• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My nove snazilky :) ale aj tie uz na ceste za stastim

(Zamčená)
13. prosince 2009 
ahoj baby toto tema je pre vsetky z nas co su na zaciatku ale aj pre tie co uz su na ceste za stastim ale.......nie vsetky mame stastie...... alebo nie vsetkym nam to ide tak rychlo
poterbujeme sa vykecat alebo len sa troska odreagovat vediet ze nie sme sami
29. zář 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Nathali....tak myslím, že tohle by mohlo být moje téma :slight_smile:....sice nejsem úplně nová snažilka, ale protože se zatím ne a ne zadařit...potřebovala bych přesně, jak píšeš...trošku se odreagovat, pobavit se někým, kdo je na tom podobně....:slight_smile:
A v ostatních diskuzích už se holky víc znají, moc se mi nechtělo do rozjeté skupinky vstupovat...
30. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
ahoj daee no prave ze baby sa uz poznaju nejaky cas a aj ked si s niektorymi pisem nechcem im do tem moc chodit a myslim ze taketo nieco tu chyba vsetky temy su uz rozpisane
ako si sa dnes mala :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz
Nath...hooodně pracovně a utíkalo to pomalu, protože tady u nás v Brně celý den pršelo a prostě bylo to spíš na lenošení s knížkou v křesle než na pracovní nasazení :slight_smile:
A jak u Tebe?

Taky jsem ráda, že jsi tohle téma založila....snad nám ho nezamknou a brzo se k nám přidají další, protože takových nás určitě musí být víc.
Zkusila jsem se zpočátku zapojit do srpnových snažilek, ale pak jsem se odmlčela a holky se tak rozjely, že už jsem pak nestíhala držet tempo :grinning:
30. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
aj u mna prsalo ale len pol dna a to uplne stacilo ani kafe rano nestacilo spat sa mi chcelo stale ale asi pojdem za chvilocku do postele nech si pospim :slight_smile:

no ja dufam ze BABY najdu toto tema a hned sa pridaju :slight_smile: bude super si tu pokecat ja sa sem tam pridam k dievcatam ako otehotniet a nezlaznit sa ale niekedy maju uz rozkecanu temu tak im tam nechcem skakat

HOLKY VSETKY SEEEEEEEEEEEEEEEEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile:
30. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Maru - určitě se přidej, ať se pěkně rozrůstáme :slight_smile:.

Jinak Nath, Maru...jak jste jako snažilky daleko? My jsme se s přítelem začali snažit v červnu, ale ten jsme víceméně promeškali (prakticky jsme se nepotkali doma), takže počítám, že se snažíme třetí cyklus, v neděli budu 28DC, ale myslím, že ani tentokrát to nedopadlo :frowning2:. Apřiznám se, že na mě z toho najednou začíná padat deprese....je pro mě úplně nové, že něco chceš, děláš pro to snad maximum a prostě to neovlivníš - příroda si to rozhodne sama...
Jasně, vím, že je to krátká doba, ale tak nějak jsem žila celou dobu v tom, že člověk otěhotní hned (to mám z té sexuální vychovy...:slight_smile:) a ono to není vůbc tak jednoduché.
1. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
daee my sa snazime uz od května/maja a stale nic prave naopak mam este aj problemy vobec mi to nechodi nasli mi cysty a mavala som bolesti takze niekedy bol aj problem snazilkovat ale snad uz bude dobre brala som aj hormony s ktorych som pribrala no snad to nebude jedina vec a to ze si si myslela ze hned budes tehu tak to nie si sama ja som sa vzdy bala ze ked jednu anti vynecham tak bude zle a ked chceme vidim ze to len tak nejde a neboj ja som si takymi depresiami presla velakrat som plakala ze preco ostatne baby maju babo a oni ho ani nechcu a my co sa snazime nam to nejde je to nepsravodlive!!

maruska jasnacka pridaj sa ako dlho sa snazite vy??
aaaaaaaa baby kolko vam je rokov????zeby som tu bola najmladsia???
1. říj 2009 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Přesně jak říkáš, všude kolem samá těhulka nebo maminka...a já si říkám...proč nám se to nedaří? Zdravotně totiž na první pohled nemám vůbec žádné problémy...cyklus jako hodinky 28dní, ovulaci 14/15den (používáme OVU testy) a vidíš...stejně nic. A to vždycky dáváme pozor na plodné dny, zkoušeli jsme metodu milování denně, ob den i s delší pauzou...ale prostě zatím nám není přáno :frowning2:.

