• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
madlina: No jasný, mě je to fakt jedno, já tohle neřeším :grinning:
Akorát nechápu když na něj do červan/července chodila proč teď nechce :confused:
22. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
Tak jsem si dnes užila super probuzení. Blanka se probrala asi o půl sedmé a stráááášně řvala, tak jsem hned vystartovala co se děje a děly se teda věci. Madam stála v postýlce, řičela a plínu místo na zadku měla hozenou uprostřed pokojíčku. Holky, kdyby se jenom počůrala, ale ona posrala celou postýlku a v klidu to ještě rozšlapala! Takže pěřina od hovna, polštář od hovna, dítě od hovna.... :rolling_eyes: Smrdí nám to tu ted jak v opičárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co víc si přát ráno po probuzení :sweat_smile:
23. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
Opravdu super zážitek hned poránu. :wink:
23. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
My se zase probudili v noci s teplotou a teď na tom nejsme o moc líp.Chudák malá,leží u televize a kouká na pohádku.je na ni vidět že ji opravdu není dobře.A to se babička těší jak jí bude mít od zítra do pátku jen pro sebe.Tak snad budem v poho.
23. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
konja - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . My jsme dnes hovňouse taky zozšlapali po celé koupelně :grinning: :grinning: .

kinsli - Daneček to měl stejně. Dávala jsem ho na nočník od 9 měsíců a asi na 16. měsíci začal stávkovat. Teď už je to ale zase v poho :wink: a navíc začal říkat konečně "ee", takže už si i párkrát řekl (někdy si ale ze mě dělá srandu :grinning: :grinning: ). Jinak já jsem byla bez plín i v noci už na roce, dnes je to ale jiný. Suché papírové pleny, no :unamused: .

kinsli, madlina - tak ať je holčičkám brzy OK.

Jo a hlásím míry z 18. měsíční prohlídky - 11, 69 kg, 82 cm a 48 cm obvod hlavy. :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
bambik: já byla taky na roce bez plín ve dne i v noci, ale nějak si nedokážu představit, že by to samí šlo u naši Blanky. Nějak nechápu jak to ti naši rodiče dělali :sweat_smile: :confused:
23. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. zář 2009 ve 14:36 • jaaninka
máš ho tam.
Holky můžu ještě poprosit o hlasy? Moc moc děkuju

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9157
23. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj holky,
jak ten zitrek - zajdeme nekam vecer na dobrou veceri? :wink:
Ja moc nestiham chodit na net,Terezka me dava stale zabrat a dokud je krasne jsme venku a nebo chodime na ruzne zajmy,malovani,zpivanky,plavani :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
bambik: Nádherně nás Daneček dohnal a to to byl takový prcek :grinning: :grinning: :grinning:
Kačka Víc jak těch 82 mít nebude :wink:
Jinak doufám, že nočník vezme taky brzy na milost.

ee, mi řekne taky nebo spíš říká fůj, ale až když je v plíně :grinning: :grinning: :grinning:

kacici: Jasný, že jdeme :slight_smile: Vyzkoušíme to Uno?? Nebo se bojíš, že je to daleko, kdyby náhodou něco???
Já už tedy v Unu asi 2x byla a naprostá spokojenost :wink:
24. zář 2009 v 00:38  • Odpověz
autor
Dnes jsme měli s Lukášem výročí tak mamča hlídala :dizzy_face:
Byly jsme na Kolibě a pak jsme ještě skočili na Rozárku :grinning:
24. zář 2009 v 00:39  • Odpověz
kinsli: u nás bude výročí za pět dní, tak jsem zvědavá jak se ten můj pochlapí, zatím je tady ticho po pěšině a to není dobré znamení. Můj drahý když nemá přímo před nosem ceduli velkou jak náklaďák tak má hlavu děravou :sweat_smile:
24. zář 2009 v 07:10  • Odpověz
Ještě jsem chtěla připomenout, že tento pátek je to pletení z pedigu, kdyby jste měl někdo zájem, tak vás můžu přibrat do auta :wink:
24. zář 2009 v 07:11  • Odpověz
bambik: to se Daneček hezky vytáhl :wink:

