• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
Tak my jdeme do té trojkombinace :grinning: :grinning: :grinning:
Byli jsem dnes u Kačí, má ho pro Terezku a je vážně úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
I Lukášovi se moc líbil tak není co řešit :dizzy_face: :dizzy_face:

Kačí: Tak máme 9700g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Úžasný, nádhera vůbec jsem to nečekala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Schválně jsem doma vážila oblečení a mělo přesně 1 kg :wink:

Jinak moc prosím o fotky na email. p.s.hradec@email.cz

Moc díky :dizzy_face:
3. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
kinsli tak to už j skoro tlusťoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
lenkabu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no bomba :grinning: :grinning: :grinning:
Vůbec jsem to nečekala :wink:
3. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Máš u Kačky ty kalhoty :wink:
3. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Peto - rano poslu fotecky,hadej jestli se u nas uz spi :angry: ,prisla za mnou a ted si tu hraje,jdu ji zase doprovodit spat,ach jo :rolling_eyes:
3. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jinak vaha super,pockej Kacenka ti to jeste natre :grinning: a budete holky shazovat :grinning: :grinning: :grinning:
Leni pisni kde ti mam predat kalhoty - chces treba v utery na te burze dop.?
3. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
kacici: Na fotky se těším, ale jen ty vlasatý :grinning:
3. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
Jinak Kačka usnula hned. Ale hezky jsme jí natáhli :grinning: :grinning: :grinning:
Tak doufám, že zítra bude chrupka do 10h :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
kaci:jo třeba na burze,dík :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
3. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
Holky dneska byla hrozna noc :pensive: .Terka usnula o pulnoci,ja vyckavala po tme,uz jsem byla taky v loznici,jen me to neda a chci ji pak jeste prikryt dekou. A od 1.00 zacala Naty,ale fakt hrozne plakat,nemohla dychat,mela hlad,neslo ji sat,do toho asi z tech hlenu ze zadni rymy boleni briska,takze brecela celou noc,ja spala mozna 30 min. :rolling_eyes: za celou noc.Tera vymrzovala ve 3.00 a od 6:00 je vzhuru :pensive: Holky to je fakt sileny a byt na ne sama,tak fakt skoncim nekde v blazinci,no tatinkovi jsme v 6:00 psala at se na chalupe vyspi,ze dneska vstava k obema a ja spim celou noc v obyvaku a zavrena :grinning:
4. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Peto drzim pesticky na aukci a fotecky poslu asi az holky po obede usnou,driv neni sance to zmensit,protoze ted uz zase obe rvou,ach jo :pensive:
Leni tak na burze
4. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
kacici: Já taky noc strašná :frowning2:
Jak jsem nachcípaná tak se mi špatně spí. Šla jsem spát něco málo po půlnoci a od 3h jsem už vzhůru :frowning2:
Takže dnes taky asi brzy odpadnu :grinning: :grinning: :grinning:

Na fotky se těšíme, moc je nezmenšuj, ať můžu nějakou vyvolat :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak přeji ať holky spinkají a nezlobí :wink:
Včera byly úžasný všechny tři :grinning: :grinning: :grinning:
Terka mě fakt mile překvapila, jak byla taková v pohodě a mazlivá :grinning: :grinning: :grinning:
Na to že nás skoro nezná tak bomba. Kačka se mazlí pouze se mnou :sweat_smile:
4. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Tedy Kačí ty jsi ale zvíře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nezmenšovat jsem myslela tím, aby jsme mě neposlala fotky co mají 100 kilo,
ale 6,5 mega fotku fakt nepotřebuji. Peda, že bych jí chtěla tisknout v životní velikosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Kinsli:
Petro, tak se mi podařilo najít tu mou autosedačku a je konečně zase na MMB, fakt jednou je a jednou není, je to k pos.... raděj se nebudu vyjadřovat.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26874378&tab=4
4. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jo a hlásím 2 nové zuby, Aduš už má obě pětky dole, tak skore 18 zubů na 2 letech. To měl Matěj touhle dobou tak 8 zubů :grinning:
4. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
bebulka1: My máme 2 zuby a to jsou ještě takové pidi, miďi nic :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak sedačka je nádherná, mít mimčo tak jí beru :grinning: :grinning: :grinning:

Udělala jsem si radost " snad " ( ještě se domlouváme na přepravě )
a koupila jsem si kočárek pro Kačku, Jako myslím na Kačenku, ne na panenky :grinning: :grinning: :grinning:
Ten koupím taky ale na ten je čas :wink:

Doufám, že se mi brzy někdo ozve na x-landera, ale myslím, že jsem dala docela normální cenu ( na 50% )
tak se snad někdo brzy ozve :wink:
4. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
kinsli: tak přeji hodně štěstí s prodejem kočárku, nám se ten náš pořád neprodal a to ho mám za míň než padesát procent a je navíc s autosedačkou! :angry: Holky dneska budu ještě doceňovat věcičky na burzu, ale vůbec nevím jak to tam dotáhnu. Mám už narvanou jednu obr sportovní tašku a pak takovou velkou igelitovou tašku na zip a večer jsem s hrůzou zjistila, že jsem zapoměla ještě na jednu krabici u nás v ložnici :frowning2: Tak doufám, že toho co nejvíc prodám jinak nás to tu už zavalí :sweat_smile: Ale aspoň jsem díky tomu zjistila z čeho všeho už děti vyrostly, hlavně Filip chudák už má jen jedny rifle, takhle to pořád vypadalo, že jich má docela dost a najednou tam je prd protože skoro u všech mu jsou nohavice krátké (a to ještě v létě všechny nosil :rolling_eyes: ). Kolik toho na burzu nesete?

Kočárek: včera jsem byla na nákupu v hypernově a už jsem udělala vánoce pro Blanku. Měli tam dětský kočárek za 298,- zlevněný z 698,- (neměl krabici) a dětský obchůdek s nákupním vozíčkem a spousty doplňků taky za 298,- protože měl otevřenou krabici (ale je tam všechno). Tak jsem to hned popadla. Manža sice remcal, ale já pro ni chtěla (teda spíš jsem myslela až k narozenínám, ale když je taková možnost tak to nekup :grinning: ) buď právě obchůdek nebo kuchyňku a když jsem viděla ty ceny na netu tak mě omejvaly, tak mám teď velikánskou radost :slight_smile:
5. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
tak to je přesně ten obchůdek: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4049450
5. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
ještě jednou prosím......dneska je příjem věcí kolem 18:00 že jo? já ponesu jen pár věcí,zbavuju se toho průběžně
5. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
lenkabu: příjem věcí od 15:15 do 18:30

tak jsem našla i náš kočárek http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4006213

Já nechtěla ještě žádný veliký kočárek, chtěla jsem něco maličkého s čím si teď vyjezdí a až bude větší tak koupíme nějaké dělo :grinning: Tenhle se mě moc líbil, hlavně ta cena (298,-) :grinning:
5. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Konja: věci jsou krásný, kuchyň a kočár máme, tak přemýšlím nad něčím dalším . K narozkám dostala Aduš ten uklízecí vozík s mopem, koštětem, lopatkou, hadrm..... a stále šůruje. Už přemýšlím, že jí tam naliju vodu a budu mít prééé.

Holky, jak oceňujete ty věci?? to na to lepíte nějaký lepítka??? nebo jak?? já myslela, že jim to tam dovezu, oni si to ocedulkují a já jen nadiktuju ceny, hahahaha moje naivita zase přinesla své ovoce. To znamená, tu celou krabici zase vybalit a jít lepit, ufff to si dám
5. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
já na to lípla papírek s cenou ale když je to komplet tak jen na 1 věc..bude to problém?

kdy tam jdete?já dneska nečekaně nepracuju že bysme dali nějakej sraz
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
teda přiznávám že Vanda má trochu rýmu tak kdo je chytlavej,tak ať mně radši ze srazu vyfakuje :grinning:
5. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
jedu za Milošem do města a jdem na oběd,kdyby se něco chystalo tak na mobil,číslo posílám do IP nevim kdo ho máte
5. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
bebulka: já si na to lepím lístečky, ale to jen kvůli sobě abych pak nemusela na místě cucat ceny. Oni si to olepí sami, mají nálepky na který si napíšou cenu a hlavně číslo pod kterým budeš mít ty věci označený aby se pak dohledalo co se prodalo a co ne. Takže pokud už máš všechno zabalený tak to klidně nech a jen jim ty ceny tam nadiktuješ :wink:
5. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
super,
tak jsem to olepila samolepkama a když je to komplet nebo více triček a bodyček v balíčku, tak jsem to sešila dohormady :grinning:
5. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojda,
mě nese do Media věci mamina.Jsme odpolko pozvaný ne oslavu takže bych to nestihla.Napsala jsem ceny na lístek,co za kolik a oni si dají stejně svoje lístečky.Přesně jak píše Konja.Kdy jdete zítra nakupovat? Třeba se potkáme tam.

Bebu,to jste nás dohnali s těma zoubkama.Nám roste druhá pětka.
5. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Já musím ráno, když bude Matěj ve školce, protože Aduš v herně bude spokojená, ale Mates by to tam dorubal :grinning: .

Holky ale mám toho obr krabici od počítačů - fakt velikou a to sedačku a fusak neberu, zkusím to ještě prodat jinde. Asi udělám fotky a strčím to do inzerce v Tesku... jinak už fakt nevím
5. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.