• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Tak Bláňa nechce spát ani přes den a je hrozně uřvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já padám únavou na hubu, na dort jsem ještě ani nešáhla :rolling_eyes: Asi půjdu s Bláňou k dr. zdá se mě, že si pořád šťourá v uchu :cry:
11. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

taky přejeme Denisce všechno nejlepší k svátku, ať to pěkně oslaví a nebolí ji pak moc hlava :wink:

kaci: jéé, to jsou hezký míry, byli jsme na tom prakticky stejně :wink:

lenkabu: myslím, že dopadneme podobně :wink: akorát tu hlavu měl Kuba 49 už na tom roce :grinning: Teď má pěknej pupek, tak z toho mám trauma, že je moc tlustej :frowning2:

konja: kalíšek můžu jen doporučit, pořídila jsem si ho a byla jsem z něj nadšená, fakt super věc, já to po porodu poprvý dostala ještě na konci šestinedělí, takže i když jsem hodně kojila, bylo mi to prd platný, protože jsem normálně menstruovala, taky jsem to měla hrozně silný, že jsem se bála i někam jít a s kalíškem fakt super, radši si teda k němu beru ještě intimku, ale jinak fakt bezva :wink:
11. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
krys už 17 tt to je mazec.........necháte si říct co čekáte? a máš nějakej tip?

Deny všechno nej a rovnou i Máje, koukala jsem že slaví zítra :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
hmmm, jsem to nestihla, ach jo, už tam není foto. :frowning2:
12. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
bebulka1: to smazali admini :angry: dám to na www.rajce.net. Hodím pak odkaz :wink:
12. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
no ten je úúúúúúúžasnej, fakt nádhera a já smekám, opět. Dani, jsi fakt eso třída a asi budu přemýšlet, jestli se na dort nevyprdnu a nezaúkoluju Tebe :grinning: , protože i když se s tím budu patlat 2 dny, tak takhle krásný to mít nebudu.
12. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
bebulka1: no jak chceš, klidně ti dort udělám, ale myslím, že by si to zvládla, dělá se s tím jak s modelínou :wink:
12. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
konja - dort je super :wink: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahoj holky
Kamarádka rozjíždí cvičení s dětmi od 1-2,5 roku, v pondělí nebo ve čtvrtek od 9,30-10,30 od října. Pokud budete mít někdo zájem, tak napiště IP mail pošlu Vám leták :slight_smile:

konja dort je luxusní :grinning: :grinning: :grinning: asi budu tvá zákaznice, pokud by ti to nevadilo :grinning: :grinning: :grinning: už vytváříš ceník??? :grinning:
13. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
markyfrana: nevadilo by mě to určitě, když mám čas tak není problém něco spáchat :wink: Ceník je docela těžko vytvořitelnej dopředu, záleží na velikosti dortu, kolik spotřebuju těsta a hmoty, takže je to u každého dortu různé. Tenhle dino vyšel na 500,-.
13. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
konja: DORT JE NÁDHERNÝ, taky si od tebe necháme jistě něco spáchat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
V Itálii dobrý, ale doma je doma :wink:
Kačka fakt hodně spala, takže jsem se i kapánek nudila :frowning2:
Nepočítala jsem, že to bude zájezd důchodců :angry: :pensive:
No neva, na další rok už jsem se pojistila :grinning: :grinning: :grinning:

markyfrana: Určitě o cvičení přemýšlím :wink: ale to bude asi někde na Benďe, že???

Jinak do teď jsem nevěděla, že nějaké menstruační kelímky existují a přijde mi to fakt nechutný :confounded: :sweat_smile:

Jinak Zuzka bude mít určo holčičku, před Tím říkala, že to bude Kačenka a byl to Kubík, teď tvrdí, že je to chlapeček tak to bude holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Všem gratulujeme z prohlídkám :wink:
Nás čeká za měsíc už se docela těším, ale my podle mě máme max 82 cm velká jako Vanda Kačka nebude
a kila okolo těch 9kg. Nevím na 15 měs. měla 8800g. Tak na 18m už těch 9 kg snad pokoříme :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já na sebe něco musím prásknout :sweat_smile:
Mě se v Itálii zdálo, že jsem našla ještě společně s kamarádkou na testíku //
No holky, byla jsem z toho tak vyhouklá, že jsem se vzbudila a nemohla pak už zabrat :grinning:
13. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
konja: to máš doktorku pěknou hvizdu :angry: Kačka na 13m teprve začala chodit za ruce. Mé kamarádky holčička má 9m a nedělá nic, no a co jako tak prostě to bude dělat třeba o 2 měsíce déle, v tom snad problém není.

