• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Jedu taky hned ráno.Adél bude hlídat babička,tak to tam budu moct v klidu omrknout.
5. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
bebulka1: klid, já toho mám tři megatašky :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
konja: měla jsem x-landera prodaného asi 2 hodiny po vložení inzerátu :grinning: :grinning: :grinning:
Takže fakt super a maximální spokojenost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsem moc ráda, že nemusím cenit, mám toho taky spousty a nemám na to vůbec čas :sweat_smile:
my pojedeme až se Kačka vyspí, třeba se tam s někým sejdeme :slight_smile:

Kaččí: Kalhoty jsem Ti už našla :wink:
5. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Kaččí:až se s paní dohodnu tak Ti to nechám zaslat rovnou domů :slight_smile: ať je máte co nejdříve. Pošli mi pak do IP adresu :wink:
5. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Mně Vanda od 13 spí až se vyspí tak půjdem........zítra nevím ještě nejsem rozhodnutá esli půjdu nakoupit ale asi trochu jo.
5. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak jsem se vrátila z burzy, máme tam 97 ks! :fearful: No hrůza, až jsem se styděla :sweat_smile: Tak snad se toho co nejvíc prodá :dizzy_face:
5. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Konja: tak si mě uklidnila, já 54 a říkala jsem si jaká jsem hrozná. Jo a potkala jsem se s Lenkabu, Vanda s námi šla na chvíli malovat... pak sice trochu prostestovala a běžela za maminkou, ale chvíli to s námi ustála. Já při diktování myslela, že ty moje 2 uškrtím. Stále mi zdrahali do místnosti, kde byly hračky...
5. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
tak já půjdu nakupovat určitě, už se nemůžu dočkat :grinning: To zas bude průůůvan v peněžence :confounded: ale potřebuju na děcka teplý veci na zimu, na Blanku kombinézu a teplé gatě a na Filipa rifle a tepláky tak snad pořídím. No a taky jsem si všimla paní co tam nesla dětský nákupní vozíček, moc hezoučkej, manžel na něj taky koukal, ale bylo nám blbý tam předevšema se ptát kolik za to chce tak doufám, že nebude dřív pryč než přijdu. Ale já tam půjdu už ráno, o půl deváty jsem tam :grinning: Ona je tam vždy děsná fronta :confounded:
5. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
bebul dík já spoléhala na její paranoiu,většinou se mně drží a jen situaci komentuje ale nějakmoc se jí tam zalíbilo a než jsem se poohlídla tak byla venku nebo lezla na hromadu tepláků :sweat_smile: hele jsem si všimla že Matěj je schopen dovést Aduš k tobě když mu řekneš,to je super,odtrpim to s Vandou a pak už budou za děckama lítat ty starší :grinning:
5. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Lenkabu: Matěj Adélu vodí k mamince moc rád, je za to pochválenej a Adéla u toho děsivě řve a to je pro jeho uši hudba rajská :grinning: . A ještě moc rád donáší, že Adéla je pochcaná, nebo dělá něco co se nemá a už i přišel na to, že se na Adélu dá svézt skoro všechno. Naštěstí je maminka indželigentní a jen tak něco mu nesežere :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
bebul: luxusně zmáklý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
Já když chtěla bráchu prásknout a náhodou to byla i pravda tak mně naši vždycky vyfakovali :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Leni zitra jdeme na burzu na 9.30,tak te tam snad potkam a predam ty kalhoty :wink:
Teda pokud tam bude desne lidi,tak na to kaslu,holky skoro vsechno maji :slight_smile:,jen me lakaji nejake hracky,prvni lyzicky apod. :wink:
5. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz
kaci taky půjduna 9:30 ať se aspoň potkáme na davy kašlu taky
5. říj 2009 ve 23:45  • Odpověz
autor
holky, tak hezky nakupte a pak dejte vědět co jste hezkého koupily :slight_smile:
Já pojedu až na 18h na vyzvednutí věcí, tedy doufám, že nebude moc co vyzvedávat :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 02:39  • Odpověz
Konja: díky za tip na burzičku. Utratila jsem 605,- ale máme zimní kombinézu na Matěje, zimku na Adélku, hafo triček a roláčků a taky nějaký mikinky. Ještě jsem zvědavá, kolik se prodalo toho mýho. Snad lidi utrácely podobně jako já :dizzy_face: .

Jo jinak Adélka v herně splácala páté přes deváté, svoje sušenky, pitíčko a ještě tam uloupila pár bonbonků a to je jenom to co jsem viděla,pak v tesku rohlíček a pitíčko a banánek. Doma snědla 2 lžíce bramborové kaše a po 3 hodinách spaní jsem jí budila, protože jsem potřebovala dojít pro Matýsky do školky. No a ona se mi po spinkání pěkně zeblila, 2 metrové oblouky. Plavání jsem zrušila a doufám, že to nebude mít delší trvání.
6. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
bebul:to je normální průběh po pařbě,jednou to muselo přijít :grinning: já koupila pár věcí,mám radost ze džínový bundy na příští rok za 50 :slight_smile: a co se týká Vandy tak mezi oblečením se jí moc líbilo,neustále jsem ji lovila z wc a odněkud a hlídání v herně vám zkopíruju jak sem popsala do opic :sweat_smile:
6. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
no konečně..............dítě vstávalo v 6 a usnulo v 16............asi někde sežrala pervitin.........a možná teda vim kde... ..jsem byla na tý burze oblečení a tam byla malá herna s hlídačkou kam se dalo odložit dítě. tak sem ji tam dala,poprvé měla takový minijesle.......za chvíli řev jak blázen, krvavej škrábanec a řve mamí au bojim já si to myslela že si s ní každej vyčistí zuby pak jsem ji tam ještě jednou zkusila dát,ona že jo a jak se za mnou zavřely dveře tak děsnej hysterák,visela na klice a řvala takže druhej pobyt trval asi půl minuty...............jsem ráda že nevyšly ty jesle to by byl asi její konec :sweat_smile:

bože to dítě bude asi stejnej trouba jako já,ve školce ně šikanoval chlapeček a doteď to nikdo neví a ani hubu jsem mu nerozbila :rolling_eyes:
6. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Bebul1: já tam nechala 960,- :sweat_smile: Ale mám taky zimní kombinézu na Filipa i Blanku, bundu pro Fildu, čepice pro Blanku, bačkůrky úplně nenošený - strašně drahý, stály 20,- :grinning: , no a pak dvoje zimní boty pro Filipa a kupu tepláků pro Fildu i Blanku a nějaký trička a svetřík, tak snad už nebudu muset moc dokupovat. Ted jsem jenom zvědavá kolik se toho našeho prodá :sweat_smile:
Kacici: mám dojem že jsi kupovala červené kojenecké tričko se sobem, to je po Blance :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1711979&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
6. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojda, tak já prodala za 510,- a koupila za 605,- , 118,- poplatky, tak jsme jen 200,- v mínusu a to je super.
Aduš stále blije, tak jsem zvědavá c z toho bude, dneska asi spím s ní na gauči v kuchyni.
6. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
lenkabu: naše dítě je taky teď nějaký zfetovaný ... je jak fretka ... vstává v sedm, chodí spát v osm ... přes den spí 45minut ... fakt očistec, já bych zrovna chrápala jak mamut a jaksi to nejde, páč je všude :grinning: :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky,
Konja - je tak to bude Naty v tricku po Blanicce :dizzy_face: ,jen teda Blanicka v tom trosku plave,nam to bude fest :grinning:
Ja koupila prvni lyzicky na boty,zimni botky(nahradni pro Terku),tricko pro Naty po Blanicce,hracku od lamaze na kocarek,terce zimni cepici s usi,vse za 285Kc,tak jsem spokojena,Bohuzel klid jsem na nakup nemela,nejdriv jsem se bala co vyvadi Terka v herne a pak se me potvora ztratila :angry: ,uz jsem se videla na policii jak popisuju co mela na sobe apod. :pensive: Musela byt schovana nekde ve skrini,byla jsme v te herne 3x a nikde nebyla,pak jsem prolezla vsechna zakouti a kdyz jsme se opet vratila k herne,tak si jezdila spokojene na odrazedle :astonished: No a pak uz byla se mnou,vratit do herny nebyla sance,bala se ze se ji chci zbavit :sweat_smile: No a pak hrabal,utikala a radila,jen neposlouchala :pensive:
Vcera se me zase 3x pocurala na zpivankach,takze fakt super,bylo me trapne,doted si rikala a zase jsme zpatky :rolling_eyes:
6. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Bebul - at je brzo Adelce lepe,chudinka mala :frowning2:
No ja se jdu vrhnout na uklid desneho neporadku doma - jak holky odp. usnuly,sla jsem taky. Zitra mame vitani obcanku,tak se tesim,ale rano em jeste dalsi rtg Terezciny nohy a reseni co dal,hl. ne sadru,to uz bych fakt nedala :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak já prodala za 630,-. Mohlo to být lepší, ale aspon tak :slight_smile:

Kacici: Blanka tohle tričko měla když ji byli cca 4 dny, protože jsem menší tenkrát neměla, takže taková nouzovka, ale nosila ho pak ještě na půl roce a možná i dýl v pohodě :wink:

Bebulka1: tak t vám je brzy líp, třeba si jen přeplácala žaludek.
6. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jsem to prokaučla ... a to jsem byla i na Moravském kurňajz ... no tak jarní :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Já prodala 6 věcí z 11 za 320 myslím a nakoupila už nevim za kolik ale bylo to míň tak dobrý. Za rozdíl jsem Vadně koupila mrňavý lego duplo,my ho doma nikdy neměli byla to hračka pro pracháče tak jsme si to užili obě. :grinning: a v pompu jí miloš koupil obrovský duplo Krmení v ZOO,to schováme k narozkám. tak nákupy teda dobrý
6. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Já prodala za 464,- a zbytek asi hodím od 1,- do aukce. Co s tím :grinning:
6. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
kacici: nezoufej :wink: mi jsme jí tu všera nechali lítat jen tak a počůrala to tu kde mohla :sweat_smile:
Na nočník už si 2 den sedne, ale nic neudělala, to až během chvilky co z něj odejde :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Krásnou noc,
se máte že jste toho tolik prodali.Já něco nakoupila ale prodala jsem velký koluvý.Byla jsem tam na půl desátou.Zaregistrovala jsem tam Bebulku a Lenku.Byla jsem tam s kámoškou takže jsme drbali a zahlídla jsem holky jen jedním okem.Takže se omlouvám jestli jsem budila dojem že nevidím schválně.
6. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz
Holky držte mě dneska palce, jdu řešit s naší drahoz policií nedoručení zprávy o té naši krádeži peněž. Bylo nám zděleno že do tří měsíců nám musí poslat vyjádření jak to všechno bylo aby jsme mohli na pojišťovnu a už jsou to čtyři měsíce a poslali kulový! :angry: Tak tam jdu dneska volat a jsem zvědavá co se dozvím :angry:
7. říj 2009 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.