• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My nove snazilky :) ale aj tie uz na ceste za stastim

(Zamčená)
13. prosince 2009 
ahoj, u mě nic, MS nikde, dnes 50DC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska byla na kontrole u primářky a dopadlo to dobře. Sliznice vysoká, dostala jsem 2 ampule agolutinu a říkala, že by mrcha měla přijít na 100procent do 14dnů, jinak mě čeká další kontrola. Věřím, že to dostanu a konečně budu moct začít stimulovat. Navíc si teď budu týden válet šunky, tak jsem i dobře naladěná.

Všem hezký víkend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj Peťo, já jsem se sem poslední dny nedostala, protože v práci bylo moc práce, včera jsme byli u mamky a dnes jsem doma, takže už je víc času.
MS jsem tento týden opět asi po týdnu dostala, přišlo to samo od sebe, takže je to celé nějaké rozhozené.
A jakpak se máte vy ostatní? Dnes byla dobrá noc, o hodinu delší, to se spalo :wink:
25. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj holky,

sluničko jasně přidej se :slight_smile:

my byli s manželem na víkendu na horách, tak jsem si krásně odpočinuli, ale štve mě, že MS pořád nic, jsem už 54 DC, chci počkat do čtvrtka a kdyžtak si v pátek zajdu na včeličku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale raději bych to dostala sama od sebe než do sebe rvát hormony...
26. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ajach, tak to je dobře, že se víkend vydařil. Já dostala dvojtou dávku a zatím stále čekám . JÁ ČEKANKA OBECNÁ.
26. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj snažilky, smím se mezi Vás přidat? :wink:
26. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Holky, určitě se můžete přidat. Napište něco o sobě.
26. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se mezi vás jako nová snažilka, i když k rozhodnutí pořídit si miminko jsme dospěli v půlce září, snažíme se od 3.října a aby toho nebylo málo, tak se doba snažilkování posunula, jelikož kvůli zlomenině chodím na rtg a nechci,aby miminko mělo následky. :(
26. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky...tak, já teda nejsem úplně nejčerstvější snažilka, ale všude je tolik nakecáno, že se mi tam přidávat nechce a vy ste tak nějak v začátku....takže něco o mě :slight_smile:
Mám chapečka (13měs.) a o druhý se snažíme skoro rok :lol: ne, vážně, na vánoce sme se rozhodli, že se začnem snažit, jenže ms mi přišla až v březnu (Lukyho půlroce), jenže hned napoprvý se povedlo, ale v 7tt sme potratili. Samovolně, ale dr mě poslala na vyčištění. Od té revize (květen) sem první 2 měsíce neovulovala a 3. měsíc sem po dvou dnech vynechání objevila na testu 2 slabé čárky, jenže za dva dny byly slabší a další den přišla ms (úplně jiná než normál.) jinak teď válčím s dlouhými cykly, tento měsíc mi poprvé vyšel ovulační test, ale ovulace byla 29DC, takže teď sem v očekávání, jak to dopadne :slight_smile: ale moc tomu nevěřím... vždycky v tenhle čas si říkám, proč se vlastně nervuju, vždyť mi nic neuteče, ale....však to znáte sami :wink:
27. říj 2009 v 07:07  • Odpověz
Ahoj holky,

lucinečka - taky to nemáš jednoduché... Ale chtěla jsem se tě zeptat, ta ovulka ti pak naskočila sama od sebe nebo si něco užívala??? Já měla revizi 1.7. a ovu pořád není a dokonce se mi teď rozhodil cyklus, takže dnes jsem už 55DC
27. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
aji, hned po revizi nevím, ale pak sem měřila BT, abych se připravila a za celých 41 dnů teplota ne výš než 36.6 a to mě odradilo k dalšímu měření....no a pak sem náhodou zkusila měřit a už bylo 36.9...takže ovu proběhla...nic sem nebrala :slight_smile: myslím, že ti taky naskočí...nech to měsíc dva :wink:
27. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Aha, tak to jo... já právě tento cyklus doufala, že už vše bude OK a ono nic... myslela jsem, že už budu těhu a myslím, že budu ráda, když se nám zadaří do konce roku :frowning2:
27. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
:frowning2: aji, ani nemluv....mám rodičák na 2 roky, tak by se to šiklo...ale myslím,že jako naschvál z toho nic nebude
27. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky, jakpak se máte dnes, kdy máme volno? To je paráda, když nemusíme vstávat do práce! :slight_smile:
Sluníčko, koukám, že seš kousek od nás, tak už jste dvě, co bydlíte kousek ode mě :wink:
Jinak u mě nového nic, vše při starém :unamused:
28. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
seele :slight_smile: a jak moc kousek? :grinning:

holky, taky máte tak blbou náladu jako já? asi to zas dostanu, nálady by tomu odpovídala, nějak nemám na nic náladu :frowning2:
28. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
No docela kousek...koukám na mapu a je to přesně 48 km, bydlím poblíž Žďáru, Ája zase v Jihlavě, tak vás mám z každé strany jednu :wink:
Já mám dneska dobrou náladu, je to tím, že je dnes volno, tak zrovna popíjím kafíčko a koukám na pohádku :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
my taky koukáme na pohádky, na co koukáš?
28. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Sluníčko, píšu trochu opožděně...my jsme pak jeli na návštěvu ke tchýni, takže jsem pohádku o Bajojovi nedokoukala. Ale dívala jsem se na Monte Christa, ten film mám hrozně ráda a nikdy si ho nenechám ujít. Na copak jsi koukala ty? :wink:
28. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
:grinning: taky na kousek Bajaji a pak tam byla Madla z cihelny, já miluju filmy pro pamětníky :slight_smile:
28. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Taky mám ráda filmy pro pamětníky. Za chvíli tam bude další pohádka, tak můžem pokračovat v koukání :wink: To je dneska taková parádní pohoda... :slight_smile:
28. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Tak holky, mám překvápko, odpoledne jsem začla špinit. Je to o něco víc než minule, tak doufám, že se to rozjede a začnu se stimulkou.

Celý odpoledne jsem byla se ségrou a mámou nakupovat na vánoce. Tak už mám aspoň nějakej dáreček. Jinak musim pochválit ségře malýho, protože jako jedinej chlap vydržel s náma celé odpoledne po nákupech a to se u chlapů moc nevidí - aspoň teda né u nás.
28. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Peťo, tak budem držet palce :wink:
Já musím říct, že nemám ještě žádný dárek na Vánoce, už jsem přemýšlela, že bych se také pomalu měla vydat do obchodů a po něčem se začít dívat, nemám ráda kupování na poslední chvíli...no vlastně jsem to nikdy ani na poslední chvíli nenechala, vždy mám nakoupeno včas :wink:
a co vy ostatní holky, jaký jste měly dnešní volný den?
28. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
:slight_smile: tak já se včera u pohádek pěkně prospala a dneska je mi líp :slight_smile: aspoň nemám takovou blbou náladu, byli ze mě nervozní všichni :grinning: téma vánoce přede mnou ani nevyslovujte...letos nemám ani jeden dárek, vždycky sem se na nakupování tak těšila a dělala zásoby snad od prázdnin a letos nic :frowning2: ani žádnej nápad (teda pro malýho mám v plánu novou autosedačku ale dál...)
29. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojky, tak se mrcha rozjela, zítra píchnu první včelku a v úterý kontrola, jak folíci zrajou. Jsem zvědavá a strašně moc šťastná.
29. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Peťo, tak držím palce aby to klaplo hned na poprvé :slight_smile:

já MS pořád nic, ale bojím se injekcí,t ak to oddaluju :wink:
29. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Ajach neoddaluj, dostala jsem dvojtou dávku a v pohodě, pak mě akorát trošku bolel zadek, když jsem si na něj lehla. Myslím, že nás čekaj horší věci - třeba odsátí folíků.
29. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
jejda, tak já doufám, že to u nás nebude nutné...

taky jsem včera koukala na pohádky - hlavně tátovská školka a jasněnka :grinning:
29. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
aji a jak dlouho ti mešká? tátovská školka byla dobrá :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
aji už to vidím, ty budeš dneska 57DC, co? já sem jnes 41 už mi z toho taky hrabe :confounded: ale ještě musím počkat, ms musí do neděle dorazit...
29. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.