• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Já tam možná tedy taky něco zanesu, ale uvidím, podle toho jakou bude mít Lukáš směnu. Kdyby měl odpolední tak mám smůlu. Autobusem po taškách to tahat nebudu.
27. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Ta vložka do kočáru je super :slight_smile:

kinsli:jasně že mám u vás kalhoty,jsem zapomněla :grinning: nech je klidně u kači my se domluvíme
27. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
já mám od loňska zimní kombinézu a zimní komplet ve výborným stavu, dám to na burzu ale možná byste to užila některá z vás.........event. nafotím a samozřejmě máte přednost
27. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Nám od Loňska taky ještě kombinéza je, tak jí nechám třeba v Urbanicích :slight_smile:

Tak já se Vám alespoň pochlubím naší zimní výbavou :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25978933&tab=9
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21298104&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26117361&tab=7
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26778966&tab=1

Kačka bude kočka :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
kinsli ty máš v těch hadrech hotový bohatství :grinning: už vim kam vkládat investice :grinning:
28. zář 2009 v 00:57  • Odpověz
Holky vy máte takovou výbavu na zimu? Já nemám pro Adél ještě nic.Ale mám už vybranou lyžařskou soupravu.Loni se nám osvětčila tak do ni jdem letos znova.I když nelyžujem.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26317892&tab=2

mají různý barevný kombinace.
To je zatím jeden komplet takže ještě vybírám další.
28. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
se tam asi sejdeme všechny, já to tam taky půjdu omrknout, potřebovala bych na Kubu zimní bundu a oteplovačky, nemáme ještě vůbec nic :frowning2:
28. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
madli dík ta souprava vypadá dobře.......já bych chtěla o tchiba ale vypadá to že byla hned pryč.
28. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
28. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Madlina, kryserka: klid, já taky nemám na Blanku ještě nic :sweat_smile: Filip má ještě z loňska, pořád mu to je tak toho neřeším, ale Bláňa je zatím na zimu taky nahatá :sweat_smile: :grinning:
28. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
ženy na kolik tak ty věci oceňujete já vůbec nevim :sweat_smile: teda už jsem to ocenila,ale schválně mi napište ať vimjak hodně jsem vedle
28. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
lenkabu: Ten komplet je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
ale sehnat se to nedá.......na netu byl pryč za den,ještě kouknu do tchiba v pardubicích akdyžtak na to kašlu
28. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
lenkabu: Jo na zimní výbavě jsem se vyřádila :dizzy_face:
Musím teď více méně obměnit šatník.
Zjistila jsem, že bodyčka a trička jsou momentálně u nás nedostatkový zboží tak jsem dokoupila :wink:
Mě by se líbilo takových věcí, jenže vím, že by jsme to stejně neunosily :frowning2:
takže jen koukám a slintám :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Hezké dopoledne,

Leni ta souprava je super.nedávno jsem na ni koukala v Tchibu v Pardubkách.Moc se mi líbila.Viděla jsem to zabalený tak mi uniklo že je to souprava.Ale je fakt moc hezká.

