• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé slečny a paní pro pokec o životě

(Zamčená)
4. listopadu 2010 
Ahojky holky,
jaký jste měly den? :slight_smile: My celkem fajn,odpolko jsme byli na dlouhý procházce,takže holky se krásně unavily a ted už obě chrní :slight_smile:

@fire85 Kvůli tomu,že jsem neměla pevnou vůli,jsem musela začít chodit cvičit..I když do peněz to docela leze.. :unamused:Jedno cvičení je u nás za 100,-..

@hejdita Já kalametiku zkoušela jednou,moc mě to nebavilo,je to takový pomalý.Přitom jsem slyšela,že je to super cvičení..jenže podruhý se mi tam už nechtělo.. :frowning2:

@aemmi Tak třeba si tam najdeš nějakou fajn kámošku,se kterou si občas děti pohlídáte :wink: :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:42  • Odpověz
@pastelka673 no tak já ani nevím kolik u nás stojí cvičení,ale myslím že aerobik asi 50-70,-? :confused: fakt nevím,ale bydlím v krajským městě tak tady toho máme docela dost na výběr,jen se donutit :pensive:
3. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz
@fire85 Ahojky,to u mě bylo taky to nejhorší..ale jde o těch prvních pár hodin,pak to jde samo:slight_smile:
4. lis 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
@fire85 Ahoojky,

no ja jsem nějak chtěla ale ono nic :o)) Tak ja jsem pro nějak to tam rozjedeme :o))

@anysek85 Myslím že ne :o)) Jinak gratuluju k mimču. :slight_smile:

4. lis 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
Jinak ja jsem teda bez netu, ten budu mit až tak v neděli, takže pak se ovzu a budu tu častěji |:slight_smile:
4. lis 2010 v 17:26  • Odpověz
@dreana ahoj no jo tak ty seš bez netu,tak to je pak jasný proč sem nepřispíváš :slight_smile: v pohodě,až bude net tak se ozvi a hezký víkend zatím.

u nás dneska krásný počasí,jak na jaře :wink:
4. lis 2010 v 18:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.