• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Modlidba pro Anicku

(Zamčená)
8. listopadu 2010 
Urcite vsichni znate pribeh ztracene Anicky Janatkove. Holcicky, ktera za bileho dne v Praze zmizela. Snad tenhle pribeh bude mit stastny konec
21. říj 2010 v 10:18  • Odpověz
no já osobně na ní strašně moc myslím, není ráno, abych hned neletěla k pc či televizi zda je něco nového.... :confounded: chudáci rodiče, tohle musí být k zbláznění a to doslova... :pensive:
21. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
@mudr. ja to taky nechapu :frowning2: je mi starsne lito ty holcicky a cele jeji rodiny. jen nechapum, ze v poledne tak nikdo nic nevidel nebo ty holcice nepomohl...
21. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz
teď jsem koukala na zprávy, že už je jeden podezřelý z únosu Aničky.... konečně se to trochu hnulo! teď jen doufat, aby bylo vše OK :confused:
21. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz
nadeje umira posledni, nicmene vypada to, ze hledaji uz jen jeji ostatky :pensive:
21. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz
Sice mají podezřelého, ale jedou pátrat znovu na začátek, do Tróji, kde se ztratila a podle zpráv sebou berou lopaty, vidle a žebříky.
To nevypadá dobře :cry: :cry: :cry:
Snad je naději, že jí jen schovává v některé z tech chatiček, co tam jsou...ale... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
me ji ty holciciky a jejich rodicu tak strasne lito :frowning2: nechapu jak nekdo muze ublizit tak krasny holcice. jeste verim v zazrak
21. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz
já taky právě věřím v zázrak....jenže i kdyby jí ukrývali v nějaký tý chajdě, našli by ji. Vrtulník...termovize.... :pensive: tohle nevypadá dobře, ale jak se říká-naděje umírá naposled... :confounded: Věřim, věřim!!!
21. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
@mudr. tedka ani nic jinyho nezbyva nez doufat,snad to dobre dopadne. jen nechapu, kdyz ji tam zacali okamzite hledat minulou stredu, jak ta lidska zruda mohla tu holcicku nekam ,,schovat,, kdyz cely okoli bylo plny policajtu???
21. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz
nojo, otázek je strašně moc... a verzí taky :confounded: zase si říkám, že kdyby ji někdo ublížil a "zakopal" tak by ji našli psi... teda jak tohle dopadne....
21. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz
na tomto odkaze je prosba otca o vrátenie Aničky
http://www.youtube.com/watch?v=V2gObHWrHgA
Keď video skončí dajú sa pozrieť ďalšie videá o Aničke.
Dúfam, že si ich pozrie čo najviac ľudí a hlavne niekto kto Aničku videl...
Ak môžete pošlite tento odkaz čo najviac ľuďom.
8. lis 2010 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.