• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Myšičky a myšáci Královéhradeckých maminek

(Zamčená)
28. května 2011 
konsli: kam chodíte do herny?? Do Barbánka nebo k tesku do kafe??? nebo je ještě někde něco?? kdyby Vám to nevadilo, tak bychom se někdy vrítli?? :wink:
5. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
bebul:vetři se zítra do Media naproti Carrefouru,od 10 do 13....jen se nelekni že tam jsou mrňata,v tuhle dobu máme povolenej vstup s dětma do roku...ale bývají tam i větší tak si tvoji prckové vyhrajou.

krys:tu kaši jsem už někomu dala,mám tu vložky do podprdy :wink: ve všechno do herny a podělíme se

kinsli:já savo nemám :frowning2:
5. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj
čaryfuk - my jdeme na 10m 24.2. tak jsem zvědavá kolik budeme mít my :slight_smile:, ale počítám, že hodně podobně :grinning: :grinning:

já chci taky dávat sunar čili UM do 3 let, pokud to bude chtít, zatím jo :slight_smile: já teď dokrmuji nutrilonem před den na spaní, v noci 1x kojím a na noc má kaši, ráno má taky UM. a začínaly jsme na sunaru a teď má nutrilon, chutná ji všechno, ale ona je děsný "žrout" sní naprosto všechno co ji dám :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
tak si to v herně užijte. Snad někdy příště :sweat_smile: , Aduš je marod, tak bychom neradi podělili o bacily i někoho dalšího. Matýsek chodí do školky, tak máme dopoledne dámskou jízdu. Já, Adélka a Amálka (naše psí slečna)
jo prosím, nemáte někoho známého kdo má psa jack russel teriéra??? Chceme štěňátka a teď je to aktuální, protože naše slečna se hárá :grinning:
5. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
xluna - my máme rádi jakékoliv semínkové směsi (slunečnice, dýně...) :wink:
marky - ty dva jsou jak dvojčata :grinning: :grinning: Mates taky sní "všechno" a vůůbec na to nevypadá...a na denisčiny míry už se těším :slight_smile:
bebulka1-vím jen o fence JRT :confounded:
kinsli - všechny děti ale nemůžou mít stejně...Máťa začínal s mnohem menšíma mírama než měla Kačka...ráda bych, kdyby Máťa za měsíc přibral trošičku víc (dal jen 150 g/měsíc),ale prostě s ním nic neudělám - baští pěkně a je spokojenej...spalování má asi po mně :grinning:
5. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
caryfuk: my taky přibíráme 150-200g za měsíc :wink:
a baští taky krásně. Máťa nás prakticky předehnal :wink: my měly 55 cm a vy 47 cm a teď je mezi nimi rozdíl 5 cm :grinning:
s váhou asi taky, my jsme nabraly za těch 10 měsíců cca 4200g. To vy určitě víc když jste byli takový drobečci :grinning:
No ono po nemocniční stravě byl až moc velký :sweat_smile:

Jinak už se těším zítra do herny, kdo všechno jdete??? My budeme s Jančou vycházet v 9h, tak snad po 10h dorazíme :wink:
5. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
kinsli:já jdu se švagrovou,dojde i její kamarádka
5. únor 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
lenkabu: Tak super, to bude mimiňáku :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak jsem se dnes bavila s jednou učitelkou ze školy o dětech a ona mě vyprávěla, že nedávno jedné kolegyni umřela sedmiměsíční holčička. Prý syndrom náhlého úmrtí kojence. Já jsem se toho tak vyděsila :confounded: Vím, že to existuje, ale člověk si to nějak nepřipouští dokud. Říká si - to je tak vzácné, to se nám stát nemůže. A pak to slyšíte...fuj, ještě teď mě z toho běhá mráz po zádech. :confounded:
5. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
konja: brrr, to je hrozný, to bych tu raději moc nerozváděla :frowning2:
5. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahoj holky,
mala me obcas taky vypije 1l mlicka,ale pres noc :confused: .Kdyz je v pohode vypije jen 500ml a jsme na Sunaru :slight_smile:
Kinsli,ja uz si cenu tech saticek nepamatuju :frowning2: - rekla bych neco kolem 10L,mozna 12L,bylo k tomu bodycko a puncosky,takze cena byla za tri veci.Ja to tak dlouho setrila,ze to mela na sobe jen jednou na Vanoce,takze to taky budu prodavat(puncosky mam schovane nove a body mela 1x na sobe).Terezka zacala od roku delat u jidla pekny rodeo,tak me uz prijde pomalu lito ji strojit do krasnych veci :sweat_smile: . Vetsinu obleceni ma z MMB po nekom,tak to me tak nemrzi,ale ty nove vecicky uz ano.Pres den obcas po sobe cinta piti,ukradne neco dobreho a je to vsude,nesnasi bryndaky a radsi se na nich uskrti,takze davame na doma tricka po nekom uz s flickama. Ovoce dolu skoro vubec nejde a stavicky to same :unamused:
5. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
kacici: Já zatím vyprala vždycky všechno :wink:
Kupuji občas i Nexty s flekama je to za pár Kaček a doma si je vyperu, naděláme v nich parády a pak je ještě dobře prodám :wink:

Kdy budeš šatičky prodávat?? Co je to za vel.??? a kolik za ně budeš chtít??? ( samozřejmě myslím za ten trojkomplet :wink:
5. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
kacci, máte stejnou linku jako my :dizzy_face:
kdo Vám ji dělal ???

