• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
konji: super, píšu si do mobilu. V pátek dopolko jedu ke kamarádce juknout jí na kluka, prej špatně mluví a ženou je k logopedovi, tak jí to jedu okouknout jestli fakt jo, nebo je úča ve školce.... to samé co tvoje mudra :grinning:
a písni mi kde že to bydlíš a já bych teda v pátek dorazila na kukačku s Adélou k Vám (Ať to nemusíš převážet...). Mates bude ve školce,tak to snad s holkama uválčíme a něco se přiučím.

Jinak letos Eliška těžké zklamání, pro děti 0, loni tam byl alespon kolotoč, koníčci, kuželky a prostě atrakce pro děti letos nic nic nic
6. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
konja:bych ji poslala doprdele.............

ženy byly jsme nakupovat ve fashion aréně v praze.......marky o tom kdysi mluvila, byl to nákupní orgasmus,50 outletových obchodů a ceny směšný........kamarádka koupila v pietro filipi komplet sukně a vesta za 650,původně by byl za 4700...........já mám pro Vandu komplet kalhoty triko,zimní bundu a jarní kabát za 500.....a nádherný věci
6. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jooo a vlastně jsem zapomněla napsat.
Adélka je už velká holka. Maminka se konečně může vydat na flám a vrátit se až ráno, aniž by spěchala domů napojit svoje dítě. Myslela jsem si jak to nepůjde a jaká to bude řvací procedura a ejhle ono to proběhlo úplně v klidu a dokonce na to přišla sama : prso nee, máma pryč, tatíííínkoooooo. :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
bebul to je skvělý
6. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
bebulka1: Taky jsme byli na Elišce a taky jsem byla zklamaná, že tam nic není, ale pak jsme k autu a vzali jsme to pod náměstím a ono bylo všechno pro děti dole pod terasama! Kuželky, kolotoč, rybolov,divadlo,... Bylo lepší že to tam dali, je tam hodně místa a nikdo se netlačil, ale mohli o tom teda líp informovat,protože nebýt náhody tak o tom taky nevíme :rolling_eyes:
A gratulace k úspěšnému "odkojení" :grinning: Jsem zvědavá jaké to bude u nás, Bláňa je taky extra závislák :sweat_smile:
Cesta k nám je jednoduchá, bydlím na úplném konci Benešovky co začínají Palachovi koleje (ten konec co je kruhový objezd). Vchod 1412, hned vedle nás je lékárna. Pokud by jsi nevěděla tak ještě dovysvětlím :wink: A jak dorazíš? Na kole, busem nebo autem?
7. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Holky nemáte někdo nějaký úspěšný typ jak se zbavit bolení v krku? Od večera mě začlo škrábat v krku, přes noc to nabralo obrátky a už chraptím, když zakašlu tak mám pocit že se bolestí nejspíš po...., škráběmě to,pálí a řeže úplně všude. Nemám teplotu, cejtím se zatím docela fajn, jen ten krk je děsnej. Cucala jsem septisan, ale nijak zvláštní efekt to nemělo, spíš se to sním právě rozjelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
konja: zalehnout a čaj s citronem a medem, kloktat solnej roztok a hlavně ležet. Dojdi si na výtěry, protože mně takhle začala cca před měsícem angína
7. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
bebul. nestraš :fearful: musím dělat ten dort :fearful: :cry:
7. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky ! :slight_smile:

konja - ještě jednou díky za ten doklad :wink: . Gratulujeme Blaničce k prvním krůčkům, k doktorce se snad ani nebudu vyjadřovat, ale chtěla jsem se zeptat, zda bych taky nemohla v pátek dorazit, pokud by to nebyl problém. Snad bych ani nic nezkoušela, jen bych to chtěla omrknout :confused: .

lenkabu - my jsme jeli do arény s velkou slávou loni a jediné, co jsme si přivezli, bych malý kopačák pro Dandu. Byla jsem hodně zklamaná. Nejenže se mi tam nic nelíbilo, ale ani ty ceny se mi nezdály nějak super. Možná jsme jen ale neměli štěstí :unamused:.

