• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
autor
markytkaaa: Nemám, měl to být její kamarádky
Měl to být tento v plné výbavě.

sporťák, 2x taška, slunečník, zimní fusak a ještě myslím něco. Bylo k tomu fakt hodně.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26526240&tab=2

tento odkaz je pouze kvůli fotce, s tou paní nemám nic společného.
7. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
kinsli:to je sviňárna teda,to oznámení podejte

bambik:mně je to jedno,ten vláček plánuju k svátku v únoru :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Kinsli: na kočárky je asi blbý ovzduší! Já jsem taky nasraná až víš kam. Hodila jsem kočárek na aukro za 3500,- (hl.korba, sporťák a autosedačka, vše Chicco), druhý den už byla cena potvrzená, tak jsem se radovala, že už konečně bude kočár prodanej, no a co myslíš? Aukce skončila, já chlapovi napsala a nic. Tak jsem pátrala a konečně jsem zjistila,že zase hovno z toho! Chlap napsal asi hodinu před koncem, že žádá o zrušení příhozu a výmluva - manželka koupila kočárek od kamarádky, já o tom nevěděl!Ale nejlepší je, že ani nedokáže napsat pravdu a trapně se vymlouvá na manželku a kamarádku a přitom koupil jinej kočár na aukru hned druhý den co přihodil na náš! Má tam totiž od toho chlapa hodnocení! :angry: A nemohl to napsat dřív! Já jsem taky nasraná jak víte co, protožře teď budu platit zbytečně za aukci, která je prostě k prdu! Kdyby jste holky věděli o někom kdo čeká miminko a shání kočár, tak mám jeden volný k prodeji! Já už nevím jak se ho zbavit, já ho snad dám zadarmo! :angry:
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Holky a už vám přišla mateřská? Já mám na účtě pěkný kulový, tak už jsem z toho pěkně nas.aná, potřebuju na velikej nákup, už tu není pořádně co jíst! :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
konja: taky čekám na mateřskou ... potřebovali bysme koupit nový zašupovačky do obýváku a jaksi kulový s přehazovačkou hm :unamused: :sweat_smile:
8. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
konja: na aukru můžeš zažádat o vrácení provize, snad to nebude problém, já osobně s tím zatím zkušenosti nemám ...
8. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
markytkaaa: tak to zkusím, díky za typ. Snad se podaří :wink:
8. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
konja: 100% žádej o navrácení provize a chlápkovi dej negativní hodnocení, ať si nemyslí, že je to jen nějaká hra.

Já pořád tajně doufám, že kočárek přijde. Už jsem ztrácela naději, protože kamarádky MM pracuje na PPL a ten mi rno psal, že balík na moji adresu žádný nejde. Tak jsem psala té paní jakou přepravní službou jde a ona odepsala DPD. Tak jsem k nim psala a ty mi zase odpověděli, že zásiku bez 14 místného kodu nedohledají. tak jsem opět pasla té paní a ta odepsala, že není doma, že až přijede tak mi číslo pošle. No fakt na palici. Z takových to obchodů už jsem vyléčená.

Jinak mateřskou také nemám.
8. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
kinsli: a ona prodala ten kočár víc lidem? Nebo v čem je ten problém? Někteří lídé jsou kur.y :angry: Kolik si za něj dala?
8. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Mateřská je na účtě :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
já ji tam ještě nemám :cry:
8. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
bambik: tak super, budu se těšit aspoň na deku :slight_smile: A mašinka snad do vánoc dorazí také :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
já mám mateřskou už taky
8. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Kurňa a kde je ta moje mateřská :sweat_smile: :grinning: :grinning: ??

kinsli - taky nechápu :fearful: , proč myslíš, že ho neposlala nebo ho nepošle?

