• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Zdravím,
Konji hezkej sezna.Že bych vyrazila do Tesca? Stejně musím do HM hračektak bych to zvládla při jednom.
14. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Já už raději nikam nejdu, nebo se tu nehneme :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
jojo, taky nejedu nikam. Na Vánoce se vykašlem a asi letos uděláme Vánoce ve stylu zařizování venku a koupíme dětem velkou skluzavku na zahradu a nějakou tu maličkost
14. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
bebulka1: Taky to tak vidím :wink:

Já koupím ten kočárek, a pejska od FP, ten se Kačce strašně líbí, měli jsme ho na zkoušku doma :grinning: :grinning:
a Lukáš ten říkal, že něco vyrobí :grinning: :grinning:
Předpokládám, že to bude něco se spínačem a žárovkami, protože naše nejoblíbenější zábava je dělat blik, blik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
o lampičky mi nejde, ale docela se bojím o telku aby to přežila :sweat_smile:
Už jí raději vytahuji z elektriky, ale ani tak si nedá pokoj a mrší knoflík :angry:

no jo dětičky :zipper_mouth:
14. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj
kdo bude zítra chtít, tak je sraz od 7h ve sportu. většina jde až od 8, ale já se ségrou jdeme už v 7 neb bychom umřely hlady do 8 :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kinsli: tak naše Blanka je stejná, ta zase pořád vypíná počítač :angry: A zbožňuje tel.ovladače a pravidelně přepíná Filipovi pohádky, protože ten si nedává pozor a nechává je ležet kde ho napadne. To by jste měli slyšet ten řev potom :grinning: Máme se na co těšit, protože může být ještě hůř, jak roste jejich šikovnost rostou i jejich nápady. Já teď musela schovat houpacího koníka, protože madam přišla, že na něm může dělat krasojezdkyni a houpe se ve stoje! :sweat_smile: A asi budou následovat i další věci, protože už se staví na židličky, vylezla na hrací stoleček, jezdícího hrocha.... no a vždy když ji včas nechytnu tak si namele kokos a jednou si teda dala docela solidní ťafku do hlavy :confounded: Takže nejspíš budeme mít brzo doma holobyt :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
konja dík za seznam já sháním nějaký golfky na panenku mrknu tam

já dnes dojdu ještě nevím přesně v kolik ale dojdu

ženy Vanda se děsně vzteká já ji asi zabiju.........vám zkopíruju co jsem psala do opic
15. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
od rána sněží,zima jak sviňa,dítě má rýmu a já mateřskou depku asi..................zjišťuju že máma si dost uvztekaný dítě,jsem myslela že ne,ale na xamaze se opět válela po zemi,asi tak třetinu toho provztekala,kdykoliv neni po jejím tak sebou hází na zem znova se zvedá a zase padá a u toho řve matky stejně starých dětí na to s úžasem koukaly a na mně se soucitně usmívaly já měla takovou chuť jí jednu fláknout,ale flegmaticky jsem to řešila tak že jsem opět chodila dokola a zpívala písničku.

tohle chování je u ní normální,já myslela že to mají všechny děti i když Teďák mně teda taky trochuzarazil že poslouchal a na zem se nevrhnul ani jednou bože co to vychovávám
15. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Já nedorazím :unamused: . Dandovi sice ustaly horečky, ale přešlo to ve strašnou rýmu a kašel (ten ještě nikdy neměl). Jak je zahleněnej, tak nemůže spát :confounded: . V noci jsem si to dávala. Tak si to užijte :wink: . Příště :slight_smile: .
15. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
bambik ten příští čtvrtek můžem taky :wink:
15. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jéé,další srazík kterej nestihnu :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Leni dobrá hystorka ale neboj nejsi v tom sama.Včera jsem byla s Adélkou v krámě,zkoušela jsem ji botky a přišla paní s asi stejně starou holčičkou jako je Adík.Holčička dělal blbosti a maminka povídá"přestaň už blůbnout nebo ti nařežu a je mi jedno jestli mě někdo uvidí".A jak to dopadlo? Malá samozřejmě dostala pár výchovnejch na zadek a byl klid.je fakt že u nás to taky většinou pomůže.Jedna na zadek a je klid.A kolikrát už jsem se přesvědčila že nejsem sama.
A neboj Vanda s toho vyroste.
15. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahoj holky,uzijte si srazik,ja bych sla pristi ctvrtek a Peto tobe bych donesla penizky za vecicky :wink: ,jestli pujdes taky,pisni me cenu za ty kalhoty a ten setik pro Terku
U nas je opet marod Terca,ma desny kasel,dostala zatim homeopatika,ale nesmi mezi deti,nakazila by je,takze opet tvrdneme doma :rolling_eyes: Nozicku uz ma o.k.,tak si zase neco vybrala :sweat_smile:
Naty mela v dobe kdyz byl Ales pryc spurt - kojeni kazdou hodinu vcetne noci,takze jsem padala na usta,Terezka do toho vubec nechtela spat,no parada :confounded: Nastesti spurt je za nami,zvladli jsme to bez prikrmu,ale UM jsem si radeji koupila,protoze ten treti den byla krize :sweat_smile:
Akce v tescu,dneska tam jdu se svagrovou omrknout nejake golfky pro Vercu a mozna Terce koupim vysavac pokud tam jeste neco bude :sweat_smile: ,miluje vysavani :grinning:
15. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Zazitky ze skolky jsou husty :grinning: :grinning: :grinning: My si porovnali prirozeni az na zakladce :grinning: ,ale ve skolce to byly pouze nesmele polibky :dizzy_face:
15. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Já koupila ty golfky a nějaký hlavolamy pro synovce,akce fakt dobrý i na hračky pro mimina.
15. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
bebul:na další sraz klidně doraž,domů tě hodím :wink:
15. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Leni: super, díky. Alespoň budeš vědět na tuti kde bydlím :grinning: . No a nechceš dorazit zítra, jestli už je Vanda OK??
15. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Já jedu zítra do pardubic,naplánuju to na příští týden :wink:
15. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Tak další týden beru srazík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lukáš má ranní :grinning: :grinning: :grinning:

Hele holky není tady nějaká hodná duše která by mi zítra vyzvedla na vrátnici v médiu bundu???
Bude tam jen do zítra :frowning2: a mě se tam vláčet přes celý HK nechce :frowning2:
Je na jméno Sychrová.

lenkabu: Vanda dobrý :grinning: :grinning:
To víš osobnost. Mě tohle udělala Kačka jen jednou a to na roce. Takhle se nevsteká, když něco chce tak ječí na celé kolo NÁÁÁ :grinning: :grinning: :grinning:

Je to taky malý smrádě, dnes třeba mermomocně musela ochutnat ledový kafe :sweat_smile:

Teď abych nekecala, ale myslím, že tak od 14-15m začala jíst kačka s námi a už to fakt neřeším
a je fakt co přestala jíst ty šlichty ala brambory, vařené maso a zelenina, tak si myslím, že docela přibrala :dizzy_face:

Myslím, že okolo 10 kg bude na roce a půl mít :grinning: :grinning: :grinning:
už jí i v Ergu cítím, do těch 9 kg jsem nevěděla, že někoho nesu. A když jsme Ergo kupovali tak měla asi 8,5 kg a to jsem fakt místy i zapomínala že jí nesu :grinning: :grinning: :grinning:

Ergo je fakt boží a hodně ho využívám. Teď jak je kosa tak už zase začneme chodit s Ergem pro obědy :dizzy_face: :dizzy_face:

Kačí: prosím jukni se k sobě kolik stály šaty, rolák a vesta. Já si to stranou nikde nepsala, a teď už to mám zaházený dalšími prodeji :wink:
Kalhoty vyšly přesně 284.58 ,- :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
kinsli:budou v médiu od rána?já jedu ráno do pardubic ale předtím bych se tam mohla stavit ale radši mi napiš ráno ještě sms
15. říj 2009 ve 23:43  • Odpověz
autor
lenkabu: Jsi zlato :slight_smile: Prosím dej si upomínku. Se mnou na sms moc nepočítej my vstáváme okolo 9:30h :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz
autor
Je to bunda značky Umbro
15. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz
Tak jsem asi stratila pláštěnku na kočárek :cry: Nevím jak se mě to povedlo, ale nemůžu ji najít a venku je hrozně. Nevíte někdo jestli mají ve Finese univerzální pláštěnky? Musím ji koupit :cry:
16. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Kdyby ne ve finese tak budou mít v opatovicích ve vesně.
16. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj
zítra jedu do Ikei, tak kdybyste některá něco chtěla - písněte do IP. :grinning:

pokud mi do toho nic nevleze, tak příští týden dám srazík s Vámi taky :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Jedeme zítra kolem 8 ráno :grinning:
16. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
lenkabu: Vzpomněla jsi si na mě s tou mikinou???
16. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak pláštěnku už máme :slight_smile: Sice nám nejdřív prodali ve Finese omylem jinou, takže jsem tam utíkala v tomhle nečase dvakrát, ale máme ji :slight_smile:

dneska jsem si zase hrála :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3416655&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Jen mě sejří, že to zítra klidně sežerou a já ani neolíznu :frowning2: :rolling_eyes:
16. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Teda Konji,super vkjon.Klobouk dolů. :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
konja: nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak jsem konečně sehnala oteplováky, tak snad nezmrzneme :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4123121
16. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
kinsli: taky bych potřebovala oteplováky, ale vel. 86 :sweat_smile: Kdyby si na ně ještě někde narazila dej mě prosím vědět :slight_smile:
17. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.