Ze začátku jsem byla hrdinka...jako nic se neděje, jen tomu necháme volný průběh, ale prostě nemám takovou povahu. Já když se snažím, tak se snažím, nedělám věci napůl. No, budu se muset holt smířit s tím, že tady tohle žádnou usilovnou snahou nepůjde, spíš to naopak bude chtít relaxaci a psych.pohodu (to říkají všude, ale JAK se do takovýc hstavů dostat, když mimise chci ze všeho nejvíc, to tedy nevím :unamused:).

A ty už jsi tedy teď taky teoreticky ok? Myslím cysty odstraněné, léky dobrané, že máte otevřenou cestu ke snažilkování?

Jo
1. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
nedopsala jsem ted věk :slight_smile:...v červenci mi bylo 28...takže bych řekla, že začínáme tak akorát...
Ale vdaná ještě nejsem :slight_smile:. Co ty?
1. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem na tom podobně - taky se mi nechtělo do nějaké rozepsané diskuse, tak jsem hledala něco co by mi sedělo a bylo tam málo příspěvků a našla jsem Vás.

Mě je 24 a anti jsem vysadila na konci srpna. Manžel chce miminko už asi 2 roky, ale já jsem se na to ještě nějak necítila a hlavně chci ho mít až budeme bydlet sami a zvládnu školu. Do Vánoc by jsme se měli stěhovat do domečku, který jsme si svépomocí postavili a jsem v předposledním semestru na škole, takže i kdyby to mimi přišlo, tak už to nějak vyjde.

daee - úplně tě chápu - říkala jsem si vysadím prášky a budem zkoušet a někdy se to povede a je jedno kdy, ale hned po prvním měsíci jsem koupila test a zkoušela a když nic byla jsem celkem sklamaná i když jsem to čekala. Pořád si říkám o nic nejde, není kam spěchat, ale když se člověk začne snažit, tak přece jen chce ať to vyjde nejlíp hned.

Doufám, že když si tu budeme psát svoje pocity, tak se nám nějak uleví.
2. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj Fraal,
určitě se přidej...ať je nás na to víc.

Koukám, konečně někdo z mého okolí (alespoň trošku) - já jsem z Brna. Taky bydlíme v domečku, ale je už starší, takže teď rekonstruujeme zevnitř i zvenčí. Navíc na jaře plánujeme svatbu, ale řekli jsme si, že když se povede mimi, tak ji prostě přesuneme o rok o dva. No a i s tou rekonstrukcí bychom to nějak zvládli.

Fraal říká se, že někdy se právě po vysazení antikoncepce brzo zadaří...třeba zrovna ty budeš mít štěstí :slight_smile:.
2. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
ahoj holky taka som rada ze sa rozrastame :slight_smile:
mne je 22 vlastne bude tento mesiac mimco som ani nechcela ale ked som chodila po vysetreniach a lekar mi povedal slecna neviem neviem ci vy chcete niekedy deti ale ak ano robte s tym nieco lebo sa moze stat ze sa nedockate :( tak som sa rozmyslala rok predsa mi bolo len 20 a teraz uz viem ze to mimco moooo chcem :slight_smile: a neni to lahke presne jak vravel mam cysty nie daee nie som este vyliecena prave sa bojim aby sa ta cysta stratila inak ma caka operacia :( bojim sa ale vydrzim teraz som dobrala lieky a bolesti mi zacali znova tak neviem co si mam o tom mysliet aj ked sa s priatelom sem tam snazime ale on chce aby som sa dala cela doporiadku a potom sa snazili na 100 % ja som tiez pouzivala ovu testy ale vzdy boli negatyvne

my byvame zatial v podnajme ale chceme kupit nejaky domcek alebo bytík vydata nie som mali sme sa brat ale odlozili sme to a ja dufam ze ma prakvapi buduci rok prstienkom a vezmeme sa :slight_smile: sme spolu uz 4 rok a kazdy sa pyta na svadbu :slight_smile:

snad sa na nas usmeje stasticko a vsetky budeme uz maminy :slight_smile:
3. říj 2009 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky taky jsem tu mezi vámi....
3. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
ahoj alzbet to je super :slight_smile: jak sa mas co nove u teba??
3. říj 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, to je super, ze je tady takove nerozjete tema. Rada se k vam pridam. Navic tady vidim, ze budeme mit urcite spolecnou rec:slight_smile: Je mi 27let a jsem z Brna:slight_smile:

fraal: taky dodelavam skolu:slight_smile: Ja uz mam teda vsechno hotovo, uz mi chybi jen dopsat diplomku.

daee: taky planujeme svatbicku, na pristi rok v lete a mame to teda spis tak, ze kdyby si podarilo mimi, tak se vezmeme driv. Uz ji planujeme dlouho a porad to nejak nevychazelo.

