• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
tak treba to klaplo moc na tebe myslima z celeho srdce ti to moc preju.ja myslim ze ted po tom vsem by nemel byt problem,jak se rika lidove jsi pohnojena.vis jak to myslim
24. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
jj skuri taky si říkám,že pohnojená půda je nejplodnější. :grinning: Dík a držte palce i na pařátkách :grinning:
24. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
my s máme dobře, byly jsme cvičit a na procházce s tříkolkou, takže pohodička, odpoledne jdeme do poradny.
A jak tady?
24. bře 2009 v 11:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
pajdi, nech si v praci odebrat krev, dej to holkam do laborky a oni to poslou do LBC na hcg a druhy den mas presny vysledek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj suki... :wink:
24. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj mudr :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
pajdi malej mel 1rok a 1den pred tim jsme se oplodnovalia ve stredu nebo ve ctvrtek jsem delala test a bylo to
24. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
pajduli me bolel podbrisek a hrozne hlava myslela jsem si ze je to migrena tak sem si zasla pro prasky na migrenu no a vzala jsem 2 a pak zjistila ze su tehu az z krevnich testu ani test mi to neukazal tak asi tak...byt tebou radeji pockam je to tezke ale lepsi jak byt treba zklamana... :wink: ... kazdopadne drzim pesticky at to vyjde... :dizzy_face:

lenuli gratuluji k zoubku ... :dizzy_face:

ahojky suki... :wink:

no my se najedli a jdem si bucnout tak po spani jsem tu... :grinning:
24. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
na prochazce s trikolkou??? u nas je chumelenice jak blb... :cry: :cry: :cry: :cry:
24. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
mudr- nechci plašit třeba je to jen přelud,včera jsem si nechala nabrat veklej sobor abych se přesvědčila že na mě nic neleze a byl ok takže nemocná nejsem a ted si počkám na testík v pátek. mudr nikomu ani muk :zipper_mouth: at nejsem za blbku :sweat_smile:
24. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
hele pajdi, ted mi to tak doslo, vzdyt ty mas tchyni na gynde...se s ni domluv, ne? :grinning: hele a jaky to je, lezet pred ni na koze ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
janule ok ty vole já mám taky takovou migréničku nejdřív jsem myslela že jsem přespalá ale bolí furt :grinning:
toz u nas je taky hnusne obcas zachci obcas zasnezi... a strasnej vetr fouka... :angry: ... tak hodime plinu a razime...
jsi blazen? takove veci se nerozhlasujou, to si musis oznamit sama...za co me mas ??? :astonished: :cry:
ani nikdo nevi, ze jsme na Modrym konikovi...to vis ze jo...pak si to tu bude cist celej Frydlant, ne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
ahoj jannule, jak to teď máte, bydlíte tady ještě nebo ne? :slight_smile:
24. bře 2009 v 11:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
mudr-ani mi o tom nemluv to jsem tak jednou ležela na koze a dr se ve mě hrabala a tchýnka přiskočila pta se mě jestli příjdem v nedělu na oběd ,to bych ti přála vidět bylo mi hrozně. S ní se domlouvat nemůžu ona je pragmatik :grinning:
24. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
ty voe pajdi- toz me by kleplo !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
a navíc má dovču
24. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahaaaa...ale tak dej v patek vedet s tim testikem...to jsi dobra, to ja bych to nevydrzela a letela bych si ho okamzite delat, az bych si hnaty zpřelámala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
mám taky takový nucení se testit ale já myslím že to stejně nebude :frowning2:
24. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
ty se toho jenom bojis pajdul...ja te chapu...treba te to ale mile prekvapi... :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj berušky

Pajdi co to čtu?? Doufám že ti to klapne, ale s tím testem bych ještě raději vydržela...já měla těhu příznaky asi dva měsíce po sobě a nikdy nic, tak ať nejsi zklamaná, ale držím pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
to vsichni chrapete, ci co??? :confused:
24. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
asi jo mudr :confused:
24. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
já jsem měla nutkání chrupat, ale Verča se vzbudila po půl hodině :frowning2: takže já jsem ani nezabrala...třeští mi od rána hlava, tak jsem si chtěla dáchnout...
24. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
suki- ja chodim k zubari tak sem porad v zerasu a hans v brne jinak tam porad bydlime... :grinning:

m,y uz sme vypsinkani... :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
hanula jeste spinka ale za chvili ji jdu vzbudit :slight_smile:
24. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
skuri nebud ju... :frowning2:
24. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
my pojedem do Olmika až přijde Tom z práce, ale jen do banky a vyzvednout kámošku a pak si ji dovezem k nám a přijede ještě jedna, zas dneska bude veselo... :grinning:
24. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
leni vy porad mate jakysi navstevy... :confused: :grinning:

kocar je na ceste a postovne stalo 130 :confounded: ... toz co uz... :sweat_smile:
24. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.