A vánoční papír jsme měli taky stejný :grinning:
5. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
Kinsli - ty saticky jsou velikost 86 a cenu se priznam vubec netusim,nejak jsem nad tim jeste nepremyslela :confused: . Jinak kdyby jsi mela zajem pisni me do IP a domluvime se,ja ji je fakt dala jen na ty Vanoce,takze je to fak jak nove a uz ji to dava nebudu,protoze me to prijde lito s tim jak ted nici vsechno obleceni :sweat_smile:
Ty vecicky z MMB me nevadi,beru to tak,ze uz to ma po nekom,ale jakmile je to nove, furt to setrim az to skoro nenosi vubec :grinning:
Linku si navrhnul Ales sam a udelali nam ji kluci(znamí) co delaji vyrobky ze dreva,ale tohle je jen plast :wink: .Vypada to stale moc pekne :slight_smile:
A ten papir :grinning: - asi jsme byli ve stejny cas na stejnem miste :grinning:
5. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Jéé, lidi kde se všichni flákáte??? :grinning: :grinning: :grinning:

kacici: Jasně v herně omrknu :wink:
Jinak Terezka, podle fotek vypadá drobně :sweat_smile:
6. únor 2009 v 18:28  • Odpověz
ahoj,
přejeme s Máťou Vandě vše nej k dnešnímu svátku :wink:
6. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojda děvuchy :slight_smile:

Gratulky Vandě k svátku :slight_smile:
6. únor 2009 v 19:08  • Odpověz
Jinak jukněte: www.mimibazar.cz/maruskahk

po HK donáška zdarma :slight_smile:
6. únor 2009 v 19:08  • Odpověz
tady jsou fotky z herny: Uschovna498ca279f0d1113 :slight_smile:
6. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
xluna: Stahovala jsem to včera, ale když už to skoro bylo tak se mi to seklo :angry:
Zkouším ještě teď, ale spíš to vypnu a pak si to od tebe stáhnu :wink:
7. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
xluna - prosím, prosím, hoď ty fotky do úschovny ještě jednou, už to nelze stáhnout.

kinsli - kolikrát si to stahovala, že už na mě nezbylo :angry: :grinning: :grinning:
7. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz
Já to stahovala cca v 7 ráno a už to bylo čtvrtý stažení :confused: Fotký krásná,dík.

markyt:díky za odkaz,už je v oblíbených :slight_smile:
7. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
7. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
bambik: Vidíš to jsem debil :sweat_smile: to mě nedošlo, že se nedostane na Vás :sweat_smile:
Já to dala stahovat 1x, ale Lukáš určitě několikrát :sweat_smile: :zipper_mouth:
Janča je pryč dorazí zítra večer, tak to sem pak určitě hodí znovu :sweat_smile:
7. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
lenkabu: taky jsem to četla, je to hrozný :confounded: Ale ono nemusíme chodit až tak daleko. Stačí si přečíst toto: http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=10406812. :confounded:
8. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
ten odkaz mi nejde...o co tam jde?já rodinu moc ráda nemám,všichni jsou tam za každou cenu alternativní a všichni chytřejší než doktoři.....
8. únor 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
konja: odkaz fakt nefunguje :frowning2:
8. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Holky musím Vám popsat boty naší Kačky :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsme byli na plavání, když jsme docvičili tak jsem jí svlékla, ale protože tam byli i chlapy tak jsem čekala na sprchu, 2x mě totálně počurala :sweat_smile: tak jsem si pak všimla, že tam mají nočníky, hodila jsme ji na nočník a šla se vysprchovat. za mnou se linul puch jak za nějakým bezdomovcem :sweat_smile:
pak jsem umyla kačenku a šlo se do vody. Voda byla docela teplá tak ok, hodina se mi moc líbila, fakt je ta holčina dobrá a vede tu hodinu úplně jinak :wink:
když hodina skončila, tak jsme šly do sprchy, pak jsem dala Kačku zabalenou do ručníku Lukynovi a ty se šli dívat na další kurz jak plavou. Za chvíli s ní Lukáš přišel položil ji, rozdělal osušku a říká, mamko koukej. No naše madam se totálně pos.. :sweat_smile: No fakt včera perlila :sweat_smile: :zipper_mouth:
8. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
Lenkabu,kinsli: koukala jsem, že nejde a už vím proč. Je tam navíc na konci tečka. Takže tady je znovu

http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=10406812
8. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
Přečteno, drsný zážitek.....jen tam není pohled druhé strany. Děti ve 26 tt se zachraňují za určitých podmínek,ne vždy. Primářka byla každopádně hnusná a vyndavání placenty bez anestezie je středověk.
8. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.