• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
konja: Jsou to vel 21 :wink:
My už máme vel. 22 :sweat_smile:

markyfrana: p.s.hradec@email.cz

kryserka: A jak se těšíš na miminko??

Jinak ty Věci co jsem koupila pro udajně snad sestřičku Kačenky, Kačence jsou. Mě z ní asi picne, přitom je to vel 3 měsíce :grinning: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: !

kinsli - vítaj :grinning: . Taky máš můj obdiv, já bych sama nikam busem s malým děckem a ještě tak strašně daleko nejela. Ale Kačka je Kačka :grinning: .

krys - pindík, nepindík :grinning: :grinning: , hlavně, aby bylo miminko zdravé. I když pokud si mohu dovolit typ, tak můj je mužského pohlaví a ještě bych si i vsadila, že bude na chlup stejnej jako Kubík (vzhledově proboha :grinning: :grinning: ), potažmo Venda :grinning: :grinning: .

marky - pošli mi prosím také ten leták.
14. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Holky, která budete mít zájem juknout už na nějaké hračky pod stromeček, koukněte k Čáryfukovi - www.caryfuk.cz , budu objednávat.
14. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
bambik: to si myslím taky, bude to bloňdatej andílek a tím to doufám bude končit, ikdyž s tím, jak mě pošťuchuje už teď, tak se začínám obávat nejhoršího :grinning: Kdy budeš objednávat?

kinsli: no těším se strašně moc, až budu muchlat malý uzlíček, no, malý asi opět nebude, ale muchláček snad jo :slight_smile: Jen mě občas zachvacuje panika, jak to se dvěma raubířema všechno zvládnu, ale prostě budu muset :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
krys - už tě poštuchuje, jeeeee, to je krásný :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: . Nevím, počkám, jestli tu někdo něco nebude chtít a objednám pár dřevěných hraček. Mám spadeno hlavně na dřevěný vláček od Eichhorn, mají ho tam v akci za 309,- Kč. :wink:
14. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
jdu mrknout Eichhorn miluju :slight_smile:

Taky jsem dnes koupila boty, jako vždy Fare,Vanda byla nadšená,ještě jsem jí koupila na yamahu kufřík jako má Deny a lítala po bytě,boty odmítala zout a ječela střídavě boty a kufl :grinning:
14. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
bambik:tak bycvh vzala ten samej vláček jako ty :slight_smile:
14. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
14. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
Holky, my možná taky budeme mít blondýnu :sweat_smile: a s hnědýma očima, no geny se asi zbláznily :grinning:
Ne uvidíme zítra jdu nechat Kačku ostříhat tak uvidím jestli jí budou růst dál světlý nebo už tmavý. Jako mimino ty první měla téměř černý :wink:
15. zář 2009 v 01:52  • Odpověz
Kinsli: klídek, u nás taky nemá být Filip po kom blonďatej a je to blonďák hnědejma očima. Když se narodil byl do černa, pak vyplešatěl a narosla blond hříva. Každej pořád říkal, že to brzto ztmavne atd., ale ono je to už šest let a tmavnutí nikde :sweat_smile: :grinning: Takže možný to je :wink:

bambik: pokusím se ty stránky prohlídnout a něco bych asi taky vzala. Jen absolutně nemám inspiraci, házejte sem holky prosím odkazy toho co si budete brát, budu se opičit :grinning: :sweat_smile:
15. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
kinsli:co jí budete stříhat? :sweat_smile: :grinning: játi říkala že bude blonďatá s hnědýma očima,to je nádherná kombinace.
15. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
bambik: takový to šimrání jsem začala cítit na přelomu 14. a 15. týdne, no, ono i na ultrazvuku vždycky řádí jak divý, tak se asi není čemu divit, Kubu jsem cítila na 17.týdnu, takže to tak nějak i odpovídá. Prosím, ještě s objednáváním chvilku počkej, já určitě taky něco vyberu, ale potřebuju, aby Kuba spal, takhle neprohlídnu vůbec nic :frowning2:
15. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
zdravím po delší době, teda než jsem načetla co jste se napsali, tak mi to dalo :grinning: , holt absence se nevyplácí.

kinsli: no tak to je fakt Kačka zlatíčko, já bych to s dětma nezvládla, nechrápou a nechrápou, mě spíš přepadá panika když mi vstanou ve 4 ráno a já usnula kolem 1 :dizzy_face: .

