• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Tak to držím palčky.Je jasný že oni se nepřetrhnou.Bohužel.
7. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
tak jsem se opět dozvěděla kulový a mám se jít zeptat do Malšovic, jelikož prý dopadli pachatele tak se to protahuje :angry:
7. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Holky,
tak noc mých snů. Matěj řápal jak tuberák a nemohl zabrat, pak ho vzbudil slejvák a Adéla blila naposledy v 7 a pak sice přes noc natahovala, ale spala celou noc a jediná maminka vypadá jak tělocvična /kruhy pod očima/ a děti tu lítají jak kdyb se nic nedělo.
7. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
bebul:život snů na mateřský :grinning:

konja:aspoňje zjebej že neposílaj zprávy jsou povinní tě informovat že ho dopadli
7. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Baru,já se radovala jak rychle si Adél zvykla spinkat sama v pokojíčku a už týden se u ní s Petrem celou noc střídáme.Na dnešek to bylo o 5 minut lepší ale žádná sláva.Copak jsi včera nakoupila? Jak jsem tě zahlídla s tou mega taškou,tak jsem si říkala že už na nás asi nic nezbylo.Neboj,myslím to v dobrým. :wink:
7. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
lenkabu: jo, to ěm informovali dnes v telefonu a ještě dodal, že to snad vím, že to bylo v televizi. Tak nevím jestli si ze mě dělal prdel či co :sweat_smile: Každopádně tam pošlu manžela, já na ty pitomce nemám nálady. :rolling_eyes:
7. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Konji,když tenkrát vykradli mamku,tak se policajti ani neobtěžovali dát vědět jak pátrání pokračuje.Pokud vůbec pátrali.Asi těžko když se na tom sídlišti krade stále a pořád. :confounded: .A mě když ukradli kolo,tak to semnou sepsali a ještě mi řekli že si to kolo stejně poznám sama,takže kdybych ho viděla někde v bazaru nebo tak, tak ať jim zavolám a oni tam přijedou.
7. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
madlina: jo tak s tím kolem to samí řekli manželovi :zipper_mouth:
7. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
madli: ono to jen vypadalo kolik toho mám, ale měla jsem tam jednu zimní bundu - buřtíkovku a jednu teplou zimní kombinézu z texu na Matýska a to je vel 128, tak mi to zabralo celou tašku a ty 3 tričky a 4 mikinky už byly jen takový bonbonek. Ale zase jsem tam asi 3 stejný tašky věci nanosila a většina se mi jich bohužel vrátila zpátky. No úspěch u nás nic moc, ale aspoň mám zase děti oblečený. Na jaře to zkusíme znovu a co se neprodá, tak tam asi nechám na tu charitu, teď jsem tam nechala 2 tašky věcí, ponožky, punčošky, rukavice... který se mi nechtělo dávat po kuse po 5ti korunách do bazárku.
7. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Pomáhat a chránit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já taky s prodejem spíš nic než moc.Zkusím zajet odpolko do Krtka a uvidím.Tam je doba po kiterou to tam nechávají asi 3 měsíce.Když se to neprodá,ta to dám na charitu.
7. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Leni tak to je přesný :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
konja - k této poslední debatě se nemohu nevyjádřit :unamused: . Bohužel si teď přesně nevzpomenu, jak je to v zákoně s informováním oznamovatelů, potažmo poškozených co se stádia trestního řízení týče (podepsal se na mě dost vysokou měrou dlouhodobý pobyt doma na mateřské :grinning: :grinning: ), ale pakliže by byla věc ukončena/odložena, určitě byste se to včas a oficiálně dozvěděli. Myslím jen, že pokud jste trestní oznámení podávali na obvodním oddělení, tak jste měli být informováni, že věc byla postoupena na okres do Malšovic. Pokud by ale měli informovat každého, pořád a o všem, tak by skutečně nedělali nic jiného. To, že pachatele dopadli v televizi proběhlo (i když já zprávy nesleduji, tak toto jsem zaregistrovala a vzpomněla jsem si na Tebe, Dany a chtěla jsem Ti to i napsat :wink: ). Podle mě je to chválihodné a znamená to, že zřejmě budete v nejbližší době opět vyslechnuti jako svědci (a v řízení před soudem ještě jednou - vopruz, uznávám :angry: ). Tu ukradenou částku nějak řešíte s pojišťovnou? Teď, když konkrétnímu pachateli bylo sděleno obvinění a případ směřuje dál k soudnímu řízení pro Vás představuje šanci na to získat peníze zpět. Ovšem pokud si na pachateli bude mít co vzít, že :unamused: . Tak hodně štěstí. A ještě jednou díky za ten doklad :wink:.

