• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♀ Mladé rozhněvané ženy IV.♀

(Zamčená)
20. března 2010 
no nevim esi nas tam vezmou.... :sweat_smile: :sweat_smile: ... treba jeste bude... je pred nama celej vikend... :pensive:
27. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
janul to tam přece musí být napsané v dávkování ne? jestli po 8 hodinách nebo ráno+v poledne+večer nebo není?
27. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
proč by nevzali?

Ty taky ,kdybys byla v jiným městě a něco se ti stalo,tak tě v tom městě v nemocnici přijmou :confused: :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jani mrkni do příbaláku toho nurofenu, ale mám pocit, že ho můžeš dávat po čtyřech hodinách,takže v půl desátý mu ho zase dej...ještě na to mrknu :wink:

Aha já myslela že jsi z Brna
27. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
No tak nurofen po šesti hodinách...ale jestli má vysokou horečku, tak bych mu klidně menší dávku po čtyřech až pěti hodinách dala...kolik váží a kolik mu dáváš ml??
27. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
nurofen vim ale diazepam nevim...oni ho vyrbeji takze je tam napsane ze je 3x denne ale nevim esi jako po 8hod a nebo rano odpoledne vecer... :angry: :pensive: asi dneska neusnu... :pensive:
27. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
jinak ada je tuhej...hned po tom diazepamu vytuhl...
27. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak buď ráda, že spí, aspoň si odpočine...a třeba mu ta teplota klesne, jestli se vzbudí,tak do něho kolem půlnoci raději nalej ještě ten nurofen a uvidíš...jj diazepam 3x denně nebo při křečích...ale taky ti mrknu...
27. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
davala jsem 2,5ml tak jak to je v davkovani na nurofenu ale na pohotovosti mi zvysil davku na4ml 4x denne tak ho mam budit asi i v noci ze...? :sweat_smile: :pensive:
27. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
jani 3denne je co sakra??????
27. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
leni je tam napsano jen 3x denne... :angry: :angry:
27. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jani já bych ho nebudila, pokud bude spát, tak ho nech a kdyby se vzbudil dřív jak za šest hodin tak mu ten nurofen dej...diazepam můžeš dát v krajním případě po 3-4 hodinách, ale pokud nepůjde do křečí a nebo klesne teplota, tak mu ho nedávej...3x denně je většinou myšleno ráno-poledne-večer....
27. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
kdyby měl ale ráno pořád takhle vysokou teplotu, tak bych jela na pohotovost znovu, nižší teploty tolik nevadí, ale skoro 40cet není normální...uvidíš ráno, hlavně mu dávej hodně pít, u horečky se hodně potí, tak ať není dehydratovanej...
27. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
no to je určitě ráno-v poledne-večer, jak píše janča :wink:

a fakt do něj hlavně lej tekutiny, jíst tak nemusí, ale pít jo, to je hlavní
27. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahojky..dekuji za gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
petan konecne spinka..chodi pozdej a pozdej :angry:
tak ja si dam asi kafco nebo zajdu ke kamosce kdyz mamka hlida :grinning:
27. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
no piti je velkej problem... :pensive: na ten cipek ho budit nebudu ale na ten nurofen bych asi mela ne?
27. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
ne Jani ani na ten sirup nemusíš...nech ho spinkat, pokud nebere ATB, tak ho zbytečně nebuď ať nabere sílu...
nasla jsem tu jednu maminu sestricku tak vam zkopiruju co mi napsala...
janul,
diazepam sám horečku nesnižuje...je jen prevencí febrilních křečí...
nurofen dávej podle časových intervalů,co máš v návodu...dodržuj rozmezí,ať neničíš malému ledviny...!
když bude mít pořád 39 a víc,podávej mu ještě diazepam...(po 6 až 8 hodinách) je jedno v kolik si dala ten nurofen...pokud mu teplota klesne,diazepam nedávej...po tom diazepamu ti nejspíš usne...tak se nediv,je hrozně tlumivý....ale to je účel...
můžeš zkusit taky studený obklady na ručičky a nožičky...
hlavně ho nepřehřívej dekou nebo vrstvou oblečení...nech ho jen na lehko a přikryj třeba povlakem od deky...
a neboj se,tihle prcci uměj vyrábět fakt vysoký teploty ale brzy mu bude líp
držím palce
Lucka
27. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
a jak dlouho bude spat po tom cipku...?vstaval o pul 5 pak spal od 10do 11 rano a pak uz ne a usnul po 7... :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
za jak dlouho se stravi ten diazepam????
27. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jani tak to netuším jak dlouho po něm bude spát, to je asi individuální...těžko říct, ale podle mě, čím déle tím lépe...
27. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
janul ona ten nurofen myslí tak, že mu ho nemáš dávat častěj než píšou, ale když mu ho nedáš kvůli tomu, že spí, tak se taky nic nestane, já bych ho nebudila...a jak se vzbudí, tak mu ho dáš a pak zas po těch intervalech co je v návodu
27. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
a další diazepam bych mu dala až ráno
27. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jani, nevím jak myslíš strávit ten diazepam, účinek nastupuje hned, pak se v játrech přemění na jiné sloučeniny a jejich odbourání z těla je rozdílné...od 20 do 100 hodin, ale rychleji se odbourává u dětí, jinak u dospělých a starých lidí...a záleží na dávce....
27. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
jani myslim to tak ze jsem mu ho dala a on se asi 20min po otm pokadil tak esi uz byl rozpustenej a bude mit ucinek jakej by mel mit a nebo ho vykadil...
27. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
hovno jsem nezkoumala... :grinning:
27. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
jo takhle, máč tvrdej čípek, nebo takovou lahvičku jakoby s vodičkou???
27. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
tvrdej...
27. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
ten začne účinkovat zhruba během 10-20 minut, něco se vstřebalo, nevšimla jsi si jestli vykadil i zbytek toho čípku? Ale pokud měl tak vysokou horečku, tak konečník měl hodně teplej, takže čípek se rychle rozpustil,takže předpokládám, že se vstřebal celý...
27. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.