• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mukařov, Tehovec, Svojetice a okolí - kočárkování atp....

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Hezký večer
hledám maminku s miminkem ke společným procházkám, pokecu u kávičky atp.
Mám doma malého Ondráška a rádi by jsme občas společnost.
Najde se tu některá?????
7. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj Klarko,
sice přímo nebydlím ve zmiňovaných vesnicích, ale mám mamču na Vojkově a pobýváme tu poměrně často, takže až se malá narodí, můžem vyrazit na procházku.. Odkud jsi ty? :slight_smile:
11. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
čau holky, my jsme z Dobročovic. To sice není tak úplně přesně, ale je to kousek :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
ahojky holčiny
já jsem z Tehovce, sice tady nějaké maminy jsou, ale nějak se nechtějí družit :frowning2:
lucie777 budu moc ráda, když se potkáme. Karolínka je dle UTZ krásné miminko a tobě to moc sluší :grinning:
monika6e, tak Dobročovice jsou fakt z ruky, to mě mrzí, ráda bych někoho místního :wink:
12. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
lucie tak mě napadlo, jestli se třeba nemůže sejít i teď, kdyby jsi měla zájem a pokecat :wink:
12. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Klárko, díky, vám to taky všem moc sluší! :wink: Teď to sice vypadá, že brzy začnou padat trakaře, ale kdyby se to nějak vyjasnilo, tak bych mohla vzít psíka, že bysme se prošli.. Sme tu jen do večera, ale od pátku do neděle tu pak zase budu..V Tehovci mám babičku a dědu, kde tam presně bydlíte? :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
jé ty si tady, no dneska je to počasí fakt strašný, na procházku jsem chtěla, ale zase asi bude lejt, tak to asi odpískám. :frowning2:
my bydlíme na hlavní ulici, to je ta co vede od Mukařova, ještě před Návsí.
Tak by jsme se mohly třeba o víkendu sejít někde napůl cesty??? :grinning:
12. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Dnešní počasí je tak na postel, asi do ní za chvíli zalezu, dokud to jde.. :grinning: V nějakým tokm novým baráčku tam bydlíte? Já sem přijedu v pátek už asi ráno, takže bude času na procházky, si napíšeme.. :wink: Jak je to v Tehovci s maminama ani nevím, ale tady na Vojkově kolem nás pořád chodí někdo s kočárkem..
12. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
nneeee my bydlíme ve starém domě, který si dáváme do kupy :wink:
tak možná si viděla s kočárkem i mě, chodím i na Vojkov, mám zelenej X-lander a vedle nás ťapká malá bílá kulička, náš Dixi
tak doufám, že pátek bude na procházku příjemnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kde na Vojkově máš prarodiče?????
12. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Na Vojkově mám mámu, máme tu obrovskou zahradu a bílej barák, jak je Sedmikráska, tak o ulici za tím, takový schovaný to tu je, ale pořád tu kolem nás někdo chodí, na zahradě pobíhají většinou 2 psi, erdelteriér a bílá labradorka, ta je naše.. :wink: A v Tehovci mám babičku a dědu v baráku, než se vjede na náves, tak po pravý straně, ti to pak ukážu.. :slight_smile: V pátek nám možná už nasněží, ale musíme si zvykat, líp už nebude.. doufám, že Dixi má rád ostatní pejsky, resp. fenky.. :wink:
12. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Dixi je družný až moc, vlezl všem psům až do pusy aje mu jedno, jestli jsou to holky nebo kluci :confused: :grinning:

tak babi a dědu máš někde kousek od nás

dneska je to s počasím lepší, tak snad bude i v pátek :wink:
13. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
kecala jsem , tedy obloha kecala, už zase leje, malej teď spinká v postýlce, tak si v klídku vypiju kafčo :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ellinka ho nesežere, ta se všech větších psůch bojí, ale menší má moc ráda! :grinning: To vás babi a děda určitě znají, oni sou takový drbny, co vědí všechno a o všech.. :sweat_smile:
My sme už dopoledne odjeli do Prahy a pěkně sem ten den proflákala, za to zítra budu muset lehce pracovat..
13. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
ale s tou prací to moc nepřeháněj, máš to už za pár :wink:
jo a odpoledne tady sněžilo :angry: :angry: s procházky jsem přišla úplně turch :grinning:
13. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tehovec a Vojkov sou vždycky extrémní, v Praze už je jaro, ale tam je ještě bílo.. :grinning: Já už se těším na Vánoce! :grinning:
S prací to nepřeháním, dělám u mamči v bytě kancelářskou práci, ale můžu si kdykoli lehnout, tak je to pohoda.. :wink:
13. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
tak to máš fajn, taky jsem seděla v kanclu, pak bych ráda dělala doma, pokud to půjde :grinning:
14. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
tak na zítřejší procházku si nezapomeň sáňky nebo lyže, už je tady tak 10 čísel sněhu a furt se sype :grinning: :confounded:
15. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj Klárko, tady taky sněží, ale je jen mokro.. :grinning: Tak já vezmu sáňky! :grinning: Doufám, že na ten Vojkoc nějak dojedeme, že tam nebudete úplně zapadlí! A to máme jít v sobotu na zabíjačku, tak sem zvědavá, jestli jim to prase dřív nezamrzne! :confused:
15. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
pěkný pátek