Nevíte někdo jak kinsli, jestli přežily cestu?
7. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
holky,
kdo bude mít zájem, tak zítra ve 20,00 sraz v Rossiny baru. Bubli tam dává rezervačku.
7. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
kinsli se má dobře, jen Kačka trhá rekordy ve spaní,spí snad 16 hodin v kuse tak se ani na pláž pořádně nedostanou :sweat_smile:
7. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
bambik: určitě to není problém, jen doufám, že mě bude líp. Zítra si zajdu k doktorce ať mě něco dá. Je mi strašně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky mám na vás prosbu. Nevíte o někom kdo by prodával dětský kolo dvacítku s přehazovačkou? Měli jsme pro Filipa vyhlídnuté krásné kolo, paní ho měla dnes poslat poštou a odpoledne když ji manža volal zda ho odeslala tak mu řekla, že ho včera prodala :angry: Evidentně bylo vidět, že se ji nechtělo ho posílat poštou. Manža je nasranej, kluk se na něj těšil, no jsme všichni nasraný! :angry:
7. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
lenkabu - :grinning: :grinning:

konja - tak se ještě domluvíme, hlavně ať to nic není a je Ti brzy líp :wink:
8. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Kdyby jste měl někdo zájem naučit se plést z pedigu, tak u manžela na vesnici pořádají kurz. Já tam pojedu. Je to směrem na Prahu, jste tam autem za 15 min. Můžu i někoho vzít autem :wink:

Spolek žen Roudnice Vás zve na "Pletení z pedigu",které bude na OÚ v pátek 25. září od 18 hodin.

Přineste si: pletací jehlici, nůžky nebo skřípačky, vlastní nádobu na namáčení, ručník, pedig /možno koupit na místě/.
8. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojda, já dneska nedorazím. Nebyla bych dobrý společník. Schytala jsem obr rýmu, asi včera z bazénu, tam i zpět jsem jela na kole s dětma ve vozíku a cestou zpět jsem byla pěkně rozluftovaná z bazénu a asi jsem ofoukla.
Dnes jsme vypustili bazén na zahradě, už to na koupání není, ale voda byla teplá, tak jsem si v ní ráchala mládežníky a kdybych byla kočka, tak předu blahem, jen jsem na ně z povzdálí koukala, houpala se na houpačce a byla připravená k rychlému zákroku, kdyby něco, ale voda tekla z bazénu pryč a tak to bylo spíš brouzdálko.

konja: uvidíme jak se vyvrbíme do pátku :sweat_smile: ,ale beru poctivě coryzalii, tak to snad doléčím.

jo a kdybyste měl někdo zájem o dýni hokaido, nebo semínka, tak řekněte, mám asi 3 celé a semínek nepočítaně.
8. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
bebulka1: tak ať jsi brzo fit, mě teče z nosu taky jak z průtokáče. Nědělám skoro nic jiného než že smrkám :frowning2: Bebul máš nějaká dobrý recept na tu dýni? Já jsem ji dostala od otce, ale nevím co s ní :sweat_smile:
8. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Konja: dělám z ní moc dobrou polívku. Okrájet (bacha má hroooozitánsky tvrdou slupku), nakrájet na kostičky a uvařit ve vodě s barmbůrkama a mrkvičkou, rozmixovat a přidat zakysku a dochutit solí, pepř.... já tam manžovi krájím ještě uzený. no a na vrch sypu smažánky z rohlíku nebo chleba a je to dobrota.
Dá se to udělat i jako kaše příloha k masu, ale polívka mi chutná víc.
9. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
bebulka1: díky za typ, zkusím to :wink:
10. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
kopíruju z opic,se mi to nechce znova psát.

závěr prohlídky na 18 měs..............13,68 kg (dobrý,jsem byla přesvědčená že 14 má ), 86 cm, hlava 49 cm. Pochvala za mluvení (vůbec neřvala,nechápu), mám trénovat nočník (fuck) a sestra mně zkoušela na MMR,obhájila jsem 2 roky
10. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Lenkabu: no tak vidíš jakou máš doma hvězdu. Prosím Tě, jsem mimo co je MMR, vím že bych to měla znát, ale nějak mám okno. Přeci jenom 4,5 roku na MD dělá svoje

