• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může se stát i vám....

(Zamčená)
3. září 2008 
tak to je hnus - a proč by s tím policajti nemohli nic dělat - vždyť to je ukázkový omezování osobní svobody - maily jsou dostačující důkaz - nejsem teda právník - myslím si to....
1. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz
jabber, asi tak..to je tam víc věcí které mě zaráží...

vojtisek - jsou horší případy a policajti nemůžou nic, jasný to není, jak dokážou že to psal on? Prostě to není tak snadný
1. zář 2008 ve 22:38  • Odpověz
hm, tak jsem to cele precetla a fakt zabavny mi to neprislo....spis se priklanim k tomu, ze je to smyslene. Absolutne nechapu, jaky by melo vyznam celou tu korespondenci jen tak vyvesit do blogu? Komu to pomuze? Ani varovat toho Kakajinka to nema, kdyz o tom udajne nevi...
1. zář 2008 ve 22:40  • Odpověz
a ikdyby to věděl, k čemu mu je, že si to přečetla tlupa 700 neznámých lidí, kterým je k ničemu vědět, že je to Pepa Vomáčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě takhle někdo psát, tak to řešim okamžitě, ne po půl roce!
1. zář 2008 ve 22:44  • Odpověz
jako ja si treba nedovedu predstavit, ze ji napise takovy mail, nebo hodne mailu a pak na sebe pri hodine spanelstiny normalne koukaji a nikdo nic nerekne? Kdyby to byla pravda, myslim ze by dotycna udelala poradky hned z kraje a s chapcem si promluvila, kdyz dobre vi o koho jde a pravidelne se potkavaji
1. zář 2008 ve 22:53  • Odpověz
cely mi to prijde vymysleny... nicmene diky tomu, ze taky studuju na UK, vim jak hledat a Kakajinka jsem nasla.... i s fotkou.... :grinning: jen by me zajimalo, co s tim ma ten chudak spolecnyho....
1. zář 2008 ve 23:12  • Odpověz
autor
no, na jednu stranu vás "nevěřící tomáše" asi chápu, na druhou stranu je mi z toho smutno :frowning2: už nebudu opakovat, že to pravda je, kdo nechce, stejně neuvěří... :frowning2: ale fakt myslíte, že sem pod svým nickem, pod kterým normálně chodím do dalších diskuzních témat, budu dávat nějaké fantasmagorie? :unamused:

koho to zajímá, ať si přečte tohle http://www.trosky.cz/stalking/stalking.htm ... a uvidí, že skutečně moc možností jak se bránit není... nepřeji nikomu, aby se mu stalo něco podobného - ale zkuste si představit, že jste opravdu v té situaci (teď myslím "Bidla", ne Radku, tu neznám a za tu to "neřeším") - jak byste to doopravdy řešili? ono je hrozně snadný napsat "okamžitě bych to řešila!", ale jak?! představte si, že je to váš spolužák - opravdu byste to hned hlásili na policii, zvlášť když víte, že se tím s největší pravděpodobností nebude zabývat? a ještě musí být to co uděláte v mezích zákona a tam je to naopak daleko snáz postihnutelné... :frowning2: ono to opravdu není tak jednoduché :frowning2:

cílem toho blogu a proč jsem to sem dala je
1/ rozšířit mezi co nejvíc lidí informaci o tom, co se děje - je vidět, že se najdou lidi (např. xmarg04), kteří by toho kluka znát mohli a příp. na něj mohli nějak zapůsobit a celé by to na něj mohlo vyvinout tlak, takže by toho mohl nechat
2/ pokusit se nalézt někoho, kdo s tím má třeba osobní zkušenost nebo by skutečně dokázal poradit, jak ho zastavit

takže xmarg04 - jestli ho náhodou potkáš, zkus se toho "chudáka" zeptat, co s tím má společného! o to přesně jde!

a prosím, kdo tomu celému nevěří, klidně si to myslete, ale nerozebírejte to tu. já vím, že má každý právo na svůj názor a od toho diskuze jsou, aby se to tu psalo, ale mě se to opravdu blízce dotýká a nemám nějak sílu bojovat ještě s tím. díky moc za pochopení.

