• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
zdar ženy :slight_smile:

skuri jo chlapi si myslej, že nás maj jistý, to znám...

my máme vystěhovanej nábytek na prostředek pokoje a teď jen koupit barvu a vymalovat, nálepky už mám doma :wink:
26. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
uvidime jak to bude pokracovat dale a pak se uvidi.vis :unamused:
26. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
skuri no ale zase na druhou stranu nevim jak dlouho by jsem vydrzela... :sweat_smile: myslim ze ani na vylety moc nejezdite spolecne ze...?spis jen ty s deckama...
26. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
no presne tak :angry:
26. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
se loučim, jdu koukat na VKV, papa
26. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Já se jdu dneska zase věnovat manžovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám tu od něj nalitý červený vínko, tak se zítra ukážu :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
ja jdu do hospody a pak skotacit... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
pajdulino, to me je lito...tak at to brzo prijde...preju ti to ! :wink:

jinak kdo tu je a nekouka na ruzofku bo VKV... ? max. jednim ockem ? :wink:
26. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
janule tak si to uzij :grinning:
26. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
dobrou noc
26. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
dobrou skuri :wink:
26. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Pajdi-určitě to brzy vyjde a přijde :slight_smile: :wink:

jani-ty jo,zas budeš zlískaná jak pes :grinning:

Ženy dnes 3 krát :grinning:
26. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
skuri-dobrou
26. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
jaky jsi tu prosim te? rada bych od tebe neco vedela
26. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
jak davas malymu ten hedelix? on mi ho malej nechce, ani na lzicku ani do caje, proste mi ho plive, prska a breci u toho, ja jen kojim, tak neni zvyklej na jinou chut a navic je hořkej jak prase... tak nevim, jak mu ho mam podavat...to uz jsem zkousela i do strikacky a bez uspechu... vic jak polovinu z toho vyprska...a jak zapasime u toho, me to rve srdce normalne... :confounded: tak dik za jakoukoli radu...
26. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahojky tak nakukuji ale jdu chrnet pac dnesni nic byla desna petan 3hodky rval a je porad posranej tak asi zoubek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zitra to mam na devet tak drzte pesti :grinning: :grinning: :grinning:
fotecky jsem nedala pac jsem to jeste nestahla a je me trapne sem porad neco davat :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
pa a dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
26. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
mudr-já to dřív dělala trošku drasticky.Otevřela jsem mu pusinku dvouma prstama ,zaklonila hlavičku a vlila to tam. :unamused: Naštěstí se mu nenadavovalo :wink:

A jitrocelový sirup by taky asi nechtěl,že?Ani nevím od kolika roků je.Je fakt,že v lékárně mi doporučili Dr .Theisse jitrocelový sirup a ten myslím děti můžou :confused: :wink:

adel-my se rádi na tvůj vytvor podíváme :slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
jaky- ja to prave taky delam drasticky, ale on to nespolkne, ale hned to jde koutkama ven...a jitrocel taky bude asi hnus...jak je to prirodni, tak je to hořký vsechno stejne...
26. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
adeli- drzime pesticky a myslime na tebe... :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
a nakapat si na lžičku MM a dát to do toho,je asi blbost,že?
26. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
a Muckosolvan?je zahleněný?
26. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
to jsem zkousela, ale jak smatral rukama tak to bylo vsude...no komedie...kdyby jsi nas tu videla
26. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
je zahleneny hodne, az ty hleny zvraci
26. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak mukosolvan je sladší :confused:
26. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
a ten mukosolvan mas jakej...?obyc?my mame jahodovej a adovi chutna... ale mozna fakt neni zvyklej ... ale kdyz byl ada jen na UM tak mi ten mukosolvan papal v pohode...toz asi ti neporadim... :sweat_smile: :pensive:

brou skatule jdu umit fifinku a skotacit.. :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
jani-tak jí dej za ušiska :grinning:
26. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
holky to jeste spite...?

ada spal hrozne spatne,pred 5 sme se vzbudili adam uplne hycoval srdicko mu busilo teplotu mel pod pazi 38,1 tak sem mu dala nurofen a o hodinu pozdeji mel 39,1... sem chtela volat rychlou, ale honza mi to rozmluvil... ted je celkem ok povida tvare ma cervene zbytek bily jak stena... a rikal ze ho boli bricho a nohy, ale nohy rika porad ze ho bolej...tak nevim zas si ze si vymysli ale co kdyz treba ne...vcera byl v pohode...delal bordel chlamal se kakal 2x a ted nechce ani jest... :cry: holky co mam delat...?co to muze byt...?sem uplne v prdeli spala sem 4,5h a to me jeste porad budil ada... :cry:
27. bře 2009 v 06:35  • Odpověz
kuwa zenyyyyyyyyyyyyyyyy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
27. bře 2009 v 07:14  • Odpověz
jani- ja nespim...vypravuji malyho do skolky...jedou dnes do ZOO...nechapu, proc to nenechaji , az bude teplo. jinak diky za tipy na ten sirup ! :wink:
27. bře 2009 v 07:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.