• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Muž, s ktorým čakám dieťa, ma opustil. Čo teraz?

(Zamčená)
1. července 2014 
Ahoj kočky, už dlho premýšľam ako to sem napíšem, ale potrebujem pomoc, alebo podporu od Vás. Som slovenka a s priateľom sme sa presťahovali za prácou do česka. Sme spolu už skoro 5 rokov. Je to perfektný chlap, má úžasné srdce, nikdy by mi neublížil. Problém je však v sexe, nevyhovuje mi na 100%, zdalo sa mi že sme vo vzťahu už len zo zvyku. V práci sa mi zapáčil o 4 roky mladší chlapec a zamilovala som sa ako 15 ročná. Boli sme spolu pol roka, pričom celý čas som bývala ešte s bývalým priateľom. O mojom novom vzťahu vedel a stále čakal až sa spamatám a vrátim sa k nemu. Veľa si vytrpel. S tým novým som vo februári otehotnela, boli sme šťastní, prisahal mi lásku, sľuboval všetko na svete, že som pre neho všetko a chce rodinu. Nepoužili sme ochranu a ked sa dozvedel že čakám dieťatko tak sa veľmi tešil a chcel aby som sa k nemu presťahovala. Ja som však spanikárila, zľakla som sa, že to nezvládnem s ním, starať sa o dieťatko a povedala som mu že zatial ostanem byvat u byvaleho . Toto ho vytočilo a rozišli sme sa, vyčítal mi , že s ním nechcem byť, vrátil sa k starému sposobu zivota, začal chodiť na diskotéky, začal si s inou, zablokoval ma na fb a ignoruje ma. Bývalý mi povedal, že ma miluje a postara sa o mna a malé, je tolerantný a nič mi nevyčíta. Nemozem vsak zabudnut na otca svojho dieťata. Milujem ho a neviem čo dalej. Urobil si novy ucet na fb a zacal mi pisat pod inym menom. Zalezi mu na nas, ale hanbi sa. Neviem ako dalej, viem, ze s terajsim priatelom sa nemusim bat ze mi ujde s inou, viem ze sa o nas postara a da nam lasku. Ale staci to ? Da sa zabudnut ? Uz 3 mesiace si neviem rady , dakujem
1. črc 2014 v 18:14  • Odpověz
no potěš,dobře sis zavařila...ale netřeba házet flintu do žita :slight_smile: musíš si srovnat v hlavě co chceš,i když ted to je asi složité.já jsem pragmatik,ale i city jsou důležité.určitě bych nebyla s někým,koho nemiluji,na druhou stranu..z lásky se člověk nenají.pokud miluješ otce svého dítěte a on je zároven schopný se o vás postarat a miluje tě také,pak bych od současného přítele odešla,byt je to skvělý člověk. píšu ti,co bych dělala já..ty si to samozřejmě udělej po svým
1. črc 2014 v 18:30  • Odpověz
autor
@marecekavendulka Najhoršie je, že si nemyslím, že je schopný postarať sa o nás. Bojím sa, že ostanem sama, nemám nikoho, nemam rodinu na ktoru sa mozem spolahnut :cry: Ale máš pravdu, že žiť s človekom ktoreho mas rada, ale nemilujes ho , to nie je spravne.
1. črc 2014 v 18:34  • Odpověz
Ahoj sim, no hlavní je si ujasnit, co vlastně chceš. Začala bych asi tím, že bych se sešla s otcem dítěte a situaci si vyjasnila /Tvoje očekávání, jeho nynější postoj/ a pak se finálně rozhodla. Chápu, že se naštval, pokud jsi zůstala s původním příttelem, tak by reagoval téměř každý. Jakékoliv prodlužování nynějšího stavu mi ale k původnímu příteli přijde hodně nefér. Musí Tě hodně milovat, jinak by to už dávno nesnesl a rozešel se s tebou. I pro něj by bylo dobré vědět, na čem je.
Hlavně si to vyřeš co nejrychleji, ať ví oba co nejdříve na čem jsou, a pak ať tím nepleteš hlavu tomu mrněti, co máš v bříšku.
1. črc 2014 v 18:35  • Odpověz
ještě drobnost:nediv se otci svého dítěte,že se začal poté,co jsi mu "utekla" chovat jak puberťák,mě by taky vytočilo,kdyby si se mnou takto někdo hrál (připadala bych si,že si se mnou hraje)
1. črc 2014 v 18:36  • Odpověz
@sim18

Krásný podvečer,
je to krásný přístup Vašeho bývalého partnera.
Tohle není postoj každého muže.
Musím říci, že pokud se Váš bývalý partner o Vás postará a miluje Vás i po takovém "klopýtnutí", je to podle mne muž s velkým srdcem a Muž s velkým M.
Určitě co bych udělala Já, tak bych si promyslela, co od Života čekám, co je pro mě důležité ve vztahu a zvážila všechny stránky.
Zamilovanost je jedna věc a někoho opravdu milovat věc druhá.
Zamilovanost vyprchá a pokud tam nezůstalo to vše co budujeme a opravdu Láska, že milujeme, tak nezůstane nic.
V sexu si myslím, že je to podobné, když je človíček zamilovaný, tak prožívá i jinak sex / milování /, je to i o důvěře, otevřenosti a o komunikaci.
Další věcí je vychovávat miminko.
Vše si opravdu promyslete.
Držím Vám palečky :hearts:
1. črc 2014 v 18:45  • Odpověz
autor
@slunicko707 dakujem velmi pekne :slight_smile:
1. črc 2014 v 18:59  • Odpověz
no já bych snad doporučovala, abys chvíli byla úplně sama. tohle není fér prostě k nikomu.
můj názor je asi takový, že k původnímu příteli je tohle celkem sobecké. on si ještě může najít ženu, která s ním bude proto, že ho miluje a s tou bude mít svojí rodinu! tys to měla rovnou zkusit s otcem dítěte, bez toho člověk prostě nezjistí, jestli by to fungovalo.
1. črc 2014 v 19:17  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.