Jéééžiš teď jsem se otočila já si zatím píšu romány a dítě mi děla z bytu chlívek :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
kinsli:ten sen mně zajímá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já si neumim představit dítě kt. tak spí ž se matka nudí :sweat_smile:

marky:cvičení už časově nestíhám,škoda
13. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
lenkabu: No fakt jsem asi debil, ale jedině to potvrdilo, že já prcka ještě neee :grinning:
Ale ještě na sebe prásknu, že jsem neodolala a koupila par krásných kousků na mimihočičku :sweat_smile:
Kačí mi říkala, když jsme byly někde s holkami na prochajdě, jak je zajímavé, že obě děti máš od prvního
okamžiku stejně ráda :wink: To je krásný, ale bohužel zatím nemůžu soudit, ale myslím si, že u mě by to tak nebylo :frowning2:
Já měla Kačenku jako by vymodlenou :sweat_smile: né do slova, ale to druhý je spíš, aby to první nebylo samo :confused:
Nebo to zase spíš vidím tak, že Kačce už bude těch cca 6 let, takže my si pocestujeme, podíváme se,
naučíme se snad plavat, lyžovat a takové ty základy no a pak už z Kačky bude ta velká slečna, která mě bude se vším pomáhat :grinning:
No jestli si to moc nemaluji :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
ta věta o spícím dítěti mě děsně pobavila, fakt se řechtám :grinning: :grinning: :grinning:

Ne vážně ona je ta fakt mnohem unavenější jednak z tepla a taky určitě ze vzduchu. Já
když sem u moře tak taky jsem unavená. doma dřepím na PC třeba do 2h a tam padám už po 21h na hubu :wink:
Třeba včera, aby byla Kačka naspalá na cestu tak jsem jí dávala spát celý den a neměla s tím problém :wink:
Vstávala tedy dřív, třeba v 8:30h a vím, že v 11h už ho zase brala :grinning: :grinning: :grinning:, pak se vzbudila a zase jsem jí tak hoďku a půl nechala běhat a šoupla jí do postýlky znovu :grinning:
Aby se naspala a nevyváděla v busu. Cesta byla ok, noc fakt prospala. právě jsem si říkala, že je až neuvěřitelně Byla hodná, protože i po tom chrápacím maratonu mi usnula v 19:30h, a spala celou noc krom zastávek, vstávali jsme v 6:15h. Když jsme byli za hranicemi. Jenže jakmile autobus stavěl třeba na pouzu tak se vzbudila a já čekala jak bude brečet když byla rozeslalá, a fakt ani prd, naprosto perfaktní. Pak tedy až dopoledne to na ní padlo. vzhledem k tomu, že po 6h vstávala tak po 9h už byla úplně ko. V Praze co předváděla za scény, tak to byl fakt mazec, ale uřvala se a usnula. Pak se vzbudila až v HK. Cestu tam to bylo lepší to bylo volno tak spala na sedačkách, ale na cestu zpět jsme byli plný tak to mi více méně spala v náručí. to jsem byla fakt mrtvá a na chvíli jsem usnula i s ní :sweat_smile: fakt jsem to nedala. Ale cestu tam jsem byla celou vzhůru, to jsem jí musela hlídat, aby nespadla, ale to fakt spala luxusně a ani na pauzy se nebudila :wink:
13. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Kinsli: tak to je Kačka teda šikula :slight_smile: S tou naší Dr. je to k zbláznění,mě vynadala, že dítě za ruce vůbec nemá chodit, že si má sama lézt, obcházet nábytek a za ruce se tahat nemá, ale já ji netahám za ruce, ona si jde sama a mě se drží jen jednou rukou, ona je totiž srab. Myslím, že by už klidně sama chodila, pár kroků už omylem sama udělala, ale pak se vždy zastaví a uvědomí si, že jde sama a hned začne křičet a shánět se po ruce, má strach, že spadne :sweat_smile:
14. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Tak jsem dnes byla kupovat botičky. Známá mě doporučila zavotní potřeby na poliklinice na Benešovce a jsem nadšená. Atestované kožené kotníčkové botičky za 330,- :slight_smile:
14. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
lenkabu: určitě si chceme nechat říct, bysme to asi nevydfrželi, překvápko je soce krásná věc, ale co kdyby náhodou tam byla holčička, tak bych jí přece musela koupit nějaký pěkný šatičky :slight_smile:) Ale myslím, že se nás to netýká, oba jsme přesvědčení o klukovi, a tentokrát myslím, že se neseknu :slight_smile: To víš, že bych si holčičku přála moc, ale kluk bude taky super, hlavně, aby byl zdravej, teď čekám na výsledky tripplů, tak jsem trošku na nervy. Ale musím doufat, že to bude v poho, protože jako být pak po amniu v klidu, to by se mi s tím naším drakem fakt nepodařilo.....

