• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

My z osmi týdnů a naše miminka

(Zamčená)
21. června 2010 
koci - já nevím, má jednu tvářičku červenější a v diskusích o zoubkách holky říkaly, že jim mimísci i zvraceli. a bylo to jen jednou po té svačince, večerní mlíčko bez problémů... pokud nespí, tak je relativně v pohodě, i se usmívá, takže ho asi nic nebolí, spíš ten průjem... uvidíme...

tak šunku by chtěl :grinning:
tak už i ty přikrmuješ :slight_smile: já se ke květáku ještě nedostala, na prcka nikdy žádný nezbyde :sweat_smile: , kupuji spíš brokolici. nadýmání se bát nemusíš, když mu nebudeš dávat košťál :wink:

zajímavé, já zase neusnu hladová :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
ja takiy neusnu hladova :wink: ted teda jim fakt hodne, nastesti to muzu svadet na kojeni :grinning:

Vojtik stale kasle a ma rymu

koci a pliny jste nekoupili zadny, jo? :wink: ja zrovna dostala vstupenku na veletrh For Kids a Brana tam bude taky zastoupena, coz se mi hodi, neco jsem tam chtela, ale ted si zaboha nemuzu vzpomenout co :sweat_smile: nepujdete se tam taky podivat? dokonce jsem nekde na netu videla nabidku, ze zaslou zdarma vstupenku (mozna bych si vzpomnela, kdybys chtela, asi to byla jedna z tech firem, co tam bude, a ja na moc sgtranek vcera nekoukala...)

sportak nekupujeme, mame Inglesinu Magnum, to je kombinace a uz zacinam Vojtika v kocaru posazovat, kdyz nespinka...
27. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
Kato, co malej, uz je to lepsi? :confused: jo a taky jsem vam koukala do albicka a moc vam to slusi, malej je krasnej a ten jeho usmev :slight_smile:
27. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
koci - my taky máme kombinaci a na káře jezdíme už docela dlouho, protože do korby jsme se prostě už nevešli. nejdřív naležato ve fusaku a teď, když už hačká, tak normálně v sedě.

luccii - ano, už je to lepší, horečky opadly během noci, včera ještě trošku průjmoval, ale dneska už v pohodě. akorát mi odmítá jíst i pít. dokonce ani jeho milovaný mlíčko do něj nedostanu :unamused: normálně vypije kolem těch 200 ml. v noci mi vypil 150 ml, dopoledne 140, z obědu měl jen pár lžiček a to ještě se slzama a od té doby nic, tak jsem z toho trošku nervózní. ale vypadá spokojeně, tak se snad zase rozpapkáme. ale je mi to divné, protože jinak je docela jedlík. i dudlíka plive a pořád si kouše prsty. ale zubisko stále nikde.

díky :slight_smile: ono těch rodinných fotek moc není... a co vy, nemáte fotku jako rodinka?
27. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Laska, tak to bude zoubkama. Jonaska taky ted trápí... už asi týden. Budí se v noci snad po hodině, chce být stále u prsa, jsem úplně vysosaná. Včera a předevčírem plakal a plakal, zticha byl jen u prsa a na balonu. Dnes jsem byla na fakultě v Budějicích, usnula jsem ve 2:h, potom stálé buzení na kojení a v 6:h budíček na vlak.
Ručinkama si mydlí po pusině a zdá se mi, že nahoře se mu cosi klube. Ale chuť k jídlu má. Včera jsem mu nemohla vytrhnout z rukou obal od tatranky, který si vytáhl z koše, pořád ho chtěl olizovat :sweat_smile:
Jezdí zatím stále v korbě, máme dlouhou 130 cm, ale už je mu taky malá. Má tam ještě fusak.Máme starý poděděný kočárek z 90-tých let. Tak se scháním po sporťáku s nafukovacími koly a přehazovací rukojetí do 5-6. tis., snad něco seženem, vůbec se v kočárcích nevyznám.
Taky se neustále futruju, moje vegetariánské zásady berou za své.... :unamused:
Ty jo, Luci, na té fotce vypadáš jak nějaká modelka :slight_smile: To ze mě je chodící troska :sweat_smile:
Ale nějaké Jonáškovi fotky bych mohla časem přidat, máme spoustu nových, fotím ho snad každý den :sweat_smile:

