• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky Praha (19-25let) aneb všechny sem

(Zamčená)
14. května 2009 
Ahoj holky, je mi 21, bydlím v Praze 7 - Holešovicích a hledám nějaké fajn těhulky z Prahy. V srpnu se nám narodí Adámek a moc maminek či těhulek tu neznáme, tak by bylo fajn někoho poznat :wink: Tak všechny sem.Těšíme se na Vás Markéta
5. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Holky tak šup šup, kde jste kdo? :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj!Ja sem tady.Teda-momentalne v posteli s virozou..
5. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Ahojky, tak to jsem ráda, že alespoň někdo, nějak se nám ta diskuze maminek a těhulek z okolí Prahy zasekla, už se tam dlouho nikdo neozval, tak jsem založila tohle :slight_smile: To mě mrzí, že máš virózu, ale tak venku je ošklivo, tak alespoň, že tak
5. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky, tak ja se pridavam:slight_smile: ja uz chodim do diskuze mlade maminky praha:slight_smile: ale muzu si psat i s vami:slight_smile:
5. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Marsul:Ja sem si prave rikala-bylo tam mrtvo.pipiii:Ahoj!Nevim,jestli si pamatujes-13.2.sem napsala na nejakou diskuzi,ze mam 2.tenkou carku na tehu testu..A ouha,uz sem 16tt...Dobre ranko!
6. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
Ahoj pipiii, vítám tě :slight_smile: salikova: Jo, jo myslela jsem totiž, že bude konečně nějaký ten srazík, jak jsme se domluvaly a pak se tam nějak nikdo neozval, naposled já :slight_smile: Pipiii: a Kde v Praze bydlíš?
6. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
No,prave.Tim nepovedenym srazem to tam nejak utichlo.Mne cekaji jeste 2 mesice prace,takze nemam moc casu..I kdyz ted,jak sem doma a jen lezim,se trochu nudim.
6. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Jasně, no to já jsem od začátku těhu doma, takže takhle přes den mám volníčko :slight_smile: Teď chci od příštího týdne plavat, abych alespoň něco dělala, ale ten srazík mě teda mrzí
6. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Me taky.Protoze ja tu fakt skoro nikoho neznam.Natoz tehotnyho!Ja chtela chodit na cviceni,ale zatim to mam zakazano...
6. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
No tak se na nějakym tom srazu snad někdy domluvíme, třeba i večer, když pracuješ :slight_smile:
9. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Hm... A asi tam budem jen dvě... Haló haló - maminky z Prahy, kde jste???!!!
9. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Teď mi napsala do pošty jedna mamina, která čeká druhý mímo z Prahy 7, tak to už bychom byli alespoň tři :slight_smile:
10. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Holky, koukám, že jsme se v těch Pražských diskuzích nějak zasekly
14. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.