• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
24. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
tak jdu neco delat.pa a budu nakukovat.
24. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
no tak něco jsem navybírala a teď počkám na Toma, ať si vybere... :wink:

jo a pokojíček bude s nálepkama a bílo-žlutej...sice bylo pár komentářů, ale spíš jen schválně, abych ho přemlouvala :grinning:
24. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
tak kocarek je na ceste dneska pani dosly penize a uz ho rano poslal jeji manzel... :dizzy_face: :dizzy_face: jak dlouho myslite ze to pujde...?ve cvrtek by to tu uz mohlo byt ne...?
24. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
leni to jsou chlapi... jim asi dela dobre kdyz je premlouvate... ja teda co se mi libi ukazu honzovi a mu se to vetsinou libi taky takze neresime... :grinning: hlavne hadry na mmb resime spolu pres icq... :grinning:
24. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
janul někdy je to i do druhého dne, když to poslal ráno... :wink:

tak já Tomovi přes icq nemůžu, nemá jak a kde být online...
24. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
hmm leni to je blby... hans je jak v brne online tak i v praci... :sweat_smile: :grinning: :grinning:

no prej to podaval dnes v 9 rano... vcera v 5 jim honza poslal penize a dneska je meli na ucte :dizzy_face: :dizzy_face: tak to poslali uz dnes sem s tim ani nepocitala... :dizzy_face:
24. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
tak máme ruhej zub :grinning:
24. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
halo zdravim vás mé milované slípky :grinning:
24. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
Teď mi každá řekněte jaký jste měla brzké příznaky těhu...........honem
24. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
no nazdaaar, to je dost, ze sem taky dolezes pajduliiiiino... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teda leni- gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nejdriv porad nic a pak vse najednou, vid? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
pajdi- ja se nemohla dotknout bradavek... :wink:
co pocitujes ???????DELEEEEEEEEJ, PIS !!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
lenio gratuluju :slight_smile:
pajdi-muj priznak teh jako prvni byl ze jsem nemohla kourit mela jsem takovou blbou chut v puse .ty jsi tehule? :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
jo presne...a pulky jsem zajhazovala, pac jsem mela pocit, ze se udusim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
tak PIS ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je doba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
mas // ????????????????????????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
24. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
nebo ti je blbe ????????????????????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
tak ty nas vyburcujes a jdes jako do pryc, jo... ?????????????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
murd -skuri - moc bych si to přála,ale moc tomu nevěřim.Jsem jen 8dpo a pobolívá mě podbřišek,točí se mi hlava,kozy tak trochu taky bolí a neustále říhám. :grinning: nejsem prase :grinning:
KOuření mi docela chutná jen mi to smrdí
24. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
rihala jsi vzdycky... :grinning: no tak si kup v lekarne test, co to ukaze uz za 7 DPO...je drazsi, ale deleeeeej, jsem zvedava !!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Ty vole mudr nechci být zklamaná,tak s testováním počkám,to říhání jsem měla min. těhu taky.Někde jsem četla že to ženská může i vytušit díky nějakýmu hormonu který produkuje už pár dní po oplození.No nevím ale včera říkám Michalovi ,ty táto já se cejtim že jsem těhu a on mi říká a jak to víš a já ,no nevim ale tak mi to nak připadá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
pajdi a me to taky strasne smrdelo.a mas ms za sebou nebo cekas?sup sup to lekarny a testicek.ldrzim ti pesti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj, jak je? :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
pajdi jak jsme pocali hancu tak druhej den jsem rekla tatovi ze jsem tehule a on esli su normal ,a za 5dni jsem sla testikovat a bylo tam //.
24. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
cau suky ja jsem v uklizecim procesu tak jdu pokracovat.jak se mate vy holcicky?
no ty voe pajdi- tak "tfuj, tfuj, tfuj"...at tam mas bublinku... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jste taky furt suk.li tak co bys chtela ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak drzim pesti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
skuri - ovu přišla dle testíků tento měsíc dřív už 10dc. a já jsem ted 8dpo
24. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
skuri- 5dní? to snad není možný ,ne?
24. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
pajdul podbříšek a prsa mě bolely taky :wink: tak držím pěsti :wink:
24. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.