konja: tak to byl super kup, mají tam i sandálky? Už máme doma chladno, tak musím Kubovi nějaké koupit, ty co má už mu jsou hodně malé, tak potřebuju kooupit větší.

marky: cvíčo by mohlo být super, jen nám se to už asi nevyplatí, na tu chvíli.....
14. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
marky - pošli mi to cvíčo do IP, dík
krys - kdy budeš vědět výsledky?přeju, aby byly OK :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
caryfuk: mám si volat v pátek, ale prý, kdyby byly nějaký hodně špatný, tak by mi Rešlová volala. Takže teď, pokaždý, když mi zvoní telefon, mám z toho málem smrt.... Díky moc :wink:
14. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Já jdu pro botry dneska,asi vezmu zase Fare,výborně se osvědčily.

kinsli:já říkám že o druhým děcku si mají rozhodnout rodiče páč z hlediska děcka mi to přijde jedno......milovat nebo nesnáše se můžou po roce i po 8 letech, nízký věkový rozdíl nezaručí že si spolu budou hrát.....já a brácha jsme o 22 měsíců a nesnášeli jsme se do puberty, sestřenka má rozdíl 8 let a děcka se milujou,to si nevybereš :slight_smile: hele vy jste jeli autobusem? :confused: to bych s Vandou nedala ani náhodou

krys:pindík už by měl být vidět,kdy jdeš na kontrolu?
14. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
lenkabu: jdu 23., takže si taky říkám, že už by se mohl ukázat, ale minule dr taková honem honem, tak snad to teď bude lepší.
14. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
kryserka: tak to jsem bohužel nekoukala, já chtěla už uzavřený. Ale zkus tam zajít, paní je tam strašně moc ochotná. :wink:
14. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
lenkabu: Ano jely jsme busem :wink:

konja: Tak ty od nás chtít nebudeš??? Potřebovala bych to docela vědět, jsou podzimní, takže je prodám buď teď nebo budu muset čekat až do jara :wink:

kryserka: Tak jsem zvědavá, já bych řekla, že pro tentokrát to bude bez pindíka :grinning: :grinning: :grinning:

lenkabu: Jasně, přesně tak, já chci ten rozdíl 6 let :wink:
Třeba to bude ještě víc, že to třeba pak tak rychle nepůjde, no uvidíme :wink:
14. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Jinak dnes jsem zkoušela nočník takovou tou přesvědčovací metodou a ani ťuk :rolling_eyes:
Kačka má jasno ee patří do plíny :confounded:
14. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
holky
musíte mi do IP napsat mail, neb mám leták v mailu. Jinak cvičení se koná v DDM (dům dětí a mládeže) - kousek od zimáku.
14. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
konja: no, dneska jsem zjistila, že budu msuet koupit taky i ty uzavřený, budem za chvíli kupovat pánský :grinning:

kinsli: já myslím, že ne, ale to je stejně jedno, holt na mě bude přesila :grinning:
14. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
Kinsli: Mrkla bych na ně. Blanka má teď botičku 19, takže pokud jsou větší tak není problém :wink:
14. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.