• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Lenkabu: v Elišce jsme plavali taky, ale bylo tam na děti dost tma a hlavně ta voda byla děěěěsivě teplá a já pak stále lítala za Rešlovou :angry: , takže jsem pak byla hodně ráda, že se to přesunulo do Všestar, i když to zase bylo z ruky.
18. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Bambik: Tohle je super, vezmi mi to taky prosím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/drevene-hracky/hry/pexeso-ve-vode
http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/drevene-hracky/puzzle-kostky/mini-puzzle-v-krabicce-zvirata

Před chvílí jsem se vrátila z pařenice :grinning: :grinning: :grinning:
Měli jsme akci od práce a fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 v 00:19  • Odpověz
autor
Bambik: Kdyby si chtěla hodit peníze na účet tak není samozřejmě problém :wink:
Jinak na hračky nespěchám stačí mi v půlce listopadu :wink:
19. zář 2009 v 00:21  • Odpověz
autor
Měla bych to mít za 689,- kdyby bylo vše :wink:
To je myslím super cena :dizzy_face: akorát pak budu zase přemýšlet co pod stromeček :frowning2:
Fakt mě nic nenapadá :frowning2:
Měla jsem třeba vymyšlené, že 2 narozeninám dostane kolo, a my ho nakonec dostaly do jedné Italské rodiny :grinning:
Koupili si ho tam a už se jim s ním nechtělo tahat domů tak mi ho prostě dali, no luxus :dizzy_face:
fakt je krásný, Kača z něj byla hotová :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 00:28  • Odpověz
Blanka CHODÍÍÍÍÍ!!!! :grinning: JUPÍÍÍÍÍ :grinning: :grinning: :grinning: A teď si může naše doktóra trhnout nohou!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak když už jsem ho tedy ukecala aby mi to dal na denní splátky a rozepsal do 5 dnů, tak zase jsem teď najela na Royal mail kvůli poštovnému a zjistila, že balík je pojištěn do maximální výše 150 liber.
Takže jsem Tam kde jsem byla :frowning2: Ach jo zrovna dnes jsme byly na dožínkách a 3 borci ho tam měli :frowning2: :cry: :pensive:

Jinak dožínky docela dobrý, akorát, že v 9:40h jsme vycházely a po 11h už Kačka ječela Kaťa dudík hají
takže jsem z toho měla velký kulový :sweat_smile:
No nenadělám nic, až se vzbudí tak zajdeme k mamce na oběd a pak vyrazíme na dožínky znovu :wink:
19. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
konja: Gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
konja:super :slight_smile:

bebul:tak v zimě byla voda v elišce brutálně studená ale asi tomu vděčím za to že Vanda je otužilá a neni nemocná.
19. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
No tak to jsem zase jednou spařila, zaplatila jsem si členství na MMB s tím, že tam byla možná aktualizace 15x
no jo jenže já myslela že každou fotky můžu zaktualizovat 15x ne prostě jen 15 fotek. To je fak nanic, takže během jednoho dne mám aktualizase na měsíc vyčerpaný. Tak to už mě fakt nehrozí. Platila jsem 169,- na měsíc, takže další si dám už jen ten obyč. za 49,-
19. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Kinsli - to je 15 fotek denně, takže zítra dalších 15 !!!
20. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
jj je to denně,kdysijsem měla taky placený :wink:
20. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
markyfrana, lenkabu: trochu trapas :sweat_smile: díky za info :wink:
20. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
Holky, kde jste všechny :fearful: ??

kinsli - já myslela, že tu hromadu hraček objednáváš pod strom :grinning: :grinning: . Já jsem jich sice vybrala víc, ale rozložím to na svátek a vánoce a možná ještě i narozeniny. Nejsem blázen, má tu hraček jak na.....no a stejně si s nima nehraje :angry: . Objednávka byla skoro za čtyřku, takže kdybych měla nedostatek peněz, tak Vás o platbu požádám :wink: . Zatím OK. Snad to brzy příjde a budu Vám to moct co nejdříve předat.

konja - Blaničce obrovská gratulace k prvním krůčkům !! :grinning: :grinning:

caryfuk - a Matouškovi vše nej k dnešnímu svátečku :slight_smile: . Byl mejdan?? :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jdu se přidat, Máťovi vše nej k svátku :slight_smile:

Já celý dny někde lítám,když už ne pracovně tak v rodině je průser a nebo mám něco s Vandou.......je to teď mazec :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
My jsme měli dnes 40c je mi z toho zle ještě teď :frowning2:
Kačku jsem si dala do postele abych jí mohla kontrolovat.
Volala jsem na pohotovost, byl tam nějaký v pohodě doktor, říkal, že kdyby něco tak pro nás pošle sanitku.
No ale snad to bude dobrý. po půl hodině co jsem jí podala panadol a měla v zábalu měla 38,1
Teď jsem jí šla ošáhnout a už asi zase leze na horu :( ach jo :pensive: :cry:

bambik: Díky za objednávku
22. zář 2009 v 01:45  • Odpověz
Konja: veliká gratulace k chození a mudra si m ůže :sweat_smile: . Tak hodně kroků bez nehod

Kinsli: zkus octové ponožky, nejsou tak drastické jako zábal a funguje to stejně. do misky půl octa půl vody, ponožky namočit navlíct a přes ně ještě jedny suchý a měnit jak se zateplají.
Pokud nezabere Panadol, tak nemusíš dodržet tu mezeru a frkni ji dávku nuro´fenu, jsou tam jiné látky, tak se to vzájemně nebude tlouct, ale jen pokud jí to zase poleze nahoru, abys ji zase nepodchladila.
brzké uzDRAVENÍ
22. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla: Máťo : všechno nej nej nej. :grinning:
22. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
bambik: noo, to jsme se pěkně rozšouply. Určitě kdyžtak fakt napiš, pošlu Ti prašule předem :wink:

kinsli: nebyla ta horečka zubama?
22. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
bebulka1: Tak po 2h měla zase 40,2c tak jsme jeli na pohotovost. Zážitek pro bohy, no fakt raději "no comment"
Ráno měla 39c tak jsem jí vrzla panadol hoďinku jsme pošlaly než úplně zabere a vyrazily k dr.
Řekla bych, že má asi zase střevní chřipku. Už jsme jí jednou měly, ale naštěstí má rychlý průběh 1-2 dny.
Když jsme jí dávala spát tak byla ok, a poslední panadol měla v 7:30h.
Koupila jsem čípky, protože narvat do ní sirup je téměř nemožný. To jsou takový hysterický scény, že si vždy říkám, že to snad nepřežije :pensive:
22. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
kryserka: asi ne podle mého když to jsou zuby tak jakmile horečka klesne po podání panadolu tak už se neobjeví, nebo se mýlím?? Ono těžko říct má jen horečky a teď ráno srajdu, jenže to je vcelku logický když má horečku, že bude mít srajdu.
22. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Jinak matouškovi dodatečně vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
bebulka1: díky za radu, když bude potřeba tak určitě vyzkoušíme :wink:
22. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
kryserka: chtěla jsem napsat nejsou zuby
22. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj,jsem to ale ostuda.Pěkně to tu flákám.Nějak nestíhám.Petrovi začal hokej tak je 4x do týdne na hokeji,do toho práce,s Adélkou jsme začali zase chodit cvičit a palvat.A ještě si užíváme venku sluníčka.A když mám chvilku volnou,tak u kompu sedí Petr.Musím se pochlubit.Adélka spinká úplně bez plínky.I v noci.Konečně jsem koupila chránič matrace tak může spát bez plíny.Už je ani jako pojistku nevozíme .
22. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
kinsli:to můžou být zuby,někdo to má tak drastický,snad už je líp

madli:Adélka je šikovná :slight_smile:
22. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
madlina: tiše závidím a zároveň gratuluji :slight_smile: Náš Filípek s tím má problémy do teď - :pensive:
22. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Hlavně abysme to nezakřikli.Ona se vzbudí i v noci že chce čůrat.I když měla plínu,tak stejně chtěla čůrat na záchodě.
22. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Holky asi Vás trochu srazím :sweat_smile: mé kamarádky syn je od 20m plně bez plen :grinning:
To nám rozhodně nehrozí. Kačka vidí nočník a řve jako kdyby jí měl sežrat :sweat_smile:

lenkabu: Kolem 14:30h měla 39c, tak jsem jí dala čípek a od té doby ok :wink:

Vím, že je to naprosto nevhodný, ale dala jsem jí k večeři mlíko, noc jiného nechce :frowning2:
celý den nejedla :frowning2:
22. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj,
díky všem za přání :slight_smile:
kinsli - přejem ať je Kačce co nejdřív líp!
bambik - taky peníze klidně pošlu dopředu, kdyžtak písni číslo účtu :wink:
madlina - super!
22. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Kinsli já plíny taky neřešila.Zbavili jsme se jich na dvou a půl letech.Furt lepší nechat to v klidu a nelámat to přez koleno,než aby z toho měla pak trauma a nechtěla na nočník vůbec.A prý když začnou dýl,tak o to je to pak rychlejší.Neboj,taky budete bez plín.
22. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.