• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může se stát i vám....

(Zamčená)
3. září 2008 
gedren: aha, to jsem nevedela, dik... tak jsou asi pravnici obezretni a nic nedovoluji.... :sunglasses: :sunglasses:
3. zář 2008 v 01:16  • Odpověz
poletucha :unamused:

No já moc nechápu jaký význam má ten blog, když on o něm neví a my ostatní zas nevíme o koho jde :sweat_smile: . Já bych tam zveřejnila (pro začátek zatím jen) jeho jméno a poslala mu na ten blog odkaz
3. zář 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
poletucha :frowning2: no kamarád právě na něho jen tak naběhnout nemůže, mj. protože je poněkud limitován těmi francouzskými holemi

jabber, nečteš to pořádně :frowning2: smysl blogu jsem tu psala, jméno se tam zveřejnit nemůže, právě kvůli tomu, co tady na předchozí stránce psala xmarg04, ale je tam dost indicií na to, aby ho bylo možné odhalit, a posílat by se mu taky nic nemělo, základní rada zní s ním pokud možno nekomunikovat.
3. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
nikka, to bylo myšleno jen v dobrým :slight_smile:
3. zář 2008 v 08:47  • Odpověz
terezkaq - no přece když tam napíšu, že je to Pepa Novák z Barrandova, tak to nikdo nemůže žalovat pro ochranu osobnosti, když tam takových Pepů Nováků může žít 15 a já konkrétně na žádnýho neukazuju, to jedině, že by se potrefená husa sama ozvala

Já bych fakt zablokovala maily z jeho adresy se zpětnou odpovědí, že nedošly a vidělo by se, co podnikne dál. Pokud nic tak dobře a pokud nějak přitvrdí, tak taky dobře - už by se s tím možná dalo přes tu policii něco dělat :confounded:
3. zář 2008 v 08:49  • Odpověz
terez a pise on jeste te radce nebo uz prestal? ta by s tim mohla nekde jit ze ji obtezuje at jde ten znamy s ni ze mu vyhrozoval
3. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
jej ted js si na to klikla a vidim nove mail, sorry :sweat_smile:
3. zář 2008 v 11:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.