• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

MS v hokeji

(Zamčená)
10. května 2008 
6. kvě 2008 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
v jednu ráno .. ciao Italia :grinning:
6. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz
konecne poriadna tema, akurat neviem ci Slovacia aj volaco poriadne zahaju ... esteze nemame TV ... nechcem to vidiet
6. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz
autor
Nobody - chiiiiiii :grinning: No o tom nepochybuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jabrunko já schválně toto téma nedala i na slovenskou diskuzi, jinak bychom se pobily :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2008 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
jabrunko, Slováci se hádají ve svazu ... tak z toho to pramení ... jinak by byli silní dost -- ale když se trenéři svaz a já nevím kdo nedokáží domluvit, to je pak těžký

tak třeba jim to pude
6. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz
komunisti a estebaci sa tazko dohovoria ... kaslat na nich ... ale nech hraju ti hokejisti, sakris ... za svoje muzstva vedia zahrat a za nas nie

Neeve ... mam s tym skusenost, zili sme 7 rokov v CR ... a ja som sa narodila v Zline a kedysi som fandila Cechom
... ale sa mi prestal pacit cesky hokej a zacal sa mi pacit slovensky ... no a teraz sa mi uz nepaci ziadny

a nemam rada cesky komentar na CT1 ... aspon co si pamatam, viedli tam komentatori, velmi silacke reci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
Jabrunko nezačínej :grinning: :grinning: :grinning:
Když to já tohle nevnímám pokud takhle mluví, protože samo taky fandím našim. Ale jen v případě, že hrají se Slovenskem. Jinak fandím i Slovákům, když hrají s někým jiným nebo jsme už třeba my ze hry. Já mám Slováky ráda :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz
Slovaci maju cechov tiez radi ale nefandia im, lebo s nimi vzdy prehraju :grinning: :grinning: :grinning:
uz mlcim :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. kvě 2008 ve 22:09  • Odpověz
teda skoro vzdy :slight_smile: ale to uz je daaavno
6. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
jsem si říkalam kdo založí tohle tema, me hokej normoš neba, ale MS nebo olympiáda, to žeru.... jak se s kanadou pereme a to derby se slovákama :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
jj, mě to teď náhodou baví o trochu víc než kdy jindy, páč teď není nic jistý :grinning:
6. kvě 2008 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
Bramburko ono už tohle téma tady je celkem dlouho, sice ne přímo MS, ale hokej je tam probíranej ze všeho nejvíc :wink:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=52625&vOffset=1830&vGotoLast=1#end
7. kvě 2008 v 16:12  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla říct, slovákům se to letos nějak nevyvedlo, vypadá to, že místo MS budou hrát spíš o udržení :grinning:
7. kvě 2008 v 16:13  • Odpověz
Já taky fandím i Slovákům když nehrajou s náma..jsou fakt dobrý a mám dojem že posledních pár společných zápasů Češi vyhráli jen díky tomu že u Slováků panuje jakási czechfobie :wink: Škoda že se tak hádají ve svazu a na ms to asi nebude za moc stát. :frowning2:
7. kvě 2008 v 18:38  • Odpověz
Tak já docela hokej mužu a MS úplně žeru. Slovákům rozhodně fandím, ale až po nás :wink: U nás to vypadá úžasně, když s nima hrajem my, manža je Slovák, takže každý fandíme těm svým, docela nářez :grinning: :grinning:
Ale letos to s nima fakt vypadá dost bledě, škoda :unamused:
7. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz
Já teda Slovákům nefandím - řadím je mezi soky stejně jako Rusáky, Kanaďany a Amíky :wink: Ale jinak proti nim nic nemám, jen v hokeji jim prostě nepřeju. Mně jsou, samozřejmě po našich, hrozně sympatičtí Švédi a to už vlastně od malička :wink: A jinak MS je u nás bráno jako vyvrcholení sezóny a máme prostě 14 dní jiný režim, žijeme tím, já tedy letos ty noční zápasy vynechávám, páč se Karlík nekompromisně budí v 6 hodin a to bych asi ten den nedala :confused:
7. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz
hm, tak zrovna dneska se Švédi zachovali jako ubožáci :frowning2: , tak snad se vzpamatujou a nebudou tak agresivní jako Kanaďani :pensive:
7. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky..jsem ráda že tady jsou také příznivci hokeje v ženském podání :wink: ..já taky slováky beru jako soupeře a nefandím jim,ale jinka proti nim nic nemám..taky jsem skoro pořád nalepúená na obrazovce,jen ty noční zápasy jsou pasé,páč ráno bych byla jak mátoha..
7. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz
tak já tedaSlovákům fandím, hned po nás, samozřejmě, ale kdykoliv hrajou, tak jim fandím...
I dnes, i když už tečou 2:0 :frowning2: :cry: :confounded: :angry:
7. kvě 2008 ve 21:51  • Odpověz
no my fandime ... muz dokonca zniesol telku z povaly ale asi nam to bude prd platne ... :cry: hura ideme mat presilovku, tak drzte palce
7. kvě 2008 ve 23:28  • Odpověz
tak Slováci nakonec budou hrát o záchranu :frowning2: no snad aspoň to vyjde a příští rok se polepší :wink: Teď už fandím jenom nám :grinning:
8. kvě 2008 v 08:47  • Odpověz
Nevíte, kdy budeme hrát my?
9. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz
Lukin hrali jsme dnes v 1.00 a hrajeme zitra(sobota) od 18.30 :wink:
9. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
lukin zítra 18.30 s Běloruskem :wink:
9. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz
jé kacici si mě předběhla :grinning:
9. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz
Navi :grinning:
9. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz
díky :slight_smile:
10. kvě 2008 v 09:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.