Na Bráně jsem ještě koupila dvoje kalhotky, jedny IV organic farma a jedny BL PULky
Ad veletrh. V jedné diskuzi tady se psalo, že prý minulý ročník nic moc, akorát davy lidí. Tak nevím, zda tam jít. Tu stupenku zdarma jsem taky někde zahlídla, nevím už kde. Kdy se vlastně koná?
27. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
autor
Kato, tak to si taky myslim, ze se mu klube zoubek... u nas uz dlouho zadny novy a netesim se, az zase nejaky poleze... jo a taky nas vasi prckove tak okusuji? :sweat_smile:
snad se vam zase rozpapa, ono nejist jde, ale potrebuje tekutiny...

koci, tak vy si ted taky uzivate :pensive: tyjo, tak dlouhy kocarek by se nam taky hodil :wink: vleze se tam s fusakem a kombinezkou vejde jen tak tak

no nelichot mi, do modelky mam daleko, vypadam slusne, jen kdyz se upravim a to s prckem tak dobre nejde :wink: ja jsem vecne ozuzlana, okousana, poskrabana a taky mi taha vlasy, ted se zacal sapat po nausnicich, no je to nase vsetecny slunicko :slight_smile:

koci, IV Organic farmu jsem koupila taky, ale vymenila za IV Soft, protoze by nam moc navlhavaly zevnitr, Vojtik hodne cura... takze bych je musela porad susit a prat, v tom jsou IV Soft lepsi (ale nam vel. 9 - 12 kg nevyhovuje, jak jsem uz psala, suchac mu odira brisko, tak je mame jen jako rezervni, kdyz jsou navlhly oboje vlnacky) a nocni pliny mate jaky? my stale v npoci jedeme jednorazovky, mame jich jeste dost a je to jistota, ale rada bych latkovala i v noci

Kato, rodinny fotky mame, ale manza nechce byt na netu

hezky den :slight_smile:
28. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Luci, tak my na ten veletrh pujdeme, nevzpomenes si, kde jsi videla ty vstupenky zdarma??
Dnes me malem kleplo. Kupovala jsem pro maleho bio kvetak(zitra zaciname kvetakovy tyden) a u pokladny na me vybafli 90 korun za jeden malinký biokvětáček... :astonished:
Koukala jsem na ty prikrmy ve sklenickach, moc vabne nevypadaji. Ale kdyz to uvarim doma a zmrazim, tak se nam to po cestě rozteče....a nemám malé skleničky, jen veliké, to je blbé...V patek odjizdime.
Luci jaký vlnáčky nosí Vojtík? My máme Disana natahovací, jsou uzasny,nikde netlačí, ale hodí se jen na kalhotkový plínky a mě zas víc vyhovují obyč čtvercovky. Jonáš taky hodně čůrá, i když má kalhotkovku, musím mu dát přes pindu ještě jednu přeloženou čč. Na noc dáváme taky látkovky, kalhotkovku a do ní ještě 2 čč, to vydrží tak do 4 hodin, pak ho v posteli v polospánku přebalím.
Laska, jak je Karískovi??
Neplánujete chodit na plavání? Já pořád nevím. Moc se mi do toho nechce...
Náušnice už nenosím pěkně dlouho, tahal mě za ně.
Okusuje mě strašně a řehní se tomu.... :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
koci - pořád víc kakoší, téměř nejí, naopak prospí skoro celý den. jinak je v pohodě, jen je prostě jiný. a pořád žužle prsty. ale asi to ještě chvíli potrvá. chtěla jsem mu prokoumat pusinu, ale nechce mi to dovolit...

já chtěla chodit plavat od půl roku, ale pak jsem si to rozmyslela.
1. bře 2010 ve 23:50  • Odpověz
Laska, můžu se zeptat, co Tě od plavání odradilo?
My se připravujeme na hory a začínám pozvolna balit(tedy večer začnu). Nevím, jestli koupit malému nějaký opalovací krém, nebo vystačíme s Nivea baby s UV faktorem 6. Kdyby moc pálilo slunko, vezmu paraple...
2. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
koci vlnacky upletla babicka... dnes na hledani nemam cas ani chut, ale pokusim se jindy, ju?
kvetacek za 90,- je ponekud hodne :sweat_smile: ja asi na hory nakonec povezu sklenicky, bude to jednodussi a ono je to stejne fuk, kdyz obed temer neji :confounded: rano mu udelam jogurt s bananem a odpo dostane bud kelimek ovoce ci mu rozmackam cerstve ovoce... vecer kase z krabice, tu vyzkousenou jeste nemame
2. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
autor
koci, tak jsem to nasla - najed na http://www.babynositka.cz/ a tam ti listky poslou