ještě poznámka pro "nepečlivé" čtenáře - on už na tu španělštinu dávno nechodí, skončil hned v tom semestru v lednu. ale uznávám, že těch informací je na tom blogu moc a může to zapadnout.
2. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
terezkaq - já jsem to nemyslela tak, že si to tvůj kamarád vymyslel....já jsem to myslela tak, že je to tak absurdní, když o sobě všichni vědí, že je to celé ze strany toho Kakájínka snad spíš legrace. Že když ví, že oni vědí, tak by přece nevyhrožoval vážně, když je jasný, že ho můžou kdykoliv udat :sweat_smile: . Mě to fakt přijde (i díky těm výrazům), že se takhle baví...sice dementně, ale baví.
2. zář 2008 v 09:27  • Odpověz
terez... věř mi, že kdyby mě takhle obtěžoval spolužák, tak bych ho před celou třídou zjebala, pak bych šla za ředitelem s e-maily apod... pak třeba na policii pro můj klid, ikdyby mi řekli, že s tí nic neudělají, nebo by za ním jen zašli a poslechli si jeho verzi :wink: Co je mi do toho že je to spolužák? Ikdyby to byl ůj kamarád a začal se chovat takhle pošahaně... Právě že když vědí o koho jde a potkávají ho, tak mají v ruce alespoň malou zbraň :wink:
Jabber - oni stalkeři kašlou na to, že ten pronásledovaný ví o koho jde a že se to může dovědět okolí jim asi taky dochází :wink: Např. případ celkem nedávný, kdy kolega umlátil před barákem svou pronásledovanou :pensive:
2. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
kluk ulátil svou kolegyni abych se vyjádřila jasněji :wink:
2. zář 2008 v 10:28  • Odpověz
nikka - hmmm :confounded:

terezkaq - no a co nastavit v mailu automatickou odpověď u tohoto odesílatele, že mail byl (třeba označen za spam) nedoručen a odstraněn...? Co by se dělo pak?
2. zář 2008 v 10:51  • Odpověz
ahojky může mi někdo říct o co tady vůbec jde?nechce se mo to číst je to moc dlouhé a nemám na to ani čas.
2. zář 2008 v 11:37  • Odpověz
ivulinda, to se nedá tak lehce shrnout... pokud si zvědavá, tak si to přečti, ono toho tolik není a stačí si číst ty z poslední doby :wink:
2. zář 2008 v 11:42  • Odpověz
Holky já psala že se bavím a směju když jsem byla ani né v půlce.Ke konci už to k smíchu nebylo :angry: Věřím tomu,že je to pravda,to by nikdo asi vymyslet nedokázal.Jak už jsem psala-nahlásit to do školy,na policii,říct to rodičům toho cvoka,něco s tím prostě dělat než bude pozdě.Je fakt,že v našem státě se bohužel na to,až se něco stane čeká :frowning2:
2. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz
ter: fajn, priznavam, ze tomu moc neverim,ale ne snad, ze by se to nestalo, spis mi prijde, ze si nekdo dela hodne, ale hodne trapnou srandu... nebo nejaky vyzkum lidskych reakci, to uz tady taky bylo.... ale z pohledu pravnika.... s tim se stejne neda nic delat... zatim... neprovedl nic, col by se dalo kvalifikovat jako poruseni zakona a naopka musim rict, ze pokud by se chtel Kakjinek branit, byl by pravdepodobne mnohem uspesnejsi (ochrana osobnosti, prip. sireni pomluvy proti jeho osobe), protoze email neni prokazatelnym dukazem ve smyslu, ze ho psal on (pri moznisti zalozeni emailove adresy na jakekoli jmeno) a pri precteni toho blogu a minimalni znalosti vyhledabvaciho systemu UK je mozny najit nejen jeho jmeno, fotku a studijni obor, ale i adresu, coz mi prijde husty... (na druhou stranu je "stesti" poskozenych, ze studuje na FF UK, protoze ostatni fakulty tolik info o svych studenetcj neposkytuji.... i kdyz oni meli i zdroje jinde, samozrejme...)
2. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz
Tak jsem se snažila ho najít na UK a ani prd :sweat_smile: , jsem bez šance, asi jsem si nepřečetla všechny info o něm. Krom toho že studuje na UK a chodí na Špaňelštinu se o něm na blogu nic nepíše, ne? Tak mi prozraďte, jak jste ho vyšpiónili? :confused: :sweat_smile:
2. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz
Ha, jsem ho našla, nejsem takovej tukan asi... došlo mi, že v mailu ,,maminky,, je příjmení :sunglasses: On je snad jediný s fotkou :sweat_smile:
2. zář 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
nikka: tukan :grinning: ... já vím (už jsem četla spoustu tvých příspěvků v jiných tématech), že jsi rázná holka a udělala bys bugr a ono by to milého dotyčného asi přešlo :wink: kamarád je prostě jinej. krom toho, ty bys to takhle řešila z pozice Radky, já to řeším za "bidla", ono je to taky trochu něco jiného.

