• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
bambik: no tom spaní mi povídej, dneska jsme měli uplakanou noc, chudák byl přetaženej ze včerejška, protože spinkal v kočárku a ne doma v postýlce, jenže jinak to nešlo a do toho nás zase zlobí zoubky, pořád nechtějí ven :frowning2:
24. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
krys - chudínek :frowning2: . No, u mě to není Dandou, ten je zlatej, ale já vysedávám do půlnoci u kompu a nemůžu se vykopat do postele :sweat_smile: .

Že furt otravuji s tou soutěží :sweat_smile: - ta je pěkně nefér, protože když tam má někdo nějaké vyšší hodnocení, tak ho hned ostatní srazí "jedničkou" a je vzadu. Nehledě na to, že můžeš asi hlasovat kolikrát chceš a pro koho chceš (dokonce i pro sebe). Divná pravidla :unamused: .
24. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
bambik: já jsem taky chtěla dát hlas a nejde mě to, že prý z této IP adresy bylo odesláno velké množství hlasů (nehlasovala jsem ještě ani jednou :rolling_eyes: ) ! :angry:
24. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
konja - opravdu divná soutěž :angry: . Úplně tam postrádám galerii všech fotografii k hlasování. Je tam max. 40 nejlepších a nebo vyhledat podle názvu.
24. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojda,
Bambi máš tam hlásky a zítra pošlu další.

Kaci,to ji přejde neboj.Taky máme tohle období za sebou.Jak sse jen někdo podíval na Adélky hračku,začala ječet že je to její a že nepůjčí.Horší to bylo když si naše hračky někdo půjčil.To se rvala jak vzteklej pes a byla schopná ztropit i hysterickou scénu.Zaplaťbůh že to máme za sebou.

Jééé,já bych na to pletí docela šla ale mám nařízej klidovej režim tak mám smůlu. :cry:
24. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
madlina - klidový režim :fearful: ?? Že by se zadařilo a bylo by další mimko na obzoru ?? Díky za hlasování, ale jak na to koukám, tak mi průměr stále klesá :frowning2: . Opravdu ten systém nějak nechápu. Taky Ti pošlu každý den co budu na netu 10ku :wink: .
24. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Klidový režim mně zajímá :grinning:

ad plíny versus nočník.......já se na to vy...a čekám až si Vanda řekne sama.......tak od 2 do 2,5 let by to mohlo klpanout,mám odpozorovaný z okolí že pak děti začnou chodit samy ze dne na den. mně přijde hroznej vopruz to učení na nočník a s tím hektický životním stylem co teď máme ji ani nikam vysazovat nemůžu.

kacici: hele kámoška má taky malýho tyrana a řeší to tak že hledá dítě co mu dá do držky aby si dával bacha :sweat_smile: :grinning: akorát Vandou jí teda neposloužim, ta si nechá líbit vše a pak lítostivě brečí že to myslela dobře a děti jí ublížily........jestli jí to vydrží tak si s ní ve školce vytřou zadek :sweat_smile:
24. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Kačí, tak to vypadá, že asi půjdeme sami :grinning: :grinning:
Chceš tedy 100% jít nebo to nechat na jindy???
24. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Peto asi to nechame az nas pujde vic,vid? :slight_smile:
Skoda ja se tak tesila na vecicky,na veceri a prijemny pokec :grinning: ,tak si je treba predame v tydnu a nebo pro ne muzu zajet s Alesem na Slezsky behem vikendu,abych mohla Terce davat uz komplet na sebe.
Prosimte a ta kamoska si od tebe vzala tu postylku nebo ne?
24. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
Bambi uvidíme za 14dní.
to hlasování je trochu divný.Taky furt padáme ,pak za se jsme nahoře.Už je mi blbý furt všem psát o hlasy.Asi se na to vykašlu a nechám to osudu.
S tím nočníkem je to tak jak píše Lenka.Adélka se to naučila hodně ryhle a taky kolem druhýho roku.Ze začátku chodila na nočník ale seděla na něm párkrát a přešla na záchod.Připadá si tam tak nějak důležitě.Už nám ani neříká,že se jí chce a rovnou jde.
24. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
kacici: Tak vyrazíme v dalším týdnu na prochajdu, ju???
24. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
Peto tak jo :wink: ,my muzeme urcite ve stredu odpoledne.Jinak asi mam spatne cislo na tvuj mobil,nechce me to spojit,tak nevim zda nemas jine cislo.A ta postylka je asi uz u kamosky,vid?
Jdu asi zehlit - no trosku jiny plan na dnesek :grinning: ,ale aspon ta hromada zmizi :rolling_eyes:
24. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
kacici: to bude Tím, že mám vybitý tel :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak číslo je stejné :slight_smile:
Postýlku má už dávno Kámoška, byla si pro ní tak před týdnem :wink:
24. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peto dik :grinning: ,ja uz myslela,ze mam spatne cislo :sweat_smile:
Tak fajn,takze kdyby neco tak bude asi zase u nas,jen se musim s kamoskou domluvit at ji zase doveze k nam :grinning:
24. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
madli:tak to držím palce :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
madli: taky držím palce :wink:

bambik: tak to já jsem večer tak vyřízená, že v deset padám do postele a ani nevím, jak usnu :grinning:
25. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Holky, zdravíme z chaloupky, je tu božsky, děti se přes den totállně unaví a Aduš zase spí celou noc.
Jezdíme na kolech, tedá já jezdím na kole a vozík za sebou. Mám nálož Aduš, Matěj, Amálka pes, Bedřich pes a občas ještě nákup, tak asi do Hradce přijede twigy :grinning: ,, ale zatím to spíš vypadá na Schwarzeneggra :sweat_smile: .

Lenkabu: Leni, fakt to chce nechat s tím nočníkem na dětech. Matěj např. nočník skoro do 2,5 llet ignoroval, měl takové ty vlašotvky kolem 11 měsíce, ale pak zase jak kdyby nikdy nic. No a kolem těch 2,5 necelých jsme byli bez plíny jak na den, tak na noc.
No a Adéla i díky tomu že je prostě rychlejší a šikula a má staršího bráchu a opičí se, tak na nočník začala chodit hrozně brzy a ač občas s nehodou, tak na roce a půl byla přes den bez plíny, no a ty noční z maminčiny lenosti ještě dáváme, ale většinou jsou ráno suché a vyhazuju je proto, že se už vzhledově nedají použít, nebo odpadne sucháč...
25. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
To byla Aduš rychle bez plín :slight_smile: Nezapomněla jsem na tebe,tel mám uložený,návštěvu spácháme příští týden až budeš zpátky z chaty :wink:
25. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak jsem včera spáchala další dort pro švagrovou. Měla to být kopie její kočičky :sweat_smile: Sice jsem to trochu přehnala s velikostí uší, ale to aby lépe slyšela :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3327621&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3327622#navigator

no a na příští pátek mám dělat na zakázku fotbalovou mičudu a mobil. Nějak se to začíná kupit. A včera na mě vyrukoval kámoš, že by chtěl udělat marcipánovýho ptáka! Hlavní požadavek je aby měl obrovský kule s chlupama :sweat_smile: :grinning: Tak to jsem zvědavá jak vysvětlím Filípkovi co že to dělám za dort :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky,mám troch času tak můžu nakouknout a něco nadatlovat.
Konji,te ndort je úúúúžasnej.Hlásím se jako tvoje další zákaznice.Neboj,nebude hned,myslela jsem tak do budoucna kdybych potřebovala dortík. :slight_smile: .nechápu jak někdo může bejt tak šikovnej.Já mám problém vymodelovat cokoli z plastelíny a ty vytváříš takový umělecký díla.
26. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
konja: My si dáváme rezervačku na 17.4. :grinning: :grinning:

My budeme chtít určo dortík s kitty ( Káťa je do ní blázen ) :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
kinsli: ok, není problém :wink: Prosím tě koukala jsi se už po tom odžmolkovači? 5.10 je ta burza a já bych potřebovala nějaké hadříky přejet aby trochu vypadaly :wink:
26. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
jé tak burzujsem nepromškala? já už zapomněla kdy to má bejt jsem děsná.....ještě jednou prosím kdy set am do oblečení má donést?

dort si taky zamlouvám :slight_smile: konji ty by sis rozumněla s jednou mojí kámošku odsud,dělá taky super dorty ale je až z prahy...najdu odkaz na její album
27. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
27. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
lenkabu: ty jsou náááádherný, hlavně ty figurky z večerníčků, na ty bych si asi netroufla :confused: Ještě to nemám tak v ruce :pensive: Včera mě volala známá, že by chtěla pro synovce šachovnici, tak mám teda radost. Už se vidím jak dělám figurky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale koně po mě prostě chtít nemůžou, to maj smůlu.

