• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Muži vs ženy

(Zamčená)
12. dubna 2008 
11. dub 2008 ve 21:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to nemá chybu...
11. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz
Nemel ty bys mit nahodou neco jinyho na praci??? :grinning:
Ale dobry. :grinning:
11. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz
Zvlast s tim zachodem to nema chybu. :grinning:
11. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz
chacha, dobré, no, to mi řekněte, kde ti lidi na tyhle kraviny chodí??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz
ale s tim zachodem je to teda pravda, treba s pripravou na rande, nebo kamkoliv jinam, to u nas trva manželovi déle než mně :grinning: a pak se mi líbilo ještě to nakupování - přesně to je moje máti. Ovšem je třeba dodat, že pokud člověk zabrousí do elektra, tak tam azse chlapi ořumujou kdeco, ženská se u pultu zeptá na žárovku, pro kterou přišla a čest :grinning:
11. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz
no jako s tou pripravou na nejakou akci - proste dke se ven, tak ja jsem hotova hned :wink: :wink: takze to nesedi.ale treb, kdyz nekam jedem, ja musim mit par tricek por jistotu, jako ze nidky nevite, jestli se polijete atd. a to muj pritel nechape :sweat_smile:
11. dub 2008 ve 22:38  • Odpověz
Jj presne tak, kdyz nekam jdu tak jsem ustrojena hned, ale jakmile nekam jedem, tak jak rika estrellita, jistota je jistota. :slight_smile:
Na druhou stranu i to nakupovani takhle neprozivam. :grinning: Mam tam vyhlidnutou vec, tak tam jdu, proderu se vsema tema lidma, vezmu ji a dalsi muj cil je pokladna a byt co nejdriv venku. :sunglasses:
Naopak prave mam kamose, kterej s tim nakupovanim je vylozene zenska. :grinning:
11. dub 2008 ve 22:43  • Odpověz
no ten muj si stesuje jak dlouho mi to trva, ale nejak mu nedochazi, ze ja musim nakrmit malou, prebalit, oblect a pak jsem na rade ja oblect a nekdy i vyjde udelat oblicej :grinning:
11. dub 2008 ve 23:08  • Odpověz
To asi nemá být tak, že tam je tma a bílý čtverec, že? :sweat_smile: Jsem si myslela, jestli to není nějaký chyták na tupé ženy, ale zřejmě mi to jenom nejde otevřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2008 v 00:04  •  2 děti  • Odpověz
12. dub 2008 v 09:32  • Odpověz
autor
já třeba s tím usnutím u romantický věci nesouhlasím, s tím strojením někdy taky nee ... jinak tak celkově celkem jo
12. dub 2008 v 09:32  • Odpověz
trošku zjednodušené, ale výborné :wink: !
12. dub 2008 v 10:13  • Odpověz
Dobrý :grinning: V některých činnostech jsem se i našla :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz
Tak to je přesný :grinning:
Ale taky se u nás manža fintí dýl jak já a na to nakupování jsme oba dva přímočaří :slight_smile:
12. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
Bozzeto má hodně dobrých flash animací ... můžete mrknout http://www.bozzetto.com/flashfilms2.htm
12. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.