• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Já určitě po té 20h dorazím :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
bebul:co páchaj na dětech ve školce? :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
lenkabu:
Už šel,letos druhým rokem a jsou tam obrovské změny, takže už u dveří mi dával najevo, že to nebude ono. Navíc není v oddělení s kamarádama, ale jsou rozstrkaní ...
Letos otevírali 3. třídu, ale mají tam na ní jen jednu učitelku a ještě na částečný úvazek (3 hodiny denně)je v částečném invalidním důchodu a hrozí, že bude neustále nemocná. No a co myslíte, Matýsek skončil v její třídě. Čili ráno ho do vedu do jednoho oddělení v půl deváté si ho odvede paní učitelka do jiné třídy (nahoře a je maličká místnůstka oproti ostatním oddělelním kde mají alespoň 2 místnosti jednu zvlášť na řízenou činnost se stolečky a židličkama a ještě koutkama a druhou na hry, cvičení a spaní prázdnou) a je to jen jedna místnost se střešňákama, takže vedro) a na spaní ho zase po obědě převedou do další 3. třídy, kde se navíc spát nemusí (to je něco na našeho spáče) to zase bude odpoledne oštěrnej až hrůza.

Příští týden je rodičák a tak asi navrhnu, ať do té nedomrlé třídy dají děti co jsou v MŠ jen na dopoledne a ty ostatní rozdělí do těch dvou tříd, kde jsou učitelky na stálo...
FAKT MĚ TO STRÁÁÁÁÁŠNĚ NAŠTVALO.
1. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
uvidíme jak dneska Matěj bude reagovat, jeslti bude protahovat pusu, že zítra do školky nejde... tak ho asi odhlásím a odjedem na hory a jestli to bude tak jak píšu, tak asi letos Matěj do školky chodit nebude. On je rošťák a potřebuje pevnou ruku a řád a ne že každou chvíli bude s jinou učitelkou, jinejma dětma, v jiném prostředí....
Ta jeho učitleka je sice super učitelka, ale má v prčicích autoimunitu a tak je furt marod. Děti tím pádem budou stále rozstrkaný po těch dalších oddělelních, nikde nebudou v tom svém... opravdu mě to vytočilo, naštvalo...
O prázdninách jezdím do MŠ pomáhat s úklidem, přípravama a pak se dozvím, že uklízím a připravuju pro cizí děti a Matýsek je v tý nejhorší třídě, která se teprve bude postupně vybavovat...záchody protékají, smrdí to tam... no comment :confounded:
1. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Dnes bohužel dnes nedorazím, manža mě oznámil, že mu na dnešek přidělili dosah, takže musí být na telefonu a v případě nutnosti okamžitě vyrazit do práce :cry: Takže zase prd
:angry:
1. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
vložila jsem konečně fotku sobotního dortu :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3224825&vReferer=
1. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
bebul:za tohle bych jim neplatila,to neni péče o dítě.

konja:krásnej :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Konja: :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: to je nááááádhera. fakt prosím prosím o učení. Řekni si, kdy by se ti to hodilo a zvu Tě k nám na kafíčko a na učení mě, sím sím sím
:slight_smile:
1. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
Bebul tak já nemám problém kdykoliv ve všední den. Odvezu Filipa do školky a můžu vyrážet. Tak si řekni kdy budeš mít chuť a čas :slight_smile: Taky je lepší si předem upéct nějaký korpus, stačí malej kulatej a krém. Recepty podle kterých dělám ti pošlu pokud by jsi měla zájem. No a taky si rozmysli co by se ti líbilo udělat. Jestli něco s kytkama nebo spíš dětskej. A nebo jsem teď viděla nádhernou kočičku, bylo to teda z korpusu o velikosti plechu, ale nic těžkého na výrobu a byl strááááášně krásnej :dizzy_face:
1. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
konji: moc díky, využiju toho 100%, upeču kulatej a na učení stačí, motiv snad dáme do kupy taky, jen ještě co na tu hmotu na potírání,abych to měla doma a můžem se klidně domluvit
1. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Holky, děkuji za super večer a zase někdy se budu těšit :wink:
1. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz
Byly drby a nějaký prasárničky? :grinning:
2. zář 2009 v 00:21  • Odpověz
beulka1: na hmotu je potřeba: 200g sušeného mléka (kupuju v tescu za 79,- 400g), 200g cukru moučka, 1 omega tuk, 1 bílek, 1 panák amareta (jestli nemáš amareto tak ho vezmu, mám tu celou láhev) a potravinářské barvy ( v tescu mají malé pytlíčky barev Kovandovi, stojí kolem sedmi korun, ale klidně vezmu svoje, moc jich není potřeba). Jen je ještě dobré mít domácí pekárnu.Hmota se dá zadělat v ruce, ale je to zbytečná patlačka. Já to radši hodím do pekárny. Jestli nemáš tak vezmu svoji.

