• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky, musím se pochlubit :slight_smile: . Včera jsem v rychlosti navečír vlítla do Krtkova ráje a sehnala jsem tam nádherné zimní Santéčka, jako nové za 120,- Kč !! Mám z nich ohromnou radooooost :grinning: :grinning: !! To bych na MMB nepořídila ani náhodou.

Jinak holky, PPL dnes nedorazilo :angry: , tak snad v pondělí a pak se dohodneme :wink:

kinsli - tak držím palce, chce to pevné nervy :unamused: . Zkoušelas tu podvodnici na MMB vyhledat v inzerentech i přes jméno a e-adresu, jestli už není nově zaregistrovaná?? Já už mám v nespolehlivých inzerentech pěkně natřískáno.

madlina - já hračky neprodávám, jestli si kvůli tomu chtěla juknout ke mě na MMB. Jen jsem dělala hromadnou objednávku na www.caryfuk.cz . A cvíčo by asi také nedopadlo, páč my chodíme do Sokola ve Smiřicích a předpokládám, že caryfuk bude chodit někde tam u nich :dizzy_face: .
9. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
tak dneska jsem si pěkně pohrála :slight_smile: Ta je pro kamarádčinu maminku :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3385498&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
konja - tedy, klobouk dolů :wink: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
zdravím,

Bambi,tak to máme smůlu.Myslela jsem že máš obchůdek na MMB.

Konji,nemám slov.Nááádhera.
10. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj chci se zeptat přímo v HK nějaká kavárna,cukrárna nebo něco s koutkem pro děti? aby se tam zabavilo 2letý dítě, kdyžtak prosím od IP.nejlépe někde v okolí futura ale není podmínkou. :wink: díky moc
10. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
konji: to teda fakt smekám, jsi šikovná. tohle bych neudělala ani kdyby mě polibila múza svatá. Jsi moc a moc šikovná :wink:
10. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Herto písla jsem ti do IP.
10. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Holky volám hlasitě SOS

nemáte některá kamarádku nebo nevíte o někom kdo má sporťak Casualplay S4???
Potřebovala bych jen do něj zkusit posadit Kačku. Jedna maminka mi totiž psala, že její 20m dcera se do kočáru nevejde. To mi přijde hloupost, ale chci mít raději jistotu, že je to ok.

Zkoušeli jsme John nell a tam ho nemají. Vesnu jsme dnes nestihli, protože Lukáš spí po noční :frowning2:
10. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojda Kinsli, zajeďte do Chicca tam ho mají :wink:
10. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
ahojky, sháníte tady ještě někdo tu zimní soupravu/kombinézu od Tchiba z letošní kolekce? Pokud jo, tak mi písněte do Ip,vím kde ji mají :wink:
10. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
PS: jen holčičí
10. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Kinsli: jestli to nebude tím, že její 20 měs. dcera má rozměry naší Adélky, a ne Vaší Kačky. Neřeš to :grinning: .
Na HC jsou holky co si ho kupují pro dvouleťáky, to už bych fakt neřešila, protože Aduš už tak 2 měsíce v kočáru být nechce, chce buď šmajdat sama nebo nosit na koníčkovi nebo jezdí na motorce, do kočáru jsem jí dostala jen teď jak blila a šli jsme pro Matěje do školky.
10. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
verusinek: Moc, moc díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
V pondělí se tam zastavíme :wink:

Máš to holka za pár, přeji rychlí porod :wink:
10. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
bebulka1: Měla jsem nejlepší nabídku od jednoho pána za 7500,- a prý je ve 100% stavu jako nový :dizzy_face: :dizzy_face:
Že mají kočárků víc a tento není převážený v autě :wink:
Tak, že snad nemá ani škrábanečky :grinning: :grinning: :grinning:
Do nového se mi jít nechce ve John Nellu za něj chtěli 12,800 + 1,200,- vložka
= 14000,- a to mám tamten za polovinu a ještě se slunečníkem :grinning: :grinning: :grinning:
Ten tedy nepotřebuji ale když už je :wink:
10. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Kinsli díky moc snad to bude rychlé..... tak ať vám kočárek padne a nemusíš vybírat jiný
:wink:
10. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
verusinek: 4. listopadu? to má manža s tchánem svátek a tchán navíc narozeniny. Rodiče neměli moc fantazie :grinning: . Taky přejeme supr rychlovku a kráááásný zbytek těhulkování bez sloních komplexů.... prostě pohodááááá.
10. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Bebulko díky moc :dizzy_face:
No on malej vyleze podle všeho dřív, kéž by :dizzy_face: :grinning: už se ho nemůžem dočkat.....
10. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Holky, neprodáváte ještě některá nebo nevíte o někom, kdo by prodával monitor dechu?
12. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tak, Danda konečně spí a já jsem mohla prolézt krabici s hračkama :grinning: . Teď už se můžeme dohodnout na předání :wink: . Buď přijedu na nějaký srazík do Hradce a nebo kdo chce, může nás navštívit, budeme rádi. Jen Daneček je momentálně indisponován :frowning2: , od soboty má horečky (ale řádí jako černá ruka :grinning: ). Platbu také nechám na vás. Osobně nebo kdo chce, může poslat kačky na můj účet.
12. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
krys - máme ho, ale neprodáváme. Necháváme si ho pro druhé mimi. Chceš ho půjčit?
12. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky, teď mám zase prosbu já :unamused: . Nevíte některá o nějaké pracovní příležitosti? Moje mamka je v částečném ID a shání něco na pár hodin. Nějakou výpomoc, úklid, apod. Za případné info do IP moc díky. :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Pavli: my jsme taky ještě furt marod, tak mi prosím písni, kolik peněz Ti dlužím a číslo účtu a já Ti to zrovna pošlu, ať Ti nedlužím :wink: Týjo, no kdybys nám ho byla ochotná půjčit, byli bychom Ti neskonale vděční :wink: Já ho měla slíbený od kamarádky, ale nakonec to nějak nedopadlo, pak mi ho slíbila půjčit druhá kamarádka,a le její ségra ho mezitím prodala :cry: A nový se nám kupovat kvůli jednomu prckovi kupovat nechce, když to stojí takový nehorázný práchy :frowning2:
12. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
bambik - super, můžem se odpolko stavit? budeme mít cestu kolem vás :slight_smile:
krys - chceš vzít věci od bambika?
12. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
caryfuk: No to bys byla zlatíčko :slight_smile: Ikdyž bych teda Pavlu už strašně ráda viděla, ale my se asi jen tak nevykurýrujem :cry:
12. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Bambik: taky mě prosím písni částku a číslo účtu abych ti to mohla poslat a na předání se už nějak dohodneme, potřebuju to až na 2. prosince, takže času dost
:wink:
12. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
krys - určitě se dohodnem :wink: . My ho prodávat zatím nebudeme a těhu taky ještě nejsem :grinning: :grinning: , tak nám leží ve skříni.

caryfuk - jasně, stavte se, ale nebudeš se na mě zlobit, že Vás nepozvu dál :frowning2: . Jak jsem psala, Danda už má třetí den teploty a navíc tu odpolko budu mít na návštěvě mamču. Hodím Ti to oknem :grinning: :grinning: . Jinak bych vas taky moc ráda viděla. Až se kluci vykurýrujou, tak se domluvíme.

lenkabu - prosím tě, ty už jsi pro Vandičku sehnala tu kombinézu od HM? Jak jí je?? Sháním se totiž po nějakém oblečení do sněhu a nevím, zda by mu ta nejmenší TCM velikost 86/92 nebyla ještě moc velká. :unamused:
12. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
lenkabu - kecám HM, jasně, že jsem myslela Tchibo :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
bambik - jasně, počítám s tím :wink: budeme zas pádit dál :wink: až bude klidněji, něco domluvíme
12. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
bambik: jsi hodná :wink: až budem všichni zdraví, uděláme spářku :grinning: u nás to je jak v tubrkulozní léčebně, aspoň, že Venda už je celkem v poho a Kuba taky mnohem lepší.
12. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
To Danda zase v sobotu z ničeho nic zvracel a pak mu vylítla teplota přes 39. Po čípku tady vždycky běhal jak naspeedovanej, ale teplotu měl furt vysokou. Dnes to konečně kleslo na 38 :unamused: .
12. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.