• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
bebulka: jé, to jsi kojila krásně dlouho :wink: Já bych taky chtěla vydržet dlouho,a le jak to má být, tak to bude.... Týjo, to byl teda "pěkně" dlouhej pobyt v nemocnici :frowning2:
4. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
Dobré dopoledne :wink:
marky - dík, mrknu na to. z těchle stránek mám recept na bagety, jsou taky super :slight_smile:
bebulka - recepty nevypadají špatně, dala bych si vánočku,mňam. Fííha, teda sis v těhu "pěkně" užila :frowning2: ale je super, že to takhle bráška pěkně zvládnul :wink:
marketkaa-do konce týdne to chci objednat :wink:
4. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
no jo, nechali mi v děloze kus placenty a já stále krvácel a krvácela, pak se tam objevil i nějakej polyp a oni na něj nemohli přijít, tak jsem byla na 3 revizích a hystereskopii a krvácela a krvácela až mi dávali i asi 5 transfuzí.. No stálo to za prd a doufm, že jsem si to vybrala za všechny maminy v celé ČR.
Ale jak se říká, když se má něco posr... tak se to po... u dítěte zdravotníka. Moje máme je porodní bába.
4. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
bebulka - uff :frowning2: to je síla...
4. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
bebulka: To je hrozný :frowning2: Ale důležitý, že jsi to všechno zvládla :wink: Na fotce, co máš v pasu máš malou v šátku?
4. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
jojo v šátku, ale Adélce se v něm moc nelíbí. Ona je strašný šídlo. Matěj ten v něm byl moc spokojený a vydržel mi v něm i spinkat. kdyžtak fotku vložím do albíčka ve větším formátu
:sweat_smile:
4. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
Kuba je zas v šátku hrozně spokojenej, ikdyž jinak je to taky pěkný šídlo. Ale teď v zimě ho v šátku moc nenosím, je to hrozně nepraktický, a jak musím jezdit autem, tak pak ty konce akorát vždycky někde vyválím, tak objednáváme ještě manducu a šátek schovám pro další mimi :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
kryserka: tam je pár drobonkých kytiček, ty mi fakt neva :grinning:
myslela jsem že se mi nelíbí celoplošné velké květy, ale při třídění šatníku jsem zjistila, že mám takovou Mikču + 1 tričko a Kačence moc sluší :wink:
Stejně tak nemusím zelenou, jenže měla jsem jedno koupené body v pistáciové barvě a Kačence moc sluší, takže jsem jí koupila i pistáciovou jarní bundičku, Kačence sluší a mě se moc líbí :wink:
Na jaro chci alespoň 2 bundičky tak ještě jednu musím vybrat. teď mám další dva koně :grinning:
jedna na MMB druhá na MMA, tak uvidíme :wink:
4. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
My pekárnu nemáme ani nepočítám v nejbližší době s její kopí. Jsem zvyklá na hradecký a když jsem takhle od někoho ochutnala tak ni nikdy nechutnal :confounded:
4. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
kryserka: Vím, že si říkala, že chceš prcka brzy, myslím, že Kaba by to na UM taky přežil. Už je velký :wink:
Kačka byla koj. tak 3 týdny, vyrostla na Bebě a jaká je to kóča :grinning: :grinning: :grinning:
Od roka hodně holek už dávají jen kravský, což nebude můj případ chci zůstat na UM, určitě je zdravější
a složka kravského mléka je v tom také.
4. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Holky včera nám přišli 2x šatičky a ta bundička. Vše fakt krásný :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
přišly :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
kacici: Chtěla jsem se zeptat na kolik Tě přišli ty šatičky co mala malá na vánoce???
taky o nich přemýšlím, mám je zrovna ve sledování :wink:
4. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
kinsli:na hodně podobnou jsem koukala v tyrkysové :wink:
4. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
Kinsli: moje sestřenice, primářka na dětském v nemocnici v Jičíně, doporučuje podávat sunar dětem až do tří let. Filipovi moc chutnal, dělají ho pro větší dítka v různých příchutích. Ujížděli jsme na banánovém, ten chutnal i mě :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
konja: my jsme měli sunar na zkoušku od kámošky a z první flašky vypila asi 40 ml a druhou a třetí jsem vylila celou :rolling_eyes: Kačce nechutná vůbec.
Teď dávám Nutrilon a bebu :wink:
4. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
lenkabu: Je fakt krásná :dizzy_face:
4. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
Kinsli: já začínala s UM až od sedmého měsíce a dávala jsem rovnou Sunar, takže malej neměl srovnáním. Já jsem tím,ale chtěla říct, že UM sestřenice doporučuje UM až do tří let, samozřejmě ne jenom Sunar, ale jakoukoliv značku :wink: Já jsem prostě tak navyknutá, že říkám každému UM sunar :wink:
4. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
konja: :wink:

Počítám s tím, že budu dávat Bebu do 3 let :wink:
4. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
My jsme od 19 měsíců jeli taky na UM, ale jen do 2,5 let, protože Matěj mi vypije klidně 2 litry mlíka denně :astonished: a straaaašně to lezlo do peněz a i náš pediatr doporučoval UM do dvou let, tak jsme to o půl roku protáhli. :slight_smile: Kupujeme normální polotučné netrvanlivé a teda teče to do něj. Ráno 250 ml, před spaním 200ml, po spaní 250ml, na noc taky a občas si ještě řekne přes den do hrníčku o kakavko a jogurty,...
ale má to po dědovi, ten je bez mlíka nemocnej a pije ho ne na decky, ale na litry.
Když jsme kupovali UM, tak nutrilon, sunar a ni beba mu nechutnaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
bebulka1: 2 litry nutrilonu denně :grinning: :grinning: :grinning:
No ty vogo to bych Kačku si neuživila :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
My pijeme max 370 ml/ den

Tak to máš prima, že Ti takhle pije mléko, problémy s nedostatkem vápníku rozhodně nemá :grinning:
4. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
ty 2 litry jsou extrém, ale i ty extrémy jsme měli, krabici nutrilonu max na 3 dny, tak to byl prostě frkot. :grinning:
Teď už se trošku umírnil, hlavně tím, že ve školce před a po spaní na mlíko nemá nárok a už vůbec do flaštičky. Tak si mlíčko vynucuje, dkyž přijdem dom. Ráno než jde do školky si dá snídani 250ml mlíčka, rohlík a nic nechce, hlavně že má mlíčko. Na noc mu dávám jen 150 ml, aby se nepočůral, ale klidně by vyžahl i 300ml, jen je matka líná a nechce se jí běhat dělat mlíčko na 2x - hlavně ráno.
4. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
tak se hlásím od dr. - Máťa má 7,3kg a 69 cm, s váhou by to mohlo být lepší, ale baští pořádně, prostě je to čírtě neposedný :slight_smile:
4. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
bebulka:ty jo,to bych mu taky dávala kravské mléko,Vanda by nás zruinovala :grinning: :grinning: :grinning: Já dávala do 4.měsíce Nutrilon na dokrm,od 7.měsíce plně a od 9.měs dávám sunar...chutnalo jí všechno a klidně budu pokračovat do 3 let :wink:

caryfuk:Máťa je akorát :wink:
4. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
bebulka1: Já jsem ted ze zvědavosti zapsala od kdy do kdy jsme měli krabici a pro nás 800g Nutrilonu přesně na 3 týdny :wink: Na 3 dny si to fakt vůbec nedovedu představit. To by tu asi zvonila pošťačka 2x denně a balíkama mléka :grinning: :grinning: :grinning:

caryfuk: Vaše míry jsme měly na 8 měsíci :wink:
( 7350g a 70 cm )
Teď podle mě nabrala hodně, Nutrilon a kaše udělaly svoje :grinning:
( tak mě to nedalo a koukla jsem do průkazky, pěkně kecám ty míry jsme měli na 6 měsících :sweat_smile: )
Takže jsem pěkně spařila, asi jsme se tedy moc nevypapaly, měla jsem pořád za to, že jsme měli na 8m těch 7350g a my měly 7820g. Minulý týden jsme se vážily u Janči měla 8400g, ale to byla oblečená a najedená ( Po té její mega svačině, takže bude mít okolo 8 kg.
4. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Jinak gratulujeme Matouškovi k 10 měsíčninám a Vandičce k 11 měsíčninám :grinning:
Holky už se to na nás valí za chvíli se budu slavit ročninky :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
kryserka: Koukala jsem do alba, ty věcičky už Jakoubek asi nenosí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Holky dokud na to myslím, vezměte mě některá prosím do herny malinko sava. Potřebuji fakt jen drtek, mám jeden obrázek s nádechem do modra tak bych ho potřebovala vybělit.
4. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
leni: nechceš kuponky na sunar? vyměnila bych třeba za Nutrilon kašičku, jestli máš, my i kdybychom museli přejít na UM, dávala bych HA

konja: pro mě je taky všechno sunar :grinning:

kinsli: však to je albíčko z příprav :slight_smile:
4. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.