• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
konji: moje řeč, taky si nedokážu představit, že tady Mates lítá po zahradě, válí se, montuje s tatínkem motorku v garáži, pak přijde jako prase a nejlépe se skobou na koleni, měl značkové oblečky. Už ani do školky ho nestrojím jak by chodil do školy, protože se mi pak vždycky vrátí domů a je jak prase, tu tempera, tu vodovka a tu tuš, tráva.... takže občas si připadám jako matka na baterky, protože když už mi za týden zasviní 8 tepláky a v zimě to vyprané dlouho schne, tak holt do školky jde v těch odrbaných ze zahrady :zipper_mouth:
Když tady byla na návštěvě tchýně, tak se tlemila a říkala, hele ukrajinci hadr, protože obě děti byly postrojené... když už teda neběhají nahatí :sunglasses:
15. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
kinsli: no tak to máš teda štěstí, tiše závidím, protože naše Blanka se zase ikdyž není od čeho :grinning: No a o Filipovi ani nemluvím, jsou to čuňátka. A v čem proboha pereš? Já mám pocit, že se mě pořáně nevypere skoro nic! Je fakt, že už mám starou pračku, ale vyzkoušela jsem už ais všechny prací prášky, odstraňovače i babský rady a prd, vždy se najde něco co prostě nevyperu a pak mě to štve. Ale co, mě jsou značky víte kde, já se koukám na to jak oblečení vypadá,jjak se mě líbí a jestli to je next, HaM nebo Cherokee je me docela u zadku. Next má hezký oblečky, pár kousků doma máme, ale máme je protože se mě konkrétně ten daný kousek líbi, ne proto že je to next. No a navíc u nás teda nehrozí, že bych měla narvané skříně oblečením, nekupuju nic do zásoby, kupuju vždy když vím, že je něco potřeba a s těmyhle burzama už tak nějak počítám, takže nejdřív počkám co se mě podaří koupit tam a pak až sháním něco po obchodech či na netu. Na těch burzách je to oblečení levné, mamky chtěj většinou prodat a tak to dají za hezké rozumné ceny :wink:
16. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
kinsli: určitě se stavíme, napiš kdy budeš mít čas, tenhle týdne máme dopoledne docela volné, tak není problém. Napiš klidně sms ať se rychleji domluvíme :wink:
16. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
Konji, opět jsem bez čísla, při cestě do Itošky se mi rozbil tel ( naštěstí jsem měla s sebou dva ) a včera když jsem ho hledala tak jsem ho ani nenašla :angry:

Jinak nám je to tak nějak jedno, My pak chodíme odpolko na hřiště, ale klidně můžeme být u nás a vyrazit pak dýl :slight_smile: písni mi na tel klidně můžete dnes, teď fakt nic nemám :wink:
16. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
kinsli: tak až se Blanka vyspí tak písnu :wink:
16. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
budu objednávat tady,mrkněte jestli něco chcete

http://www.brumlik.cz/
16. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
bambik: Pavli, tak pro nás vezmi taky tu mašinku, co si bereš Ty, je fakt krásná :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
kacici:koukám že Naty vyfásla Frejkovu peřinku :confounded: Fotky z vany jsou boží.
16. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj Leni,
bohuzel :frowning2: ,ale snad ji to pomuze,fakt to davam furt krome kojeni,prebalovani,kdyz pase,ktere ji vubec nejde a koupani. Chudinka zacala mit problemy s prdiky az ted po sestinedeli,protoze se nevyprdi a nemuze hybat nozickama :cry:
A moc dekuju za pochavlu fotecek.
Jinak holky az bude zase nejaky srazik napiste zda to plati ci ne - ja minule dorazila a vy nikde :grinning: ,pry se rezrevace na posl. chvilku zrusila :unamused:
16. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
kacici: Terezka a Natálku jsou kočky nádherný,
U Terezky ať si už taťka pomalu chystá zbroják :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky musím se pochlubit, dnes byla Kačka ve stoličce a když jsem jí chtěla vyndat tak už jí přidělávám protože mi jinak stoupá, no a Kačka prostě ukázala na sponu, jako že tam se to rozdělává. A já nevím proč ale reagovala jsem na to " já vím, nejsem přeci debil" načež Kačka odvětila MAMIKA DEBIL :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Už jsme taky začali říkat mamika a mamiko :grinning: :grinning:
To myslím říkala i Bebul, že jí tak říká Aďa. zajímaví je, že fakt ty děti vynechávají to N :confused:
16. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz
Kinsli: to je Kačka super a je vidět, že se doma nenudíte :grinning: , taky občas zareaguju tak nějak nemístně, vůči dítěti a oni mi to odpálkují, že pak nevím jestli se fackovat, nebo smát....

