• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Muzi su z Marsu,zeny z Venuse

(Zamčená)
2. září 2008 
Holky citali ste uz niekedy tu knizku?Pise to nejake doktor filozofie.Je to velmi zajimava knizka,pise se tam ze pokud zena nepochopi mysleni muze a muz zeny tak manzelstvi a laska po troche odpada.Jen tak na zacatek,nevim jestli to nekoho bude zajimat.Muzi maji sve "jaskyne"do ktorych sa odtahuju.To znamena ze muz se byt vtedy sam a zena by ho mela nechat bit,skor sa potom k nej vrati.Zena by za nim nemela chodit a ptat se:co ti je?ty mne uz nemas rad?proc mlcis?atd....mela by ho nechat a on pak z te jaskyne zas vyleze a bude zas ok. :slight_smile: Jo a muzi neznasaji kdyz jim zena radi nebo ich napomina.Prikl:jedete v aute,neco hledate vy jako zena by ste vedeli hned kamade ist ale napriek tomu mate nechat muze hoci to bude hledat o neco dele nez vy at si to najde sam ma pak pocit je to zvladl bez vase pomoci,citi se jak kral :slight_smile: Kdyz mu reknete kudy jet tak se citi ze mu neverite ze to dokaze aj sam :slight_smile: To jenom taky jeden priklad :slight_smile: A zeny sa chcu hlavne vyrozpravat,maji radi kdyz ich manzel vyslisi bez toho zeby im daval nejake riesenia ich problemu.Chcu byt hlavne milovane a citit to,chcu pocut tie zazracne slova casto Miluji Te. :slight_smile: Tak v kratkosti,keby ste si niekto o tom chceli popisat mozme budem rada.Aj som sa pritom nasmiala. :slight_smile: Co vy nato? :wink:
1. zář 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
Holky sorry mam tam nejake chyby teraz som si to citala,snad ztoho vyjdete :slight_smile:
1. zář 2008 v 09:29  • Odpověz
Patricek citala a je to docela trefne.
1. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
bohuzel js to necetla, ale kamaradka mi rikala ze je to super a trefne
1. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
jo četla jsem to už kdysi, je to super knížka :slight_smile: . Podobná je i Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách :wink: , bezpečně jsem poznala jak sebe, tak manžela :grinning:
1. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz
takisto som to čitala, je dobrá, aj tá čo spomína Jabber je výborná,, viem ze ich je viac s týmto názvom: Prečo muži.....Ako keby som čítala o mne a mužovi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
A co holky myslite ze vam ta knizka k necomu pomohla?ja si myslim ze ted nejake veci budem zarucene delat jinak a co vy?zmenili ste neco ve vasem chovani? :wink:
1. zář 2008 v 19:14  • Odpověz
nečetl, ale když to píše filozof, tak to může být dobrý :slight_smile:
já četl Spiknutí K***tů ... a taky jsem se nasmál ..to jen nevhodná odbočka
1. zář 2008 ve 21:02  • Odpověz
patricek tak asi dve najdolezitejsie veci mi to dalo.vzdy povedz chlapovi iba 1vec nerozpravaj naraz o viacerych.a druhe je chlapovi povedz priamo co od neho chces,nesnaz sa mu to naznacovat,to on nepochopi.
je toho urcite viac ale teraz si uz nespomeniem.
1. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz
patricek - no tak koukám od tý doby na manžela tak nějak shovívavějc, když vím, že za to nemůže :grinning:
1. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz
Já vám holky nevím, ale u nás mám tu jeskyni i já. Oba jsem takoví introverti s vlastní kavernou a chraň bůh podnikat nějaké invaze do zapovězeného území. Nakonec si stejně všechno řekneme :slight_smile:
Miluju tě slyším docela ráda, ale kdyby chlap miláčkoval a vrkal dednodenně, asi bych se zbláznila. :grinning: Milovaná se, pravda, cítím docela dost i bez verbálních projevů, občasné nenadálé pohlazením, pusa, obdivný pohled nebo pomoc s otravnou činností je pro mě mnohem zásadnější důkaz lásky než slova.
Příklad s "kam teď jet" je fakt typický, ježkovy voči, když si dovolím poradit manželovi, to je oheň na střeše, kór protože zpravidla radím blbě :grinning: :grinning:. On ovšem často blbě odbočí i sám, a pak si vzpomene, že před hodinou a 100 km jsem ho pitomě navedla na křižovatce a teď se kvůli mně ztratil a tím pádem to je má jasná vina :grinning: :grinning:
No a ještě jsem si všimla, že pokud chlap není nasycen, je neskutečně protivný, oni, brouci, mají nějak spojené "centrum nálady" se žaludkem a kolikrát stačí takového protivce zatraceného nakrmit a je z něj rázem galantní, oddaný a milující muž.
1. zář 2008 ve 22:55  • Odpověz
knizku jsem taky kdysi cetla, ale ne celou, priznam se, ze styl, jakym je napsana mi silne leze na nervy, proste ty doporucene slovni obraty.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale vytahla jsem si z toho nejake info (viz zminovana jeskyne, povidani atd) a to na vetsinu chlapu fakt sedi, aspon na vetsinu lidi... :slight_smile:
2. zář 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
jobber-no jaky uz taky nekdy se bojim ze aj vyprchnu smichy :grinning:
2. zář 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
Jo zeny vraj maju nejake vlny,ktore su raz dolu vtedy sa citime mizerne postupne idu nahoru vtedy nam je uz lepsie a na vrchole je nam uz fajn :slight_smile:
2. zář 2008 v 08:57  • Odpověz
četla jsem toho od nich hodně, mají i Mars a Venuše na pracovišti, kalendář lásky, 365 rad na celý rok, aj.
občas na to zapomenu, ale hodně věcí mi zůstává v hlavě, tak se tím řídím
2. zář 2008 v 09:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.