• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Vanda má 86 cm a věci nosí 92,když budou mít větší vem, když ne tak 86/92 já nevim jak je to tam s velikostma kdyžtak to prodám.dík
29. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
lenkabu: Změřím si bundy Kačky a vezmu a fous větší :wink:
29. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
Leni ja bych vzala taky 86/92 - my mame doma tu od Tchiba ve vel. 98/104 a spis je to vetsi. Takze jsem obj. jeste tu mensi,na netu jsou ale uz ty nove - vinovo fialove.Uvidime ktera ji vic sedne,ale rekla bych ta mensi. mam vyhodu,ze jsou holky po sobe - vystridaji se na nich a jsou vazne kvalitni.Minuly rok ve vyprodeji sjme kupovala Terce za 500Kc v CA a hned se parala. Mam ji zasivanou asi na 10 mistech,ale schovavam ji jako nahradni pro Naty
Holky dneska je fakt hnusne,co se sejit v herne v mediu,kdyz je takhle osklive?
30. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
jen musim zjistit zda odpol. tam neni nejaky program
30. zář 2009 v 07:46  • Odpověz
Tak by tam melo byt cvico do 15.45,ale od 16.00 snad volno :wink:
30. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
kinsli: hele už mě ten mmb fakt s... absolutně nechápu proč, ale nejdou mi vkládat nové věci a když už to vložím, tak mi to napíše, že to není zařazeno do fotoalba..... a jestli tam mám 15 věcí, tak je to hodně. Autosedačku mi to prostě sprostě vyhodilo a nechce mi ji to povolit vložit, tak nevím co se jako děje??
30. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
tak jsem dnes byli s Filipem u zubaře :frowning2: Ráno se probudil s opuchlou pusou a obrovskou boulí nad zubem. Já ale nevím proč máme zrovna mi takové štěstí na lékaře, teda spíš sestry. Ze slušnosti jsem tam zavolala, že syna bolí zub a že teda přijedeme na ošetření a ona na mě začla štěkat, že oni mají ale dnes plno, že bez objednání nás nevezme a ať si jedeme večer na pohotovost! No úžasný přístup. Tak jsem si i volala do nemocnice na zubní co mám tedy dělat, že přeci nenechám kluka trápit se celý den a tam mě sestra na drzáka řekla - tak tu sestřičku u vašeho lékasře pošlete do prčit! :grinning: Takže jsem s klukem jela k našemu zubaři, zvlášní, že v čekárně nikdo nebyl :confused: a do prčic jsem taky nikoho posílat nemusela, protože sestra zrovna nebyla v ordinaci a přišel pro nás rovnou doktor, který byl jen rád, že jsme přijeli hnedka a nenechali to být.Holky co jste ze zdravotnictví, nic proti vám, ale občas ze zdravotníků prostě rostu, člověk si připadá jak nesvéprávnej debil :rolling_eyes: No ale konec rozčilování, zub je vyvrtanej a pan doktor si teď asi někde léči prsty, protože ho Filip hryznul :angry: On je děsnej hysterčák,nejdřív doktora pořád odstrkoval a pak když mu do zubu zrovna vrtal tak zavíral pusu a dr. ho omylem vrtnul do jazyka a pak už na sebe nechtěl nechat šáhnout, takže pořád zavíral a dr jak se mu tam chtěl dostat tak tam strčil ruku a bylo to :sweat_smile: No ale musím říct, že jsem čekala, že bude vyvádět víc, sice to byla opět scéna jak noha, ale oproti tomu co předvedl u naší dr při odběru krve to byla sranda. Naši lékařku totiž Filípek pomlátil, pokopal a poplival! Normálně bych asi na Filipa dost z ostra vlítla aby se uklidnil ale v případě naší doktorky mě to moc nešlo :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
konja: neboj oni jsou na to ti zubaři docela zvyklí a občas je pokoušou i normoš dospělí pacoši.
Tak ať zoubek brzy přestane bolet, udělej mu odvar z řepíku a vyplachovat pusinku, nebo si zajdi na benešce do polikliniky do té bylinky a popros je o hojivou směs k oplachům zoubků a paní ti určo něco doporučí.
30. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
konja sestra na předržku

kaci:oni je právě na netu už vůbec nemají, snad kinsli pořídí v pardubicích
30. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Leni ja vim,ale treba tu vetsi jsem objednala pred 3 tydny a pak byla uz vyprodana a minuly tyden to zase obnovili,takze treba to zase doplni :wink: . Me prijde dnes ta druha - uz se tesim,je fakt super a vychytana a na to jak je kvalitni teda fakt neni draha. Stacilo me kouknout na ceny v CA,mrchy - bunda 700Kc a kalhoty 800Kc. Vim ze nemusim mit pro holky nove,ale tady ta kombineza je vazne uzasna :wink:
30. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Konji,setru asi nikdy nebolel zub :wink: .

Kacici,my to asi nestihneme.Adél teprve usnula a kdoví kdy se vzbudí.