Dneska Adélka vstávala v 5, tak jsem si lehla k ní do pokojíčku na postel a ona mi stále otvírala oči a říkala, maminko vstávej, otevři očička, už je ráno. No a když jsem ,,spala dál" tak mi zpívala pi dětátko,pi,zavi oka svý.pánbů bude s tebou páti,pi dtáko pí. Pak začala i Bořjka stavitele, Bobíka a to už jsem nevydržela a vyprskla smíchy, protože to bylo naprosto bomba.
17. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
bebulka1: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
17. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
holky, tak jsem se pochlapila a dnes dodělala další čepičku, tak jukněte do galerky :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3290394&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

včera u nás byla návštěva a 4 si odvezla, protože těm dětským očičkám se nedá odolat. Měli jsme jednobarevku, 5ti barevku 2 barevku s kittynkou... tuhle jsem dodělala ráno a od té doby ji má Adéla na hlavě a nechce ji sundat, asi se bojí, že někdo přijede a odveze jí i tuhle :grinning:
17. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
bebul: klobouk dolů, jsi šikula, já teda na tohle moc nejsem, asi bych se zašmodrchala spíš celá :slight_smile: Já radši to malování, to jsem schopná kreslit a malovat na všechno :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak jo holky, jdu udělat "seznam" co jste která chtěla a pomalu to objednám :wink: .
17. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Mně tuhle uteklo sprostý slovo a Vanda věrně zopakovala "do pudele" :sweat_smile:

bebul:Aduš j ti neuvěřitelně podobná

Neháčkuju,bych se na tom oběsila :sweat_smile: Kupuju háčkovaný čepice za hříšný prachy na MMB a madam je nechce nosit.
17. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
bebulka1: Tak to se taky hlásíme mezi té zákazníčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já taky kupuji háčkované čepičky pro Kačku, teď mám, ale na jaro by jsme určitě nějakou objednaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsem teď koukala na akce co má sever a má toho spousty, určitě tam přihlásím Kačku na cvičení a hry ... no klasika
a pak do hudebky, je to od 18m takže to je akorát pro nás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Přemýšlím pořád nad plaváním, napsala mě totiž docela brzo na 9:40h. Snad by jsme to zvládly ale myslím, že budu v zimně líná :sweat_smile: a nevím jestli 3x týdně něco by zase nebylo pro Kačku moc, co myslíte???
I když já to plavčo zase docela chtěla, ona se tam vyblbne :slight_smile:

bebulka1: Aďa je úžasná, fakt šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Holky co takhle 24.9. ve čtvrtek večer večeře???????????
Už něco kujeme s Kačíí :grinning: :grinning:
Já bohužel po-st nemůžu mám Lukyna na rybách :wink:
I když možná ve středu už bych mohla to on snad dorazí nějak k večeru :wink:
17. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
To zkus, 3x týdně akce by bylo pro Vandu ideál,to máš různý podle děcka. Vanda je teď nadšená na yamaze,ji nepoznávám,všude se jinak bojí ale tam lítá a normálně mně i opustí :grinning:
17. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
lenkabu? Kde, že je Vanda nadšená???

Právě jsem se stala majitelkou tohoto krasavce :dizzy_face:
http://www.datart.cz/katalog/Digitalni-zrcadlovka-Nikon-D90-18-105mm-VR.html
17. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Kinsli: pro nás by byla akce 3x týdně taky super, plavání to by bylo úúúžasný, ale fakt v zimě si neumím představit chodit např po, st a pá, když se tam pak naskytne něco, tak vlastně furt lítáš kolem dítěte a nic jiného nestihneš, nákupy, úklid, vaření... teda mluvím za sebe dvoudětnou :dizzy_face: , protože to musím když s jedním, tak s druhým taky, aby si nezáviděli.

