• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My nove snazilky :) ale aj tie uz na ceste za stastim

(Zamčená)
13. prosince 2009 
Tak holky, tady to nějak vázne. Co nějaký novinky? Já dneska píchám první injekci na stimulaci před IVF, tak doufám, že to přežiju. Sebe samu píchnout je strašný pocit, ale co bych pro mimíska neudělala.
30. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky,

Peťo, tak co jak to s tebou vypadá???

Já dnes byla na injekci agolutinu, protože 62DC a MS nikde - to už mě fakt štvalo :angry:
3. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky, to je dobře Ajach, držim palce ať dorazí. Já dnes byla na kontrole a zatím to vypadá dobře, folikuly rostou teď jsou cca 10mm, ještě musí vyrůst na cca 18-20mm a je jich dost. Pokračuju ve stimulaci ,v pátek jdu na další UZ a začátek příštího týdne na odběr,doufám, že vše bude v pořádku a brzy budu těhu.
3. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jasně Peti, držím palce - uvidíš že do měsíce tu budeš lítat s pozitivním TT :sunglasses:
3. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Kéž by.
3. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj Ajach, tak už menstruuješ? Já jdu v úterý na odběr oocytů, tak jsem zvědavá.
7. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si pročítala co se tu událo za tu dobu co jsem tu nebyla a vidím, že žádná změna - žádná těhu. U mě taky nic novýho :frowning2: Snažím se na to moc nemyslet a doufám, že už co nejdřív budeme všechny těhu :wink:
20. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, kde jste všechny? já jsem vám chtěla zdělit novinky a nikdo nikde
11. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
Fraal, tak povídej. Ajach je na jiný diskuzi a je těhu, na konci července čeká miminko - je na tématu mimi k vánocům, taky tam občas zajdu.

Já jsem taky těhu, v pondělí jdu na první UZ, tak se uvidí jestli tam je jedno nebo dvě a už by mělo být vidět srdíčko.
12. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Tak to oběma strašně gratuluju. No já jsem u doktorky ještě nebyla, ale dělala jsem si minulý týden dva testy a pokaždé dvě čárky, tak si to chci jít v pondělí potvrdit na gyndu, tak snad to vyšlo. Tak to bych se taky mrkla do té témy s těma Vánocema. Tak napiš jak to u vás probíhá.
12. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Fraal, tak to je super,já těch testů udělala asi 10. Tak to budeš mít taky krásnej dáreček pod stromeček, mooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Díky, ale zatím to ještě moc neslavím čekám jestli to potvrdí doktorka ať pak nejsem zklamaná. A už jsi to řekla manželovi? Já mu to zatím tajím a chci mu to dát jako Vánoční dárek, protože on mě už asi rok přemlouval, ale já se na to necítila. No a před dvěma měsíci jsme to začali zkoušet a hned druhý to vyšlo, což on určitě nečeká. Tak doufám, že vyjde jako ten vánoční dárek. A co ty jak jsi to řekla? Jestli jsi to teda už řekla.
13. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.