tak kde a v kolik????
jsi ve stavu jít na procházku????? přestal padat sníh, hurá. Včera od sedmy do 1 do rána nešel proud, tak už jsem měla skoro zbaleno, že pojedeme k rodičům, topíme totiž elektrikou a do rána by tam byla pěkná kosa.

já bych to viděla kolem druhý, to by měl být Ondra po jídle a třeba u rybníku na návsi, nebo chceš někde na Vojkově???
16. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj Klárko,
tak obávám se, že ve dvě to nestihnu, sme se se ségrou pustily do pečení buchet a sme trošku zbržděný.. :sweat_smile: Ale jestli se buchty povedou, bude to stát za to! :grinning: Takže se moc omlouvám, ale co to nechat na zítřek nebo spíš neděli? Donesu na ochutnávku buchtu! :wink: Napíšu ti do IP číslo, nevím, jak moc budu na netu..
16. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
o.k. tak mi vyrazíme na prochajdu sami, číslo jsem poslala do IP a v neděli si napíšeme :wink:
16. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Teď se tam pěkně rozchumelilo, ale já si kvůli procházce vzala i pohorky, takže v neděli vyrazíme, musím mít taky trochu pohybu! :slight_smile: Tak nezapadněte!
16. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
jsme zpět, ale na chvíli jsem se schovala u jedené známé na kafe, přišla jsem turch :angry: mládě ještě spinká v kočáru, ale moc tomu nedávám, určitě bude za chvíli zvhůru :grinning:
16. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojky, jak se máme? Teda to počasí je hnus, co? Nevím, nevím, jestli se dokopu jít ven, když tam takhle prší, to sem ale lenoch, co? Stydím se.. :zipper_mouth:
18. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
nemusíš se stydět, my určitě na prochajdu v takhle hnusném počasí nepůjdeme :frowning2: Ondra je trochu nastydlej, tak nechci aby víc frkal :slight_smile:
tak si užij zbytek uplakané neděle a snad nám počasí bude někdy přát víc, snad tě ještě poznám s bříškem :grinning:
18. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
ahoj Luci

dlouho jsme ni nanapsali, termín máš, jsem koukala, za měsíc, ještě jsi celá?????

u nás začalo období cucání rukou a taky se na sebe smějeme do zrcadla, je s ním sranda :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj Klárko,
ještě sem 2v1 a doufám, že na nás Karolínka vykoukne až 1.prosince, hezky sem si to naplánovala, viď? :grinning: Ale snad to nebude dřív než máme termín.. Už je Ondrášek velkej kluk, viď? :dizzy_face:

Já sem teď na Vojkově, dnes sme jeli kolem vás, byli sme v Tehovci u babi a dědy na obědě, ale pak sme zas frčeli.. Co zítra, v kolik půjdete na procházku? Došla bych do Tehovce s psíkem, tak jen řekni v kolik! :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
luci zítra nevím nevím, máme na programu doktory, ale pokud to půjde napíšu SMS :wink:
26. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky, tak jak dopadli doktoři? Kdyžtak se zítra ozvi, sem stále na venkově.. :grinning:
27. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
ahoj luci
dr. dopadli na výbornou, dostali jsme včeličku, ale ustáli jsme to bez teplot :wink:
vážíme 5720 g a měříme 62,5 cm :grinning:
ještě v úterý jsme zbalili kufry a vyrazili za bibi a dědou a vrátili se včera večer :wink:
ještě jsi na Vojkově????
29. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj Kláruš,
tak my sme nakonec z Vojkova odjeli už v sobotu večer..tak sem ani nepsala..
Ste šikulové, že se nebojíte injekcí, jéé, já už taky chci mít mimi u sebe.. :grinning:
2. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.