jo a je to v Letnanech
3. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
Luci, díky moc. Tak třeba se tam potkáme :slight_smile:
My zítra odjíždíme, mějte se fajn :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
koci - ne přímo odradilo, ale chtěla jsem chodit hned od půl roku a to bylo akorát na zimu, což mi nepřišlo jako moc dobrý nápad. navíc to není zadarmo a já jsem raději investovala do očkování. potápku z něj můžu dělat i ve vaně. a za chvíli je tu léto a to už bude řádit v bazénku a u moře... třeba to časem ještě zvážím, ale prozatím plavat nebudeme. nemusím mít všechno jen proto, že je to zrovna trendy :wink:
5. bře 2010 v 01:18  • Odpověz
autor
holky, my se dnes byli kouknout na plavani miminek, byla tam nase kamardka se stejne starou holcickou jako je Vojtik a neprislo mi to nejak super, takze zatim asi chodit nebudem, vidim to podobne jako Kata - ted je zima, je to celkem drahe a podobne bysme to zvladli v bazenu sami... no uvidim...
5. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahojte, konecne jsme se dostala i za vami. Koukam,ze se az na drobne patelie mate fajn.

Michálek taky stoji, na zadecku ani na kolenou nevydrzi,hned stoupa.Cca 10dni capka,vsichni s nim musi chodit.
Taky mame za sebou nakup bot, docela atrakce. Ve smes maji pro zacatecniky nevhodny, az na par vyjimek. Byla jsem v par obchodek uplne znechucena. Vsem jde o modu a prachy a zdravý vývin nohou je valne vetsine fuk.
Ale zvladli jsme to a uz capkame i venku.
Co se tyce plavca. Na vanicky jsme chodili od 2mes., ted nam konci prvni kurz a od konce brezna zaciname dalsi.
Za cely kurz jsme chybeli kvuli nemoci 1x, 1x ted kvuli horam.
Jeden kurz stoji 2800,- /12lekci. Maximalne nam to vyhovuje a doufam, ze nam to jste dlouho vydrzi.
kdo nezkusil, nemuze porovnavat. :frowning2:
7. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
tak jen se malý srovnal, dostal zánět průdušek, ach jo... :unamused:

ani - neříkám, že je plavání špatné, ale za tři tisíce pořídím spoustu jiných důležitějších věcí. kdybych ale nevěděla, co s penězma, tak jako rozptýlení bych o tom možná uvažovala, ale prozatím ne. taky dost záleží, kam člověk chodí a na jaké instruktory narazí. každopádně je fajn, že jsi spokojená :slight_smile:
8. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
jeje, chudacek Karimek :confounded: tak at je mu brzo lip!
9. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
hola, hola, nikde nikdo? :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj, ja som tu :grinning:
Ale jen na chvilku, Jonášek spinká na dvorečku a za chvíli jdeme na procházku.
My jsme se vrátli z hor nemocní :pensive: Mě je úplně hrozně(zánět průdušek a hnusný kašel+rýma, to mě trápí už asi 3 týdny furt dokola), Jonáškovi už je líp, ale kašle a má rýmu, tudíž nejí, noci stojí za prd.Potřeboval by asi víc odssávat, ale to nejde, šíleně se brání a křičí u toho. Tak je asi týden opět pouze kojený a já už nemůžu, jsem úplně vysosaná.
Měl horečky 38,5 od čtvrtka a protože to neklesalo pouze po podání čípku, v neděli jsme byli na pohotovosti v Motole. Nejdřív chtěli dát kvůli horšímu poslechu ATB, ale měl nízké CRP, tak je nakonec nedali. Od včerejšího rána už je bez teplot a docela zlobí, myšák jeden. :sweat_smile:
Já jsem si libovala, jak jsme přestáli zimu bez nemoci a nakonec ho nakazím virózou. Tak jsem si to vyčítala, ale asi tomu nešlo zabránit.
Taky už má za sebou první krůčky. Obchází nábytek, ale já bych byla radši, kdyby ještě zůstal u lezení. Ale evidentně je to ve stoje lepší, protože tak se dá na ledaccos zajímavého dosáhnout :grinning:
Anitrams, jaké botky jste vybrali? Mě se líbí na www.capacky.cz a nebo od Bati.