kryserka, lenkabu - doufám, že vláčky také dojdou i když později. :wink:
8. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Já chcu taky mateřskou.Holky u koho máte účet?
8. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
já u český spořitelny a vždy je tam sedmého nebo osmého
8. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Leni já taky,ale ještě mi nepřišel potvrzovacý meil.Tak že bych vyrazila utrácet? :grinning: :grinning: :grinning:
Bambík,písni mi prosím odkaz na tebe na MMB.Taky juknu.
8. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Tak už ji tam mám taky, KONEČNĚ :slight_smile: A taky mám spořku :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
já mám ČSOB a chodí mi vždycky až 9., dřív chodila 7., ale teď už si to tam poněkolikátý držej :frowning2:

bambik: no já už se na mašinku moc těším, Kuba se s ní vyblbne, má takovýhle hračky rád.
8. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Tak kočárek nepřišel ani nepřijde - byl to podvod.
našly jsme jiné maminky které ty samé kočárky vydražily někdy v červnu peníze se jim asi po 5 dnech
vrátily s tím, že zboží bylo při přepravě porušeno.
Dnes dám všechny podvedené maminky do kupy a zítra jdu podat trestní oznámení.
Já se na ní můžu vysrat nejsem žádná spořitelna !!!

Nejvíc mě vytáčí, že samozřejmě věděla, že žádné kočárky nejsou a nechala nám prodat ty naše.
Například jedna maminka s kterou jsem ve spojení prodala kočárek a je úplně v prd..li
jelikož jí zaslala 17.000,- a je bez peněz a bez kočárku s 4 měsíčním miminem.

To tý svini fakt nedaruju :angry: :angry: :angry: :angry:
8. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
To aukro plny podvodniku, taky jsem tam nalitla, ze se takhle ty mrchy vzdycky napasou na maminkach co? vzdyt i ty duchodci maj vic a to zivej jen sebe, ach jo, to je svet! Ted uz nakupuju jen od hradecaku a tam, kde jsem schopna to os. prevzit.
8. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
kinsli určitě to podej,peníze určitě dostanete zpátky
8. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Kinsli: Tak snad se ti taky aspoŇ vrátí peníze. Držím palce :wink:
8. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
ahoj,
bambik - to je super, už se na odrážedlo těším :slight_smile:
teda koukám jak máte negativní zkušenosti s MMB, aukrem, musím to zaťukat, jsem byla zatím vždy spokojená
bambik, madlina - do sokola chci taky chodit, snad příští týden se zadaří, zatím nám do toho vždy něco vlezlo :unamused:
8. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
že bysme si přibrali s Adél ještě jedno cvičení? Abysme chodili společně. :wink:
8. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kinsli: to je teda fakt hnusárna, ale mně už se na MMB taky stalo, že mi někdo přihodil na aukci a pak nic, ticho po pěšině. Teď řeším už měsíc paní, koupila si těhu balíček oblečení a od té doby jen jeden mail, že je na rizikovce a stále nemocná a že peníze pošle až se trochu zmátoří a měsíc nic. Včera už jsem ji napsala negativní hodnocení, a okamžitě reagoval manžel, že je žena na rizikovce a teď 2 dny v nemocnici a tak peníze nemohla poslat. No to mě ale fakt nezajímá, tak snad na poštu dojít mohla, nebo tam mohla poslat manžela ne??? Pokud jí bylo tak blbě jak mi teď pán psal, tak snad ani nebude vysedávat u počítače. Přijdou mi to jen hnusný výmluvy. Mě to taky nebaví, měsíc čekat mít tu připravený balík... Fakt jsou lidi vyčůraný jak mraky.
9. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
No tak holky to je mazec :angry: ta slepice ze mě dělá akorát debila. Napsala jsem jí ať mi pošle z banky výpis za odeslání částky a ona mi poslala nějaký sken. Navíc to nebylo ani z český spořitelny.
9. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
kin: jsou tam alespoň tvoje data, myslím číslo účtu... nebo si prostě dělá jen prču. Fakt neváhej a běž na ni podat to oznámení.
Hele a písni ID na MMB, kámošky tam docela dosta nakupují, tak ať víem na koho si dát bacha. teda pokud to bylo na MMB
9. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
bebulka1: ID Vám je na nic účet je zablokovaný a už si jistě udělala nový. Ukládám kopii toho cancu k sobě do alba.
9. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
kinsli: to je teda k vzteku :angry: A proč jste vůbec chtěli ještě kupovat kočárek? Máte ještě golfáky, ne? Ty starosti Ti teda vůbec nepřeju :rolling_eyes:
9. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.