• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Zkousime byt rano uz bez plen,ale jeden den treba uplne v pohode a druhy od zacatku hruza :unamused: ,pritom na nocniku kaka a vzdycky cura,jen na to zapomina pri hre myslet.Chce to cas,tak to neresim,jsem rada,ze uz nekaka do plen,to by me fakt odvezli :sweat_smile: ,vadi me desne nektere vune :rolling_eyes:
3. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
My jsme zatím viděly jen bobíka, a kačenka se řechtala a kroutila jako žížala :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím, že jakmile se trochu postaví pevněji na nohy, tak s ní bude dobrý šašek :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
holky, kdo máte doma pekárnu, budu objednávat směsi, tak kdybyste některá něco chtěla... :wink:
http://www.evron.cz/bielmeier/
3. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
kacici: od jakého věku chodíte do solné jeskyně? taky o ní uvažuju :slight_smile:
3. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Kryserka:chodi tam maminky i s miminky :slight_smile: Se mnou chodi obcas deti stare kolem 8 mesicu,ktere uz alespon sedi. Jediny problem vidim v tom,ze deti davaji sul do pusinky a neni to zrovna moc prijemny ani v ocickach :unamused: .Treba mala se na pisku kupodivu pred rokem na jare uz zabavila,bylo ji 9 mesicu,ale ted se ji tam musim venovat ja,jinak se zacne nudit. Kamaradka ma stejne stareho chlapecka a celou dobu o nem nevi,jen kdyz odchazi,tak strasne breci,ze nechce :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ja zacala chodit az ted v zime a nevim zda je to tim nebo homeopatiky,ale mala je zdrava od listopadu a to se nam teda hodne dlouho uz nepodarilo :confused: .Predtim byla snad co 14 dni nemocna,ryma a kasel :rolling_eyes:
3. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
prý sebou můžem vzít i hračky? Ikdyž když mu strčím dudu, tak by si ruce baštit nemusel. Já mám právě imunitu taky naprd, tak jsem si říkala, že by to pomohlo i mě, no a Kuba, ten má rýmičku furt, bez prejíku do nosu už snad ani nemůžem být :frowning2:
3. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
caryfuk: já sice nechci objednat žádnou směs, ale chtěla bych se tě zeptat jakou máš pekárnu a jak jsi s ní spokojena? Já mám totiž slíbenou pekárnu k narozeninám, ale vůbec nevím jakou si vybrat :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
konja - mám moulinex (nevím přesně typ,můžu kdyžtak dohledat) a jsem spokojená. krom pečení chleba je to super na jakýkoli kynutý těsta, dělala jsem v tom i marmeládu...
3. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
caryfuk - já si dělám vlastní směs. ono to vyjde dost levněji :slight_smile:. Už mám najetý asi 3 druhy chlebů, který nám chutnají a ty střídám.

jinak jak píšeš, na ostatní věci je to super, dělala jsem v tom i sekanou a mňamka :grinning:
3. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kryserka - spousta maminek si bere sve hracky sebou,ale jsou tam dve krabice hracek,ruzna auticka a lopaticky,takze si myslim,ze to staci.Akorat by jsi mela od te soli znicene sve hracky.Ja teda musim zatukat na drevo,ale asi nam fakt pomohla ta jeskyne :sweat_smile: .Mala se doted drzi,ja teda mela minuly tyden rymu,ale jinak taky dobry,tak ted jen doufam,ze to nezakriknu :wink:
Jinak dudlik je dobry napad,ja ho beru i ted :sweat_smile: - mala je bohuzel zavislak na dudliku :pensive: .Snazim se ji ho davat jen na noc,ale obcas je potreba i pres den
3. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
kacici: Kuba se naučil dudat až na 5 měsících, ale zato se ho asi jen tak nezbavíme, ale co, já jsem ráda, předtím měl furt v puse ruku nebo moje prso, takhle nám stačí kojit po dvou hoďkách, když jsme venku, tak vydrží i dýl :slight_smile: No já bych asi stejně vzala nějaké naše hračka, ta představa, že to předtím ožužlávalo jiné dítě mě fakt děsí :grinning:
3. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
marky - já občas taky dělám vlastní, ale kupované mám radši (ze směsi mi vyjde vždy hezkej chleba, z vlastní ne vždycky :confused: )
máš recept na sekanou?
3. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
caryfuk: mám taky pekárnu Moulinex, jakou směs by jsi mi doporučila? Já má zkušenost se špaldovou směsí a byla dobrá, teď bych chtěla vyzkoušet něco jiného. Mám taky vlastní směs - pšeničnožitný chlaba, ale už se nám dost přejedl, tak bych chtěla změnu.
3. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
caryfuk: díky za doporučení, taky jsem uvažovala nad Moulinex,tak jsem ráda, že jsi s ní spokojená. půjdu si to ještě do obchodů omrknout, ještě mám víc jak měsíc čas :wink:
3. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Holky, tak jsem projela snad přes 2000 bundiček ( na víc nemám sílu :sweat_smile: )
a jediná co se mi líbila je tato
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20081237
3. únor 2009 ve 23:09  • Odpověz
Zdravím nově příchozí :slight_smile:

caryfuk: já bych si nějaké směsi vzala :slight_smile: Máme Moulinex XXL :slight_smile: Dělám si chlebíky sama většinou (kupovanou směsku jsem použila jen dvakrát a ještě "vytunila" :grinning:) ... z tmavé chlebové mouky, přidávám slunečnice, dýni, podle toho co je doma ... zatím jsem ale zkoušela jen první program na základní chleba, sladké zatím vůbec :grinning:
Napiš mi prosím kdy budeš objednávat dám do kupy objednávku, moje mamka by si vzala asi taky :slight_smile:
3. únor 2009 ve 23:35  • Odpověz
caryfuk - já většinou si stahuji recepty z netu : http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3669 tuhle jsem zkoušela a dobrý :slight_smile:

jinak já mám eta siesta a taky velká spokojenost :grinning:
4. únor 2009 v 08:20  • Odpověz
já většinou peču tmavý-špaldový žitný chleba, ten nám nejvíc chutná :slight_smile:, směsi jsem zkoušela taky asi 2x. ale mě se zatím nestalo aby se chleba nepovedl :slight_smile: ťuk, ťuk
4. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
kinsli: ale vždyť tam jsou kytky :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
kinsli:tak to se pro jednou shodneme...je krásná a moje oblíbená značka :grinning: :grinning: :grinning: Já taky sháním ale jsem asi náročná,nic se mi nelíbí a nad 500 nedám.......kdybyste někdo narazil na pěknou v 86 tak mi hoďte odkaz,prosím :slight_smile:
4. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahojda, dobré ráno.
Koukám, že jste taky příznivci domácích pekáren, já používám recepty z tého stránky a jsou super. http://www.receptiky2008.estranky.cz/
Pak mám i různě z internetu, jogurtový, kmínový... a ještě se mi nestalo, že by se chlebík nepovedl. Dělala jsem v pekárně i lasagně a byla to mňamka. Bohužel Panasonic program na marmeládu nemá, ale jinak je super, jen je hodně drahá, ale dostala jsem ji ke 30nám, tak jsem spokojená.

konsli: ta bundička je pěkná, i ta cena je docela slušná, bohužel 86 je už pro nás malé.
4. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
bebulka: já Tě asi znám :wink: meučila jsi i na peďáku a externě bakalářky na lékařský fakultě?
4. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Já si tu pekárnu snad taky pořídím :slight_smile:
4. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
kryserka: jojo učila, Tebe taky??? :grinning:
4. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
jojo, měla jsi nás na přednášku ze surda :slight_smile: Se jmenuješ myslím Karla nebo tak nějak, žejo? :wink:
4. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
já v pekárně zadělávám všechna těsta, teď jsem našla super recept na pizzu a je lepší než ze santa marie....
dělám i buchty honzovky s tvarohem, makem, povildama... ale nemám troubu, tak můžu zatím dělat jen to co se vejde do remosky.
4. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
ne Bára, ale jmenovala jsem se za svobodna Karlová
4. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
bebulka: no tak skoro :grinning: Koukám, že máš děti docela věkově blízko sebe, jak jsi to zvládala? A jak s kojením? Taky bych chtěla děti u sebe, jenže zas nechci kvůli tomu odstřihnout Kubu od prsa
4. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
kryserka: Matěj se sám odstavil na 19 měsích a tak to bylo v pohodě. Zvládala jsem to v pohodě, teda těhu jsem celé problila až do 7. měsíce a skončila jsem i ve špitále :zipper_mouth: ... Matýska hlídali na střídačku babičky a tatínek, byl senzační.
No a po porodu jsem taky měla nějaké komplikace, tak nás vlastně poštěli až skoro na 2 měsících, ale Matěj je senzační bráška, zvládnul to skvěle a je na Aduš hrozně hodnej a jemňounkej, až se občas divím, kde se to v něm bere :wink: .
Do toho přestavujeme domeček a tak si občas říkám, že si těch dětí ani neužiju, protože pořád něco děláme...
4. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.