Holky když jste v těch velikostech na dětičky,tak u nás to jistí vel.110.Včera jsem Adél měřila a má 99cm.Nedalo mi to a postavila jsem ji na váhu.Ta ukázala 17kg. Pomooooc,za chvílu nás přeroste a sní.Petra teda ne,ten má skoro dva metry. :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Madli - u nas se jeste nespi :angry:
30. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jinak tu sestru bych teda do prd... poslala :pensive: ,krava :angry:
Adelka ma pekne miry,my mame 95cm,14kg na 2 letech,takze se trosku desim jaka to bude cara v puberte :grinning:
30. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tak ja ji asi nedam spat,stale radi a beha v pokojcku,na zabiti :frowning2:
30. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Holky píše kinsli že tu hernu na 16 nestíhá a ať se jí ozvete na tel,nemá ty vaše :wink:
30. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Holky jdete vubec nekdo? :sweat_smile:
30. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Ja bych se tam nerada hnala s holkama,kdyz nikdo nejde.Uz jsme takhle jednou sla do restauracky a nikde nikdo :sweat_smile:
Leni ta kombineza je Terce akorat,mozna ma jeste rezervu,takze urcite ber 86/92 :wink:
30. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
No nic jdu se pomalu chystat a kdyz tam nikdo pred mediem nebude,pujdeme se projit a pak domu
30. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Holky tak jsem nakonec taky našla pár věcí do tý burzy.Zejtra proberu zbytek a něco ještě najdu.Než to tam dám,mám po Adél na zimu klasický Concordy,jestli si na ně některá pamatujete.Velikost 24,jsou na zip a na sucháč.Růžový.Tak kdybyste některá chtěla.na ceně se domluvíme.
30. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Markytka - velikanska gratulace k tehu :dizzy_face:
30. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Jinak dnes tam nikdo neprisel :frowning2: ,tak jsme sli jen ven a Terka uz ted spi,nespala cely den desny.No a Naty tady vyrvava - je nejaka pretazena,ach jo
30. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
lenkabu: Soupravu nemám :frowning2: v globusu žádný Tchibo krámek není :frowning2:

kacici: V sobotu s Námi počítej :dizzy_face:

konja: Ať zoubek nebolí :wink:

madlina: Já 100% konkordy chci na hory, ale vel. 24 je pro nás obrovská :frowning2:
My máme vel. 22 a najeli jsme na ní nedávno s tím, že nám jsou ještě fakt boty větší, ale vel. 21 už byly tip tip :wink:

Kačí ve 2 letech 95 cm, to je docela maso :grinning: :grinning:
Já počítám tak s 88 cm ve 2 letech :wink:
no uvidíme, teď se mi zdá, že zase trošku vyrostla takže by mohla mít na roce a půl 82-83 cm
30. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Jinak holky v Pardubkách to bylo fakt úžasný. ohromně jsme si to užily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Byly jsem bez dětí, takže jsme fakt nakoupily :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem si koupila 2x džíny, 2x tričko s dlouhým, pásek a kabelku
a samozřejmě nejvíc toho dostal ten máš malý rozmazlenec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Brala jsem jí bodyčka, punčocháče, kalhotky - přišly mě malý, ale ten náš bezprdelec by je měl tak na 4 letch :sweat_smile:, ponožky, auto, svítící kačenku do vody

kacici: Ty kalhotky Ti vezmu pro Terezku, té snad budou :grinning:
a my zavítáme nějak do kojeneckého :grinning: :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
koukám na míry Matěje na dvou letech a holky otesánek hadr : :grinning: 104 cm a 18,5 kg.
letos má náš 4 leťák už vel 128 a Aduš kupuju 98, je to děs běs. Zase mi za prázdniny 6 cm vyrostla.
Kalhoty, co jsem jí v dubnu zahrnovala s tím, že na podzim dobrý, jsou nám krátký :rolling_eyes: .
Ale mám taky pozitivum, Matěj už umí zcela sám ovládat kolo. měl problém s rozjezdem, museli jsme ho držet, aby si dal nohy na šlapky a pak dobrý a přes víkend to na chalupě dopiloval.

Jo a jdu se pochlubit. V pondělí měla narozky Aduš a dneska já. Holky, ale hrůza 33. Zatím teda nepozoruju žádné rozdíly oproti dříve, jen asi víc přemýšlím nad budoucnem, ale jinak puberťák jak hrom .
30. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak ještě jednou všechno nej nej holky.A jakýpak byli dárečky? Pochlubte se :wink: .Máš narozeniny úplně stejně jako moje ségra.Jen je o dva roky mladší.
30. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
dárečky?? co to je??? přestavujeme domeček, byt, zahrada.... a tak dárečky už 2 roky nevedem. Teda Adélka dostala Ernéé ze Sezame otevři se, čepičky, fialovou vestičku do mrazů, růžovou bundičku na zimu a prostě samé takové potřebné věci co bych stejně koupila. No a já dostala červenou růžičku a velikou pusu od všech doma.
30. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak to je super že by byla kytičky a pusinky.Vždyť to dárek nad dárky.My si taky s Petrem nic nedáváme.Uděláme si hezký večer,zajdeme na slavnostnější večeři.Prostě si to užíváme.
30. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
všechno nejlepší všem oslavencům :slight_smile: bebul jsi tak stará na kolik se cítíš takže 15? :grinning:

kinsli:dík nic se neděje marky mi našla na netu paní co jednu min nošenou prodává :slight_smile:

markytka je v tom jo?ani se pochlubit nepřijde :grinning:
1. říj 2009 v 00:17  • Odpověz
ahojky,
holky mě snad klepne.Oblíkla jsem Adélce šusťáky páč šli s taťkou ven a ona je má nad kotníky.A v létě ji byli dobře.Abych si zamykala skříň s hadrama.Touhle rychlostí bude zachvílu nosit moje oblečením. :confused: .
1. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Holky,
dneska jsem v hympexu koupila Adélce super zateplená kaťátka s půem, hnědé a zelené od Frog za 99,- no super. Opravdu jsou moc hezké, na vrchu šusťák a uvnitř flees, chtěla jsem koupit i tepláky pro Matýska, ale to musím s ním, protože ten Frog má menší číslování a určitě by mu to 128-134 bylo malé. Na Aduš jsem kupovala 104-110 a má tam maličkou rezervu
1. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.