• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé slečny a paní pro pokec o životě

(Zamčená)
4. listopadu 2010 
Ahojky, hledám kamarádky na pokec o životě. Je mi 22 a skoro všichni v mém okolí a mém věku znají jen pařby, chlast, střídání chlapu jak ponožky.
Chtěla bych pokec s někym kdo už z toho "vyrostl" nebo "nikdy nedorostl" :slight_smile: Pokec o běžných starostech života :slight_smile:
28. říj 2010 v 15:48  • Odpověz
@dreana Ahojky...v podstatě jsem na tom stejně..hledám kamarádku, na procházky ale i popovídání si o všem...třeba i jen po internetu..mám kolem sebe zase jen mamky co mají tolik peněz že zapomínají na to co je opravdu důležité a nedokáží se bavit o ničem jiném než o tom jaký si nechaj udělat nehty nebo vlasy,jak potřebujou novej mobil a tak...takový starosti teda fakt nemám..ráda sipovídámo dětech,sportu,zážitcích,jídle....koukám že hubneš...to se hodí..taky bych měla začít něco dělat...
28. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
@djkrypta Ahojky, jj hubnu :o)

moc ráda pokecám, děti zatím nemáme, ale plánujeme nějak do roka či dvou... ROzhodně souhlasím, že život je o jiných hodnotách než novém mobilu :o)

Momentálně se stěhujeme do baráčku a to z několika duvodu, protože manžel je alergik a musí z města a taky kvuli dětem, nechci aby vyrustali v Praze...

Jinak jídlo? hruuuza, měla bych jít ted cvičit ale přinutit se je teda hnusně těžké :(
28. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
ahoj tak ja pro zmenu kamaradku tady zadnou meho veku nemam jedinou nejlepsi co mam odjela do rakouska a vidime se jenom tak dva krat do roka jinak si pisem skoro dennodenne po netu aby sme nestratili nit kdyz dojde :grinning:
a vsechny zname co maji deti ve vekove kategorii co ja tak sou odemne starsi o 10 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: o detech si popovidame to jo ale jinak nic vic proste to neni uplne ono.....
dreana ty hubnes? ja jenom civicm nehubnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: protoze jim normalne bez omezeni jenom si spevnuji svali kalanetikou.....ale je videt ze to pomaha vahove su zatim natom stejne teda no zhubla sem tak 5kg ja se nesmim stavet na vahu ja pokud vidim ze sem zhubla tak to neni pro mne motivace ja pak zacnu moc jist.....ja musim raz za cas aby mne to profackovalo a ja sem se uz neprecpavala blbostma.....no kazdopadne pokud docilim toho jist primerene a cvicit tak jako do ted tak si myslm ze by to slo lip ale nejsu ja vytrvala co se jidla tyce....kor kdyz su s deckama doma protoze maly chodi po O spat tak jdeme ven pred ctvrtou a to uz toho moc nenabeha v tomto pocasi....
a delam to potaji a to mne bavi nejvic vi o tom jenom tchyne abych se nepraskla pred manzelem :grinning:

a taky nejsme s tech komu preteka konto v bance :grinning: ale vime se s tim poprat a bude lip :slight_smile: kdyz budemem mit vic penez tak aspon budeme vedet co s nima a nebudem je utracet za hlouposti typu gelove nehty nebo co mesic jinou farbu ve vlasech nebo mobil typu novinka na trhu.....ja su prakticky typ tudiz mne potesi cokoliv do domacnosti od kytek po varechy :grinning:

no to sem se rozkecala :sweat_smile: :grinning:
28. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proto to tady je aby se maky rozkecaly :grinning: :grinning:

nj, taky bych se stěhovalado baráčku,kdyby byla ta možnost..máš recht,je to rozhodně lepší než žít v bytě!!! :grinning:
29. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz
holky priberete me k sobe, prosim? :slight_smile:
29. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
@mamkamarketa toš bažé :grinning:
29. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz
dekuju! Ja se trosku znam s dreanou trochu s diskuze o hubnuti :slight_smile:
je pravda, ze moje kamaradky jsou trochu jinde. Ja dospela brzy, vdavala jsem se tehotna v 21 a najednou se moje priority a zivot presunul uplne jinam. Moje kamaradky bezne jeste studuji a teprve se osamostatnuji...
Pak to dopada, tak, ze si uz v zasade sme cizi. Ja nevim co je v kine, jakej je kde novej klub a jakej kram ma novou kolekci. sice jsem odbornik pres detskou vyzivu a pleny,ale to zase nikoho nebere.
Na hristi si kamaradky nehledam (nevim proc, ale u nas jsou hriste plny "starych" matek. s detma s IVF, nic proti kazdeho vec, jen se mi tezko hleda konverzace s nikym bezne o generaci starsim ) tak dekuji za prijeti do klubu :wink:
29. říj 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky, můžu taky k vám? dítě ještě nemáme, ale chceme, tak se snad brzy zadaří...mám ten stejnej problém jak vy :wink: ty co jsou stejně starý, tak si myslí, že jsem cvok, že jsem se vdala a chci děti a ty co jsou vdané a děti mají, tak s nima si zas prostě nerozumím :sweat_smile: jsou fakt o 6/10 let starší a pro mě "mimo"...nebo to prostě není jaksi ono...takový to že si bezpomínečně fakt rozumíme :wink: no...tak jsem, ráda, že na MK je nás tu takových víc...já ted tak trochu stojím mezi dvěma světy, navíc jsme se přestěhovali a budeme se stěhovat znova a připadám si tak trošku opuštěná :sweat_smile:
29. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
@mamkamarketa Ahojky :o)) Ráda tě vidím :o)))

