• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může se stát i vám....

(Zamčená)
3. září 2008 
ahoj

na žádost svého kamaráda zde zveřejňuji link na blog, který založil

http://prujmik.blogspot.com/

přečtěte si to prosím a šiřte dál. všechno uvedené je bohužel pravda.
pro lepší zorientování v blogu - nejprve čtěte úvod a poté jednotlivé maily (odkazy), které jsou uvedené v levém sloupci a jsou řazené zhora od nejnovějšího k nejstaršímu.

pokud by se mezi vámi našel někdo s podobnou osobní zkušeností, příp. psycholog, psychiatr, právník apod., který by měl nápad či radu, jak dotyčného obtěžovatele zarazit, ozvěte se prosím, klidně přes IP.

díky za každou pomoc!

tereza
31. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz
Bože to je blb a to jsem ani né v půlce :grinning: Ale fakt se bavím.
31. srp 2008 ve 22:45  • Odpověz
Síla, neměla jsem to číst před spaním...
31. srp 2008 ve 23:32  • Odpověz
terezkaq-Tak to je vážně síla.Myslela jsem že dnešní večer budu trávit jinak,než čtením meilů,které nebyly určeny mě.Jestli je to všechno pravda,tak ten člověk je vážně nemocný a měl by se léčit.Není to sranda,může někomu něco udělat.Fakt zírám,že takový člověk studuje takovou školu.Určitě by se to mělo do školy nahlásit.Když přestane obtěžovat teď tu holčinu,vyhlídne si další.
31. srp 2008 ve 23:33  • Odpověz
Nevím proč,ale od začátku co se v příběhu objevila matka,jsem věděla že je to on.
31. srp 2008 ve 23:36  • Odpověz
Ufffffffff. :confused: Ty bláho, asi jsem ostrá, ale já bych na něho policajty preventivně poslala, páč všeho moc škodí. Takhle to vypadá pořád lehce legračně, ale takovýho magora bych nepodceňovala. jednou mu rupne v kouli ... :rolling_eyes:
1. zář 2008 v 00:11  • Odpověz
ja se nebavim, ja bych ho udala
1. zář 2008 v 08:07  • Odpověz
autor
kristi, neměla tenkrát lazenka (doufám, že jsem ten nick nezkomolila..) nějaký podobný problém? nevíš? řešili to policajti vůbec nějak?
1. zář 2008 v 08:10  • Odpověz
mela, ale to bylo anonymni...takze se to resilo prej cajty jinak. Tady, kdybych teda vedela o koho jde, no tak ho udam, ty maily jsou dostacujici dukaz
1. zář 2008 v 08:13  • Odpověz
No já se teda taky zrovna nebavím a souhlasím s Kristi. Určitě bych nečekala co se z toho vyvine dál.
1. zář 2008 v 10:23  • Odpověz
ahoj taky se moc nebavím a určitě bych šla na policii
1. zář 2008 v 11:35  • Odpověz
já teda nechápu, proč ho hned neudali na policii a na tu školu... celý mi to zavání výmyslem a chtíčem po hojně navštěvované stránce :stuck_out_tongue_closed_eyes: K čemu je to, že si to přečetlo přes 700 lidí, když nikdo neví o koho jde? :confused:
1. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz
ty kraso ja teda zatim ctu o betlemech ale to je fakt pako, fakt neco! :grinning:
1. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
nikka.vo: výmysl to není, to by bylo dost ubohý, nemyslíš? :frowning2: ono podle těch náznaků není zas až tak nemožný si zjistit o koho jde a o to právě jde... a proč se to nenahlásilo? protože to co ten kluk dělá zatím bohužel není podle našeho práva trestný čin... maily nejsou dost průkazné... dokud skutečně něco neprovede, tak o nic nejde :frowning2: na rozdíl od toho, kdyby se na tom blogu zveřejnilo přesně o koho se jedná :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokud to čte nějaký právník a nesouhlasí, ať se ozve!!!!
1. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz
autor
teď to vypadá, jako že tady vyhlašuju kvíz pro právníky... :wink: to opravdu ne! je to skutečně prosba o pomoc při řešení reálné životní situace :frowning2:
1. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz
me se to nechce cist udelejte nekdo resume :slight_smile:
1. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz
myslim,ze pravnika tady fakt asi nesezenes....ja bych to fakt dala poldum, na co cekate? az vam nekomu neco udela? i kdyby to bylo "jen" vyhrozovani po mailu, tak at to kua prosetrej a jen si na nej trosku dupnou, vsak on se zklidni a nebo ne a potom uz je to fakt nasnade
1. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsem to přelouskala a moc jsem se tedy nenasmála :rolling_eyes: Já už bych dávno šupajdila na fízly. Je to fakt magor a je otázkou času, než se někomu něco stane....Vzpomeňte třeba na tu holku z letiště, jak jí umlátil klackem před barákem její přítel (tvrdil on) :unamused:
1. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
doufam,ze se nad tim,Terezko, zamyslis a kamosovi to vyridis. Tohle fakt neni prdel
1. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
kristi, já mám úplně stejnej názor a taky jsem mu to řekla.
1. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz
to je sila :angry:
1. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz
Je to psychopat,patří do blázince....taky bych ho udala...zatím píše meily,ale může být jen otázkou času,že provede něco horšího...
1. zář 2008 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
tak to je fakt kaša!! :angry: aby sa človek bál chodiť do jazykovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 v 15:41  • Odpověz
Chce se mi blejt, je tu humac a sla bych na policajty, ihned!!!!
Vymyslem mi to teda nezavani, byl by to peknej hnus, neco takovyho vymyslet :pensive:
1. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
je to vů a na policii bych ho už dávno udala...l ale jedno se mu musí nechat...má skvělé vyjadřovací schopnosti a hezky se čte :sweat_smile:
1. zář 2008 v 18:13  • Odpověz
buď je to totální magor anebo to má bejt sranda a baví se tím :sweat_smile: , některý ty výrazy mi tak přijdou - aby je kos sezob atd
1. zář 2008 v 18:20  • Odpověz
schwarzovka, je fakt, ze se dobre cetl, v tom mas recht, vetsina magoru ma celkem vysoke IQ :sweat_smile:

Ale je fakt, ze nektere jeho vyrazy me dohnaly k slzam smichu.. viz treba ten kos byl dobrej :wink:
1. zář 2008 v 18:32  • Odpověz
já bych mu napsala, že ještě od něj přijde jeden mail a jdu podat oznámení na policii....a až by přišel, tak bych to opravdu udělala :rolling_eyes:
1. zář 2008 v 18:41  • Odpověz
jo a při čtení jsem si vzpomněla na hovněnku :sweat_smile:
1. zář 2008 v 18:48  • Odpověz
No tak dejme tomu, že je to pravda, ale podobných nesmyslů je na netu plná p*del :wink: a člověk udělá a napíše cokoliv pro velkou návštěvnost. Ale OKá, tohle je třeba pravda. Ale udělala bych hned, že bych to vyslepičila na škole a ne po takové době, to mi nejde do hlavy vůbec :confused: Policajti s tím určitě neudělají nic, ale potrašení není od věci. Ten kluk píše jak degen, to snad ani není možný, takže proto mmj mi to přišlo jako výmysl :wink:
1. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz
no mě i napadlo, jestli si někdo nedělá (i když teda blbou) srandu a nezkouší, kolik toho dotyčný prostě vydrží než něco podnikne :sweat_smile: . To, že tohle dělá a přitom dotyční vědí kdo to je i kde bydlí a on ví, že oni to vědí - mi přijde úplně absurdní :confused: :zipper_mouth:
1. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.