• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
Áha, tak to Ivoš hraje za "nehokejisty", tedy s neprofesionály, ale zeptám se ho :grinning: :wink: .
19. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
a za jaký "nehokejisty" hraje? Petr má v plánu hrát ještě tuhle sezonu a pak půjde asi taky k neprofíkům.Horší bude že mě ty návštěvy zimáků a fsndění asi bude chybět.
19. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Tak jsem dnes byla v knihovně u Klicperáku a utratila jsem šíííílený peníze :grinning: Nechala jsem tam 36,- a dotáhla spoustu knih. Vyprodávají kus za 2,- a nádhera. Spousta dětských knížek a čuměla jsem jak puk, že čitelný a celkem nová vydání. Žádný salátovky od Ruských autorů co jsem čekala, ale fakt moc hezký.Např:
O zakleté žábě - Slovenské lidové pohádky
Klíč od království - říkaldla, říkačky a povídačky z celé Evropy
Italské pohádky
Kotě z Kocourkova - Václav Čtvrtek
100 kapek - Zdeněk Adla (ta je super pro děti předškoláky, já ji měla jako dítě taky a moc jsem si ji užila, učí děti kreslit, řešit hádanky, doplňovačky, rébusy,...)
Strom zázraků - pohádky z Oceánie
Děti tropického slunce - pohádky Indiánů z Mexika
Pohádková muzika - Václav Čtvrtek
Voňavá jablíčka - poezie pro děti. Strašně krásná kniha, kde jsou zastoupeni všichni autoři od 19. stol. do současnosti - Vinařický, Rais, Sládek, Čarek, Nezval, Seifert, Hrubín, Kriebel, Kainar, Žáček,...

Je to až do soboty, otevříno mají celý den až do 18:00. Myslím, že to stojí za to :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Konji to je krásná útrata :wink: .Asi se tam zajdem zítra dopolko podívat.Je to hned vedle Klicperáku?
19. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
Holky kdo všechno přijdete???
19. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Jinak Lukáš hraje taky hokej :wink: Letos byl zatím jen jednou :wink:
Jezdili taky hrát do Jaroměře a teď většinou si pronajímají asi 2h v HK :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Kinsli a na kolokátou je domluvenej srazík?
19. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Já jdu :wink: .
19. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
konja: o téhle super akcičce jsem psala v týdnu :slight_smile: já tam nechala 22,- :grinning: a to jen kvůli tomu, že prďola usnul a neměla jsem to srdce ho vzbudit a vyhnat z kočárku, abych si tam mohla naložit knihy :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak doufám, že jste to četly a půjdete se taky mrknout :grinning: :grinning:

markytkaaa • 1d, 8tt • 17. říjen 2009 ve 21:29
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ženský od pondělí do soboty je v Knihovně v Tomkově (v té hlavní, u Klicperáku ...) výprodej vyřazených knih za symbolickou cenu (většinou to je kolem 2-5,- Kč)
Takový ty brutus rusárny už jsou snad vyhozený ... tak by tam mohli "vyřazovat" něco normálního
19. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
markytkaaaa: no právě, že jsi to psala tak jsem tam vyrazila. Byla jsem tam už jednou asi před třema rokama, ale to tam bylo docela prd, takže jsem dneska fakt valila oči!

madlina: jj, je to tam na rohu u Klicperáku a je to v 1.patře :wink: Určitě zajdi, mají tam toho spoustu. I já jsem si vybrala něco pro sebe. Mám z toho radost, jen manžela málem vezli, on knihy moc nemusí a tak řval, že zachvilku si nebude kvůli knihám ani kde lehnout :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
konja: no hele fakt by se tam dalo vybírat dvě tři hodiny ... a bývala bych si toho odnesla víc ... takhle u mě skončil Neff, Cook, na noční stolek Collins :grinning: a mám Tajemství proutěného košíku :grinning: :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
ve středu tam snad taky mrknu..........jinak čtvrtek bohužel nedám,musim pracovně do pardubic :frowning2:
19. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Holky tak co ve čtvrtek na 20h??? Káťa chodí na 19:30h spát tak abych jí v klidu vykoupala a dala spinkat :slight_smile:
Zavoláte tam někdo???

Lenkabu: to je škoda :frowning2:

tu mikinu jsi už asi nezkoušela viď???
19. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
zkoušela má ji nějaká paní horáková odtamtud,to je asi tak co zabaví ty nevyzvednutý věci :sweat_smile: pán na ni neznal ani telefon :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak to já už také ne :( Volala mi ale mě volá lidí :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Tak to já tam zítra dopolko zajdu a snad třeba něco koupím.Hlavně jestli mají Cooka.
Na ten srazík bych šla.Nechám Adél tatínkovi a můžu vyrazit.Opíšu si zítra až půjdu kolem číslo a když dáte do večera vědět kdo všechno půjdete,mohla bych btam brnknout a zamluvit stůl.
19. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
madlina: tak ho rovnou zamluv :slight_smile:

Dej to tak pro 6 lidí :slight_smile: Když nás bude víc, tak není problém přidělat židli :wink:
19. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
Cook je výbornej,akorát já už všechno přečetla :grinning:
20. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
hezké ráno,
zamluvím teda na čtvrtek stůl ve Sportu na náměstí na 20:00hod.
20. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Právě jsem se vrátila ze školky a jsem nasraná až na půdu! Přihlásila jsem Filípka na různé kroužky na které chtěl - florbal, cvičení, keramika, flétnička a výtvarka. Tak jsem to šla dneska poplatit a zjistila jsem, že Fildu na výtvarku opět nevzali (minulý rok chtěl taky chodit a měl smůlu), tak jsem se teda zeptala jaký je k tomu důvod a bylo mě řečeno, že paní učitelka si vybrala podle šikovností dětí, že potřebuje děti, které už něco umí a dokáží a Filípek je ve výtvarné činnosti slabý a určitě by ho to nebavilo ( Filípek to vůbec netuší, že zase nebude chodit, minulý rok to obrečel, že ho nevzali). To bylo něco na mě. Filip ze všecho nejvíc potřebuje kreslit,kreslit a kreslit! Má odklad ŠD, nejvíc problémů má právě v grafomotorice a jemné motorice, jak v ped.psych. poradně tak na logopedii nám kladou na srdce, že nejvíc potřebuje právě kreslit, aby se uvolnila ruka, začal dobře držet tužku atd. a oni mě s klidem řeknou, že je slabý. Tak kde se to doprčic má to dítě naučit? Vzali tam samé holčičky co hezoučky malujou, ale děti, které mají problémy a potřebují aby se jim co nejvíc věnovali, aby kreslili víc než ostatní, tak je nevezmou :angry: Ještě se mnou mluvila jak s trotlem (paní Truhlářová, ale k tomu výtvarku nepotřebuje, tam jde o hezký výsledek,jen by se trápil. Filípek potřebuje dělat různá cvičení a to s ním děláme), tak jsem ji řekla, že nemluví s pitomcem, ale s člověkem který má také pedagogické vzdělání a v této problematice se velice dobře vyznám, tak ať na mě nezkouší řeči o nepotřebě výtvarné činnosti atd. Vedli jsme docela dlouhý rozhovor. No začla jsem z ní vidět rudě! Ale docela jsem dobře jsem se pobavila u toho jak ji došla řeč, když zjistila,že jsem taky učitelka. Pak hned začla mektat, že ona to neovlivní, že to chápe, ale musím za jinou učitelkou co to má nastarosti a když ji řeknu z jakého důvodu chci aby tam chodil, že to snad takový problém nebude. Jestli Blanka bude jednou chodit taky do téhle školky, tak jedině za podmínky, že ji nedají do třídy k téhle kr.vě! :angry: :angry: :angry:
20. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Já jsem dneska ze školky taky docela vytočená. Konečně tam Matěj začal chodit relativně bez protestů. Já se jak debil nabízím, že kdyby potřebovali pomoct s dětma - výlety, procházky, cesty někam, příprava besídky... že není problém, že jsem na MD a tak když řeknou kdy a v kolik, tak s nima ráda pojedu a pomůžu.
Dneska se mi to vrátilo jako bumerang. Paní učitelka se patrně cítí ohrožená, že bych jí mohla připravit o místo, tak mi řekla straaaaašlivou oklikou, že si rodiče stěžují že jsem ve školce moc často.... bla bla bla, tak asi budu Matýska nechávat v MŠ i spát přes noc abych se tam nevyskytovala 2x denně, protože nevím jak to mám dělat, když ho mám do MŠ dovézt a pak odpoledne odvézt domů, abych v MŠ nebyla 2x denně, navíc to rodiče nevědí kdy Matěje vodím a kdy si pro ěnj chodím, vadí to jen té naší ...... paní učitelce.
Odedneška má u mě MŠ utrum. Žádné výlety, žádné pomůcky, papíry lepidla.... nic nesháním, nic nedělám, budu mrtvý brouk co ráno odvede dítě do MŠ a odpoledne si ho vyzvedne a žádný zájem o nic. Focení drakiády, besídky, pomoc při uklízení po malování??? nasr...... to mě teda opravdu po ránu docela vytočilo a hooooodně.
Nic za to nemám, dělám to ve svém volném čase, za svoje peníze a ještě mi to budou vyčítat??? To mě opravdu dostalo.
20. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Tak jsem právě zjistila, že naši Bláně rostou čtyři zuby najednou - dole jedna trojka, nahoře dvě čtyřky a stolička. A já jsem se tak divila, že už je dva dny ve dne i v noci tak protivná :rolling_eyes: Už mě to je jasný proč se v noci desetkát budila :rolling_eyes:
20. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Holky, tak momentálně asi krávy mají pré :angry:
Včera jsem taky řešila jeden problém, a to jsem fakt nevěděla jestli mám brečet nebo vše kolem rozkopat :angry: :angry: :angry:
Prostě jak říkáte, pro nikoho už nikdy nic!!
20. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Mně děsíte s tou školkou :sweat_smile: bebul udělej si svoji ať mám Vandu kam dát :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
leni, asi to tak dopadne, protože tohle mě fakt deptá. Nějaká šuškanda... mě fakt točí
20. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Holky vy máte teda zážitky.Chci dát Adél od února do školky ale když to tu čtu,brrr.
bebu sen s tou školkou,jsme další adepti :slight_smile: .

Byla jsem v té knihovně .Nechala jsem tam celých 16,-kč.Bylůa jsem tam s Adíkem takže převážně nakupovala ona.Alůe musím ji pochválit.Na to,že jsme tam byli snad hodinu,byla neuvěřitelně hodná. :slight_smile: .

Jinak ve Sport baru je na čtvrtek na 20:00hod zamluvenej stůl.Je to na jméno Nováková.To si asi budete pamatovat,docela nezvyklé jméno :grinning: :grinning: :grinning: .

Konjo,čtyři zuby najednou????? To je teda nářez.Nám rostli vždycky po dvouch a úplně to stačilo.Vypadá to že nám rostou další protože už čtyři noci nespíme.vypadáme s Petrem jako zombíci.Chybějí nám naštěstí už jen dva zuby a máme všecj dvacet.
20. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Teda holky, Vy máte dnes ale zážitky :fearful: .

madlina - super, díky :wink: . Už se těším.
20. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
madlina: Moc díky taky se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
bambik: Kolik Ti dlužím???
20. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.