xmarg04: díky moc za odborný názor. bohužel to přesně odpovídá tomu, co se doposud podařilo zjistit :frowning2:
2. zář 2008 v 16:26  • Odpověz
no taky js si ho nasla neni to az takove tezke, ja bych to hned do te skoly poslala nevim na co cekaji
2. zář 2008 v 16:38  • Odpověz
jeste jednu vec - ja js kdysi sla na policajty kvuli sveho ex, vyhrozoval ze mi sice jen po telefonu (hovor js si nahrala), tam vse sepsali rekli mi ze oni s tim nic delat nemuzou a postoupili to na obecni urad ktery by to mel vyresit, tzn pozvat si obe strany a dotycny zaplati pokutu
2. zář 2008 v 16:54  • Odpověz
já to nechápu, je to zmatený
2. zář 2008 v 19:57  • Odpověz
Terez...to je mejlka :sweat_smile: :confused: , já nejsem zase tak rázná, ježiš snad se tu tak neprezentuju :confused: :astonished: :sweat_smile: Ale tohle bych si asi určitě nenechala líbit. Jinak jsem člověk, kterýmu když přinesou malinou porci jídla, tak to nevrátí :sweat_smile: a radši sklopí uši. Ale vocamcať pocamcať :wink: :grinning:

Kyttouši, ty abys nezamachrvala jak si ho vyšpionila rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:

nobody, to neřeš :grinning:
2. zář 2008 ve 22:30  • Odpověz
nikkousi nedrzkuj
2. zář 2008 ve 22:56  • Odpověz
Já nějak nemám chuť to číst celý, je to docela nuda.
Nějak jsem nepochopila, proč se tím dotyčný (bidlo?) tolik zabývá a prostě e-maily od kakajínka rovnou nemaže, nezablokuje adresu apod. Možná mi něco důležitého uteklo...
2. zář 2008 ve 23:03  • Odpověz
no musim to cist odspodu pak se pobavis, nahore ty emaily jsou ty nejnovejsi :wink:
2. zář 2008 ve 23:05  • Odpověz
Neboj, to jsem pochopila...
2. zář 2008 ve 23:06  • Odpověz
a zase machruje :grinning: :grinning: :grinning: ...
2. zář 2008 ve 23:12  • Odpověz
Jenom takova drobna technicka poznamka: ten informacni system UK (aspon teda u nas - MFF) funguje tak, ze ten student sam explicitne povoli nebo zakaze, co se o nem ma zverejnovat. Ted si teda nejsem jista, jestli my jako ucitele vidime ty xichty defaultne a student se tomu neubrani ;), ale verejnost vidi jeho xicht a adresu jen proto, ze to sam dovolil. (Teda pokud neni nejaka specialita FF UK, ze bonzuje na studenty vsechno, ale pochybuju o tom...). Konec poznamky :slight_smile:
2. zář 2008 ve 23:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: nikous jdi chrapat uz tam mate pulnoc

me se to strasne libilo ze zacatku js tady tlemila jako vul :grinning: jak lepi betlemy :grinning:
2. zář 2008 ve 23:37  • Odpověz
tak jsem to taky prelouskala ...no nevim, na jednu stranu se divim, ze "bidlo" na nej nenabehne,asi bych si to s nim vyridila rucnestrucne :grinning: ale na druhou stranu to zas takova pr.el neni, jak uz tady nikka zminovala jeden pripad... byla to moje kolegyne, kterou pronasledoval,vyhrozoval a absolutne psychicky tyral jeji kolega z jeji druhe prace, ona to hlasila policii nekolikrat, dokonce mela spoustu svedku,pred kterymi ji vyhrozoval smrti, pocital ji dny co ji zbyvaji nez ji zabije...ona chodila vsude s nejakym doprovodem kamaradu nebo rodiny...a stejne si magor pockal na to,az bude chvilku sama a umlatil ji ve vchodu do baraku :frowning2:
Je to fakt hrozna bezmoc,neni na koho se obratit o pomoc, tak treba pomuze i tenhle blog a to,ze o tom vi cim dal vic lidi...no preju hodne stesti a pevny nervy
3. zář 2008 v 00:59  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.