bebulka - ať je Adélce brzy lépe :wink:

madlina - tak to jsi na burze ve frontě musela vidět i mě :grinning: . Protože já jsem tam viděla jak lenkabu, bebulku, konju i kacici. Dorazila jsem na desátou. Jinak pokud bych měla vyjádřit k burze já, tak jsem byla hooodně zklamaná. Jsem asi zvyklá na něco jiného. Koupila jsem jednu žlutou mikču z HM a jedny fusky.
7. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
bambik:ono to bylo na dlouhý hrabání když jsi chtěla nějakou pěknou věci mezi lidi :slight_smile: já vyhrábla dost dobrý kalhoty a bundu :grinning:
7. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Bambík máš pravdu.Opravdu jsme se tam motali nastejno.Ale jak už jsem psala,byla jsem tam s kámoškou tak že jsme drbali a drbalia..No znáš to. :slight_smile: .Jinak jsem toho taky moc nekoupila.Jednu zimní bundu,roláček a nějaký triko.To so jsem potřebovala bylo buď malí nebo naopak veliký.Co jsem nesehnala tam,jsem odpolko koupila v Předměřicích.

Leni vyjste tam snad s Bárou spali už od pondělka,ne? My dorazili malinko po půl desátý a vy už jste tam řádili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.
7. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Bambík,kdy chodíte plavt? Jestli teda ještě chodíte.
7. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
madlina - bohužel už nechodíme :unamused: . Včera jsme začali docházet na cvičení do Sokola :grinning: :grinning: . Je to p...l :grinning: . "Pozor, nástup, vyrovnat, .... "
7. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Jé to známe taky.Taky jsme holky sokolky.
7. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
7. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Bambik: no s pojištovnou by jsem to ráda řešila, ale nemám z policie nic v ruce, tak se nemám čím ohánět a doložit že jsme byli opravdu vykradeni. Proto mě to štve, mám strach aby mě pak v pojištovně neřekli, že to hlásím moc dlouho, nevím jak to v takových případech chodí :confused: A doklad ti pomohl? Vzali vám to ? Já jsem se tě ani nestihla zeptat, byla jsem z dětí nějaká úplně vyřízená, protože Blanka pořád řvala tak jsem ji skoro celou dobu nosila v náručí až mě křeč do rukou brala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak Filip, že tam svetr zapoměl atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
madli já zapomněla v kolik to začíná a koník zrovna nešel tak jsem šla na půl devátou :sweat_smile:

jé v sokole musí být prča :grinning:
7. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Adélka už je v pořádku, dneska už o dietce nemůže být řeč. Nechtěla jsem jí nic krom rohlíku dát, tak si vzala boty, zdrhla na zahradu a tam se obsloužila. Sežrala celý hrozen vína a ještě si vytrhala mrkev a jen opláchnutou si ji cpala do pusy mezi tím vínem. No holky sranda.
Jeli jsme na kolech s Matýskem na kaštany do školky a holky, pláču, už je to fakt velikej chlap, zvládá na kole z Březhradu do Kuklen s přehledem. Po straně šlape jak drak. Nějak rychle mi to roste.

Madli: ne já s Aduš dorazila asi ve čtvrt na deset, Lenka s Dany tam už byly, tak jsem se k nim vmíchala no apak přišla i Kači. Hele omlouvám se spíš já, protože já si Tě tam vůbec nevšimla. Ale taky je to zapříčiněno tím, že tam bylo strašně moc známých...
Bambi: Ty jsi dělala u policie??žejsi v tom tak sběhlá??
A já stále přemýšlím odkud Tě znám, protože Tebe a Kačku mám v hlavě, že už vás znám z dřívějška a ne jen tady z koně. Kačku asi teda z předporodního kurzu u Chvátilky, ale Tebe fakt netuší, netuším...
7. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
konja - krom trestního oznámení asi nic jiného mít v ruce zatím nemůžete. To pojišťovně nestačí? Když já tohle vážně nevím. Naštěstí se mi nic podobného nestalo a ani jsem to v práci neřešila :unamused: . Nevím, jak pojišťovna plní, když by byl pachatel známý, resp. soudem uznaný vinným :confused: . Aby Vám neřekli, že se máte s náhradou škody obrátit na soud, resp. ji sami vymáhat na něm :angry: . Nebo možná budou plnit oni (jako pojišťovna) a pak si to z něho vytlučou sami. Těžko říct, nechci Tě děsit. Zjisti si raději na pojišťovně, co po Vás konkrétně potřebujou a jestli tam je nějaká lhůta, abyste to neprokaučovali. Jinak dnes jsem koukala na bankovnictví a peníze od pojišťovny jsou tam, takže opravdu žádný problém nebyl. :wink:

bebulka - tak Adélka se ve světě rozhodně neztratí :grinning: :grinning: :grinning: . Jinak já jsem vyšetřovák v záloze :sweat_smile: :grinning: :grinning: . A odkud bychom se mohly znát, to také netuším :confused: . Až se uvidíme osobně, můžeme probrat životní etapy a třeba se dopídíme :grinning: :grinning: . Nechodilas na základku na Habrmanku??
7. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Holky jsem totálně na....á. nesla jsem do dětskýho bazaru tašku věcí po Adél.nakonec jsem jim tam nechala tri věci a ty ostatní ani nevyndala.Vždycky na to koukla a prej tohle ne,to se neprodá atd.A ty směšný ceny co mi za to nabízela.Málem jsem ještě musela zaplatit aby si to vzala.Prej mají moc věcí nemůžou brát všechno.Tak (pííííp)proč nenapíšou ceduli že nic nevykupukou.No nechápu.Autobus domů nám jel až za půl hodiny tak jsme přešli silnici že pojedem na nádraží a pojedem tam odtud.Hm,nasedli jsme ale do jinýho autobusu takže jsme jeli úplně jinám.Tak jsme na další zastávce nastoupili do autobusu konečně na to nádraží,tam nasedli na autobus domů.Konečně správnej.A ty věci jsem donesla na charitu pro děti.I Adélka měla radost že jsme udělali dobrej skutek.A aby toho nebylo málo tak cestou domů lezla po lavičce a pozádech žuchla dolů.Ještě že bylo venku hezky.
7. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Markét, klid, když jsem naposledy byla v krtkovi, tak tam měli naprostý prd a to co měli bylo hnusný a drahý, tak z něčeho žít musej. Naposledy jsem tam něco koupila, když jsem byla těhule s Adélou a od té doby tam snad ani nechodím, protože nemám hlídání a ty komentáře, když si Adélka půjčí ty hnusný oježděný motorky a sedí na nich, natož abych tam šla i s Matýskem, tak radši chodím tam, kde jim dítě nevadí.

Já teď objevila super sekáček v Opatovicích, mají tam i věci na maminy. Aduš má dvoje krásné šatičky, tričko s dlouhým rukávem a já super sukýnku a to vše za 150,- no nekupte to. Šaty HaM, Next, next tričenko a sukeň byla nová wollis ještě s visačkou.
7. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak koukám, že dnes nikdo nemá dobrý den :angry:
Já jsem tak nasraná, že nevím jestli mám řvát nebo brečet :angry: :angry: :angry:
Samozřejmě s tím kočárkem to byla nějaká kurva zlodějská a byl to podvod!!!
Takže my jsme momentálně bez kočárku. napálenejch bude hodně, takže místo radosti z kočárku budeme hromadně
sepisovat trestní oznámení. Neserou mě ani tak ty prachy jako to jak jsem debilně husa naletěla.
Další paní z kterou jsem ve spojení je na nervy, protože ta taky prodala kočárek, poslala jí 17.000,-
je bez peněz a bez kočárku.
Já tedy toho X-landera ještě mám, ale nemám v plánu paní napsat, že z toho nic nebude, ona se na něj strašně těší a je to ještě navíc pro postiženou holčičkou :cry:
Teď jsou zrovna v nemocnici musela s malou na operaci, takže zatím ještě můžeme alespoň x-landera využívat.
7. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Toto mi teď hvězda napsala:

To si klidně podejte mám čisté svědomí a vše mohu doložit, nenechám se zde špinit když jsem nic neudělala a je to chyba úplně jiných lidí. Ráno to budu řešit já protože už toho mám dost. Jana
7. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
kinsli - nějak mi něco uniklo :confused: . Ty jsi chtěla kupovat nový kočárek?? A už si za něj poslala peníze?? Taky mám na mmb spooooustu špatných zkušeností podobného rázu. Nakonec jsem ale vždycky z těch (píp) peníze dostala. Je to ale nehorázný !! :angry: :angry:

Jinak holky, které přeze mě máte objednané hračky, tak snad budou v pátek. Tedy bohužel krom vláčků, protože ty nejsou ani u dodavatele, ale až budou, tak je pošlou dodatečně. Taky jsem myslela, že mě klepne!! :angry: Protože v přehledu objednávek jsem měla 21. psáno, že se objednávka "vyřizuje" a od té doby nic. Tak jsem se minulý týden dotázala, jak to s mou objednávkou vypadá a přišlo mi, že vláčky a nářadíčko není skladem, že mají mnoho práce díky veletrhu v Praze a blížícím se Vánocům a vedení je kdesi pryč a že peníze nemají ještě připsané (posílala jsem je hned toho 21.!!). Dnes jsem se s nimi konečně domluvila. Platbu dohledali a balík s většinou zítra odešlou, takže bych snad v pátek mohla mít věci u sebe :wink: . Pak se nějak dohodneme na předání.
7. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
kin: máš odkaz na ten kočárek, co jsi chtěla?
7. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
bambik: ano koupila jsem jiný kočárek, tak jsem hodila na MMB x-landera a ten se do 2 hodin prodal.
Teď jsem se bavila po skype s jinou maminkou, docela jsem fakt pokecaly :grinning: :grinning: :grinning:
Pořád tajně doufáme, že kočárky přijdou.

Když jsem psala té paní od které měl kočárek být, že co mě nejvíc štve, je že jsem jak ta husa naletěla tak mi odpověděla toto: Tak mě jste určitě tedy nenaletěla a zítra vám to scenem pošlu doma scener nemám Jana
7. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.