Právě Adéla někde vyšťárala ondřejovku a je od hlavy až k patě: Maminko, mamazaná, hodná holčička, šikula.
tak jsem ji svlíkla, rozetřela to i na záda a stejně je mastná.
18. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
bebulka1: my to máme 2 min. od baráku :grinning: :grinning: :grinning:
Takže ať je zima nebo léto pro nás nehraje roli :wink:
Jen to plavání je teď daleko :frowning2:

lenkabu: Prosím IP
18. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
kinsli: kam chodíte plavat? My jezdíme na moravské, tak to je teda pro mě z Březhradu fakt dálava. Kdysi jsme jezdili do Všestar, ale jak mám druhé dítě, tak je to prostě nemožné skloubit a jsem dost ráda, že máme plavčo odpoledne a babička pohlídá toho druhého. CHodíme PO a ÚT a naštěstí Matěj už plave sám.
18. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
bebulka1: Jesli víš kede je FOMA nebo bývalí PU :wink:
18. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Tak znovu nějak písmenka zlobí :grinning: , bebulka1: Jestli víš kde je Foma nebo Protetika, popřípadě kde byl pracovní úřad :wink:
18. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Takže poslední rekapitulace :slight_smile:

lenkabu - vláček Eichhorn,

kinsli - zatloukačka Bino, tahací kačer s xylofonem Bino a dřevěná pyramida klaun Eichhorn,

konja - dřevěná pyramida klaun Eichhorn a petanque Smoby 8 koulí :grinning: :grinning:,

krys - vláček Eichhorn a fleecová deka,

caryfuk - odrážedlo

a já prozradím svůj výběr :grinning: :grinning:

http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/drevene-hracky/spise-pro-kluky/vlacek-barevny-s-kostkami
http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/drevene-hracky/hry/pexeso-ve-vode
http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/drevene-hracky/puzzle-kostky/mini-puzzle-v-krabicce-zvirata
http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/na-zahradu-ven/skakadla-kolotoce/hopsadlo-krtek-a-jeho-kamaradi-p-17893
http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/na-zahradu-ven/ostatni/spaci-pytel-borek-stavitel
http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/ostatni-pro-kluky/naradi-dilny/skri-ka-s-naradim

a ještě pořád přemýšlím nad

http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/ostatni-pro-kluky/naradi-dilny/playskool-vrtacka
http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/auta-autodrahy/bez-pohonu/hasicske-auto-s-figurkou

S přehledem už jsme za hranicí 2. 500,- Kč, takže pošta bude zdarma :wink: :grinning: :grinning:. Jen ale doufám, že vše budou mít a nebudeme na to nijak moc dlouho čekat (protože zrovna u vláčku mají napsáno do měsíce). Pokud by to pro někoho byl nějaký problém s tou čekačkou, tak mi to prosím ještě dejte vědět.
18. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ještě .... poté, co jsem prolezla stránky Čáryfuka, tak jsem zjistila, že vůbec není drahý. Protože alespoň co se týče těch hraček, co objednávám já, tak jsou nejlevnější na netu i na mmb. A líbí se mi, že prodává i hračky, které známe z našeho dětství, třeba zrovna to nářadíčko, Merkur, plechový hračky, .... :grinning: :grinning: . A pozastavila jsem se nad těmi plyšovými mikroby, viry a bacily. Nějak jsem to nepobrala, stojí to kolem 200,- Kč a k čemu to je? Může mi to někdo vysvětlit????
18. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
kinsli: tam je nějakej bazén??to nevím. My chodíme na Štefánikovku, je to docela veliký a hlavně já všude stačím, tak je to pohoda.
jo a s tím že zlobí písmenka si nemusíš dělat hlavu, přečetla jsem to i tak, jsem přeci jenom úča, dysblb a tak vynechávání... chápu a ani si ho někdy nevšimnu, až po upozornění :grinning:
18. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
bambik:neni to k ničemu,prostě plyšovej bacil :wink: máš dost dobrej výběr :grinning: já na to nespěchám :wink:

kinsli:yamaha´=hudební školka

bebul:je tam novej bazén,krásnej,dřív jsme plavaly v Elišce na náměstí
18. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.