krys: já jsem oba taky cítila poměrně brzy. Matěje kolem 17.tt a to mi všichni říkali, že to je na prvorodičku moc brzy a Adélu jsem dokonce cítila už kolem 13.tt bylo mi zle, ležela jsem ve špitále a cítila v břiše bubliny, skoky, bouchance... doktoři mi to nevěřili, vzali mě na UTZ a já jim přesně popisovala co cítím a Aduš se fakt mrňala přesně jak jsem říkala.
Hele a máš stejný pocity jako při prvním těhu?? nebo úplně jiný, myslím nejen psychicky, ale i fyzicky. Nepozoruješ na sobě nějaký změny??
15. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
lenkabu: Fakt jí teď hodně začaly růst. tedy vzadu , boky ještě nic moc :wink:
Potřebuji jí ostřihat, aby jí to zhoustlo. Přes zimu bych jí nechala střihnot tak 2x - 3x a pak bych jí nechala
nějaké vlásky na jaro. léto narůst :wink:

marky: Díky za email. má to jen jeden háček, u Vás se ještě spí :grinning: :grinning: :grinning:
Takže cvičení od 9:30h nám nehrozí :sweat_smile:
15. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj všem,
holky,nevíte o nějakým dobrým fotoateliéru v HK?Chci si nechat vyfotit těhu břuch...... :sunglasses:
15. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
5. a 6.10. bude v žirafě (herna v mediu) burza podzimního a zimního oblečení! Takže pokud chcete něco prodat nebo nakoupit tsak tady jsou časy:
5.10. - 15:15 - 18:30 příjem věcí
6.10. - 9:30 - 16:30 prodej
6.10. - 18:00-19:30 výdej neprodaných věcí

Já tam určitě půjdu jak prodávat věci tak hlavně nakupovat, už se na těším

:grinning: Jo, je tam možnost zdarma šěoupnout děti do herničky, takže o hlídání v době nakupování je postaráno :wink:
15. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
konji: díky, nějak se mi to tu hromadí a na MMB nic moc účast.
15. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
MOžná bych taky začla na burzu,mám tu něco.Jak to funguje, určím si ceny a dám tam věci?

imiska:na těhu nevim :confused:

Já cítila Vandu od 17 tt a v 18 tt už hodně :slight_smile:

kinsli:mně říkala kadeřnice že ostříháním vlasy nezhoustnou,prý je to pověra :wink:
15. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
bebul: a nemáš nějaký zimní věci po Matýskovi tak 92 gatě a 98 bundičku? My ještě na zimu nic koupeného nemáme, tak bych Ti třeba odpomohla :wink:
Ono je to těhu jiný, při Kubovi jsem měla furt nějaký komplikace, teď je to a doufám bude v pohodě, ale jinak si připadám stejně, břicho mi jde stejně, akorát teda mnohem dřív, zajebákovanej xicht mám taky u Kuby, akorát teď nemá člověk čas všechny ty věci okolo nějak moc vnímat :slight_smile:

lenkabu: botky krásný, stejný jsem si vyhlídla v Náchodě modrý :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
lenkabu: přesně tak, doneseš tam věci, oni to s tebou projdou a sepíší, ty si řekneš cenu. Za každou přijatou věc si účtujou 2,-. Druhý den odpoledne se věci vydávaj, dojdeš si tam s papírkem a oni ti řeknou co se prodalo a vyplatěj penízky z kterých si odečtou 10%. Já jsem tak spokojená, prodám i nakoupím a to jak na lítačku (tepláky atd.) tak i moc hezký věci (pro Kinsli - minule tam měli docela dost věcí od Nextu :wink: )
15. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
konja: jsem myslela, že do toho taky půjdu ale asi ne :frowning2:
Mám těch věcí chat hodně, takže při představě, že mě zkásnou o třeba litr, pak já jim tam nechám hromadu věcí a oni mi prodají třeba 3 kusy, tak do toho fakt nejdu :grinning:
15. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
lenkabu - vláček je super. Doma máme od Eichhorn ještě tu dřevěnou vkládací kostku (taky je super), Dandovi se líbí, tedy když nechytne nerva, že mu tam ty tvary nejdou :grinning: :grinning: . Pěkný botky, kolik stály? S hrůzou jsem taktéž zjistila, že jsou Dandovi všechny boty malý, tak má teď už jen jedny a to ve velikosti 23. Budu se muset po nějakých podzimních poohlédnout.