K tomu plavání... My jsme měli instruktorku, která chodila přímo k nám domů a plavala s malým ve vaně( resp. mě to učila). Ale mám pocit, že to k ničemu nebylo, vyhozené prachy. V zimě do bazénu jsem se bála. Manžel to vždycky odnesl zánětem středouší. V létě zase bude mít bazének a cachtando na zahradě.
U nás ty kurzy stojí 3.800,-. 380,- jedna lekce X 10. Což je šílené....
Tak se zatím mějte :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
koci gratuluju k obchazeni nabytku!!! :slight_smile:

jdete na veletrh?
19. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Luci, jdeme, ale až v neděli, protože zítra musím jet do školy. Tak doufám, že to bude mít ještě smysl..
No, ono je to obcházení spíš o nervy. Má ještě takový vratký nožičky....
19. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
my taky jdeme az v nedeli :wink: v kolik cca tam budete?
heled, ale stejne je to velky pokrok, i kdyz mas z toho nervy :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Já bych nejraději co nejdříve, ale než se vypravíme.. Tipuji tak okolo 11-12 h. Doufám, že zaparkujeme...V kolik hodin tam plánujete být?
20. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Máš ode mě IP :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
IP nedorazila, ale my se tam stejne dneska potkaly, vid? :wink: moc vam to sluselo a Jonasek je moc hezkej :slight_smile: poridili jste neco? ten detsky nabytek jsme tam nikde nevideli... my koupili kapsovku Bum Genius u stanku Brany, hodne vydrzi a mame ji ted pujcenou od zname... pak uz jsme koupili jen jednu drevenou hracku a okoukli autosedacku, kterou mame vyhlidnutou... a co ten kocarek? zaujalo vas neco?
21. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahoj, já jsem tu IP poslala sama sobě :sweat_smile:
Děkujeme za pochvaleni, vy jste taktez moc hezka rodinka :slight_smile:
My jsme toho koupili docela dost, 3 cepicky( ach ta moje cepickova manie), dale hraci a blikaci auto, kteremu Jonasek ihned ulomil kolecko a jal se ho spolknout, takze mu bylo zabaveno. Potom ještě 2 hračky. Dál už jen drobnosti. Kartácek na lahvičky, chranice na kolena, inhalacni dudlik, plankove kalhotky Kikko(konecne kalhotky, ktere jsou pohodlne a neskrabou). Plinek mame hafo, tak to jsem odolala(cemuz se divim).
Chtela jsem obhlidnout kocarek od Jane reverse 2010, ale jeste pry neni v CR. Jinak ostatní kocarky s moznosti videt na dite nic moc a nebo drahe. Tak asi zustaneme u toho, co mame (min. týden jsme ho koupili v bazaru- I coo Plasma)
Jen mu chybí madýlko, budeme se ho snazit dokoupit.
Co rikate na noveho konika? Pro me nic moc, stara verze mi vyhovovala lip. Zda se mi to takove chaoticke...
21. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
koci tak to jste byli uspesnejsi :wink: my jeste koupili obrazky na zed... inhalacni dudlik je co? ten kartacek na lahvicky jsem taky mohla koupit, no jo no...a jak jste tam byli dlouho?
22. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
nova verze se mi libi - dobra je moznost mit oblibene diskuze, takze je nemusis lovit nekde vzadu (jako tu nasi :grinning: )
22. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Luci, inhalacni dudlik: http://medifrank.shop5.cz/cz-kategorie-5099.html
Je tam i dudlik na davkovani leku.
My jsme tam byli docela dlouho, byli jsme se pak ještě najíst, nakojit a prebalit a ještě se vrátili. Pak jsme jeli ještě do Puntanely v OC Letnany pro protiskluzove ponožky, ktere stejne nemeli. Domů jsme prijeli az v 17 hod, docela unaveni.
Dali jste tam Vojtika take vyfotit?
Zarizujete pokojicek? Hmm, obrázky, to bude mit hezke. Jaky nabytek by jste chteli? Ja bych taky chtela vlastni budoar :grinning:
My jsme zarizovali neco jako detsky pokoj u babicky. Vymalovali jsme ho na bledemodro, nalepili borduru, ale nejak to neni ono. Asi se nam to nepovedlo. Barva je takova studena a k te bordure se jiz zadny vyrazny a pestry doplnek nehodi.
Já zase premyslim o tom plavani. Jeden klub zacina kurz od dubna.... nevim, zda do toho jit.
22. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
koci, ne, vyfotit jsme ho nenechali, kdyz jsme sli kolem, tak spinkal a ani jsme o to nemeli velky zajem
ty ponozky mame, ale zatim nevyuzivame, hrajeme si v detskym pokoji, kde je koberec - ten uz je komplet zarizeny od porodu, jen doplnujeme vyzdobu sten :wink:
hmmm plavani taky nevim... ale zacnu chodit plavat ja - mam hrozne povoleny bricho a velky bolesti zad
23. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.