• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My nove snazilky :) ale aj tie uz na ceste za stastim

(Zamčená)
13. prosince 2009 
Na závěje to zatím nevypadá, ale sněží tu (nejsou to vločky, ale spíš zmrzlá voda), do toho svítí sluníčko, no typické aprílové počasí :slight_smile:

tady ty příběhy musíš číst s tím, že víš, že to může potkat koholi, ale nesmíš tomu podléhat, ber život jak jde, stejně soud neovlivníš - bohužel...

Já teď mluvila s recepční z jeseníků ( o víkendu se chystáme na romantický víkend, budeme oslavovat výročí od svatby) a říkala, že tam od rána sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
To je pravda, člověk to musí brát s nadhledem, ale včera jsem prostě chytla takovou blbou náladu....

Tak to jsem zvědavá, jak bude u nás, až přijedu domů, abych tam neumrzla :grinning:

Kolikáté výročí svatby oslavujete?
13. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska už mám hotovo a krátím si čas tady s váma na netu než budu mít padla. jinak v Liberci je pěkná kosa a padá něco mezi sněhem a deštěm. Odpoledne jdeme s holkama z práce na pilates- teď jsem začla a docela mě to chytlo, hezky si přitom i psichycky odpočinu. Jo ještě předtím jdu svému 8měsíčnímu synovci vybrat něco k svátku, už abych mohla ty krásné věcičky kupovat pro svoje mimi. hezkej den.
13. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
My oslavujeme teprve první výročí a můj manžel pořád chodí a říká "co mi koupíš, že jsem to s tebou vydržel už rok???" :grinning: zmetek jeden
taky se těším, že si budu kupovat hadříky, ale spoustu věcí dostanu od tchýně - včetně kočárku, přebalovacího pultu, postýlky, atd. (tchýně má totiž roční holčičku, takže vloni všechno nakoupila - naštěstí v neutrálních barvách), tak snad nám vyjde kluk, holku moc nechci, ale jasně, že budu ráda za cokoliv hlavně zdravé :wink:
13. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Ájo, čtu dobře, že tvoje tchýně má roční holčičku? Ta roční holčička je tvoje švagrová? To je zajímavé :wink:
13. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
jo čteš správně - v albíčku mám fotky... manžel je ze 6 dětí :slight_smile:
13. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky,
v práci mi nezbyl čas na psaní..... snažíme se pátý měsíc, stále to bereme jako krátkou dobu, ale i tak to člověku trošku vrtá v hlavě, obzvlášť když všechny moje kamarádky už vozí, případně jsou těhulky :slight_smile: Tak doufám, že se nám všem brzy povede otěhotnět :slight_smile:
Jinak tady u nás v Teplicích bylo dnes boží dopuštění,ale teď se počasí trošku umoudřilo a je trošku lépe, ale zima zůstala :frowning2:
13. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
aja tak to mate stale veselo :slight_smile: a aspon usetris :slight_smile: super vymyslene
13. říj 2009 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ájo, tak jsem ti nakoukla do alba a podívala se na fotečky...tak to máte teda velkou rodinu, to se nenudíte :wink:
slůně, tak jsi nám odsud neutekla :slight_smile: mně to začalo vrtat v hlavě po půl roce. Na kamarádky se nedívej, každý je jiný a nemůžeme se srovnávat, mě by to stejně akorát deptalo. Ale ono se to lehce říká a hůř dělá, znám to :grinning:
Jinak hlásím, že i na Vysočině je sníh!
13. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Ajach, můžu se zeptat kolik je tchýni???
13. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Dobré ránko holky, zdravím ze zasněžené Jihlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pe´to - jasně že můžeš, tchýni je 46, příští měsíc jí bude 47...

