• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mukařov, Tehovec, Svojetice a okolí - kočárkování atp....

(Zamčená)
18. srpna 2010 
autor
lucii ahojda

koukám už 37tt to už tě asi s pupíkem nepoznám :frowning2:
to počasí je fakt děs ani na prochajdu se nedá jít, alespoň, že máme pergolu, tak může být alespoň venku :wink:
my jsme taky v neděli nebyli doma jeli jsme za babi a dědou :grinning:

jdu se navečeřet, dělám smažák, nějak nestíhám jíst přes den :confounded:
tak zatím pa a pokud se Karolínka ukáže světu čekám na radostnou novinu
pa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Ahoj Luci
koukala jsem ti do albíčka, pokojíček se vám moc povedl :wink:
jsi ještě 2v1 nebo už Karolínka vykoukla na svět????
13. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
prochajda byla moc fajn, už se těším na kočárkování :wink:
Ondra spal v kočáru až do 5 :confused: to jsem teda zvědavá jak co bude dělat noci, už je vykoupanej a nějak se rozčiluje, tak jdeme bojovat do postýlky
papa
25. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj Klárko,
tak jen hlásím, že sme pořád pohromadě, Káje se ven prostě nechce, takže v pondělí nastupuju na vyvolání, tak doufám, že nebude dělat fóry a ještě v pondělí bude venku! :wink:
4. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Luci ještě jednou mocinky gratuluju a moc se na vás těšíme :grinning:
10. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Kláruš,
jak rostete? To to letí, za chvilku bude Ondrovi už půl roku, co? Už je to velkej chlap, co sem koukala na fotky! :dizzy_face: Karolínka taky roste, už je taková pevnější.. :grinning:
17. led 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
ahojda Luci, snad telepatie, zrovna jsem říkala, že se musím podívat, jestli tu od Vás nejsou nějaké zprávy :grinning:
Karolínka je nádherná a na každé fotečce jiná, taky roste jako z vody :grinning: :grinning:
poslala jsem ti žádost o přátelství na facebook, tak ji přijmi :grinning: :grinning: a můžeš se pokoukat, máme tam spousty fotek i nějaká videa, můžeme tak být i v lepším kontaktu :wink:
Budete někdy na Vojkově, ráda bych vás na chvilenku viděla :grinning: :grinning:
zatím papa
a ještě jednou gratulace :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Ahoj Holky, já jsem taky z Tehovce..ani jsem si nevšimla, že tu máme místní stránky :slight_smile: Mám tedy už trochu starší holčičku, ale na prochajdy chodíme taky ještě i s kočárkemak můžeme někdy vyrazit. :slight_smile:
19. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky! Já jsem taky z Tehovce. Ta´ky už máme starší holčičku, a v červenci nás čeká další přírůstek.
20. led 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
zdravím vás Tehovačky, jsem ráda, že jste se ozvaly, určitě vás ráda poznám i ty vaše poklady. Bohužel ten můj drobek je nachlazenej, takže nemůžeme ven :confounded:
jak dlouho žijete v Tehovci??
2. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
Tak přejeme brzké uzdravení :slight_smile:
No my jsme stavěli asi před 5-ti lety, nebo tak nějak :wink:
Jestli víš ty baráčky jak jsou nad sedmikráskou.....a ty bydlíš kde?
2. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
my byslíme ve starém baráku přímo na hlavní :wink:
Petruš tak to bydlíš kousek od rodičů Lucky :wink:
3. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
no vida :slight_smile:
tak až budete zdraví, tak můžeme vyrazit na prochajdu :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
to určitě už se těším, já občas někoho s kočárkem potkám, ale je mi blbý ho jen tak oslovit :sweat_smile: :sweat_smile: , ale kolem Sedmikrásky chodíme, tak jsme vás už možná potkali :grinning: :grinning:
Ondra ještě furt kašle, ale dávám mu Sinecod, tak snad se mu to brzo zlepší :wink: noc už byla o poznání lepší, tak snad se to lepší :wink:
V létě čekáte druhý přísůstek, to je krása, jak se cítíš, jako těhulka???
3. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
To jooo, třeba jsme se už i potkaly :slight_smile:
Je to fain, dneska jsem byla na kontrole a všechno je v pořádku :slight_smile: dokonce mám i krásný obrázek z ultrazvuku :slight_smile:
Tak hlavně, ať je kašlík rychle pryč :grinning:
3. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
petro to je bezva, to už e na druhé miminko moc těšíte, že??

a já se už teď těším na společné procházky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
To jooo, moc se těšíme :slight_smile: a na prochajdu taky :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Ahoj Péťo
tak jsme byli dopoledne u dr. Ondra už kašel nemá, ale spadlo mu to do krku a chroptí :unamused: , ale nález nemá takže máme dávat Mucosolvan, na odkašlávání. Taky jsem se ptala na procházky, prý když nebude mít teplotu, tak ven jít může. Dneska s ním ještě zůstanu doma, ale zítra už ho ven vezmu, v kolik chodíte obvykle na procházku???? a kudy chodíte, že by jsme se mohly někde slézt??
4. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Chodíme dopoledne i odpoledne...Amálka chodí po obídku spinkat, takže dopoledne kdykoliv mezi 9-13 a odpoledne tak po té třetí....tak napiš, jak by se ti to hodilo a domluvíme se. :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
my dopoledne nechodíme, ale po té třetí by to asi šlo :grinning: a kde???
5. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
To je jedno...kde se ti to hodí.
5. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
tak se můžeme sejít před hasičárnou??
5. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Tak jooo..to bude fain :slight_smile: tak a myslíš třeba v půl čtvrtý, že by to šlo..nebo je to na tebe pozdě?
5. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
no já bych raději tak o hodinku dříve, Ondru jsem teď dala spát, budu spát cca hodinu, tak pak aby měl kočár, jako druhej spánek, není to problém??
5. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Uvidím, jak se vzbudí Amálka..ale myslim, že bysme to měly stíhat. Jak se vzbudí, tak ještě napíšu :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
o.k. já ti poštu do IP můj mobil, aby jsme se mohli když tak kontaktovat jo :grinning:
5. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
tak bezva, já dám včas vědět :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
my půjdeme asi tak jako tak, tak se případně můžeme sejít někde na cestě :grinning:
5. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahojky...tak jak se máte? Už je kašlík pryč??? :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
ahojda, už byl pryč a zase je zpět :angry: :angry: :angry: :angry: bylo to o to horší, že mě pátek, sobota teplotu a pár dní byl fakt nevrlý a brečela brečel. Dneska jedeme na kontrolu do Olivovy léčebny, tak jsem zvědava, co nám paní dr. řekne :grinning:
Ale jsem ráda, že už má dneska lepší náladu, těch pár posledních dní bylo fakt náročných :unamused:
na prochajdě jsme byli včera, když vysvitlo sluníčko, ale dneska asi nebude :confounded:
kdy zase vyrazíme???
17. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.