Korpus dělám tento:
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t=223
nemusíš dělat mramorovej, já dělám většinou jen světlej, ale mramorování podle návodu není nic těžkého, takže klidně vyzkoušej :slight_smile:

krém dělám nejčastěji tento:
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=16&t=842
ale dá se dělat i pudinkový vyšlehaný s máslem. Výbornej je s banánovým pudinkem :dizzy_face:
2. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
konja: díky nakoupím. Amareto fakt nemám, ale pečku mám vlastní :wink: , mňam chlebíčky, langoše, pizza....

kinsli, kacici, babmik, bubli: fakt díky za večer, bylo to úúúúúúžo, po dlouhé době a fakt super. Pokud se příště urvu a ještě to bude na cyklo výlet, tak ráda dorazím. Domů jsem jela jak namydlený blesk a v 22.45 už jsem byla i osprchovaná v pelíšku.
2. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
bebul: ještě jsem zapoměla na gustin. Je dobré ho mít po ruce, občas se musí při vyvalování hmoty podsypávat. Tak si řekni kdy budeš mít čas a můžeme se do toho pustit.

Bambik: omlouvám se, že jsem s lístečkem nedorazila, ale jak jsem psala - manžel měl dosah a samozřejmě ho taky o půl osmé volali, musel jet do fakultky s vězněm na zubní a vrátil se o půl jedenáctý :rolling_eyes: Tel. číslo na mě ale máš a tak když budeš mít cestu do HK tak písni a není problém se domluvit. Tady je ještě jednou tel. číslo - 724900100

kinsli: na botičky dnes asi nezvládnu dorazit, přijel můj otec a ten jak se přiřítí na návštěvu tak je to na dlouho :confounded: Tak to když tak necháme až se vrátíš z dovči. Já teď taky nemám moc korun, po mateřské to bude veselejší nakupování :grinning:
2. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Bebul,přejeme Adélce k dnešnímu svátku všechno nej nej.Psala jsem už na Haggies ale nedalo mi to nepopřát i tady.Tak to pořádně oslavte.
2. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Madlina: My taky přejeme Adélce vše nej nej nej.
Já jsem matka ostuda a kdybych včera neobracela kalendář na září, tak jsem ten svátek úplně vypustila. Jedem na pohár, tak snad to bude stačit, včera jsme koupili sukýnku, elasťáčky a dneska bundičku, dle jejího výběru, tak snad to bude dostatečné :grinning:
2. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já měla dnes zlaté dítě, Kačenka vstávala v 9:45h :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale měla jsem to pak zase našlápnutý, protože už jsem v 10h musela být u Alesandie :wink:

konja: Jasně super až se vrátíme tak to bude lepší, já teď toho mám hodně. Za chvíli vyrážíme do Urbanic mám s sebou tašku prádla na žehlení, + musím nakoupit nějaký maso aby jsme tam udělali a zavařily guláš :slight_smile:
Zítra už jen zabalím a v pátek se frčí :slight_smile:

Teď s Kačenky užiju až až :grinning: :grinning: Já s ní odjíždím na 4.9.-13.9.
a Lukáš odjíždí 13.9. pryč a vrací se myslím 23.9.
Takže budeme s Kačkou válčit téměř 3 týdny samy :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Adélkám Vše nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Děkujeme.
2. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Všem Adélkám vše nejlepší :dizzy_face:
2. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
Zdravím holky a také děkuji za fajn večer :wink: :grinning: :grinning: .

bebulka, madlina - Áďám vše nejepší :slight_smile: .

konja - to nevadí, až pojedu do HK, tak se ozvu :wink: .
2. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
tak tohle vám musím ukázat, jsem se z toho málem po.rala :grinning:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=41078&user=79855
3. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
to je škoda sežrat :grinning:

Vanda dnes spadla na halvu a byli jsme na pohotovosti,fuj sem byla posraná strachy ale dobrý,pdorobnosti na 12 opicích.
3. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
lenkabu: tak přejeme Vandě co nejmenší bouli, aspoň že to dobře dopadlo :wink:
3. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Viděla jsem už hodně sandovních fotek mimísků, ale u týhle jsem fakt řvala smíchy :grinning: :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=3238529#navigator :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Holky taky moc dekuju za super vecer :wink: ,rada zase nekam dorazim.Mala spinkala celou dobu,takze pohoda :slight_smile: a Terezka taky nastesti brzo odpadla
Adelkam hodne dodatecne vse nej k svatecku :sweat_smile:
Konja - to je super fotecka :grinning: :grinning: :grinning:
Leni - teda to je mazec,hl. ze je Vanda o.k.
5. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz
Včera udělala Blanička první tři samostatné kroky! :grinning: Mám z toho radost, protože v úterý jsme byly u naši dr. a zase měla problém, že ještě sama nechodí :rolling_eyes: Opět hláška jak prase: za šest týdnů přijďte na očkování a laskavě se zařiďtě tak, aby holčička už samostatně chodila! Jsem na ní koukala jak na blba. Jak to mám asi udělat? Občas pochybuju jestli má vůbec nějaké vzdělání :confused: Jinak roční míry : 9150g a 76cm :sweat_smile: Prcek jeden :sweat_smile:
6. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
lenkabu: Jejda, tak ať je Vanda v pořádku a je to jen ta boule. To jsou teda šoky, co?

konja: gratulujeme k prvním krůčkům, super super super. Jen si tak představuju, co by asi říkala ta vaše,, super doktorka " na našeho Matesa, který první krůčky udělal až na 15 měsících. No a na plavání s náma chodil hošik, který začal stoupat na nohy a chodit až na roce a půl, do té doby jen lezl a ani snahu se postavit neměl.
Opravdu bych se jí zeptala na vzdělání, kde studovala a jestli má vůbec diplom, protože co tady píšeš, tak mi přijde, jestli to není zdravotní sestra s zfalšovaným vzděláním :fearful: :rolling_eyes:, která navíc studovala dálkově.
6. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
bebulka1: mě přijde, že naše dr. je asi bezdětná zamindrákovaná kr.va! Ale už mě to je jedno, mávnu nad tím rukou, v ordinaci ji to odkejvám a pak si polib pr.el :rolling_eyes: :grinning:
Ještě jsem ti chtěla napsat ohledně dortu. Volala mě známá a že by chtěla na sobotu udělat dinosaura pro kluka k narozeninám (můj první dort na objednávku :fearful: :sweat_smile: ), tak mě napadlo jestli by si při tom nechtěla okouknout jak se to dělá a zkusit si udělat i nějaký ten kulatý pro sebe :wink: Já můžu pracovat kdekoliv, takže můžu zbalit vše potřebné a vyrazit směrem k tobě a vše ti tam ukázat. Jestli teda budeš mít čas. Já bych ho chtěla dělat v pátek dopoledne, nebo by to ještě šlo ve čtvrtek odpoledne, ale ten pátek by byl asi nejlepší. Záleží na tobě :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.