To se rozhodně nenudíme, je s nima sranda, ale občas bych je přerazila všechny včetně tchýně...
14. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj Ajach, tak to věřim. To je tchyně fakt dobrá, že si ještě pořídila takhle mimčo. Jinak u mě nic novýho, teď jsem mluvila s doktorkou, 23. mám jít na kontrolní UZ, krev a případně agolutin. Dneska jsem se testla a nic, tak nevim, kde ta mrcha zas je. Doufám, že se to už někam pohne. Hezký zimní den.
14. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Já budu testovat v pátek, tak jsem na to zvědavá, jsem dnes 42DC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Ajach, nevim jestli jsem něco udělala omylem, ale najednou je tvoje album u mě? A nevim, jak ho dát zpátky k tobě?
14. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Peti, já jsem to te´d zkoušela a ty u sebe žádné nemáš, a moje je tam kde má být... možná nějaký skrat na síti, nic si z toho nedělej...
14. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj seele :slight_smile: neutekla :slight_smile: jen to nějak časově nestíhám :frowning2: občas by mohl mít den 48 hodin :grinning: Já vím, že se nemůžu srovnávat, ale stejně ti to ty myšlenky trošku nahlodá :slight_smile: Každopádně máme ještě spoustu času před sebou, tak hlavu věšet zatím nebudu.......a i kdyby to nevyšlo, mám skvělého manžela, který je pro mě vším :wink: A jak dlouho se snažíš ty? A tobě ajach držím z celého srdíčka pěstičky, ať je pro tebe pátek jeden z nejšťastnějších dnů :slight_smile: Už teď se těším na tvůj výsledek a doufám, že bude pozitivní :wink:
15. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
Ahoj holky,

no to co se děje dneska na těch silnicích je peklo - začalo to včerejškem, kdy se mi rozbilo auto na nejhorším možným místě, sněží jako blázen - fuj jsem vytočená jako sviňa.
A to máme jet zítra do Jeseníků na relax víkend, nejraději bych to zrušila, ale zase vyhodit peníze z okna a nejet tam to by mě mrzelo...
15. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
ahoj holky dnes cely den snezi to je strasne!
aja ten vikend dopadne dobre uvidis taaaak si oddychnes ani sa ti nebude chcet ist domov :grinning:
15. říj 2009 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás poslední pracovní den :slight_smile:
slůně, zrovna to počítám a zjišťuji, že se snažíme už skoro 15 měsíců a s každým dalším měsícem se moje nervozita zvyšuje...ale dneska jdeme na výsledky vyšetření plodnosti a vše se dozvíme, jak to vlastně s náma je. Docela se bojím, co nám tam poví....
Ájo, to se máš, takový víkend bych si taky dala líbit :wink: já budu bohužel celý víkend sama doma, protože manžel bude v práci...
16. říj 2009 v 06:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak vzhledem k včerejší situaci na silnicích jsme víkend přesunuli na příští víkend...

mmch jsem včera testovala a nic, takže budu muset ještě počkat a pokud MS nedorazí navštívit MUDr. ,aby mi píchnul vyvolávačku... :frowning2:
16. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj Ajach, tak to jsme na tom stejně, mrcha nikde.příští pátek jdu k doktorce, takže mi asi píchnou taky vyvolávačku. I když nechápu co se děje, protože jsem vždy po utrogestanu měla menses normální. jinak s tím víkendem jsi udělala dobře, budeš víc v klidu. V Jablonci je počasí příšerný, mám problémy se dostat vůbec do práce. Jsem ráda, že už je páték a přeju všech krásný víkend.
16. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Peťo, to je pech, viď - pěkně mě to štve :angry:

já už se těšila, že je mimi v bříšku a ono prdlajs :frowning2:
16. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
To teda je Ajach, ale určitě se taky dočkáme a usměje se na nás štěstí a budeme si mimi víc vážit.
16. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj můžu se přidat?
16. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
ahoj baby co ste ako stichli???a kdam ste vsetky odisli???
18. říj 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
To víš nathali - víkend a to na MK není moc času... :slight_smile:

Vítám Luciolku :slight_smile:

Jinak já jsem 47DC MS nikde, test sněhobílý, zítra jsem objednaná k Dr. aby se na mě podíval... :frowning2:
19. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Ajach, tak pak napiš, jak jsi dopadla. Já jdu až v pátek, tak jsem taky zvědavá. O víkendu jsem se na MK nemohla vůbec připojit. Hezký den, konečně trochu slunečný - než ty vánice.
19. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
ahoj holky, ahoj luciolko, přeju hezký začátek týdne :slight_smile:
Tak mi v pátek došly těhotenské testy, tak mám doma zásobu :wink: na vyzkoušení je ještě dost času.
Nathali, myslím, že o víkendu tu moc holek není, všichni někam vyráží...a copak jste všechny dělali? Koukala jsem na předpověď a na víkend hlásí docela dobře :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky,

my se na víkend chystáme do těch jeseníků - myslím, že jsem tu sem psala, že jsme v neděli měli s manželem první výročí, tak jsme měli zamluvený penzionek, ale kvůli počasí jsme to přesunuli na tento týden...
20. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Ajach, seele, nathali,luciolko, co nějaký novinky?? Jak se jinak máte?? Já jdu v pátek na kontrolu, tak jsem zvědavá co se dozvim
21. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.