Kupujeme si vlastni bytecek a chystame se ho trochu rekonstruovat.
Snazime se teprve kratce, ale ja se citim na mimi "ready" uz dlouho. Ted uz je to tak, ze by chtel i pritel, tak nechceme na nic cekat, kdyby se treba nedarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj všem! :slight_smile:

nath - tak budu držet palce, aby ty bolesti neznamenaly nějaké zhoršení. Slyšela jsem o tom, jak dovedou cysty potrápit od kamarádek...Na druhou stranu jedna z nich byla na operaci právě s cystami a dnes je úplně OK, od té doby vůbec žádné potíže nemá.
A ty negativní OVU testy. Myslíš, že ovu nemáš vůbec nebo jsi jen netestovala správný den? Ono když je cyklus rozhozený, tak může být klidně i později nebo dřív než 14-15den, jak je to asi nejčastější...

Alzbeta - vítej :slight_smile:

Majdalena - tak se potkáváme i na tomto tématu :slight_smile:
3. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
4. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
ahoj holky:slight_smile: aky ste mali vykend jasom bola na sk len na otocku ale bolo super ani sa mi nechceo domov
daee tie ovu testy neviem mozno som len zle testla ale raz mi neprisla ovu vobec to mi povedal gynekolog tak som zvedava co bude tento tyzden snad to bude dobre :slight_smile: som optimista :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
ráda bych se mezi vás přidala :wink:
Já jsem přestala brát HA minulý rok v srpnu, takže už se snažíme delší dobu, doufám, že se to časem změní.. :wink:
6. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj holky, tak vidím, že je nás tu čím dál víc. Já jsem zatím ještě žádné ovu testy ani měření nezkoušela a ani se mi do toho moc nechce - nejsem vůbec důsledná a myslím, že ta teplota se asi musí měřit denně a přibližně ve stejnou dobu ne? nebo je to jedno? to už bych spíš zkusila ty testy, ale taky nemám vůbec šajnu jak fungují, tak se kdyžtak někdo zkušenější podělte. díky :wink:
7. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Já jsem si začala každé ráno měřit bazální teplotu, dělám to zatím asi tak přes měsíc, takže zatím toho ještě moc nevím. Měřím ji vždycky ráno ve stejnou hodinu. S testy zkušenost nemám. Doktorka říkala, že podle tohoto každodenního měření zjistíme, jestli ovulaci vůbec mám, tak uvidíme :wink:
7. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
ahoj baby :slight_smile:
ja som zas pouzivala ovu testy ale musi sa spravne urcit dlzka cyklu inak nic neni to tazke len ja som na to meranie strasne leniva neviem ci by sa mi do toho chcelo kazde rano
7. říj 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
nathali, taky jsem si říkala si říkala, že se mi nebude chtít, a že to určitě každé ráno nezvládnu, ale jde to, netrvá to moc dlouho, nastavím si budíka o pět minut dřív a je to, navíc chceme miminko, takže člověk se snaží udělat aspoň toto... :wink:
7. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
no to jo ked clovek chce tak ide vsetko a vy sa uz ako dlho snazite??
7. říj 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
nathali, my se snažíme od srpna (augusta) minulého roku, takže už mi to připadá docela delší dobu a začínám být lehce nervozní. Ale snažím se na to nemyslet a neřešit to a začíná se mi to i dařit :wink:
8. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj dievcata, mozem sa k vam pridat? tiez sme na zaiciatku "cesty", tak uvidime, aka bude dlha :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
seel nevesaj hlavi ja stale vravim ze babo si asi vybera tu spravnu dobu a este asi neprisla ale urcite pride :slight_smile:
ahoj berucka jasnacka pridaj sa budem len radi :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kočky, můžu se přidat i já k vám???

Je mi 22 let /v prosinci už 23/ HA jsem brala bez přestávky 7 let, vysadila jsem na konci března09 a v květnu jsem objevila na TT //, bohužel to nedopadlo - celá trnitá cesta je popsaná v mém albíčku, kdyby měl někdo zájem si počíst :wink:

právě dnes jsem 37DC, měřím si BT, ale ta mi nějak těhu neukazuje, jasně že na sobě hledám kkdejaký příznak, ale myslím, že tento cyklus byl anovulační :frowning2:

to je ve zkratce o mě asi vše, tak snad se této diskusi bude dařit a nezapadne do hlubin koníka :slight_smile:
9. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Tady ještě kdyby se chtěl někdo podívat a zhodnotit můj grafík - http://www.fertilityfriend.com/home/aja
9. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
ajachlapikova ahojky :slight_smile: pekne ranko to bude dobre a urcite sa to podari co najskor hore hlavu tiez dufam ze tato tema nezapdne prachom no uvidime casom ci sa bude pacit
9. říj 2009 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.