@aemmi Ahojky :o)) No my se taky stěhujeme, takže jsem taky zvědava.

Jsem ráda že je Vás tu tolik,, alespon si mužeme pokecat mezi sebou. Je to divný že člověk v normálním životě nenarazí na nikoho mého věku a zájmů. Nějak mě baví vést řeči o duležitých věcech a životě a ne jen o blbostech.

Mimčo bych chtěla moc, mamkamarketa ví z diskuze o hubnutí že momentálně hubnu aby to víc šlo a hlavně abych šla dolu s tlakem. Stejně tak chceme něco malo našetřit třeba na začatek těch 25 tisic :o) Na kočarek a tak :slight_smile:
Takže tak rok ještě pauza a jdeme na to :o)))

Jinak ja kino zbožunuju teda :D:D
30. říj 2010 v 17:40  • Odpověz
@dreana já jsem tě asi už zahlédla někde v diskuzi ne beremku, ale tam jsem moc nepřispívala :wink:

já teda už nejsem nejmladší oproti některým holkám tady :sweat_smile: ale v reálnám životě jsme se vdávala jako první ze všech tříd, do kterých jsem chodila a za spolužaček nad rodinou nikdo nepřemejšlí...

jo, našetřit by to něco, chtělo, to je fakt, jenže se to lehce říká, ale hůř praktikuje...no uvidíme....
30. říj 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
@aemmi A jak dlouho jsi vdana? ja se vdavala když mi bylo jeden den 20cet :D:D Koukám že manžílkovi je 30. U nas je zvláštost jeste to, že muj muž je starší o 10 měsícu takže je mu 23 :o)))

Jo ja vím, ale mam pocit že bych pro dítě vraždila :D
30. říj 2010 v 19:21  • Odpověz
@dreana brali jsme se letos v létě 31.7.2010...takže jsem vdaná krátce, to ty už seš proti mně mazačka :wink:
1. lis 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahojky holky,můžu se přidat? :slight_smile:
Je mi 26,mám už dvě děti,4 a 10měsíční dcerky.Jsem vdaná 6 rokem,takže mezi kamarádkama exot :grinning: :slight_smile: .U nás je takový stav,že holky,co jsem s nima chodila do školy,začínají pracovat,většinou bydlí u rodičů a mají úplně jiný starosti... :frowning2: 7

@dreana Moc Vám mimi přeju,my se o obě holky snažili něco přes rok..Zdravotně jsme byli oba v pořádku,ale prostě nám to nějak nešlo :angry:

@aemmi To stěhování nezávidím...pořád měnit místo a hledat lidi,se kterýma si budeš rozumět...já si někde zvyknu a nechce se mi nikam jinam..ale do domečku bych šla teda hned.. :slight_smile: už jen kvůli dětem.Ale to u nás v nejbližších letech nehrozí.. :unamused:
1. lis 2010 v 08:20  • Odpověz
@pastelka673 stěhování je děs :unamused: včera jsme si byli převzít byt, teď budeme dva měsíce platit dva nájmy, takže nás to pěkně vyšťaví :angry: do toho ty cesty tam a zpět, to taky vyjde dost draho, stěhovat se budeme někdy v druhý půlce prosince, takže těsně před vánocema, což teda hlavně já špatně nesu :unamused: jsem se těšila, jak si to v klidu užijeme v našem stávajícím krásným bytě, že budu poprvé péct sama culroví a tak...a teď budeme možná slavit někde mezi krabicema :frowning2: navíc jdeme do paneláku, jsme z vesnice, takže pro mě je to mazec...domek ještě taky nebude...
1. lis 2010 v 08:30  • Odpověz
my sme vcera meli 2 roky od nastehovani a doufam, ze se uz nikdy nikam stehovat nebudu. ale ja mela kratce pred porodem, takze to dost zhorsovalo situaci (valila jsem se jak valibuk a jeste se porad ohybat a vybalovat krabice...)