kinsli - tvou objednávku beru na vědomí. Toho tahacího kačera s xylofonem taky máme, dělá pěknej rámus :grinning: :grinning: .

krys - vidíš, já už ani nevím, kdy jsem začala cítit první pohyby, to je hrůza. Jinak samozřejmě počkám, až si ty stránky v klidu projdeš. Čím víc nás bude, tím se zmenší náklady na dopravu. PPL stojí 79,- Kč. Takže to pak bude nic. :slight_smile:

konja - že bych se tam letos konečně také zašla podívat?
15. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
kinsli: no tak když toho přineseš deset kufrů :grinning: tak zkus prodat to co se ti třeba už delší dobu neprodalo přes net :wink: nebo zkus jenom něco, pár kousků. A nebo se vyprdni na prodávání a jdi se jen kouknout na prodej a třeba tam kačce vybereš něco na doma nebo na písek (nebo i na písek chodí ve výstavních věcech od nextu? :confused:) Moje děti jsou prasata! takže já potřebuju obyč tepláky, obyč trička, obyč punčocháče atd. Hezké věcičky na parádu si nakoupím v obchodě, ale abych dala na doma Blance nové oblečky za x stovek, tak to bych musela být šáhlá! A na téhle burze je hodně věcí moc hezkejch a za pěkný ceny. Jděte se aspon kouknout, já tambyla vždy spokojená :wink:
15. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Dnešní postřeh z hřiště..........ano i na písek se chodí ve výstavních věcech od nextu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vanda tam byla za vidláka :grinning:

Kostku od eichhornu máme taky a miluje ji celá rodina :sweat_smile:

bambik:boty byly za 795. Vanda jede už třetí boty a to chodí od 13 měs :sweat_smile: Kupuju pořád. Už jiný než Fare nesháním,výborně jí sedly
15. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
konja: Já tu mám hodně věcí jako obyč co se mi vůbec na net vkládat nechce, jsem líná :sweat_smile:
Ale já se přemůžu a hodím to po balíkách třeba 50 ks :wink:
Jinak my chodíme fakt na písek v Nextu. Samozřejmě v letě měla nějaké legíny a tričko, ale teď už je zima takže má třeba kalhoty a a mikinu nebo bundu a to máme vše od Nextu. Já fakt nic jiného nekupuji :wink:
Když už máme jinou značku tak je to buď, že jsme od někoho něco dostaly, nebo spíš mi hodně maminky dávají takové ty neprodejný např. Gap, Early days zdarma z objednávce :slight_smile:
Tak jí to nechávám na válení na doma :wink:
15. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
mně se teda nextíky taky líbí, zatím co jsem měla, tak jsem byla spokojená, ale že bych šla vyloženě po značce, tak to ani náhodou. Já mám teda zase moc ráda HaM značku. Vím že ani při vysokých teplotách se mi barvy nevytratí a oblečky nesrazí a co jsem měla zavinovací body na Adélku, tak byly vel 2-4 měsíce a v pohodě jsme je nosili ještě na 6. Oni měly takový zvláštní žabičkové zabírání a prostě se to na tom dítěti natáhlo, ale pak je podědila kamarádka a malou 2 měsíční do toho v pohodě oblékla bez toho aby jí to plandalo.

Krys: prodávám spíš věci po Adéle, protože věci po Matesovi dědí sestra, která má kluka přesně o rok.
15. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
holky to mě se Next taky líbí, ale prostě bych nepustila dítě na hřiště v kalhotách za dvě stovky aby je zasralo od trávy. Drahý obléčo nechávám když někam jdeme kde vím, že se mě nebude nikde válet a taky mě záleží na tom aby nějak vypadala :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
konja: Mám částečně pravdu, ale na druhou stranu k čemu mi boudou narvaný skříně když nosit pak nebude nic. Když teď někam jdem tak většinou fakt na to hřiště. Jinak že by se mi něco nedopralo tak to neznám, a dnes jsme šly dokonce v bílém svetru a bílí fakt zůstal :D
Ona se fakt moc neprasí, jen se proběhne, zhoupne, sklouzne :wink:

bebulka1: taky miluji HM konktétně kitty, máme s ní 3 pyžama, trička a vestu :wink:
15. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
konja: Na Filipa bych tu měla asi něco já :wink:
asi tepláky, rifle, mikiny... no stav se už kvůli těm botám :wink:
15. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.