• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Bebu díky za typ.Asi se tam zajedu mrknout taky.
1. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
mně přišlo vždycky že frog to má velký :confused:

máte teda obrovský děti,já myslela jak je Vanda veliká,vypadá jako dvouletá ale proti vašim dětem je to pořád prcek :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
ocením jakoukoliv radu při odsávání nosu..........Vandě to nevadilo ale odsávali jsem naposled někdy před rokem a teď se šíleně bojí.....kopíruju co jsem psala do opic

mám to za sebou podruhý.......noa takhle to vůbec nejde,já přijdu a řeknu Vando půjdem odsát nosánek aby ti bylo líp........pláč........pomalu jdem,vezmu odsávačku,hysterie a mami prosím ne, nemůžu ji přeprat ,utíkala pryč až se praštila o radiátor,je jí úplně jedno jestli se zabije hlavně že zdrhne a brečí tak že přestává dejchat. jako na tohle nemám,jsem ji neviděla v horším stavu,půl hoidny potom ji chovám a oan se mně křečovitě drží a brečí........jak jinak z ní tu rýmu dostanu?
1. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
leni taky jsme měli chvílu období kdy Adélka nechtěla odsávat.Zkusila jsem to přes plyšáky a zabralo to.Sice se jí do toho moc nechtělo ale když jsme vysáli rýmu zvířátkům,tak si to taky nechala vysát.Trvalo to jen chvilku a pak sama chodila že má strašnou rýmu a musíme odsávat.neboj,tohle období přejde.
1. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
My máme něco podobléno s podáním léků :pensive:
Příšerný hysterie to jsem kolikrát myslela, že to snad nepřežije :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
lenkabu: tak to znám taky. Blanka preventivně řve už když jdu jen pro vysavač, že budu luxovat :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Já na to kašlu na to "mami prosím ne" nemám nerva,zksuímji nějak napařovat a nejlíp ji naučim smrkat.
1. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Hele ještě to není jistý ... jdu k dr. až v půlce října, ale test zatím mluví jasně :grinning:
1. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
lenkabu: Hele Leni, my neodsáváme. Oba mají strašně slaboučké žilky v nose a hned jim teče krev. Matějovi odsávali nos v nemocnici jednou a pak půl dne zastavovali krvácení, Adélce jsem odsávala jednou já a stejný výsledek.
Aduš je v pohodě, smrká už od roku a půl, nějak se to naučila sama, u Matěje je to tak 80 na 20 kdy se vysmrká, jinak jenom troubí pusou. Ale mám v lednici Libenar a vždy jak na ně leze rýma, tak jim ho tam 4x-5x denně stříknu a je to v pohodě.

markytkaaa: jak jsou na testu 2 čárky, tak je to jasný a oni stejně dřív jak v 7.tt neobjednávají, protože na UTZ není nic vidět. Tak gratulujeme a přejeme klidné, pohodové a bezproblémové těhulkování
1. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
kdo chcete, jukněte na foto z oslavy, že neuhodnete, koho Adélka miluje???
Konja: nakonec jsem udělala svůj marcipán a dělalo se s ním docela hezky, jen mám ruce jednu velkou omalovánku, rukavice jsem si nevzala, asi by to ani nešlo :grinning:
1. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Holky dost jsem přidávala, tak jestli budete mít o něco zájem osobní předání je samozřejmě zaručeno :slight_smile:

www.mimibazar.cz/maruskahk
1. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
markytkaaa: gratulacéééé :slight_smile:

bebulka: vidíš jak jsi šikovná :wink: zvládla jsi to i bez mé pomoci a je moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jaký děláš recept na marcoš?
Já dnes dodělala kopačák na zakázku a zítra jdu na mobil pro tchána.
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3351645&vReferer=
1. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
konja: ten kopačák je prostě zatracaně dobrej :slight_smile: :sunglasses:
Já budu dělat v půlce týdne dort tchýni ... poslední jsem dělala pro mamku v půlce září k svátku:

http://markulinka.rajce.idnes.cz/Zari_2009/#DSC01114.JPG

Chtěla bych něco jednoduchého ... marcipán mi moc nejde, zkoušela jsem z maršmeláků i ze sunaru ... jo ten ze sunaru nebyl zlý, ale teda klela jsem u toho jak dlaždič :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
konja: 250 sušeného mléka, 500 moučky, 2 lžíce medu, 2 lžíce vody a pak plácat a plácat a namáčet ruce ve vodě dokud z toho není hmota.
Příště jdu do toho tvého receptu, protože ten marcip není lesklý... musí se to válet na tom sušeném mlíce jinak se to děsně lepí...
No byl to docela kumšt to nějak vytvarovat a než jsem přišla na to co a jak, aby se z dalo potáhnout, no včera jsem docela pěnila :zipper_mouth:
1. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
lenkabu: My naštěstí na rýmu netrpíme ale smrkat asi umíme :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím jsme to cvičily na prázdno, a to jí šlo :dizzy_face: jak by frkala při rýmě těžko říct a zjišťavat to ani nechci :grinning:

Kačí: To je mi moc líto :( Brzy se uzdrav :wink:
2. říj 2009 v 00:45  • Odpověz
autor
bebulka1: Fotky moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: Jsi šikula :wink:
My jsme dnes byly ny výleťe v Častolovicích a zítra razíme do Ratibořic ( babiččina údolí ) tak pak vložím taky nějaké foto :wink: )

markytkaaa: Moc gratulujeme k těhu :dizzy_face: :dizzy_face:
Nějak jste to nevydrželi, né :sweat_smile: :sweat_smile:
Myslím, že jsi taky říkala po 6 letech nebo se mýlím??? :confused:
2. říj 2009 v 00:49  • Odpověz
autor
markytkaaa: Kdo je všechno těhu z května???
2. říj 2009 v 00:50  • Odpověz
Já jsem taky vyzkoušela několik receptů na marcoš a až tenhle je fakt dobrej, nikdy se nepokazí! Tak si pište :wink:

200g suš. mléka
200g cukr moučka
1 panák amareta
20g omega
1 bílek
3 lžíce medu

omegu v mikrovlnce rozpustíte, do pekárny nalijete amareto, tuk, bílek a med, pak cukr a suš. mléko a necháte zpracovat (já dávám program na těstoviny). Za deset minut máte umýcháno. Pokud chcete celý kus jednobarevný tak v amaretu rovnou rozpustíte pytlíček barvy, pokud chcete víc barev tak nejdřív uděláte hmotu a potřebný kousek si oddělíte, hodíte zpět do pekárny a v malilinkatém množství amareta rozpustíte barvu a přilijete a zase necháte umýchat. Pokud se hmota hodně lepí tak přidáte cukr. Dobrý je hmotu po uplácání dát do igeliťáku a nechat cca 30 min odpočinout a pak s ní pracovat. Já jsem s ní hrozně moc spokojená. Dřív jsem dělala salkovou hmotu, ale občas se mě stalo, že tvrdla a hrudkovatěla, ale tahle je nádherně měkká jako modelína. Skvěle se s ní dělá. Barvy používám kovandovi (maj je v Tescu) a pak ještě gelové barvy z Lidlu, no a teď jsem si dopřála trochu luxusu a k svátku jsem si koupila (na netu) gelové barvy wilton a jsem z nich úplně nadšená, protože mají nádherné odstíny a stačí jich maličko. :dizzy_face:
2. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Holyk ja ma dneska horzny den
Rano jsem chtela zajit ke sve Dr. je mi fakt hur a hur a samozrejme se stalo neco horsiho. Stravila jsem cely den s Terezkou na detske chire - rano pri kojeni Naty delala kravinky,skakala z gauce na zem a vymkla si kotnik. Samozrejme me zakazy nebrala v potaz,protoze vedela ze na ni pri kojeni nemuzu. Pro Naty si prisla svagrova desne moc rychle,jeste ted jsem ji vdecna,ja na prasky,aby to nemela zlomeny,protoze strasny rev,lezla tady po 4 a rvala jak na noze,Naty do toho,protoze nema rada,kdyz breci Terka No Ales samozrejme v 6.00 v prd.-...na pos.... chalupe,takze segra si na rychlo zarizovala auto v praci,jeste ze ma nasi autosedacku.
V nemocnici byl nastesti znamej,na RTG nic,pohmatove nejspis vyron,ale uvidime,ze u deti to neni jiste,muze to byt i vys,takze pozorovat,ledovat(nenecha si vubec nic,i to obinadlo je boj,aby si nechala na noze)Takze rychle domu,prisla moje mamka,riskuje ze ji priojde kontrola,samotne je ji zle,bezim pro naty,kojim. mamka si bere Naty k sobe,ma me mlicko z mrazaku,ja musim ke sve dnesni smule sebrat kocarek z balkonu co byl pro Naty a udelat z nej sportak,protoze hadejte co se mi stalo venku,rozpadly se golfky Oni teda byly hodne sopatne,ale ted se rozpadnout fakt nemusely,protoze na nohu nesmi slapat.
No a ted jsem zjistila ze nam jeste chybi Fanynka z Kouzelne skolky,plysak za 500Kc,mela ho sebou,aby se nebala.
Asi se odstrelim,je mi desne a chce se me furtbrecet
2. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Peto,myslis ze by byl problem me dopravit aspon ty cerne kalhoty do stredy k nam? Nesesly bychom se treba v utery na te burze?Ja musim brat Naty v Manduce a Terca bude ve sportaku,ach jo,fakt padam na usta a jeste tohle. Ted navic,pri jakymkoliv curani,nebo kdyz neco chce natahuje ruce a krici mami,mami,dokud neprijdu a nevezmu ji.Mam doma dve mimca,nastesti Naty pocka,Terka je odhodlana skakat i nadale z gauce po hlave :angry:
2. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
ve stredu mame jit na kontrolu,do toho mame odpoledne vitani obcanku,no asi se nesmim moc pozorovat a at je mi hur nebo ne,musim fungovat
2. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
kaci: tak pevné nervy a ať je brzy líp i Terince. Hele nezkoušela jsi arniku montanu?? homeopatikuma je to právě na takové úrazy... stačí 3 kuličky a neudělá se taková modřína, líp se to hojí...
Tohle je u dětí hrozné, přesně vědí, kdy na ně nemůžeme. Matěj to dělal taky, ale naštěstí kojení Aduš bylo na 3 minuty a já pak vystartovala a on nevěděl dne ani hodiny, tak se trošku mírnil.

