• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Tak tu máme nové téma, po snažilkách se mi bude stýskat :frowning2:
21. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Krys. tak jsem Ti snad udělala radost s názvem nového tématu když ty jsi přes ty myši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahoj :slight_smile: napsala jsem do starýho tématu a až teď vidím nový :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
lenkabu: Ahojky :slight_smile:
Psala jsem už Kristě ať ten překlep opraví :wink:
21. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
proč myši? :grinning: já mám tygra :grinning:
21. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jo dnes jsme byli na osmiměsíční a máme 8,100kg :slight_smile:
21. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
markytkaaa: Velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
Já počítám, že budeme mít přes 8kg na 10 měsíční :grinning:
Teď měla zrovna kalorickou bombu, 220 ml mlíka + 4 lžíce kaše + cca 10 piškotů :grinning:
To by v tom byl čert, abych si jí nevykrmila :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
markytkaaa: Gratulace k 8 měsíčninám :wink:
21. led 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
markytkaaa: tak mě to přišlo milý :wink:
I když já jí myšičko taky neříkám, buď je to beruška nebo to je babu, a když už jsem naštvaná tak je to babucha :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
21. led 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahoj, tak už jsem taky zde :grinning: Tak Blanka včera poprvé ochutnala kašičku na dobrou noc. Posledních pár dnu se nám začala v noci hodně budit ( dřív se vzbudila jednou) a tak jsem si řekla, že zkusím trochu kašičky aby se víc najedla a hlad jí tolik nebudil. Obávala jsem se jak kaši vezme, ale byla to sranda. Dávala jsem jí to lžičkou a ona se po tom sápala, měla to v oku, na hlavě, za uchem,no prostě všude :grinning: Tak musel přijít manžel a držet ji ruce jak nějakému vězni :sweat_smile: :grinning: Ale hamala dobře.Na to že to bylo úplně první jídlo tak zdlábla si dvacet lžiček, mlaskala si, otvírala pusinku.No asi to bude žrout po mamince, já taky sním vše co mě kdo dá :grinning: :grinning: :grinning: A možná to i opravdu pomohlo na spaní, probudila se jen dvakrát, tak snad jí bude chutnat :slight_smile:
22. led 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky,koukněte sem...chci jet na ten rekondiční pobyt pro matky s dětmi, je to za 3100 na týden s jídlem,plaveckou školičkou,ubytováním...to je zadarmo.dotuje to červený kříž.Přidáte se někdo?

http://www.cckhk.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=240&Itemid=108
22. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
lenkabu:to zní dobře. :slight_smile: Od ČK byla v tomhle hotelu tchýně a moc si to chválila :slight_smile: Jen přemýšlím zda bych jela jen s Blanou nebo zvládla i Filipa :confused:
22. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Na který termín by si jela?
22. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
Leni vypadá do dobře, hned bych jela, ale bohužel v tom termínu jedeme s partou a dětmi do Itálie do alp.
22. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
konja:spíš ten první,ale kdybyste chtěly na druhej,přizpůsobím se.
22. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
lenkabu: no mě by taky asi víc vyhovoval ten první. Ještě to proberem s manžou až příjde z práce.Do kdy se musíš přihlásit?
22. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
konja:nejdýl 14 dní před odjezdem, pokud bych chtěla jet tím společným busem z hk tak dřív.já bych se určitě nechala dopravit sama.
22. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
No já bych asi taky jela po vlastní ose, nevím jak bych s Blankou cestovala autobusem :sweat_smile: Je to hodně lákavé, jen nevím zda bych to zvládla sama s dvěma dětma :sweat_smile: Musím si to ještě promyslet.Typojedeš sama nebo s manželem?
22. led 2009 v 15:05  • Odpověz
konja:to asi není pro manžely,je to rekondiční pobyt pro matky s dětmi...já jedu rozhodně sama a asi pojede ještě moje švagrová s roční holčičkou.
22. led 2009 v 15:42  • Odpověz
lenkabu: no píší rekondiční pobyt pro rodiče s dětmi. A rodič je přeci i manžel :wink:
22. led 2009 v 16:23  • Odpověz
Aha,tak já měla dojem že je tam maminky s dětmi...tak asi i manželéa,ale ten můj nejede,ráda si od něj odpočinu :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 16:29  • Odpověz
No to já si také ráda odpočinu, jen mám strach abych to já přežila. Kdybych jela jen s Blankou, ale mám strach jak to sama zvládnu se dvěma :unamused: Ještě jsem napsala kámošce jestli nechce taky, tak uvidím. Láká mě to, láká :grinning:
22. led 2009 v 16:56  • Odpověz
lenkabu: vypadá to moc krásně :slight_smile: Ale přeci jenom by se tam asi víc zabavilo trošku starší dítko ... minimálně tak od roku a půl :wink: Ale příští rok bych jela ... sama, bez manži :sunglasses:
22. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
Zítra do herny přijdu, ale bohužel na tu večeři nedorazím :cry: , Petr má zrovna odpolední. Snad příště to už vyjde.
22. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
u véču můžem posunout jestli se to nehodí víc lidem :wink:

markyt:tak já pak poreferuju jak bylo :slight_smile:
22. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
Nazdárek vespolek. Tak jsem tu delší dobu nebyla a málem jsem nás nenašla .. když někdo hledá snažilky a ono to jsou už myšičky a myšáci :slight_smile:
Ale mám vás a občas stihnu i dočítat, ale už ne reagovat :frowning2:
Včera jsme byli na kontrole, na třetí hexu a taky zvážit a měřit, tak hlásíme, že v půl roce má Tobísek 9,290kg a 71 cm :slight_smile:
Taky jsme zkoušeli baštit mrvobramborový přikrm, ale s velkým pochopením se to u prcka nesetkalo, jak vidí lžičku, tak zavře pusu a otočí hlavu. No dám mu ještě čas, třeba si dá říct. O víkendu mu zkusím dát kašičku, jestli to nebude pro něj přijatelnější alternativa mlíčka.

Jinak se máme fajn, Tobi ted začal dost nahlas výskat, otáčí se a snaží se o pohyb v před, ale to mu ještě nejde. Tož tak u nás.
Tady koukám to je jeden zub za druhým, chození, lození... no hlavně ať nikoho netrápí žádné nemoci a až se trošku oteplí, tak snad taky někdy dorazíme do herny.
23. led 2009 v 10:58  • Odpověz
maato78: tak u nás je to se lžičkou v poho, dala jsem ji nedřív malé do pusy na okusování a pak jsem ji k tomu pomaličku začla přidávat i kašičku a ona jak si žižlala lžičku tak při tom jedla i tu kaši. A včera už se nechala suprově krmit a snadla toho , že jsem až nevěřila. Ještě k lžičce - máme plasovou, takovou hodně maličkou, takže se ji dobe vejde do pusinky :wink:
23. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
Konji: Tobi si se lžičkou taky hraje a strká si ji do pusy, ale jak se přiblížím se lžičkou já, tak zavře pusu a nemám šanci :slight_smile:
Dneska jsem mu zkoušela dát přesnídávku, joj jak ten se zašklebil a otřepal, když to měl v puse :slight_smile:
23. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
Krys, jak vám jde baštění? A co zoubek, už je venku? My jsme ještě bezzubáci.
23. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
Čau holky,

Leni: dík za přesměrování ze snažilek sem,, jinak mě se tedy taky ten termín na véču nehodí, budem zas na horách..
A moc ráda bych s holkama jela, ale taky počkam až jim bude trochu víc, přinejmenším až budou sami chodit,,,

a nechcete jít jen tak spontáně na víno třeba teď v pondělí 26.1.?holky jsoui už teď celkem hodné, budí se až kolem 1.. takže můžem pařit :wink:

marky: a to jedete na sjezdovky? a co tam budeš s Deny dělat, jezdit na bobech? nebo už má svoje 1.lyžičky? U Denisky člověk nikdy neví :grinning: , taky bych jela, jezdili jsme každej rok, než se holky narodily, kam jedete?
23. led 2009 v 15:21  • Odpověz
ahoj

bubli - já s Ivkou jsme pro jít v pondělí na vínko :slight_smile: takže můžem zajít, třeba se ještě někdo přidá :slight_smile: v neděli se domluvíme na čase, ne? já bych to viděla na tu půl 8, co ty na to? teda i ostatní????

jinak na hory ted jezdíme skoro každý víkend a normálně lyžujeme. Jenom se vždy musíme vystřídat v hlídání :slight_smile:, Většinou to děláme tak, že jeden jde lyžovat už od 8,30 a druhý hlídá na chatě - do doby než jde Denisa spát cca do 10 a pak šup do kočárku nebo sáněk a na sjezdovku (máme přímo u chaty) - pak si dáme oběd a po obědě jde ten druhý. :slight_smile: takže takhle podobně to bude i v aplách, ale tam nás jede 16 dospělých a 3 děti kolem roku, takže si vzájemně pohlídáme. už jsem ji ted koupila botky, aby mohla pak capkat ve sněhu :grinning: :grinning: :grinning:

jinak na pobavení, tchán už pro denču lyže sehnal, říkal, že příští rok už si ji vezme do parády :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.