi a tak me to i jde si myslim :grinning:
petan cuci na ulici tak snad bude brzo spinkat :pensive:
janull..teda si uzivas :angry:
23. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
adeli si pif ze si uzivam... :angry: :angry: :grinning:
23. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
jani-jéééééééééééééééééééééééééé,já jsem šťastná,že tchýni nemám :wink: Ale měla jsem ji ráda.Budíž ji země lehká :pensive: :pensive: .

jesličková má taky u nás úspěch :slight_smile:

Večer si jdu sednout s holkama,přijela kamoška z Anglie :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
adel moc pěkný :wink:

janul to je síla, no jo, to jsou ty tchýně...proto bych s rodiči nikdy nebydlela, ani s jedněma, maximálně dočasně...furt se do všeho pletou, navíc do vnoučat...včera mi mamka říká pozor ať se Verunka o tu skříňku nebouchne...tak jí říkám no a co, ať se bouchne, pak to už nebude dělat, jsme se nikdy nebouchli jako děcka nebo co? a byl klid....
23. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
já se s váma loučím holky, měla jsem tu návštěvu a jsem docela hotovson, takže jdu odpočívat, když Verunka už spí...
papapa a moc nekláboste :wink:
23. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
u me by jeslickova taky mela uspech kdybych si ju uvarila sama a bez kvasnic... :angry: :angry:
23. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
jani-fakt tě s tou tchýni lituju :angry: I do polívky ti kecá :angry:
23. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
no hlavne sem si ju chtela uvarit ja a ne aby hned ona letela varit tu polivku a este tam narve kvasnice.. :angry:

ale jinak je tchynka uplne v poho a mam ju rada... :wink:
23. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
jani -oni jsou poroste takove u nas to samy :unamused:
ale pockej te jaky budeme my? :grinning:
23. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
Dobrý večer boženky :wink:

Jani asi jak říkala mudr, chce to stanovit si pravidla a říct jí, že by si byla ráda, kdyby tě respektovala :wink:
U nás je to MM babka, tu bych zastřelila, jen ju vidím :angry: :angry: :angry: Furt říká, že je Tobi malej a on může. Teď jsem mu lepla po zadku, bo zas cosi dělal, ale jen tak pro upozornění, mu to někdy stačí, a ona na mě vyjela, proč ho biju, no jsem se s ní skoro pohádala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: mě pěkně sere :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
Jdu si uvařit aspoň kafí a dorazím ženušky moje :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
holky moje tch.je 1000x horsi jako janulky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
makel..zase nove foto :confused:
23. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
teda makelinko, to be to slusi...jsi kocka, jsi kocka, jsi kocka.....lá lá lá.... :grinning:
nj, kazdej ma jinej nahled na vychovu, je jasny, ze kazdy nema stejny nazor......... ále, to je na dlouho... :rolling_eyes:
23. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
tobe....ne- to be.... :grinning:
23. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Dík holky :grinning: :grinning: :grinning: Holkám na Lednu se moje předchozí foto nelíbilo, toto je prej hezčí a jsem tam já a ne ta paní co tam byla minule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
tak ja valim do vany a spat..
pa pa holky rano pisnu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
mudr jasne ze jak jsme tady tak kazda mame jinej nazor na vychovu svych deti a vim, ze me tu nekdo odsoudi ze adma dostava na prdel, ale kdyz uz mu reknu po milionkrate ze to nema delat a azse to udela se neudrzim...a on jde udela to jeste jednou na truc... :angry:
23. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
ja si myslim jani, ze te tu nikdo neodsoudi...za to... :wink:
23. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Dobrou Adél :wink:

Jani já nědy taky teču a Tobouš holt dostane na prdel :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Buď v klidu :wink:
23. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
makeli- maji lednovky pravdu, ze s tou predchozi fotkou se to neda srovnat... :wink: !!!
23. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Dobrá tedy, i když mě se líbila i tamta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Vypadala tak kunďácky :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
toz ted sem se zase nasrala...adam vytahal z baliku pliny a nahazel je ze schodu a co mu neslo vytahnout tak to hodil cely... :angry: sem nemela uz naladu tak sem mu nadala a zatrest spi v postylce a bez reci a uz dokonce spi... :grinning:
je adeli ty uz jdes-?tak dobrou at se ti zitra dari.... :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.