My zase dneska máme úraz na kole, slez z kola, chtěl ho nadzvednout, aby vyjel na chodník, zakopl o šlapku a docela ošklivě si odřel koleno. Má to celé červenofialové a takové povrchové šrámy, naštěstí nešel na hranu. No ale další tepláky máme jen na zahradu, protože koleno se odporoučelo a je tam pěkná škuba, kterou ani sebelepší záplatou neopravím.
2. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
kacici, bebulka1 : přejeme brzké uzdravení :slight_smile:

včera jsem dodělala mobil pro tchána, ale manžel prohlásil. že to vypadá jak přístroj pro nemohoucího senilního důchodce! :rolling_eyes:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3357344&vReferer=
3. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
bebul dekuju za tip,arnicu doma mame :wink: a prejeme Matejovi take brzek uzdraveni,chudinka :frowning2: a Vam holky dodatecne vsechno nejlepsi k narozeninam :dizzy_face:
3. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Ahojky holky, všem marůdkům přejeme brzké uzdravení :dizzy_face:
a holkám dodatečně vše Nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Je možný, že už jsem přála, ale raději 2x než vůbec :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak kacici, bebulka1

kolik mají holky výšku kočárku?? Myslím madla. Sháním Kačence kočárek k vánocům, ale netuším jaké by měly být rozměry rukojeti aby byl pro ní ok.
Včera jsme jí měřili a ty potvůrka zase vyrostla už máme 84 cm :sweat_smile:

tady je můj favorit
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24280581&tab=1

a ještě se mi líbí tento:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26547226&tab=1
3. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
kinsli: Ahoj Petro, tak my netroškaříme a máme kočárky 2. Jeden má rukojeť 55 ( jsou to takové ty golfky na sezení pro panenku) a tudíž rukojeď je nejvýš a druhý 62 cm, ten je ještě po mně a je to ten klasický kočárek s korbičkou a rukojeť je tak v polovině výšky kočárku a s tím vyšším Aduš ještě zápasí. Tak bych brala ten kolem 50 cm.
Hlavně si dejte pozor na stabilitu kočárku, aby se kočárek při sebemenším zhopnutí za rukojeť nekladl k zemi. Zkoušeli jsme v obchodě asi 4 kočárky a u 3 si Adéla málem vymlátila zoubky v puse, protože to začalo padat a stříška jí šla přímo do obličeje.
3. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
bebulka1: Moc díky :wink:
Tak to ta trojkombinace vypadává určo, protože ten má 70 cm :frowning2:
Tak to bude tak možná 3,5 let ++++

Kde je v HK nějaká prodejna kde by měly velký výběr kočárků???
3. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
kinsli: zkus Bambuli v Intersparu :wink:
3. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
kinsli: tak jsem ze zvědavosti taky mrkla na MMB a objevila jsem tuhle paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=188911 Má taky hezký kočárky, většina jich má různě nastavitelnou rukojet a i ceny má slušný :wink:
3. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
kaci to je den na odstřel fakt...mně stačí Vandiny odlomené zuby a byla jsem z toho našrot. tak klidně breč,uleví se ti.

ženy kupuju tak ykočárek k vánocům,ale proti vašim hodně obyč,Vanda si se stejným hraje na plavání.............nechám jí ho teď když je malá ať si ho zničí a něco lepšího asi za pár let.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26173595&tab=0
3. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.