• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Holky chtěla jsem se vás zeptat, jestli by jste měně která z vás nedokázala popsat, kde je v Pardubkách Tchibo, nebo kde jste to kupovali ty kombinézy. Kamarádka něco shání a odkázali ji na Tchibo, ale už ji neřekli kde je :rolling_eyes: Byl jste tam někdo? Nebo jich je tu víc?
17. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojda,rychle jukám než zase zmizím.

Kinsli kalhoty jsou super.Adél měla loni taky takový a byly super.Letos je budu kupovat v soupravě s bundou.

Konji,já vím o Tchibu je n v Afipalíci.
17. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
v Tchibu (je v afi) už žádnou kombinézu nemají
17. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
kinsli:ježiš promiň já si na bundu vůbec nevzpomněla :sweat_smile: zkusim se tam stavit v pondělí,ok?
17. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ženský od pondělí do soboty je v Knihovně v Tomkově (v té hlavní, u Klicperáku ...) výprodej vyřazených knih za symbolickou cenu (většinou to je kolem 2-5,- Kč) :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takový ty brutus rusárny už jsou snad vyhozený ... tak by tam mohli "vyřazovat" něco normálního :grinning:
17. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
lenkabu: Nevím jestli tam ještě bude :frowning2:
Říkala mi, že když si jí v pátek nevyzvednu tak jí odvezou do charity.

madlina: Vypadají, že by mohli být teplý :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 01:28  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27279691&tab=5

tahle baba je snad na drogách :grinning: :grinning: :grinning:
Už jste někdy někdo viděli 1,5-2 leté dítě na lyžích nebo snowboardu??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 01:33  • Odpověz
18. říj 2009 v 01:47  • Odpověz
Kinsli: já jo, sebe :grinning: Lyžovala jsem od 1,5 let :sweat_smile: Kdybych měla funkční skener tak bych hodila fotku, byla to sranda :grinning:

Díky za odkaz, zkusím si to ohlídat :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
kinsli:tak to mně mrzí....hele jestli tam enbude tak ti ji samozřejmě zaplatím.

co vím tak 1,5-2r dítě se už dává lyžovat,ael Vandu by z toho asi švihlo :sweat_smile:
18. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
lenkabu: O nic nejde, bude - bude - nebude - nebude :wink:

tak to jste mě pěkně spařily já počítám s lyžemi na 3,5 roku nejdříve :wink:

momentálně je Kačka ráda, že stojí natož aby lyžovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to fakt nehrozí, letos a ještě nejspíš další rok nám bude stačit pekáč :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kinsli: to je u každého dítěte jiný, já jsem byla jako dítě hrozně rychlá, v osmi měsících jsem začla sama chodit, v roce jsem mluvila ve větách a ve 2,5 letech jsem povídala celé dlouhé pohádky :sweat_smile: Moje děti to bohužel nezdědily a ze mě ta genialita taky nějak záhadně vyprchala :grinning:
18. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
kinsli: já mám tatínka instruktora a na lyže mě postavil hned jak jsem uměla chodit, čili na roce a kousek. Jsem na konci září a a v lednu 78 (čili mě byl rok a 4 měsíce) jsme byli s našima na lyžáku se základkou a já jezdila s nejhorším družstvem, ségra je o 5 let starší a jezdila s jedničkama.
No a pokud to vezmu podle čísla, tak švagrová má 2,5 letou hočičku a ta by se do toho v pohodě vešla ještě za rok :grinning: . jak je mrňavá.
18. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: já mohu jen "bezpečné" sporty :grinning: plavání, turistika a ták :grinning:

Moje poslední aktivní setkání se sportem je tři roky staré - začali jsme s manžou bruslit, dali si závody a měla jsem přetrhané vazy v obou kolenou :grinning: :grinning: ... ortézy od prdele až ke kotníkům na šest týdnů (červenec až půlka srpna), to léto jsem si fakt užila :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Hezký večer,
sem někde četla nebo snad i slyšela že má smysl dát děti na nějakej sport tak ve třech letech.Ale nechci bejt chytrá.Adélce jsem dala na nohy už loni takový ty první lyžičky už loni,ale jen proto že to viděla u známejch a chtěla to zkusit.Docela na nich vypadala přirozeně ale zdálo se mi celkem brzo ji to učit.Ale příští rok v zimě bych chtěla zkusit postavit ji na brusle.Petr hraje hokej,tak by ji to snad mohlo jít.
18. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
konja: Byla jsi nějaké moc geniální dítě :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačenka je ještě takové telátko :grinning: :sweat_smile:
19. říj 2009 v 00:18  • Odpověz
Kinsli: nojo, byla jsem takovej malej génius, ale pak mě asi někdo uřknul a inteligence byla v pr..li :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ne,nebyla jsem genius, spíš jsem byla rychlejší než ostatní děti, ale časem se ty rozdíly srovnaly :wink: A souhlasím s Madlinou, taky si myslím, že idelání čas je až tak na těch třech letech, ikdyž jak jsme tu psali, některé děti to zvládnou v pohodě a v klidu i dřív. To si musí posoudit každý rodič, u někoho to jde u někoho až dýl. Není ale kam spěchat :slight_smile:
19. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
Holky tak jsem se docela pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Přišly mi z Nextu kalhotky pro kačku ( jedna paní v Anglii byla tak moc hodná, že mi je tam nakoupila a poslala)
No ještě že jsem brala i vel 1,5-2 roky protože ty by nám na 2-4 roky budou snad akorát :slight_smile:
Vel. 2-3 roky jsem rovnou vzdala v tom by nejspíš uplavala i Vanda která je o 5 kg jinde než my :wink:
Tak ty jsem hned prodala, protože to by jsme měli možná tak do školy :grinning: :grinning: :grinning:

Ten Next má ty velikosti fakt brutální, nám jsou stále plavky 3-6 měsíců velké.
19. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky,
Peto nam je ten Next akorat :grinning: ,presne podle veku i velikost,kolikrat beru i vetsi tricka,ty ji jsou jen tak tak :sweat_smile:
Ja ti dam penize rovnou v ten ctvrtek,ano?Uz se tesim,tak doufam,ze tentokrat to klapne :wink:
jsem zavrena uz tyden s Terkou doma,takze me hrabe,je furt nemocna a stale ma kasel a osklivou rymu,se z toho snad nedostane :unamused: - uz jsme prisly o nekolik hodin plavani a taky o zpivanky.No nahrady u nas nehrozi - na plavani me bylo jasne receno,ze 2 si muzeme nahradit po ukonceni kurzu,ale ty dalsi jedine v pripade ze budeme pokracovat,coz je v mem pripade nerealne :rolling_eyes: Trochu me zarazi jejich pristup a mrzi me to,byla sjem tam fakt zvyla chodit,ale jestli onimaji takovy pristup tak s Naty budu chodit urcite jinam - pry si dost chvali plavani na Sokolu,tak musim zjistit podrobnosti
19. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
kacici: To je náhodička zrovna jsem Ti psala do IP :wink:

Jinak na čtvrtek se již těším :slight_smile: Popaříme holky :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
kaci já můžu nahrazovat jen když kurz běží co nestihnu propadá.........a ještě do nějaký doby už nevimjak to je.......teď mám dvě zameškaný a budou 100% 3,to fakt nenahradim............
19. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj tety,
Kaci vám nahrazujou víc hodin plavání? Nám jen tři .A to už máme dvě hodiny omluvený a máme jít asi ještě 6 hodin normálně.Takže nám asi nějaká propadne. :frowning2:
19. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
No my si muzeme nahradit jeste dve lekce,ale ty dalsi ktere nestihneme uz ne,jedine kdybychom dal pokracovali,jenze to uz je zamotany kruh,dat opet pres 2000Kc a zase byt nemocne a nestihat si pomalu nahradit ani tamty hodiny,takze na to ......
Ja chtela zacit chodit s Naty na jare,ale jeste uvidime,asi pujdeme jinam,tady nam zmenili instruktorky,nedali vedet,deti do te doby zvykle na nekoho jineho,takze mazec :pensive: Docela lituju,ze jsme zase zacali chodit,kdyz uz od jara nechodila,chodila jen s tatkou a se mnou do norm. bazenu. Zavedeme prav. navstevy v norm. bazenu a bude,je to jednoznacne levnejsi a taky se zabavime oba dva :wink: ,Naty nam pohlida treba nejaka babicka :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
O tom jsme přemýšleli taky.Dochodíme tenhle kurz a pak asi zkončíme.Petr ji taky bere do normální bazénu a v poho.My chodili vždycky od podzimu do léta.
19. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojda! :slight_smile:

kaci - kam chodíte plavat? My jsme už plavání zavrhli, ale myslím si, že bychom se tu klidně mohly domluvit na nějakém společném plavču v normálním bazénu, co říkáte? Tedy až děti budou zdravé, ten náš prďoch ještě pořád smrká a pokuckává :unamused: . Zítra příjdeme o dalšího sokola :grinning: :grinning: .

Ženský, co tedy ten čtvrtek????? Zamluvíte některá nějakou restauračku???? Já bych byla pro to Sport Café, když mi to minulý týden uniklo. Dala bych si pizzu :wink: .

Jinak jsem po strašně dlouhé době vložila nějaké fotky, tak jukněte :dizzy_face: .
19. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jinak k tomu sportu v raném dětství. Myslím, že je to hodně individuální a hlavně záleží na rodičích. Pokud jsou oni do nějakého sportu zapálení a holdujou mu, tak se jistě budou snažit k němu potomka brzy přivézt. Jako tomu bylo asi u bebulky. Manža také hraje hokej, takže možná brusličky Danečka letos neminou :sweat_smile:. Z mé strany mu samozřejmě ale nic nehrozí :grinning: :grinning:.

madlina - za co tvůj chlap hraje?
19. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Bambiku telepatie funguje.Na to samý jsem se tě chtěla taky zeptat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Za Jaroměř. A ten tvůj.
19. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Teď jsem jukla do IP :confused: :fearful: :dizzy_face: :slight_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: GRATULACEEEEE!!!!!
19. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Takže nějakou "ligu"? Ivoš hraje s partou chlapů převážně co se znají z branže. Jsou tam hradečáci a jiné okolí. Ale hrajou taky v Jaráku, tak se třeba znají :grinning: :grinning: .
19. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Koukala jsem na tvoje fotečky jestli manžela neznám ale asi ne.On Petr těch týmů vystřídal víc.Poznala jsem ho když hrál za Hradec a zkončil v Jaroměři.
19. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.