• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My nove snazilky :) ale aj tie uz na ceste za stastim

(Zamčená)
13. prosince 2009 
ahoj nathali, tak máme konečně pátek :slight_smile: jak je v berouně?
9. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
ja sa tiez tesim konecne piatok a vikend pred nami :slight_smile: zatial to vypada ze bude pekne no ved uvidim a ty si uz v praci???
9. říj 2009 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz
jj, já dělám od půl sedmé, takže si ráno dočtu, co kde napsaly noční ptáci a pak začínám pracovat. MK mám puštěný vlastně celou pracovní dobu, takže když je klid tak píšu o stošest jindy odbíhám, atd. :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
ahoj holky kde ste vsetky???
9. říj 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám opět své dny, takže prozatím nic a co u vás nového?
9. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz
Ahoj fraal, já je mám taky, takže nového taky nic :unamused:
nathali, tady jsme :wink:
taky je u vás dneska tak škaredě a zima..?
10. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
ahoj baby
tak aspon ze ms prisla no nie?
seele no aj u nas je pekne hnusne ja som bola v obchode a fakt je zima ja chcem leto :(
10. říj 2009 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už jsem 38DC, MS nikde a na těhu test nemám odvahu - bojím se zklamaní :frowning2: graf BT ukazuje anovulační cyklus :frowning2:
10. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
aja mozno to vijde drzim palceky
10. říj 2009 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz
nathali, díky za podporu uvidíme, jsou jen dvě možnosti - MS nebo // :slight_smile:
10. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky, můžu k vám? My se snažíme od 09/2008, chodím už do gennetu v Liberci, protože přirozeně to asi nepůjde-nezrajou mi vajíčka. Čeká nás 1. IVF, už mám v lednici léky na stimulku, ale zatím to nestojí za nic. Minulý měsíc mě to zkazila pojišťovna o jeden den kvůli schválení léků, tak jsem se těšila na říjen. Teď jsem 6. začala špinit, tak jsem myslela, že už to bude, 7. trochu víc a třetí den už nic, tak jsem zatím ani stimulovat nezačala a zas čekám. Už si připadám jak nějaká čekanka. Jinak všem přeju, aby se to povedlo přirozeně. hezký večer
11. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahoj Peťo, tak to jsme na tom podobně, my se snažíme jen o měsíc dýl. My jsme byli na vyšetření nedávno a tento týden jdeme na výsledky, takže zatím nevíme, na čem jsme...no jo, docela se bojím, copak nám poví...a jinak vítej, Peťo :wink:
11. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj seele a už chodíte taky do nějakýho centra nebo zatim k obvodní gyn. Jinak držim palečky na ty výsledky?Odkud jsi?
11. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky, jen pojďte ať diskuse nevázne :wink: držím vám palečky, aby vám to klaplo co nejdříve a brzy jste měli svoje uzlíčky v náručí :dizzy_face:
11. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahojky ajach (zkratka :slight_smile: ), přečetla jsem si tvoje album, je škoda, že jste o to přišli, ale aspoň máš jistotu, že to jde a zase půjde a uvidíš, že budeš mít brzy // čárky. To já o sobě moc říct nemůžu a bůh ví co nás ještě čeká, ale snad se taky jednou dočkáme. Navíc jses ještě mladá, mě už je 28.
11. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
ahoj baby jeeej to som rada ze je nas o nieco viac :slight_smile:
ajach co nove u teba???
petra neboj to bude dobre drzim palceky aby cakat stalo zato :slight_smile:
11. říj 2009 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

tak já jsem už dnes 40DC (oproti mým pravidelným 30DC), včera mi to nedalo a testovala jsem... no a co jsem tam objevila, to byste mi nevěřily - možná si budete myslet, že jsem úplně pitomá, ale mě to dalo takovou naději a těšení :slight_smile:
na TT byla v místě druhé čárky čárka bílá, prostě ohodně bělejší bež zbytek bílého místa... jasně, že to nepovažuji za pozitivní TT, ale myslím, že ovu mohla být 30dc, takže by stejně ještě nebylo nic ukázáno, tak uvidíme, jak to bude pokračovat :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Ajach,nejsi pitomá. To bysme musely být všechny. Držim palečky ať za pár dnů tam jsou // silný čárky. Jseš tu brzy, už taky makáš? Já už jsem taky v práci, ale vůbec mě to tu už neba, protože jsem myšlenkama už na MD. pa a hezký den. Tady v Liberci je pěkně hnusně a prší
12. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
ahoj Peti,
v Jihlavě je taky pěkně hnusně, prší a je zima... meteorologové straší ve středu se sněhem, tak už to vidím, že vysošina bude zasypaná :frowning2:
já makám od půl sedmé, a taky mě to neba, kolegyně mě stihla nasrat hned po 5 minutách, takže mám zkažený celý den - čůza :angry: taky jsem myšlenkama už na MD :dizzy_face:
12. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Ajach nestraš se sněhem, já zimu nemam strašně ráda. Co děláš za práci? Já dělám rehabilitaci v liberecké nem. Jinak na svatbě vám to moc slušelo. Taky jsem se vdávala loni, ale v červenci. Je super, že si takhle můžem psát, hrozně mi to pomáhá. Pa a nenech si zkazit den :wink:
12. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
jo, mě to taky baví tady to psaní, protože kdybych měla všechny svoje nápady a myšlenky na mimi říkat manželovi, tak by se ze mě brzy zbláznil... Takže si tady pěkně vyleju dušičku a jsem v pohodě :slight_smile:

No já pracuji jako asistentka vedení a právníka jedné masně na vysočině. mám tu práci ráda, ale leccos se tu teď změnilo, tak už se těším na MD... :slight_smile:

já zimu mám ráda jen na Vánoce, jinak to nesnáším, my jsme tu věčně zasypaní sněhem, dálnice stojí, apod.
12. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj Peťo, hlavně jsem po necelém roce změnila gynekologa, protože ten původní byl pořád klidný, dával mi nějaké hormony a řekl, že za tři měsíce mám dojít, že už budu určitě těhotná, vždycky jsem byla v ordinaci max. pět minut a on byl děsně klidný, když jsem tam byla potřetí, tak jsem si řekla, že to už stačí a našla jsem si novou gynekoložku, ta se mi věnuje úplně jinak, zatím zjišťujeme, jestli mám nebo nemám ovulaci a pak uvidíme. Ještě před tím jsme ale zašli v Brně do Heliosu a už za sebou máme všechna vyšetření a v pátek jdeme na konzultaci, kde nám řeknou výsledky. Ale podle manželova spermiogramu to vypadá, že manžel bude v pořádku, takže problém bude asi u mě. Není divu, když jsme mívala menstruaci jednou za tři měsíce...ale uvidíme v pátek. Jak já nesnáším nejistotu a to, když nevím, na čem jsem...
Ajo, já jsem kousek od Žďáru, taky je tu pěkná zima, to zasypání sněhem znám moc dobře :wink:
12. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj seele, já stále nic-menses v nedohlednu. Jen doufám, že to nebude zase cysta. U nás má manžel spermoi dobrý, ale mě to nezraje-asi by to chtělo víc sluníčka :grinning:. Teď si z toho dělám srandu, ale o víkendu jsem byla pěkně na prášky. Budu na tebe myslet, aby vše dopadlo co nejlíp.Hezkej večer.
12. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky,

tak moje MS taky v nedohlednu - 41Dc to jsem neměla ani po revizi, jsem z toho jelen :angry:

Seele - tak to jsme od sebe kousek, tak to je fajn, že tu je taky někdo z Vysočiny, moc lidí tu odtud neznám...

Tak přeji všem krásné úterý a jsem zvědá kdo přijde první se zprávou, že u nich sněží :grinning:
13. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě vaše téma zaujalo, že bych se k vám ráda přidala, pokud by vám to nevadilo :slight_smile: Protože musím 100% souhlasit s ajach, že probírat všechny myšlenky na mimi s manželem by bylo brzy k zbláznění :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
ahoj slune, vítej a jak dlouho se snažíte a už máš nějaký vyšetření?pa
13. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
ahoj slůně,

jasně přidej se :slight_smile:

pověz nám něco o sobě :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Peťo, dík za podporu, budu to potřebovat, už začínám být jak na trní.
Ájo, máš pravdu, je to kousek, taky tu moc lidí neznám, tak už jsme dvě :wink:
ahoj slůně :wink:
13. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Seele, hlavně žádné stresy a negativní myšlenky, to ti nepomůže :slight_smile: hezky pozitivně :grinning:
13. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
já vím, Ájo, to máš pravdu, ale musím říct, že poslední dobou jsem docela pozitivně naladěná a hlavně na to mnohem míň myslím, vím, že výsledky stejně neovlivním, tak už to moc neřeším, ale včera jsem byla sama doma a koukala tady na stránky...no musím říct, že jsem včera moc veselá nebyla...
A jak je v Jihlavě, už je tam nějak zataženo? Já ještě nejsem doma, tak nemám přehled, jestli už náhodou nejsme zavaleni sněhem :grinning:
13. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.