Konja: jak to vidíš s tím zítřkem, já ještě trochu rýmuju, tak bych to asi stornovala abychom si nenakřížily bacily :wink: a nebyli z toho marod ještě 14 dní.
10. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
při pohledu nahoru na stránku se mi pohnul oběd, reklama na menstruační kalíšky mě fakt vyvádí z rovnováhy. :zipper_mouth:
10. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
bebulka1: já taky ještě rýmuju, takže to nechám ne tobě. Když dorazíte dorazíte, když ne tak ne. Nic se neděje. Já to každopádně budu zítra dopoledne dělat. Když tak se můžeme domluvit třeba na příští týden a zkusit nějaký cvičný u vás :wink:
Vidíš a mě zrovna reklama na menstruační kalíšek dovedla k myšlence si ho pořídit :sweat_smile: Po 13 měsících od porodu mě dorazila první MS a jsem z toho šíleně otrávená. Lítám na záchod co pět minut a měním a měním a měním a stejně pořád cejtím ten smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mě z toho šoufl a je mě trapně protože mě přijde že to musí cejtit úplně každej. A když si vezmu tampón tak zas pořád cejtím jak mě to škrábe :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc mám pořád depku, že proteču. Takže i při tampónu mám narvanou vložku, jsem vycpaná, je mě to nepříjemný a jsem z toho protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže já si ho asi pořídím. Jsou na něj dost dobrý ohlasy, je tu o něm celá diskuze :wink:
10. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Leni - vidíš to je Vanda šikulka :grinning: Ty ji moc pomlouváš, na zpívání byla taky v pohodě :grinning: :grinning: :grinning:

My už jsme po očkování a nakonec jsem dala i neštovice a reakci jsme neměli žádnou, takže v pohodě.

Holky kdyby někdo chtěl, tak ve 4 sraz v Jiráskových sadech.
10. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahoj holky,
Terka ma 14kg a 95cm,ted jsme byli v utery v poradne,takze Vanda se taky uz musi teda pekne pronest :grinning:
Naty ma 5300 a 62cm - mame doma cvaliky a obriky :dizzy_face:
Jinak ja bych ten kalisek teda nemohla :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
konja: uvidíme, jak na tom budu zítra, pokud to bude ještě lepší než dnes, tak by to už snad šlo. Uvidíme, kdyžtak se zjevíme.

k tomu očkování, my už přes rok čekáme na druhou várku příušnice, spalničky,... a stále nic, tak snad na nás nezapomněli, ale chodil nám vždycky zvací dopis.
10. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
bebul:MMR je je spalničky a spol :wink: já to nechtěla dřív jak ve 2 letech, s dr se naštěstí dá dohodnout.

Vanda se pronese, záda mám s prominutím dojebaný :sweat_smile:

Kalíšek je technicky dobrá záležitost, osobně ho nechci protože je mi nepříjemný ho někde vylejvat a znovu zavádět a mám úchylku ze zdravotnictví že vše co se znečistí biologickým materiálem se má vyhodit :grinning:
10. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
leni: MMR, díky za vysvětlení, tak tohle jsme pod tím nehledala...
10. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Bebulka1, Bambik: Tak je rozhodnuto, ty dorty nám asi nejsou souzený! Bláňa se od devíti hodin od večera budí co třicet minut! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má teplotu, teče ji z nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: S manžou jsme úplně KO, nespali jsme dýl než čtyřicet minut v kuse :pensive:
11. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
konja - to se nedá nic dělat, hlavně ať je z toho Blanička rychle venku. A tobě ať se dort (za ztížených podmínek) povede. Hoď sem pak fotku :slight_smile: .

marky - vše nej Denisce k dnešnímu svátku :wink: :grinning: .
11. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Konja: no tak to je špatný, ale já taky nejsem OK, tak se nedá nic dělat. Hezky se uzdravte a ať se dortík povede. :wink:
11. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.