• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
chudín, snad bude brzo vcajku. Nám se konečně vyklubaly dvě stoličky, ale další budou následovat, už jemá taky těsně pod kůží
12. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Nevím zda vám choděj letáky z Hyperalbertu, ale mají akce na dětskou výživu. Od 14.10. do 27.10. kaše Humana při koupi 2 ks cena za jednu 29,90 ! :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
konja: a co tam ještě mají? K nám už nechodí letáky vůbec žádný. Sunarky nebo Nutrilon kaše nemají? Jak mi Kuba sní skoro všechno, tak Humanu do něj nedostanu. A na mlíko nějakou akci nemají? Už pomalu začnu Kubu zvykat na UM, ať to stihnu :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Do našich končin už chodí jen leták Interspaaru a Kauflandu :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
bambik: nám už ani to ne, dřív aspoň něco, teď je krize, tak na nás šetří :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj,hlásíme se taky mezi marody.Adélka už třetí den chrchlavej kašel.nasadili jsme Stodal a už je to lepší.Snad se toho brzo zbavíme úplně.
12. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Mají toho víc, tak já to naťukám :wink:

Beba 2 a 3 229,- + cd pohádek
Hami masozeleninový příkrm 250g 29,90,-
Hami mléko 2,3,4 179,-
Hami kaše při koupi dvou cena za jednu 49,90,-
Čajánek čaj v sáčkách 19,90
Hamánek multipack (miska + dva druhy přesnídávek) 39,90,-
Sunárek přesnídávka při koupi 3ks cena za 1 ks 15,93
Sunar mléko 199,-
Sunarka kaše 59,90,-
Sunárek masozeleninový příkrm při koupi 3 ks cena za 1 ks 24,60
Sunar 24 199,-
Nestlé kaše při koupi 3ks cena za jeden 48,60
Čaj Hipp 69,90
Hipp menu 39,90
12. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Akce na Sunar je ve Sparu za 199.

bambik:dneska jsem tu soupravu sehnala..díky zusmě za tip,měli jen holčičí a poslední a velikost 86/92 jí bude dobře,ale ona je obr
12. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Ahoj mechovandy :slight_smile:

Taky se hlásíme mezi marůdky :confounded: Ten teplotní výkyv asi musí skolit každého :pensive:

Ten Hamánek multipack je super :slight_smile: Já jsem ujetá na to plastový barevný nádobíčko, takže ty misky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
lenkabu - jak je Vanda velká?
12. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
13,70 kg asi a v roce a půl 86 cm ale už bude 100% aspoň o dva větší.
12. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Leni tak super že jsi sehnala. Tak budou v zimě holky stejný :slight_smile:
12. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
markytkaaa: taky jsem jednobalení koupila, je to moc hezké nádobíčko, takže asi koupíme ještě jedno (nebo dvě :grinning: )
12. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
bambik: až budete zdraví tak písni, rádi se stavíme na pokec :wink:

Kačka má líbací období tak fakt až bude zcela fit :wink:
Káťa jediné co měla byla 2x střevní chřipku, takže je na to fakt háklivá, to by jsme Vám moc nepoděkovali :sweat_smile:

Jinak holky to musím říct jednu storry. Byli jsme u Kámošky na návštěvě a ona vyprávěla jak její dcera ( 5,5 let ) přišla ze školky za babičkou a říká: Teda baby ty jsi, ale sexy .... pojď budeme se líbat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem myslela, že se uřechtám, tak jsem se ptala Terezky, jestli vůbec ví co to je, tak nám to hned ukazovala a říkala, že se takhle líbají s ondráškem na záchodech, aby je neviděla paní učitelka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 00:38  • Odpověz
Kinsli: :grinning: :grinning: :grinning: Ve školkách se dějou věci :grinning: :grinning: :grinning: Náš mladej zase jednou přišel, držel se za piňďu a říká - podívejte jak ho mám velkýho! Tak jsme se ho zaraženě ptali kde na ten nápad přišel a on, že si ho s klukama při čúrání přeměřujou kdo ho má největšího a on že vyhrál! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Tak co na to říct :grinning: Docela nám spadla čelist :sweat_smile: Já když jsem jednou ve školce dostala pusu tak jsem se z toho rozbrečela a tyhle naše děti už si říkají že jsou sexy a měří si přirození! Řekla bych, že jsou asi kapku v předstihu před naši generací, musíme se s tím smířit :sweat_smile:
13. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
konja: myslím, že nejsou v předstihu před naší generací vyspělostí, ale tím, že určité věci normálně řešíš za pochodu a neskrejváš se. Neřešíš tabu ... Když u nás byla babička, tak manža přijel z práce, na chodbě si svlíknul rifle a tričko a šel se převlíct do domácího a tudíž byl jen v trenýrkách a babička z toho byla v šoku, protože oní i teď po 60 letech manželství se před sebou nepřevlíjkají, chodí do koupelny nebo ložnice a zavírají za sebou dveře. Myslím, že děda babičku v životě nahatou neviděl :grinning: no a o tom to je.
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
bebulka1: no já jsem to takhle nějak myslela, že když jsme byli malý tak jsme za vrchol všeho ve školce považovali držení se za ručičku a byly jsme z toho odvaření, takovéhle blbnutí (teda aspoň já) jsem zažila až někde na základce, že kluci utíkali s pravýtkama na záchod :sweat_smile: No a teď už to dělaj kluci ve školce :sweat_smile:
A s tou babčou to bylo u nás něco podobného, jednou jsem od ní dostala kázání, že když se budu takhle před svým chlapem producírovat (myslela tím, že se před ním převlékám, klidně si je tak přejdu po bytě, atd.) tak to pro něj nebude nic vzácného a nebude mě chtít protože mu zevšedním. :sweat_smile:Jako asi na tom něco bude, dřív stačilo aby ženská ukázala kotník a chlap z toho byl paf! :grinning: Dnes aby to chlapa ťuklo, tak se musíš kroutit pomalu jak nahá barová tanečnice u tyče a s největší pravděpodobností ti stejně řekne - " co děláš?" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Tak nevim můj děda tvrdil že jestli se nenaučim vařit tak si mně vezme jedině nějakej grázl :grinning: A když se v televizi objevila ženská v podprdě tak mně ještě ve 13 posílal pryč z pokoje a babička volala fůj :grinning:
13. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
tak s tím vařením jsem na tom bledě a tak si mě asi vzal nějakej grázl :grinning: , ale já jsem na to šla od lesa a vzala jsem si kuchaře, tak to asi nebude tak horký
13. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Lenkabu: jo, tak to bylo asi všude stejný. Nevím už jaký to byl film, ale moc dobře si pamatuju jak mě vyhodili od televize a já pak seděla potajmu za dveřma a čučela klíčovou dírkou na to jak si tam dva polonazí (rozuměj v trenkách a košilce) dávaj pusu :grinning: Byl to takovej adrenalin, že si to pamatuju do teď :grinning:
13. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Holky tak to já byla ve školce akčnější :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Samozřejmě to znám jen z vyprávění od mamči.
To mi prý byly cca 4 roky, když mě chytla učitelka s nějakým chlapečkem na záchodě,
s tím, že jsem si tam strkala jeho pinďu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Když na nás učitelka přišla tak prý byla v šoku a prala se nás co tam děláme, tak jsem odpověděla, že
zkouším jestli mi tam ten klacek bude držet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mamku si prý pozvali do školky, a říkala, že by se v tu chvíli raději v prd... viděla :grinning: :grinning: :grinning:

No jo znáte to co se v mládí naučíš ve stáru jako když najdeš :grinning:
13. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: kinsli no to je vostrý teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: synovec měl teď průser jak brno ve škole páč vošahával spolužačky (ony to chtěly teda),prej je píchal prstem mezi nohy a sahal jim na prsa. a doma pak sestřence řekl že v léě když spal s kamarádkou ve stanu tak si lehli na sebe a hejbali se protože si chtěl zkusit ten sex. :grinning: ale prej to bylo blbě,protože mu pak Vojta ve škole řekl že se měli svlíknout :grinning: :grinning: :grinning:

jako tohle řešit ve škole tak se smíchy po.... asi,to mně čekají věci

já dostala první pusu v první třídě,ve školce mně jen jeden hajzlík šikanoval,jsem brzda
13. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
lenkabu: tak to je vostrýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
Já dostala první pusu od kamaráda ve školce. Brutálně jsem se rozeřvala a bylo po kamarádství :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
ahoj
hlásím se po delsí době, ale nějak nestíhám. Chození do práce, dítě, domácnost a kroužky nás nějak zaměstnávaví víc než jsem čekala :slight_smile:

jinak koukám co to tu máte za téma :slight_smile:, já jsem ve školce taky dostala první pusu a dokonce jsem s tím dotyčným plánovala svatbu :grinning: . Domluvili jsme se, že pro mě přijede 16 (busem) a budeme bydlet u něho a koupíme si černobílou TV :grinning: :grinning: :grinning: Ve škole (1st) už jsme si s klukama ukazovali co to tam máme...

jo ještě jsem chtěla, denska jsem byla s Bubli v Barbánku a domluvily jsme se, že bychom šly ve čtvrtek na víno. Chceme jít do Sportu na náměstí, tak dejte vědět, kdo by se přidal :grinning:
13. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
markyfrana: U mě zabito :frowning2: Lukáš má odpolko, tak snad příště :wink:

lenkabu :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
čtvrtek je nadějnej :slight_smile: v kolik?
13. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
marky: já bych snad taky mohla dorazit, doufám :slight_smile: Máš můj obdiv, co všechno stíháš :wink: My teď byli nemocní, tak nějaké to rozptýlení jen přivítám, dokud můžu :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
u nás to nejde. Tatínek se vrátil po měsíci z Peru a tak bude vyprávění... vínečko si dám doma v teple. Na kolo už to není a jinak bychs e tam asi nedostala :grinning:
14. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky! :wink: Ahoj marky, jsem si říkala, co se s Tebou děje :confused: , že ses tak dlouho neukázala.

Tak to já si toho ze svého dětského sexuálního života moc nepamatuju :grinning: :grinning: . Jen, že jsem se u nás na dvorečku za barákem ve křoví pusinkovala s nějakým chlapečkem, to bylo asi v tom školkovém věku a pak jak jsem někdy v první nebo ve druhé třídě "souložila" se spolužákem Martinem. Jak psala lenkabu - vykonával na mě ty pohyby :grinning: :grinning: . Ale jak jsme na to přišli, to netuším :sweat_smile: :grinning: :grinning: .

Holky, nechcete se sčuchnout až ten další čtvrtek? To jedu navečír do HK na schůzi, že bych to vzala při jednom :wink: . Ráda bych Vás viděla.
14. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Od dneška mají v Tescu akce na hračky. Byla jsem nakupovat a udělala jsem při tom Vánoce :grinning:. Pro ukázku:

Vláčkodráha dřevěná (40ks) 199,90

Puzzle dřevěné 3 ks (vhodné právě tak pro naše caparty) 39,90 !!!! Mám hnedka dvě, nemohla jsem se rozhodnout který :grinning:

panenka (miminko) v autosedačce 199,90!!! Už je u nás ve skříni

Kočárek trojkombinace i s taškou na rukojeť a s miminkem 999,-

Golfky pro panenku 129,-!!!!!!

Hluboký kočárek Disney 399,-!!!

Kuchyňka a obchod 2v1 499,-!!!!

Pračka 299,-

Vysavač 199,90

atd.

No maj toho mraky a některý ty ceny mě dostaly do kolen, takže já nakoupila puzzle, panenku v autosedačce,, nějakou modelínu s příslušenstvím pro Fildu, Hvězdářský dalekohled pro Fildu (399,-), a blbosti na Halloween pro Fildu do školky.
14. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.