• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak já se jdu zas voblíct, když z toho nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :rolling_eyes: :cry: :grinning:
16. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
pajdi- :grinning: :grinning: prej zrada... :grinning: :grinning:
maky- ty ses uz slikala, jo??? me poser kozy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a já furt přemýšlím, jak to udělat, abych nemusela u zubařky hodinu čekat, když mě tam drahouš v sedm vyhodí... :grinning: :grinning:

Jako kdo mě dráždí?? karel...ten je ve skříni...dojed nemůžu...bumbám :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
makelina je nadrzena co...? :grinning: :grinning:
Pajdul vždyť to jen zaliješ horkou vodou, osolíš a zdarec :confused: :confused: :confused: :confused: to je vše :confused: :confused: :confused: :confused: Bůhví, čím ty jsi to slepila, i ty jedna slepičko ovulující :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
voe ty jsi chtěla jako dojet nahulatá :confused:
Jasan, už jsem měla jenom gaťky ála moje bábi a kabát :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Pajdi...to jo, ale nic bych si nepamatovala :grinning: :grinning:

ha MM je doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mak je hambata slipka... :grinning:
Janico ty už máš zas otevřenou flašku jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
nojo, tak to ona to jiste pajdula varila 15 min. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proto to sekundovy lepidlo... :grinning: :grinning: :grinning:
janulo neser mi, ty máš doma aspoň bejka, já mám hovno :rolling_eyes:
mak tak uz muzes startovat hen hena a muzes vyrazit huliti... :grinning: :grinning:
makel-tý vody bylo moc :grinning: :grinning: tak jsem to furt míchala a vařila a vyšlo z toho hovno :grinning: už to nikdy nebudu zkoušet :sweat_smile:
To se ani nevaří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty voe, to nejsou těstoviny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
Mak, jak zase??? :angry: jsem si ju otevřela ve čtvrtek a dneska dojíždím :grinning:
16. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
Maky, jo býka mám...to je fakt, ale to bude tím, že je v květnu :grinning:
16. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
mak ten bejk zetra odjede a buh vi za jak dlouho dojede... :sweat_smile: ... ale vcera po ranu a dneska po obede... :grinning: no uvidime kdy a jestli to rozchodim to bude i zitzra,
...
Janico tož já vyrážím jo, ještě si teda vemu boty ať nežeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tož za 10 minut su tam :wink: No to kecám spíš za 15, tak mi ho nachystej a že už jedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
maky- co mame rikat my s adelinkou??? ja to mam tak kazdy tyden a o adeli ani nemluv... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
makel- bylo psáno vařit tak jsem vařila :grinning:
16. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
pajdi uz to nikdy nevar.... :grinning: stejne je to hnus... :grinning:
No to stihneš, zrovna jde jíst a je nasranej...naší známí dneska do éteru pustili že čekají mimino :frowning2:
Mudr já vím, já vím, ale moje potřeby jsou silně neukojeny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: :cry: :cry: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
pajdul, pokud vím a jak ho dělám já, tak jen nasypu do hrnce a zaliju vodou, aby jí bylo o trochu víc než kuskusu, dám pokličku a nechám 15 minut :wink: a je hotovo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Přimíchám sůl a dávám kari koření, mám tu ještě z Djerby trochu koření přímo na kuskus a pak dávám na drobno pokrájenou papriku a kuř. maso :wink:
16. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
se mi to seká :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: pá pa jdu na tu Kobru už leží v ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
maky- tak se ukoj a neprenasej svoje chlupaty myslenky a choutky na nas, jo??? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jej Jani, tak to zamrzí :pensive: Hele, pojede na dovču a doveze si malýho Itala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vydržaj :wink: Krejculka byla dneska taky na vajca a čučni na leden co psala :sweat_smile:
Pajdu tak si aspoň pořádně zařádi :wink: aj za mě :rolling_eyes: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.