Adél má z loňska ještě asi jednu nebo dvě kombinézy ale protože už nemáme plíny tak scháním spíš kalhoty s bundou.Je to lepší když nás přepadne čůrání.Si nedovedu představit jak bych z ní rvala kombinézu.Jste mě tak nahlodali že snad proberu ty vaky co máme s hadrama po Adu a prodám je taky.Jenže manža furt nech to nech to ,kdyřtak se to prodá potom.
29. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
lenkabu: to je těžký říct, záleží na tom v jakém to je stavu, jak to vypadá, jaká je to značka. Já většinu hadrů značkovejch nemám, nakupuju hlavně v tescu a pak různěš na MMB nebo na burze, takže já ty věci dávám za levno, bodíčko cca 20-30 kč, mikina kolem 40,- atd. Taky moje děti jsou prasátka, takže sem tam flíček kterej už nejde doprat atd. Mám tu kombinézu, kterou Blanka neměla ani jednou na sobě tak ji dám za 250,-. Důkladně zvaž v jakém je oblečení stavu a jaká je to značka, když si nevíš rady tak koukni i na MMB za kolik se takové věci cca prodávají. Já jsem třeba ráda, že se toho zbavím alespoň za něco, protože něco mám na MMB i rok a ani prd a nechci aby se mě to tu válelo věčně, tak jsem šťastná když z toho aspoň nějakou korunu mám a hlavně se toho zbavím. Taky berou věci do charity, takže pokud máte doma něco co už není ani prodejný tak to tam udáte, já už tu pár kousků stranou mám, jsou to taková bodíčka co jsem měla schované ještě po Filipovi a Blanka už je dorazila, takže je tam v igelitce hodím.
29. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpět z chaloupky, dneska jsem se ještě nezastavila, gruntuju, peru, uklízím na zahradě a chystám ji na zimu - to nesnáším, stříhat suché, plet, vyrýt jiřiny, mombrécie, mečíky...
Odpolko jedem plavat, tak doufám že nebude pršet, jedeme na kole. Zítra přijedou tcháni a babi s dědou, s Adélkou slavíme. Aduš včera dvojtiny a já zítra krisťáky :frowning2: , ale stále jsem mladice (sice už skoro potřebuju berle, díky plahočení na zahrádce..) ale ducha mám stále neopotřebovaného :grinning:
29. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
bebulka1: vše nej,nej,nej Adélce i tobě :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Holky tak všechno nej nej a pořádně to oslavte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
29. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
bebul:všechno nejlepší oběma :slight_smile:

konja:dík,do charity vozím co už nejde ani prodat :slight_smile: já cenila asi podobně,značek moc nemám ale všechno v dobrým stavu,trička dávám po 30 Kč,fleky nejsou nikde tak snad se toho zbavim.
29. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
madli:já doufám že tu soupravu v pardubkách seženu :wink:
29. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
lenkabu: já s tím taky jezdím do charity - miminkovský vozím přímo na Pouchov do domu pro matky s dětmi, ale přiznám se, že se mě moc často nechce tak to dám občas i k popelnici, kde to taky hnedka zmizí, ale když je ta možnost jim to dát na té burze, tak toho vždy využiju a odnesu to tam. Ono toho zas tolik není abych to neunesla :wink: Já taky doufám, že se co nejvíc věcí zbavím, mám toho tady už mega tašku a ještě musím projít Filipovi skřín :frowning2:
29. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
já toho mám jen málo, odvážím průběžně a něco jsem vytřídila pro znám co teď otěhotněla,tu jednu igelitku do media v pohdoě zanesu hlavně mi to průběžně připomínej,jsem schopna na tu burzu zapomenout :sweat_smile:
29. zář 2009 v 16:22  • Odpověz
Hele a ta burza je jen na zimní věci?? Nebo se tam např prodají i plavky nebo ta moje prokletá zmiňovaná autosedačka?? už se mi ozvali zase 2 ženské a prej, jo vy jste až z Hradce, to je strašně daleko..... by si představovali, že jim to snad do Chebu dovezu či co.
29. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Kde je Tchibo??? zítra jedeme do Pardubic tak bych se tam jukla jestli je mají
29. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
bebulka1: Hoď mi odkaz na tu tvoji sedačku
29. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
bebulka: přijímají zimní věci (ale i trička s krátkým rukávem atd., nevezmou jen věci vysloveně na léto), ale prodávají se tam i hračky, boty, brusle, lyže a i autosedačky :wink:
29. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
takže ty Vandiny plavky nosit nemám? :grinning: :grinning: :grinning: a šatičky po miminku asi taky ne co?minějak uniklo že jde o zimní :grinning:

kinsli:mám dojem že tam jak je Globus nebo Interspar ale přesně nevim. Kdyby ji měli,vezmeš mi ji ve vel 86/92?večer bych se stavila hned s penězma.
29. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
lenkabu: cca únor/březen je burza zase letních věcí :wink: dám věděť až se to bude blížit, já jsem na burzách závislá takže si to hlídám :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
lenkabu: Určitě vezmu :wink:

Velikost 86/92 to mě přijde na Vandu malý, to jsem kupovala na Kačeku :sweat_smile:

Pošli mě raději rozměry :wink:
29. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.