BURZA PODZIMNÍHO A ZIMNÍHO DĚTSKÉHO OBLEČENÍ A SPORTOVNÍCH POTŘEB

KDY:
PO 5.10. 2009 PŘÍJEM věcí 15,15 – 18,30 hod.
ÚT 6.10. 2009 PRODEJ 9,30 – 16,30 hod.
ÚT 6.10. 2008 VÝDEJ neprodaných věcí 18,00 - 19,30 hod.

KDE:
KS Médium, Jana Masaryka 605, Moravské Předměstí, Hradec Králové, naproti OD FUTURUM

PRAVIDLA BURZY:

Přijímáno bude zboží pouze zachovalé, v dobrém stavu. Pořadatel si vyhrazuje právo výběru zboží. (oblečení, odstrkovadla, sedátka na kola, přilby, kol.brusle, autosedačky, hračky apod.) Pro nedostatek místa nepřijímáme do prodeje kočárky!

Vstupné na burzu činí v den prodeje 10,- Kč. Za každou přijatou věc je stanoven poplatek 2,- Kč. Cenu zboží si každý určuje sám dle svého uvážení. Při výdeji věcí je odečítáno 10% z celkové prodejní ceny prodaného zboží.

Jelikož nemáme skladové prostory, budou věci nevyzvednuté v den VÝDEJE odvezeny do charity a peníze propadají ve prospěch MC Žirafa. Věci do charity přijímáme jen od prodávajících!!!!

Pro pohodlnější příjem věcí můžete využít „Rychlokasu“ do max. 10 ks. Rychlokasu lze využít pouze jednou v průběhu burzy. 1 os. = 1x. max. 10ks)

Nákup věcí (vstup do prodejních prostor) je možný pouze s nákupním košíkem! Košíky Vám budou k dispozici u vstupních dveří. Zboží ke koupi ukládejte do košíků, ne do vlastních tašek.

Prosíme, abyste dodržovali časy stanovené pro příjem, výdej a nákup věcí. Po tomto čase již nebudou věci přijmuty, vydány, ani prodány!

Po dobu nákupu je v herně Mateřského centra zajištěno hlídání dětí. Upozorňujeme, že herna je určena pouze k tomuto účelu. Není možné v jejích prostorách zkoušet dětem oblečení nebo zde odkládat věci (tašky, oblečení apod). Pro případné vyzkoušení věcí je vyhrazen prostor před toaletami.
27. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojda,
Leni ty dorty jsou nádherný.Fakt nechápu :sunglasses: .

Koukám že se na burze potkáme.Já se tam chystám na nákupy.
27. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
konja: Supééér mám ho :grinning: :grinning: :grinning:
Měla jsem ho u sebe ve skříni :wink:

Co takhle středa v 16h u Média??? Již se domlouvám i s Kačí.

lenkabu: Nepostrádáš náhodou kalhoty se slonem??? Našla jsem je u Kačky ve skříni a naše nejsou.
Ty jsi je jednou od nás kupovala a myslím, že jsi je pak u nás zapomněla.
Pokud by jsi ve středu nemohla, tak bych Ti je nechala u Kačí, vy bydlíte někde kousek od sebe, ne???
27. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Kačí: Budeš chtít ty věci s kitty?? Sice nám ještě jsou, ale už jsem nakoupila další ve vel. 86 a 92 :wink:
tak se jich klidně vzdáme :wink:
27. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
27. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
kinsli: ok, tak ve středu v 16h u média :wink:
Madlina: já tam chodím pravidelně, vždy něco prodám a spoustu toho nakoupím :grinning:
27. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.