jinak včera jsme byli na ultrazvuku, už známe pohlaví miminka, no........... a je to............ přesně dle mých pocitů je to klučina :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
kryserka: tak pak ještě jednou :wink: :grinning:
24. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
kryserka: Grutulace k Venouškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak Kačenka bude hold v dalším kole :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
konja: to mi neprojde přes manžu, já bych tři chtěla chtěla, ale musím mu dát zapravdu, že dneska jsou tři děti luxus, kdyby chtěly jít všechny studovat, tak teda to abychom pak měli oba dvě práce...... A u nás by to byl určitě do třetice kluk, nebo dvojčata, mám dost velký genetický předpoklady, u nás v rodině byly dvojčata několikrát, takže jsem doufala, že nám se to vyhne :slight_smile:

kinsli: kačenka by to nebyla, ani kdyby to holčička byla, byla by to Kája :grinning:
24. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
krys máš dobrou intuici :slight_smile: Kluci by mohli být dobrádvojka když budou tak blízko věkem.
24. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
madlina - na ty stránky Pretty baby asi moc nikdo nezabrousí :sweat_smile: . Včera jsem tam ohodnotila fotku Adélky a pořád tam je jako poslední ohodnocená :grinning: :grinning: . A co jsem koukala na fotky s nejlepším hodnocením, tak to je max. pětka, nechápu?? :fearful: Poslala jsem tam taky jednu fotku, ale ještě tam není zařazená :frowning2: . Pak Vás taky poprosím o známky :slight_smile: :slight_smile: .

kinsli, konja - taky se nám blíží (už druhé) výročí svatby. Na to první můj milovaný manžel samozřejmě zapomněl :angry: . A co si budu nalhávat, letos to určitě nebude jinak :unamused: .

krys - moooc gratuluji k chlapečkovi :wink: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
My jsme první výročí oslavili a na druhý a třetí zapomněli oba :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
lenkabu - taky dobrý :grinning: :grinning:

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9607

Tak tady je odkaz. Moc díky za případné hodnocení :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Peto me by zase vyhovovalo vic v Rossiny baru jako jsme se tam uz jednou s holkama setkaly,jede me tam vic autobusu,je to pro me asi nejlepsi misto na veceri a hl. tam i skvele vari :slight_smile:
Holky kdo se k nam jeste pridate?
24. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
A taky v kolik se sejdeme? Ja malou nakojim kolem 19.00 mozna i chvilku po a pak muzu jit na bus,takze treba zase v 20.00?
24. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já nemůžu,konec měsíce je u mně zabitej :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
lenkabu: Jo, jestli budou oba stejný, ajkože o tom jsem přesvědčená, tak mě brzy asi odrovnají, když se na mě vrhnou oba :slight_smile:)

bambik: díky, máš taky dobrý odhad :wink:
24. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Velikanska gratulace k chlapeckovi Krys,kluci budou aspon partaci :wink:
Holky ja se dneska docela stydim,dala jsem Tercu na hlidani do MC a ve 12.00 jsem si ji vyzvedla - tak stihla udelat monokl jednomu chlapeckovi :pensive: ,pry jedna strasne neprimerene pokud jde o hracky,no ja to vim,jenze jak ji to vysvetlit doma,ach jo. pani byla v pohode,fakt ji obdivuju,byl to navic jeji chlapecek.Pry to nemam resit a davat ji dal na hlidani,tak me udelala radost,i kdyz teda ze az takhle T. reaguje na druhe detí,to me vazne nastvala :angry:
Jo a pry mame doma spis kluka,takze zadna novinka,teda hl. pro me,ona je vazne desny rostak :sweat_smile: ,Naty me to vraci miminecko malicke :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
já dneska taky nedorazím :-/
24. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Holky, díky :wink: :slight_smile: :slight_smile: .

madlina - já jsem vemeno :sweat_smile: . Malá mořská víla je moje poslední ohodnocená fotografie :grinning: :grinning: . Koukám, že se to tam pěkně míchá.
24. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Já taktéž nedorazím, jsem nějaká nedospalá :unamused: .
24. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
bambik: není zač :wink: danda tam je frajer největší :wink:

týjo, nějak nám to tady teď žije, máme ty dětičky stejně načasovaný :grinning:
24. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.