@dreana chvalim te,ze se pripravujes na mimco :slight_smile: mit naky korunky usetreny se hodi vzdycky :wink: coz je presne nas opak.

1. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz
@dreana Nezdá se ti to trošku přitažené za vlasy? :wink: Všichni v tvém okolí opravdu žijí JEN CHLASTEM a střídají CHLAPY JAK PONOŽKY? No, nechtěla bych být tvou spolužačkou nebo kolegyní... :sweat_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
@mamkamarketa jj taky si myslím, že je lepší s tím "počítat" a nějak se na to připravit :slight_smile:

@anysek85 Možná? Ale říkám jen svuj názor. Jinak takovyhle jsou spolužaci, kolegové jsou skvěly, protože ve směs je jim kolem 30 :slight_smile: a jinak přitažené to není, nevíš jaké jsem měla kolegy na vejšce, a nevím ale v mém věku prostě nebyl nikdo takovych nazoru jako ja, nikoho takoveho jsem nepotkala :slight_smile: a co dělas v tomhle tematu když se mnou nesouhlasíš? :o)) Ja nazor nenutím všem :slight_smile:
1. lis 2010 v 17:45  • Odpověz
ahoj holky

jsem na tom podobně,až na to že si fakt nemyslím že moje kamarádky jen chlastaj a dělaj jiný divný věci.prostě každej jak uzná za vhodný.
mě je 25 ,mimčo plánuju tak za dva roky ale určitě už ted z toho neblázním :slight_smile:

@dreana ahoj,pokud si dobře pamatuju chodíš taky k nám do soukromé diskuze,že? trochu to tam zamrzlo,co to tam zase trochu rozproudit???
1. lis 2010 v 18:18  • Odpověz
ahoj holky, přidám se teda jestli nevadí :wink:
já mám teda pár kamarádek co jsou na tom podobně.. asi proto že mi nedělá problém se bavit víceméně s kýmkoliv. Ale chápu že někdo prostě hůř navazuje kontakt. Když se mi narodila dcerka byla jsem hodně mladá maminka a taky mě štvalo že na pískovišti jsou jen "starý" maminy co probíraj jaký má ten jejich prcek bobek po ránu a jakej po obědě :stuck_out_tongue_closed_eyes: připadalo mi to že opravdu omezily svůj život jen na dítě a nic jinýho pro ně neexistuje. Ted to sice chápu ale ani tak nejsem ten typ.
@anysek85 taky nechápu proč jsi přišla k tomuhle tematu.... možná jen rýpnout si.. :sunglasses:
1. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz
no, dreana se třeba vdala fakt mladá, já teda v tomhle věku jsem myšlenky na svatbu rozhodně neměla,tak jako věřím, že musela bejt za exota (to myslím dobře :wink:) mě ještě tak ve 22 vytáčelo, když přítel o svatbě začal :grinning: pro mě to bylo letos tak akorát :wink: já jsem se dost vykalila na gymplu, zpětně lituju svý rodiče, páč jsem byla samej průser :sweat_smile: no a na vš prostě k tomu kolejnímu životu patřily pařby a chlast, ale to už mě zas tak nebralo, protože jsme začala chodit s manželem a trochu jsme se zklidnila :wink: u nás tak půlka spolužaček patřily k těm kalícím a pařícím a druhá půlka byly šprtky :sweat_smile: takže ani jedno pro mě...
jo, to mně taky nedělá problém navázat kontakt, mám spousty známých, ale¨takový ty fakt kamarádky jsou bohužel v jinejch koutech republiky, takže se vidíme jednou za čas...
2. lis 2010 v 07:55  • Odpověz
@aemmi Stěhování před Vánoci je na nic..aspon,že se zatím stěhujete sami,bez prcka.Já jsem z města,zas si nedokážu představit,že bysme se stěhovali na vesnici :slight_smile: Taky mám všechno pod nosem..ale je to asi o zvyku,člověk si zvykne všude.. :sunglasses:
@kaaatinka Koukám,že budete mít páreček..My máme dvě holčičky a u druhé nám říkali,že to bude kluk,tak pak to byl trošku šok :slight_smile: Jinak Tě naprosto chápu,taky mi vadí,jen mluvení o dětech..samozřejmě je miluju,za nic na světě bych je nevyměnila,ale nevím,proč bych se měla cítit provinile,když se pujdu s kamarádkama pobavit.. :angry: To u nás spoustu maminek v okolí odsuzuje..Asi nám neměli ostřihnout pupeční šnůru,abysme se od dětí nehnuly na krok :grinning:

@dreana Nějaký penízky na výbavičku se hodí..nám obě holky pořádně provětraly účet :grinning:

V pátek máme domluvené hlídání a máme jít s manželem na véču.Tak už se moc těším.. :slight_smile:Holčičky budou spinkat u babičky,tak se ráno i vyspíme :slight_smile:
2. lis 2010 v 08:14  • Odpověz
dobré ráno

je stěhování na vesnici do baráku nás taky čeká,ale až příští rok a taky naštěstí ještě bez prcka.teda doufám:slight_smile:

já jsem teda nikdy až tak nekalila,spíš ted o to víc zajdem s kámoškou na kafe,občas na diskotéku a s přítelem rádi chodíme na zábavy.
myslím že budu chodit i až budu mít dítě,pokud budu mít hlídání,zase nejde pořád sedět doma.
2. lis 2010 v 08:18  • Odpověz
@pastelka673 přesně :slight_smile: já se jdu ráda pobavit..sice mě už neberou diskošky do rána a tak, ale klidně tam na chvilku zajdu se vyskákat. Raději však posedět a poklábosit u drinku. Což teda teď nějaký ten pátek ještě nepůjde.
Mimo to teda doufám že se pak doktor nespletl, ale řekla mi to pak i paní doktorka nezávisle na něm tak snad je to jisté :grinning:
Ono by to byl teda mazec pač máme vše modro zelené a pokojík taky chystáme do zelena... :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 08:18  • Odpověz
@hejdita Koukám,že cvičíš.Já jsem taky po šestinedělí začala..A chodíš někam na cvíčo?Já jsem musela,doma bych se nedokopala..Tak jsem začala s power plete a alpinningem.Už jsem si docela zvykla na pohyb a chybí mi,když nějaký cvíčo vynechám.Aspon nemusím tolik koukat na to,co jím..
2. lis 2010 v 08:19  • Odpověz
@kaaatinka Naštěstí nám to řekli ještě před porodem,že to bude holčička.navíc jsem měla termín v prosinci,takže jsem měla nakoupený modrý kombinézy,fusak do kočáru..a vůbec většinu věcí v klučičím stylu..ještě,že je MMB.. :grinning: A Adélka už pak byla pěkně v růžovým a červěným :slight_smile:
Taky nemyslím být někde do rána,takovýhle akce mám tak jednou do roka :slight_smile: ,když se někdo loučí nebo vdává :slight_smile: Ale kafčo s kamarádkama(bezdětnýma..) někdy opravdu bodne.Odpočinu si a odreaguju.. :dizzy_face:
2. lis 2010 v 08:25  • Odpověz
@pastelka673 ono je na prd, že tam budeme úplně sami, takže až budou děti, tak nebudu mít šanci, že je třeba na chvíli strčím babičce, jinak já jsem z dost velký vesnice, takže tam právě zaky bylo všechno u nosu...a teď bydlíme ve městě, ale v novým krásným velkým bytě, takže jsem taková prostorově rochcáplá a mám fobii z paneláků ikdyž budeme ve 3+1 tak je to maličký :unamused:

2. lis 2010 v 08:27  • Odpověz
@pastelka673 jj děcka jsou obě prosincové, ale kombinezku mám jednu modrou a dvě bílé tak kdyby něco.... :wink:
2. lis 2010 v 08:55  • Odpověz
@pastelka673 jj cvicim si ale doma a taky mi chyby kdyz si nezacvicim....ja cvicim kalanetiku je to trochu soustredenejsi sviceni na partie tela....cvici se to hodinu teda to cviceni trva hodinu to ani neskratim ani nenatahnu to tak proste je teda natahnout se to da tim ze bych si pridala treba o 200 brusnch cviku vic ale neni potreba kdyz na bricho je tech miniaturnich pohybu 400 a na nohy taky tak na kazdou a kdyz uz svicim posledni stovku tak su vcelku uz dost napjata....ale je to lepsi nez kdyz sem svicila prvne stale je se cemu ucit casto se mi stane ze zjistim ze to cvicim spatne ale je to spusobene i tim ze se svali spevnuji a jsou zase jine moznosti pohybu nebo drzeni tela....
no ale to sem se rozepsala :grinning: tento tyden mi chybi jest jedno cviceni mam to na 2x tydne protoze pecu do toho sem tam dorty :grinning:
2. lis 2010 v 10:04  • Odpověz
@dreana "A co děláš v tomhle tématu, když se mnou nesouhlasíš" :grinning: :grinning: :grinning:

No, třeba tě znám osobně, co víš :wink:.
3. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahoj přeji pěkné odpoledne

taky jsem se chtěla dostat k tomu že budu doma cvičit,ale bohužel na to nemám pevnou vůli :sweat_smile:

3. lis 2010 v 17:17  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.